http://kariera.mk

Blushi publikon kriteret: Ja si mund të bëhesh kandidat për deputet i LIBRA-s

më 3.2017 - Mapo

Në një kohë që na ndajnë vetëm pak muaj nga zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit, Ben Blushi ka bërë publike sot kriteret për të gjithë të interesuarit që duan të jenë kandidatë për deputetë të LIBRA-s....

Blushi: Ja si mund të kandidoni për deputet nën logon e LIBRA-s

më 3.2017 - Gazeta Express

Kur duhen edhe disa muaj nga zgjedhjet parlamentare, kreu i LIBRA-s, Ben Blushi tregon mënyrën sesi mund të konkurrosh për deputet nën logon e partisë së tij. Blushi shkruan se mjafton të mos jesh i kriminalizuar,...

Ben Blushi fton shqiptarët të bëhen deputetë të LIBRA-s: Ja kriteret që duhen

më 3.2017 - Opinion

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi, nëpërmjet një statusi në facebook, ka njoftuar mbrëmjen e sotme hapjen e fushatës për përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë, për zgjedhjet e 18 qershorit. Blushi i ka ftuar...

Blushi publikon kriteret: Ja si mund të bëhesh kandidat për deputet i LIBRA-s

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Në një kohë që na ndajnë vetëm pak muaj nga zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit, Ben Blushi ka bërë publike sot kriteret për të gjithë të interesuarit që duan të jenë kandidatë për deputetë...

LIBRA çel fushatën për kandidatët për deputetë, Blushi tregon kriteret: Mjafton që…

më 3.2017 - Panorama

Partia e Ben Blushit, LIBRA ka hapur fushatën për të zgjedhur kandidatët për deputetë që do e përfaqësojnë në Parlament. Deputeti Blushi ne nje status ne rrjetet sociale ka renditur edhe kriteret qe duhet...

Blushi publikon kriteret: Të gjithë mund të jeni deputetë të LIBRA-s nëse…

më 3.2017 - Java News

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi ka shpërndarë një status në rrjetet sociale në lidhje me procesin e përzgjedhjes së kandidatëve të këtij subjekti për zgjedhjet e 18 Qershorit. Blushi shkruan se të gjitha mund...

Minimumi jetik, Qeveria hedh poshtë nismën e Blushit dhe Hafizit

më 3.2017 - Ora news

Qeveria rrëzon nismën e deputetëve të LIBRA-s Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi me njohjen e minimumiy jetik në masën 17 mijë lekë më argumentin se ka kosto në buxhet dhe nuk janë kryer konsultimet me grupet...

Minimumi jetik, Qeveria hedh poshtë nismën e Blushit dhe Hafizit

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Qeveria rrëzon nismën e deputetëve të LIBRA-s Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi me njohjen e minimumiy jetik në masën 17 mijë lekë më argumentin se ka kosto në buxhet dhe nuk janë kryer konsultimet me grupet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK