http://kariera.mk

Instagrami me opsione të reja

më 3.2017 - Portalb

Kur Instagrami kishte lëshuar veçorinë për video-transmetim të drejtpërdrejtë vitin e shkuar, ishte vënë re mungesa e ruajtjes së tyre, pasi që përdoruesit përfundojnë transmetimin. Këtë veçori Instagrami...

Instagram sjell ndryshimin e shumëpritur

më 3.2017 - Syri

Kjo ka ndodhur deri më tani, pasi që nga sot ju do të keni edhe mundësinë për t’i ruajtur. Kompania sapo ka njoftuar se përdoruesit do të kenë mundësinë t’i ruajnë videot e tyre në telefon pasi përfundojnë...

Instagrami sjell ndryshimin e shumëpritur

më 3.2017 - Syri

Kjo ka ndodhur deri më tani, pasi që nga sot ju do të keni edhe mundësinë për t’i ruajtur. Kompania sapo ka njoftuar se përdoruesit do të kenë mundësinë t’i ruajnë videot e tyre në telefon pasi përfundojnë...

Instagram vjen edhe me një tjetër risi

më 3.2017 - Lajmi.net

Kur Instagrami kishte lëshuar veçorinë për video-transmetim të drejtpërdrejtë vitin e shkuar, ishte vënë re mungesa e ruajtjes së tyre, pasi që përdoruesit përfundojnë transmetimin. Këtë veçori Instagrami...

Instagram vjen edhe me një tjetër risi

më 3.2017 - Tetova Sot

Kur Instagrami kishte lëshuar veçorinë për video-transmetim të drejtpërdrejtë vitin e shkuar, ishte vënë re mungesa e ruajtjes së tyre, pasi që përdoruesit përfundojnë transmetimin. Këtë veçori Instagrami...

Instagram tani ju mundëson t'i ruani videot live

më 3.2017 - Gazeta Express

Kur Instagrami kishte lëshuar veçorinë për video-transmetim të drejtpërdrejtë vitin e shkuar, ishte vënë re mungesa e ruajtjes së tyre, pasi që përdoruesit përfundojnë transmetimin. Këtë veçori Instagrami...

Instagrami vjen me një risi tjetër- do të ju pëlqej jashtë mase

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Kohë më parë Instagram erdhi me një ndryshim, që përdoruesve të tij u lejoji të bënin video ‘Live’. Por, kjo video zhdukej, sapo përfundonte lidhja live. Së fundmi Intstagram ua ka bërë të mundur përdoruesve...

Instagram tani ju mundëson t’i ruani videot live

më 3.2017 - Tetova Sot

Kur Instagrami kishte lëshuar veçorinë për video-transmetim të drejtpërdrejtë vitin e shkuar, ishte vënë re mungesa e ruajtjes së tyre, pasi që përdoruesit përfundojnë transmetimin. Këtë veçori Instagrami...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK