http://kariera.mk

Intervista në BBC për ndalimin e filmave të Enverit

më 3.2017 - Gazeta Express

Një Shqipëri po qarkullon një përpjekje për të ndalur filmat e kohës së komunizmit për të mos i shfaqur në televizione. Instituti për Krimet e Komunizmit ka ngritur shqetësimin dhe e ka argumentuar ndalimin...

Intervista në BBC, për ndalimin e filmave të periudhës së komunizmit në Shqipëri

më 3.2017 - Mapo

Një Shqipëri po qarkullon një përpjekje për të ndalur filmat e kohës së komunizmit për të mos i shfaqur në televizione. Instituti për Krimet e Komunizmit ka ngritur shqetësimin dhe e ka argumentuar ndalimin...

Intervista në BBC për ndalimin e filmave të Enverit

më 3.2017 - Lexo

Një Shqipëri po qarkullon një përpjekje për të ndalur filmat e kohës së komunizmit për të mos i shfaqur në televizione. Instituti për Krimet e Komunizmit ka ngritur shqetësimin dhe e ka argumentuar ndalimin...

Debati për filmat komunistë arrin deri në BBC World Service

më 3.2017 - Standard

Ditët e fundit në opinion publik është hapur debati për shfaqjen ose jo të filmave të realizuara gjatë sistemit komunist. Iniciator i kësaj ideje ishte shkrimtari Agron Tufa, kreu i Institutit të Studimeve...

Intervista në BBC, për ndalimin e filmave të periudhës së komunizmit në Shqipëri

më 3.2017 - Panorama

Një Shqipëri po qarkullon një përpjekje për të ndalur filmat e kohës së komunizmit për të mos i shfaqur në televizione. Instituti për Krimet e Komunizmit ka ngritur shqetësimin dhe e ka argumentuar ndalimin...

Debati për filmat shqiptarë pasqyrohet nga BBC

më 3.2017 - Java News

Ka një përpjekje në Shqipëri për të ndaluar filmat e kohës së komunizmit për të mos u transmetuar në televizione. Instituti për Krimet e Komunizmit ka argumentuar ndalimin e tyre, duke thënë se kjo do...

BBC flet për ndalimin e filmave të periudhës së komunizmit në Shqipëri

më 3.2017 - GazetaBlic

Ka një përpjekje në Shqipëri për të ndaluar filmat e kohës së komunizmit për të mos u transmetuar në televizione. Instituti për Krimet e Komunizmit ka argumentuar ndalimin e tyre, duke thënë se kjo do...

BBC flet për ndalimin e filmave të periudhës së komunizmit në Shqipëri

më 3.2017 - Zeri

Ka një përpjekje në Shqipëri për të ndaluar filmat e kohës së komunizmit për të mos u transmetuar në televizione. Instituti për Krimet e Komunizmit ka argumentuar ndalimin e tyre, duke thënë se kjo do...

BBC flet për ndalimin e filmave të periudhës së komunizmit në Shqipëri

më 3.2017 - Lajmi.net

Ka një përpjekje në Shqipëri për të ndaluar filmat e kohës së komunizmit për të mos u transmetuar në televizione. Instituti për Krimet e Komunizmit ka argumentuar ndalimin e tyre, duke thënë se kjo do...

BBC flet për ndalimin e filmave të periudhës së komunizmit në Shqipëri

më 3.2017 - Infokusi

Ka një përpjekje në Shqipëri për të ndaluar filmat e kohës së komunizmit për të mos u transmetuar në televizione.Instituti për Krimet e Komunizmit ka argumentuar ndalimin e tyre, duke thënë se kjo do të...

BBC flet për ndalimin e filmave të periudhës së komunizmit në Shqipëri

më 3.2017 - Lajm

Ka një përpjekje në Shqipëri për të ndaluar filmat e kohës së komunizmit për të mos u transmetuar në televizione.Instituti për Krimet e Komunizmit ka argumentuar ndalimin e tyre, duke thënë se kjo do të...

BBC flet për ndalimin e filmave të përiudhës së komunizmit në Shqipëri

më 3.2017 - Blitz

Ka një përpjekje në Shqipëri për të ndaluar filmat e kohës së komunizmit për të mos u transmetuar në televizione. Instituti për Krimet e Komunizmit ka argumentuar ndalimin e tyre, duke thënë se kjo do...

BBC flet për ndalimin e filmave të periudhës së komunizmit në Shqipëri

më 3.2017 - Sovrani

Ka një përpjekje në Shqipëri për të ndaluar filmat e kohës së komunizmit për të mos u transmetuar në televizione. Instituti për Krimet e Komunizmit ka argumentuar ndalimin e tyre, duke thënë se kjo do...

Duhet të jesh fashist, të vendosësh për të ndaluar filmat që pasqyrojnë Historinë e Shqipërisë

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Jakup B. GJOÇA Muharrem Xhafa, sekretar i Parë i KQ të P P Shqipërisë, flet për gazetën “Telegraf” u përgjigjet atyre që kërkojnë të ndalojnë filmat e Realizmit Socialist dhe luftës partizane  Muharrem...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK