http://kariera.mk

Përvjetorët që nuk duhen harruar

më 3.2017 - Telegrafi

Ditët e përvjetorëve, vit pas viti, festohen nga çiftet si një kujtesë për ditën e martesës. Çdo vit ka një simbol që shoqërohet edhe me një festë sipas rastit. Dhuratat dhe simbolet e viteve të martesës...

Përvjetorët që nuk duhen harruar

më 3.2017 - Arbresh

Ditët e përvjetorëve, vit pas viti, festohen nga çiftet si një kujtesë për ditën e martesës. Çdo vit ka një simbol që shoqërohet edhe me një festë sipas rastit. Dhuratat dhe simbolet e viteve të martesës...

Përvjetorët që nuk duhen harruar

më 3.2017 - AlbPortali

Ditët e përvjetorëve, vit pas viti, festohen nga çiftet si një kujtesë për ditën e martesës. Çdo vit ka një simbol që shoqërohet edhe me një festë sipas rastit. Loading... Dhuratat dhe...

Përvjetorët që nuk duhen harruar

më 3.2017 - Fakti Ditor

Ditët e përvjetorëve, vit pas viti, festohen nga çiftet si një kujtesë për ditën e martesës. Çdo vit ka një simbol që shoqërohet edhe me një festë sipas rastit. Dhuratat dhe simbolet e viteve të martesës...

Përvjetorët që nuk duhen harruar

më 3.2017 - Almakos

Ditët e përvjetorëve, vit pas viti, festohen nga çiftet si një kujtesë për ditën e martesës. Çdo vit ka një simbol që shoqërohet edhe me një festë sipas rastit. Dhuratat dhe simbolet e viteve të martesës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK