http://kariera.mk

FOTO/ Zyrtare: Ferguson rikthehet si trajner tek Manchester United

më 3.2017 - Syri

Sir Alex Ferguson do të bëjë një rikthim të pabesueshëm në pankinën e skuadrës së Manchester Unitedit, përcjell IndeksOnline Faqja zyrtare e klubit ka konfirmuar se legjenda e klubit do të jetë në stolin...

Zyrtare: Ferguson rikthehet si menaxher te Manchester United

më 3.2017 - Indeks online

Sir Alex Ferguson do të bëjë një rikthim të pabesueshëm në pankinën e skuadrës së Manchester Unitedit, përcjell IndeksOnline Faqja zyrtare e klubit ka konfirmuar se legjenda e klubit do të jetë në stolin...

Zyrtare: Ferguson rikthehet si menaxher te Manchester United

më 3.2017 - Arbresh

Sir Alex Ferguson do të bëjë një rikthim të pabesueshëm në pankinën e skuadrës së Manchester Unitedit. Faqja zyrtare e klubit ka konfirmuar se legjenda e klubit do të jetë në stolin e “Djajëve të Kuq”...

FOTO/ Zyrtare: Ferguson rikthehet si trajner tek Manchester United

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Sir Alex Ferguson do të bëjë një rikthim të pabesueshëm në pankinën e skuadrës së Manchester Unitedit, përcjell IndeksOnline Faqja zyrtare e klubit ka konfirmuar se legjenda e klubit do...

FOTO/ Zyrtare: Ferguson rikthehet si trajner tek Manchester United

më 3.2017 - Fakti Ditor

Sir Alex Ferguson do të bëjë një rikthim të pabesueshëm në pankinën e skuadrës së Manchester Unitedit, përcjell IndeksOnline Faqja zyrtare e klubit ka konfirmuar se legjenda e klubit do të jetë në stolin...

Alex Ferguson sërish në pankinë, do menaxhojë Mançesterin!

më 3.2017 - Java News

Në fakt është vetëm për ndeshje. Menaxheri legjendar i Mançesterit do t’i drejtojë përsëri Djajtë e Kuq në Old Traford më 4 qershor, për herë të parë pas pensionimit më 2013. Sir Alex Ferguson do të rikthehet...

E BUJSHME/ Alex Ferguson rikthehet në drejtimin e Manchester United, ‘Mirror’ jep lajmin e madh për trajnerin 75-vjeçar

më 3.2017 - Newsport

Tashmë është zyrtare! Alex Ferguson do të drejtojë Manchester United edhe një herë tjetër. Ai u largua nga “djajtë e kuq”, 4 vite më parë. 75-vjeçari do të jetë në stolin e skuadrës që i dedikoi gati çerek...

Sir Alex Ferguson rikthehet në stolin e United për ndeshjen e bamirësisë

më 3.2017 - Telesport

Sir Alex Ferguson do të rikthehet në stolin e Manchester United – për ndeshjen e bamirësisë së organizuar nga Michael Carrick. Ish-trajneri legjendar i Djajve pritet të ulet në pankinë më 4 qershor për...

Zyrtare: Ferguson do të jetë përsëri trajner i United

më 3.2017 - Zhurnal

Trajneri legjendar, Alex Ferguson, do t’i drejtojë Djajtë e Kuq edhe një herë. Kjo do të ndodhë me katër qershor në Old Trafford – pas plot katër vjetësh, që kur zyrtarisht la Manchester United, njofton...

Alex Ferguson do ta menaxhojë Mançesterin përsëri!

më 3.2017 - Gazeta Express

Menaxheri legjendar i Mançesterit do t’i drejtojë përsëri Djajtë e Kuq në Old Traford më 4 qershor, për herë të parë pas pensionimit më 2013. Sir Alex Ferguson do të rikthehet për të drejtuar ekipin e...

Ferguson sërish në krye të Unitedit

më 3.2017 - Zeri

Trajneri legjendar i Manchester Unitedit, skocezi Alex Ferguson sërish do të jetë në krye të “Djajve të Kuq”, njofton zeri.info. Natyrisht që këtë detyrë do ta kryejë vetëm në ndeshjen, e cila do të organizohet...

Zyrtare: Ferguson do të jetë përsëri trajner i United

më 3.2017 - Klan Kosova

Trajneri legjendar, Alex Ferguson, do të drejtojë Djajtë e Kuq edhe një herë. Kjo do të ndodhë me katër qershor në Old Trafod – pas plot katër vjetësh, që kur zyrtarisht la Manchester United, njofton Klan...

Zyrtare: Ferguson do të jetë përsëri trajner i United

më 3.2017 - Tetova Sot

Trajneri legjendar, Alex Ferguson, do të drejtojë Djajtë e Kuq edhe një herë. Kjo do të ndodhë me katër qershor në Old Trafod – pas plot katër vjetësh, që kur zyrtarisht la Manchester United, njofton Klan...

Befasohet bota: Ferguson përsëri menaxher i Manchesterit

më 3.2017 - GazetaBlic

Skuadra e Manchesterit e vitit 2008 më 4 qershor të këtij viti do të marr pjesë në një ndeshje miqësore për nder të Michael Carrick kundër Carrick All-Stars. Kjo ndeshje pritet të shoh në fushë lojtarë...

Sir Alex Ferguson përsëri menaxher i Manchesterit

më 3.2017 - Indeks online

Skuadra e Manchesterit e vitit 2008 më 4 qershor të këtij viti do të marr pjesë në një ndeshje miqësore për nder të Michael Carrick kundër Carrick All-Stars. Kjo ndeshje pritet të shoh në fushë lojtarë...

Sir Alex Ferguson përsëri menaxher i Manchesterit

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Manchesterit e vitit 2008 më 4 qershor të këtij viti do të marr pjesë në një ndeshje miqësore për nder të Michael Carrick kundër Carrick All-Stars. Kjo ndeshje pritet të shoh në fushë lojtarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK