http://kariera.mk

ÇAVKOV: Deputetët pa pengesa do të hyjnë në Kuvend

më 3.2017 - Aktuale

Pas thirrjeve të ndryshme që me protesta të bllokohen hyrjet e Kuvendit gjatë ditës së nesërme, kur dhe është thirrur takimi koordinues i grupeve parlamentare, drejtori i Byrosë për siguri publike Mitko...

Policia e Maqedonisë nesër para një testi të madh, Çavkov deputetët do të kenë qasje të lirë në Parlament

më 3.2017 - Flaka

Ndodhitë e fundit dhe kërcënimet nga iniciativa “Për Maqedoni të përbashkët” të cilët kanë theksuar se do ta pengojnë vazhdimin e seancës konstituive të Parlamentit të Maqedonisë, e vendosin në test sigurin...

Çavkov: Deputetët nesër do të kenë qasje të papenguar në Kuvend

më 3.2017 - Zhurnal

Shkup, 20 mars - Deputetët nesër do të kenë qasje të papenguar në Kuvend, deklaroi për “Dojçe Vele”, drejtori i Byrosë së sigurisë publike (BSP), Mitko Çavkov, transmeton Zhurnal. Nesër më ora 12 në Kuvend...

Çavkov: Deputetët nesër do të kenë qasje të papenguar në Kuvend

më 3.2017 - Portalb

Deputetët nesër do të kenë qasje të papenguar në Kuvend, deklaroi për “Dojçe Vele”, drejtori i Byrosë së sigurisë publike (BSP), Mitko Çavkov. Nesër më ora 12 në Kuvend pritet të mbahet koordinimi i partive...

Çavkov: Deputetët pa pengesa do të hyjnë në Kuvend

më 3.2017 - Alsat-M

Pas thirrjeve të ndryshme që me protesta të bllokohen hyrjet e Kuvendit gjatë ditës së nesërme, kur dhe është thirrur takimi koordinues i grupeve parlamentare, drejtori i Byrosë për siguri publike Mitko...

Çavkov: Kemi marrë masa për sigurinë e deputetëve për ditën e nesërme

më 3.2017 - Telegrafi

Është e sigurt se deputetët do të kenë qasje të sigurt dhe të papenguar në parlament, tha kreu i Zyrës për Siguri Publike, Mitko Çavkov, në një deklaratë për Deutsche Welle, si përgjigje në pyetjen e gazetarit...

Deputet nesër të siguruar do të hynë në Parlamentin e Maqedonisë!

më 3.2017 - Flaka

Është e sigurt se deputetët do të kenë qasje të sigurt dhe të papenguar në parlament, tha kreu i Zyrës për Siguri Publike Mitko Çavkov. “Në MPB funksionon selia e cila punon në vazhdimësi dhe i monitoron...

Çavkov garanton sigurinë e deputetëve për seancën e nesërme

më 3.2017 - Albeu

Është e sigurt se deputetët do të kenë qasje të sigurt dhe të papenguar në parlament , kështu ka deklaruar kreu i Zyrës për Siguri Publike, Mitko Çavkov, në një deklaratë për “Deutsche Welle”, si...

Çavkov: Deputetët do të kenë qasje të sigurt dhe të papenguar në Parlament.

më 3.2017 - Gazeta Express

Mitko Çavkov ka garantuar se policia do t'u mundësojë hyrje pa pengesë deputetëve në godinën e Palrmanetit të Maqedonisë, nëse paraqitet nevoja apo dikush do të bëjë përpjekje pët t’i parandaluar, transmeton...

Çavkov: Deputetët do të kenë qasje të sigurtë dhe të papenguar në Parlament.

më 3.2017 - Gazeta Express

Mitko Çavkov ka garantuar se policia do të ju mundësojë hyrje pa pengesë deputetëve në godinën e Palrmanetit të Maqedonisë, nëse paraqitet nevoja apo dikush do të bëjë përpjekje pët t’i parandaluar, transmeton...

Çavkov: Policia do t’u mundësojë deputetëve hyrje pa pengesa në Parlament

më 3.2017 - Ina

Lidhur me dilemat jqë anë paraqitur, si dhe apelet e shumta për protesta masovike para Parlamentit të Maqedonisë, drejtori i Byrosë për siguri publike, Mitko Çavkov ka garantuar se policia do të ju mundësojë...

Çavkov: Deputetët pa pengesa do të hyjnë në Kuvend

më 3.2017 - Almakos

20 March Pas thirrjeve të ndryshme që me protesta të bllokohen hyrjet e Kuvendit gjatë ditës së nesërme, kur dhe është thirrur takimi koordinues i grupeve parlamentare, drejtori i Byrosë për siguri publike...

Çavkov: Policia do t’ju mundësojë deputetëve hyrje pa pengesa në Parlament

më 3.2017 - Tetova Sot

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike, Mitko Cavkov në një deklaratë të tij dhënë  për Dojce Velen është shprehur se deputetët në takimin koordinues në Kuvend do të kenë qasje të sigurtë dhe pa pengesa....

Çavkov garanton sigurinë e deputetëve për seancën e nesërme

më 3.2017 - Almakos

Thirrjet e protestuesve që po kundërshtojnë platformën shqiptare se gjatë ditës së nesërme do të bllokojnë hyrjen apo daljen e deputetëve nga Parlamenti paraqesin një sfidë për forcat poilcore. Megjithatë,...

Çavkov garanton sigurinë e deputetëve për seancën e nesërme

më 3.2017 - InfoShqip

Është e sigurt se deputetët do të kenë qasje të sigurt dhe të papenguar në parlament, kështu ka deklaruar kreu i Zyrës për Siguri Publike, Mitko Çavkov, në një deklaratë për “Deutsche Welle”, si përgjigje...

Shkup Çavkov seanca do të zhvillohet pa probleme

më 3.2017 - TV Art

“Luanët”: Ambasadori shqiptar të kërkojë falje publike Drejtori i Byrosë për Siguri Publike, Mitko Cavkov në një deklaratë të tij dhënë  për Dojce Velen është shprehur se deputetët në takimin koordinues...

Çavkov: Policia do t’u mundësojë deputetëve hyrje pa pengesa në Parlament

më 3.2017 - Tetova1

Lidhur me dilemat jqë anë paraqitur, si dhe apelet e shumta për protesta masovike para Parlamentit të Maqedonisë, drejtori i Byrosë për siguri publike, Mitko Çavkov ka garantuar se policia do të ju mundësojë...

Çavkov: Policia do t’u mundësojë deputetëve hyrje pa pengesa në Parlament

më 3.2017 - Lajm

Lidhur me dilemat jqë anë paraqitur, si dhe apelet e shumta për protesta masovike para Parlamentit të Maqedonisë, drejtori i Byrosë për siguri publike, Mitko Çavkov ka garantuar se policia do të ju mundësojë...

Çavkov: Deputetët pa pengesa do të hyjnë në Kuvend

më 3.2017 - Fakti Ditor

Pas thirrjeve të ndryshme që me protesta të bllokohen hyrjet e Kuvendit gjatë ditës së nesërme, kur dhe është thirrur takimi koordinues i grupeve parlamentare, drejtori i Byrosë për siguri publike Mitko...

Çavkov garanton sigurinë e deputetëve për seancën e nesërme

më 3.2017 - AlbPortali

Thirrjet e protestuesve që po kundërshtojnë platformën shqiptare se gjatë ditës së nesërme do të bllokojnë hyrjen apo daljen e deputetëve nga Parlamenti paraqesin një sfidë për forcat poilcore. Megjithatë,...

Çavkov garanton sigurinë e deputetëve për seancën e nesërme

më 3.2017 - Shenja

Thirrjet e protestuesve që po kundërshtojnë platformën shqiptare se gjatë ditës së nesërme do të bllokojnë hyrjen apo daljen e deputetëve nga Parlamenti paraqesin një sfidë për forcat poilcore. Megjithatë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK