http://kariera.mk

Thaçi: Monsignor Vincenzo Paglias, mik i vërtetë i Kosovës

më 3.2017 - Telegrafi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka mirëpritur zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë, monsignor Vincenzo Paglias. Ai ka postuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto të përbashkët me monsignor Vincenzo...

Thaçi takohet me zyrtarin e lartë të Vatikanit

më 3.2017 - Klan Kosova

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka bërë të ditur se është takuar me zyrtarin e lartë në Selinë e Shenjtë në Vatikan, Vincenzo Paglias. “Ishte kënaqësi dhe nder që së bashku me liderë fetarë të Kosovës,...

Thaçi: Paglias, ishte mik i Kosovës në kohëra të vështira

më 3.2017 - RTV 21

Thaçi, ka takuar sot monsignor Vincenzo Paglias Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se monsignor Vincenzo Paglias ishte mik i Kosovës në kohëra të vështira. “Ishte kënaqësi dhe nder që së bashku...

Thaçi: Monsignor Vincenzo Paglias, mik i vërtetë i Kosovës

më 3.2017 - Zeri

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka mirëpritur zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë, monsignor Vincenzo Paglias. Ai ka postuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto të përbashkët me monsignor Vincenzo...

Thaçi: Monsignor Vincenzo Paglias, mik i vërtetë i Kosovës

më 3.2017 - Indeks online

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka mirëpritur zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë, monsignor Vincenzo Paglias. Ai ka postuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto të përbashkët me monsignor Vincenzo...

Presidenti Thaçi pret zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë

më 3.2017 - OraInfo

Presidenti Hashim Thaçi ka takuar sot zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë të Vatikanit, Vincenzo Paglias. Thaçi këtë takim e ka zhvilluar në praninë e krerëve fetarë të Kosovës dhe ka falëndëruar arqipeshkvin...

Presidenti Thaçi pret zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë

më 3.2017 - Gazeta Express

Presidenti Hashim Thaçi ka takuar sot zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë të Vatikanit, Vincenzo Paglias. Thaçi këtë takim e ka zhvilluar në praninë e krerëve fetarë të Kosovës dhe ka falëndëruar...

Thaçi i nderuar që takoi zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë

më 3.2017 - Lajmi.net

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka takuar zyrtarin e lartë në Seli të Shenjtë, Monsignor Vincenzo Paglias. Takimin me Paglias dhe udhëheqësit fetarë të Kosovës, Thaçi e ka quajtur kënaqësi dhe nder....

Thaçi: Monsignor Vincenzo Paglias, mik i vërtetë i Kosovës

më 3.2017 - Almakos

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka mirëpritur zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë, monsignor Vincenzo Paglias. Ai ka postuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto të përbashkët me monsignor Vincenzo...

Thaçi i nderuar që takoi zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë

më 3.2017 - Infokusi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka takuar zyrtarin e lartë në Seli të Shenjtë, Monsignor Vincenzo Paglias.Takimin me Paglias dhe udhëheqësit fetarë të Kosovës, Thaçi e ka quajtur kënaqësi dhe nder. ...

Thaçi takohet me zyrtarin e lartë të Vatikanit

më 3.2017 - Gazeta e re

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka bërë të ditur se është takuar me zyrtarin e lartë në Selinë e Shenjtë në Vatikan, Vincenzo Paglias. “Ishte kënaqësi dhe nder që së bashku me liderë fetarë të Kosovës,...

Presidenti Thaçi pret zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Presidenti Hashim Thaçi ka takuar sot zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë të Vatikanit, Vincenzo Paglias. Thaçi këtë takim e ka zhvilluar në praninë e krerëve fetarë të Kosovës dhe ka falëndëruar arqipeshkvin...

Thaçi takon zyrtarin e lartët Selisë së Shenjtë

më 3.2017 - Gazeta Fjala

Kreu i shtetit, Hashim Thaçi, ka takuar monsignor Vincenzo Paglias, siç ka thënë ai mik i Kosovës në kohëra të vështira. “Ishte kënaqësi dhe nder që së bashku me liderë fetarë të Kosovës, t’i uroj mirëseardhje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK