http://kariera.mk

Bie çmim i benzinës dhe dizelit

më 3.2017 - InfoShqip

Çmimet e derivateve të benzinës dhe dizelit nga mesnata do të lirohen për dy denarë për një litër, vendosi sot Komisioni rregullator për energjetikë. Çmimi i ri i shitjes me pakicë të benzinës EUROSUPER...

Benzina dhe dizeli lirohen për dy denarë

më 3.2017 - Koha.mk

Çmimet e derivateve të benzinës dhe dizelit nga mesnata do të lirohen për dy denarë për një litër, vendosi sot Komisioni rregullator për energjetikë. Çmimi i ri i shitjes me pakicë të benzinës EUROSUPER...

Ja çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

më 3.2017 - Indeks.mk

Komisioni rregullator për energjetikë (KRRE) ka publikuar sot çmimet e reja me pakicë të derivateve të naftës në tregun vendor. Sipas çmimores, Eurosuper BS-95 do të shitet për 65 denarë/litër, pastaj...

Benzina dhe dizeli lirohen për 2 denarë

më 3.2017 - Arbresh

Benzina dhe dizeli nga mesnata do të lirohen dy denarë për litër, kështu vendosi sot Komisioni Rregullator i Energjetikës. EUROSUPER BS-95 do të shitet për 65 denarë dhe EUROSUPER-BS 98 për 67 denarë....

Benzina dhe dizeli lirohen për dy denarë

më 3.2017 - MRT

Çmimet e derivateve të benzinës dhe dizelit nga mesnata do të lirohen për dy denarë për një litër, vendosi sot Komisioni rregullator për energjetikë... Çmimi i ri i shitjes me pakicë të benzinës EUROSUPER...

Ja çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

më 3.2017 - Aktuale

Komisioni rregullator për energjetikë (KRRE) ka publikuar sot çmimet e reja me pakicë të derivateve të naftës në tregun vendor. Sipas çmimores, Eurosuper BS-95 do të shitet për 65 denarë/litër, pastaj...

Këto janë çmimet e reja të benzinave në Maqedoni

më 3.2017 - Gazeta Express

Sot Komisioni Rregullator për Energjetikë ka vendosur që benzinat dhe dizeli të lirohen për dy denarë për litër, por mos u gëzoni sepse nuk do të kalojë shumë kohë dhe përsëri këto çmime do të rriten,...

Lajmi i mirë për vozitësit, nga mesnata çmime më të lira për derivatet e naftës

më 3.2017 - Ina

Benzinat dhe dizeli do të lirohen për dy denarë për litër, ka vendosur sot Komisioni Rregullator për Energjetik, përcjell SHENJA. Sipas vendimit, çmimi i EUROSUPER BS-95 do të jetë 65 denarë për litër,...

Këto janë çmimet e rreja të derivateve të naftës në Maqedoni

më 3.2017 - Telegrafi

Komisioni rregullator për energjetikë (KRRE) ka publikuar sot çmimet e reja me pakicë të derivateve të naftës në tregun vendor, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas çmimores, Eurosuper BS-95 do të shitet...

Këto janë çmimet e reja të benzinës dhe dizelit

më 3.2017 - Iliria News

Benzina dhe dizeli nga mesnata do të lirohet për dy denarë për litër, vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë, njofton Portalb.mk . Sipas vendimit EUROSUPER BS95, me pakicë do të shitet për...

Lajm i mirë për vozitësit, sonte në mesnatë bien çmimet e derivateve

më 3.2017 - Zhurnal

Derivatet e benzinës dhe dizellit nga mesnata do të lirohen nga dy denarë për litër, vendosi Komisioni regullator për energjetikë. Çmimi i ri i benzinës EuroSuper BS-95 do të jetë 65 denarë, ndërsa EuroSuper...

Nga mesnata benzina dhe nafta do të kushtojnë 2 denarë më pak

më 3.2017 - Alsat-M

Benzina dhe nafta nga mesnata do të lirohen me dy denarë për litër. Kështu vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë. Sipas vendimit, EUROSUPER BS95, me pakicë do të kushtojë 65.00 denarë, ndërsa...

Maqedoni, ulen çmimet e benzinës dhe dizelit

më 3.2017 - Portalb

Benzina dhe dizeli nga mesnata do të lirohet për dy denarë për litër, vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë, njofton Portalb.mk . Sipas vendimit EUROSUPER BS95, me pakicë do të shitet për...

Benzina dhe dizeli lirohen për 2 denarë

më 3.2017 - Gazeta e re

Benzina dhe dizeli nga mesnata do të lirohen dy denarë për litër, kështu vendosi sot Komisioni Rregullator i Energjetikës. EUROSUPER BS-95 do të shitet për 65 denarë dhe EUROSUPER-BS 98 për 67 denarë....

Benzina dhe dizeli lirohen për dy denarë

më 3.2017 - Radio Vala

Shkup, 21 mars 2017 –  Çmimet e derivateve të benzinës dhe dizelit nga mesnata do të lirohen për dy denarë për një litër, vendosi sot Komisioni rregullator për energjetikë. Çmimi i ri i shitjes me pakicë...

Benzina dhe dizeli lirohen për 2 denarë në Maqedoni

më 3.2017 - KosovaPress

EUROSUPER BS-95 do të shitet për 65 denarë dhe EUROSUPER-BS 98 për 67 denarë. Dizeli do të kushtojë 52 denarë, ndërsa vaji ekstra i lehtë për amvisëri 40,5 denarë. Lirohet edhe mazuti. Çmimet e reja vijnë...

Këto janë çimet e reja të benzinave në Maqedoni

më 3.2017 - Gazeta Express

Sot Komisioni Rregullator për Energjetikë ka vendosur që benzinat dhe dizeli të lirohen për dy denarë për litër, por mos u gëzon sepse nuk do të kalojë shumë kohë dhe përsëri këto çmime do të rriten,...

Këto janë çmimet e reja benzinave në Maqedoni

më 3.2017 - Ina

Pas mesnatës, çmimi i EUROSUPER BS-95 do të jetë 65 denarë për litër, ndërsa një litër EUROSUPER BS-98 do të jetë 67 denarë. Nga ana tjetër çmimi i EURODIZEL po ashtu lirohet për dy denarë, dhe tani sipas...

Lajm i mirë për vozitës, ulen çmimet e derivateve

më 3.2017 - Flaka

Benzinat dhe dizeli do të lirohen për dy denarë për litër, ka vendosur sot Komisioni Rregullator për Energjetik. Sipas vendimit, çmimi i EUROSUPER BS-95 do të jetë 65 denarë për litër, ndërsa një litër...

Këto janë çimet e reja benzinave në Maqedoni

më 3.2017 - Gazeta Express

Sot Komisioni Rregullator për Energjetikë ka vendosur që benzinat dhe dizeli të lirohen për dy denarë për litër, por mos u gëzon sepse nuk do të kalojë shumë kohë dhe përsëri këto çmime do të rriten,...

Lirim i madh i benzinave dhe dizelit

më 3.2017 - Lajm

Beniznat dhe dizeli prej sonte në mesnatë lirohen për dy denarë, vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë. Sipas këtij vendimi çmimi i benzinës EuroSuper 95 ulet në 65 denarë, kurse EuroSuper...

Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

më 3.2017 - Lajm

Komisioni rregullator për energjetikë (KRRE) ka publikuar sot çmimet e reja me pakicë të derivateve të naftës në tregun vendor. Sipas çmimores, Eurosuper BS-95 do të shitet për 65 denarë/litër, pastaj...

Derivatet e naftës nga mesnata me çmime të reja

më 3.2017 - Tetova Sot

Benzinat dhe dizeli do të lirohen për dy denarë për litër, ka vendosur sot Komisioni Rregullator për Energjetik. Sipas vendimit, çmimi i EUROSUPER BS-95 do të jetë 65 denarë për litër, një litër EUROSUPER...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

më 3.2017 - Tetova1

Benzinat dhe dizeli do të lirohen për dy denarë për litër, ka vendosur sot Komisioni Rregullator për Energjetik. Sipas vendimit, çmimi i EUROSUPER BS-95 do të jetë 65 denarë për litër, ndërsa një litër...

Derivatet e naftës nga mesnata me çmime të reja

më 3.2017 - Almakos

Benzinat dhe dizeli do të lirohen për dy denarë për litër, ka vendosur sot Komisioni Rregullator për Energjetik, përcjell SHENJA. Sipas vendimit, çmimi i EUROSUPER BS-95 do të jetë 65 denarë për litër,...

Këto janë çmimet e reja benzinave në Maqedoni

më 3.2017 - AlbPortali

Pas mesnatës, çmimi i EUROSUPER BS-95 do të jetë 65 denarë për litër, ndërsa një litër EUROSUPER BS-98 do të jetë 67 denarë. Loading... Nga ana tjetër çmimi i EURODIZEL po ashtu lirohet...

Benzina dhe dizeli lirohen për dy denarë

më 3.2017 - Republika

Çmimet e derivateve të benzinës dhe dizelit nga mesnata do të lirohen për dy denarë për një litër, vendosi sot Komisioni rregullator për energjetikë. Çmimi i ri i shitjes me pakicë të benzinës EUROSUPER...

Derivatet e naftës nga mesnata me çmime të reja

më 3.2017 - AlbPortali

Benzinat dhe dizeli do të lirohen për dy denarë për litër, ka vendosur sot Komisioni Rregullator për Energjetik, përcjell SHENJA. Loading... Sipas vendimit, çmimi i EUROSUPER BS-95 do të...

Derivatet e naftës nga mesnata me çmime të reja

më 3.2017 - Shenja

Benzinat dhe dizeli do të lirohen për dy denarë për litër, ka vendosur sot Komisioni Rregullator për Energjetik, përcjell SHENJA. Sipas vendimit, çmimi i EUROSUPER BS-95 do të jetë 65 denarë për litër,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK