http://kariera.mk

Dëshmia për çështjen Shullazi, Tahiri refuzoi fillimisht prokurorinë. Dëshmia këtë javë

para 10 muajve - Syri

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është thirrur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për të dëshmuar në kuadër të hetimeve ndaj Emiljano Shullazit dhe bandës së tij. Syri.net mëson se Tahiri është kontaktuar...

Dëshmia për çështjen Shullazi, Tahiri refuzoi fillimisht prokurorinë. Dëshmia këtë javë

para 10 muajve - Opozita

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është thirrur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për të dëshmuar në kuadër të hetimeve ndaj Emiljano Shullazit dhe bandës së tij. Syri.net mëson se Tahiri është kontaktuar...

Dëshmia për çështjen Shullazi, Tahiri refuzoi fillimisht prokurorinë. Dëshmia këtë javë

para 10 muajve - Tetova Sot

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është thirrur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për të dëshmuar në kuadër të hetimeve ndaj Emiljano Shullazit dhe bandës së tij. Syri.net mëson se Tahiri është kontaktuar...

Pse e kërkojnë Saimir Tahirin, prokurorët që hetojnë Emiljano Shullazin

para 10 muajve - Standard

Implikimi i Saimir Tahirit në dosjen hetimore të Emiljano Shullazit dhe bandës së tij nuk bind. Fletë-thirja për Tahirin është dërguar me cilësinë e personit që ka dijeni për kërcënimin e dy profesorëve...

Kërcënimi i rektorit nga Shullazi, prokuroria thërret Tahirin. Po Berisha që ‘denoncoi’ rastin?

para 10 muajve - Java News

Prokuroria e Krimeve të Renda ka nisur fletëthirrje për ministrin e brendshëm në detyrë, Saimir Tahiri në lidhje me ngjarjet e ndodhura ditën e kërcënimit të rektoreve Dhori Kule dhe Mynyr Koni në prill...

Kërcënimi i rektorit/ Krimet e Rënda thërrasin Tahirin, po Berishën?!

para 10 muajve - Lexo

TemA Ministri i Brendshëm në detyrë Saimir Tahiri është thirrur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për të dhënë deklarime në lidhje me kërcënimet e të arrestuarit Emiljano Shullazi në drejtim të rektorit...

Krimet e Rënda thërrasin për të dëshmuar Saimir Tahirin

para 10 muajve - Mapo

Prokuroria e Krimeve të Rënda i ka dërguar një fletëthirrje ministrit të Brendshëm në largim, Saimit Tahiri. Sipas burimeve, Tahiri është thirrur për të dëshmuar në lidhje me masat dhe mënyrën së si është...

Prokuroria fletëthirrje Saimir Tahirit për dosjen Shullazi, zbulohet arsyeja

para 10 muajve - Albeu

Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin kanë marrë përmasa të tjera. Drejtori i Policisë së Tiranës , Ervin Hodaj, është thirrur për të dhënë deklarime për këtë çështje para...

Prokuroria i dërgon fletëthirrje Saimir Tahirit për dosjen “Shullazi”. Zbulohet arsyeja

para 10 muajve - NOA

Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin kanë marrë përmasa të tjera. Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, është thirrur për të dhënë deklarime për këtë çështje para hetuesve...

Hetimet/ Prokuroria i dërgon fletëthirrje Saimir Tahirit për dosjen “Shullazi”, zbulohet arsyeja

para 10 muajve - BalkanWeb

Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin kanë marrë përmasa të tjera. Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, është thirrur për të dhënë deklarime për këtë çështje para hetuesve...

Dosja 'Shullazi' dhe lidhjet me të, Saimir Tahiri prej 3 ditësh i thirrur nga prokuroria

para 10 muajve - Syri

Gjykata e Krimeve të Rënda i ka dërguar fletëthirrje për në gjyq, ish-ministrit Saimir Tahiri. Tahirit i kërkohet të dëshmojë për rastin e Emiljano Shullazit, për mënyrën sesi i ka mësuar kërcënimet që...

Tahiri në prokurori për Shullazin

para 10 muajve - Opinion

Për llogari të hetimeve që po kryhen për Emiljano Shullazin prokuroria ka marrë në pyetje drejtorin e Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj. Ndërsa gjatë kësaj jave pritet të dëshmojë edhe Tahiri i sapo shkarkuar...

E fundit/ Tahiri në prokurori për Shullazin

para 10 muajve - Opinion

Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin kanë marrë përmasa të tjera. Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, është thirrur për të dhënë deklarime për këtë çështje para hetuesve...

HETIMI/ Prokuroria, fletëthirrje Saimir Tahirit për Shullazin. Ja pse

para 10 muajve - Panorama

Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin kanë marrë përmasa të tjera. Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, është thirrur për të dhënë deklarime për këtë çështje para hetuesve...

Emiljano Shullazi, çon në prokurori ministrin në detyrë Saimir Tahiri

para 10 muajve - ABC News

Ministri i Brendshëm në detyrë Saimir Tahiri thirret në prokurori, për dosjen e Emiljano Shullazit dhe bandës së tij.  ABC News ka mësuar se dy prokurorët Elisabeta Imeraj dhe Ened Nakuçi, i kanë dërguar...

E FUNDIT / Zbulohet arsyeja pse Tahiri u thirr nga Krimet e Rënda

para 10 muajve - Opozita

Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin kanë marrë përmasa të tjera. Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, është thirrur për të dhënë deklarime për këtë çështje para hetuesve...

Prokuroria merr në pyetje rreth 20 persona me cilësinë e dëshmitarëve

para 10 muajve - ABC News

Prokuroria për krime të rënda merr në pyetje gjyqtarë, avokatë, drejtues të Hipotekava, profesorë, zyrtarë të administratës, punonjës policie, tregtarë e persona të tjerë, për llogari të dosjes së Emiljano...

Dosja 'Shullazi', Saimir Tahiri thirret për të dëshmuar

para 10 muajve - Syri

Gjykata e Krimeve të Rënda i ka dërguar fletëthirrje për në gjyq, ish-ministrit Saimir Tahiri. Tahirit I kërkohet të dëshmojë për rastin e Emiljano Shullazit, për mënyrën sesi i ka mësuar kërcënimet që...

LAJMI I FUNDIT/ Fletëthirrje nga ‘Krimet e Rënda’ për Saimir Tahirin

para 10 muajve - Gazeta Express

Gjykata e Krimeve të Rënda i ka dërguar një fletëthirrje ministrit të Brendshëm në largim, Saimit Tahiri.    Sipas burimeve, Tahiri është thirrur për të dëshmuar në lidhje me masat dhe mënyrën së si është...

Kërcënimi i rektorëve, Krimet e rënda fletëthirje për Tahirin

para 10 muajve - Shqiptarja

Gjykata e Krimeve të Rënda i ka dërguar një fletëthirje ministrit të Brendshëm në largim, Saimit Tahiri. Sipas burimeve, Tahiri është thirrur për të dëshmuar në lidhje me masat dhe mënyrën së si është...

Saimir Tahiri merr një fletëthirrje nga prokuroia për dosjen e Shullazit, ja arsyeja

para 10 muajve - LajmiFundit

Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për Emiljano Shullazin kanë marrë përmasa të tjera. Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, është thirrur për të dhënë deklarime për këtë çështje para hetuesve...

Kërcënimet ndaj rektorëve, Krimet e Rënda thërrasin Saimir Tahirin

para 10 muajve - Java News

Gjykata e Krimeve të Rënda i ka dërguar një fletëthirrje ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Sipas Shqiptarja.com, Tahiri është thirrur për të dëshmuar në lidhje me masat dhe mënyrën së si është...

E FUNDIT / Fletëthirrje nga ‘Krimet e Rënda’ për Saimir Tahirin

para 10 muajve - Opozita

Gjykata e Krimeve të Rënda i ka dërguar një fletëthirrje ministrit të Brendshëm në largim, Saimit Tahiri. Sipas burimeve, Tahiri është thirrur për të dëshmuar në lidhje me masat dhe mënyrën së si është...

Prokuroria, fletëthirrje për Saimir Tahirin

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka lëshuar një fletëthirrje për ish –ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Ai do të duhet të paraqitet në organin e akuzës në lidhje me hetimin që po kryhet ndaj Emiljano...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK