http://kariera.mk

Teuta Arifi: Principi “fituesi me fituesin” nuk ka asnjë kuptim

para një muaji - Flaka

Çfarë kuptimi ka rinovimi i kërkesës të principit “fituesi me fituesin” pasi është formuar shumicë e re? Asnjë kuptim thotë nënkryetarja e BDI-së, Teuta Arifi për DW në gjuhën maqedonase, transmeton FLAKA....

Parimi fituesi me fituesin nuk vlen më për BDI-në

para një muaji - Telegrafi

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë...

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin

para një muaji - Gazeta Express

Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë qendrore, që është mbështetje për shumicën e re. ...

Parimi fituesi me fituesin nuk vlen më për BDI-në

para një muaji - Portalb

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë...

Parimi fituesi me fituesin nuk vlen më për BDI-në

para një muaji - Infokusi

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë...

Parimi fituesi me fituesin nuk vlen më për BDI-në

para një muaji - Lajm

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë...

Parimi fituesi me fituesin nuk vlen për BDI-në

para një muaji - Ina

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë...

Parimi fituesi me fituesin nuk vlen për BDI-në

para një muaji - Aktuale

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë...

ARIFI: Rezultatet e fundit kanë vënë në pikëpyetje parimin fituesi me fituesin

para një muaji - Aktuale

Për BDI-në më nëuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e...

Parimi fituesi me fituesin nuk vlen për BDI-në

para një muaji - Fakti Ditor

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë...

Parimi fituesi me fituesin nuk vlen më për BDI-në

para një muaji - Alsat-M

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë...

Parimi fituesi me fituesin nuk vlen për BDI-në

para një muaji - Tetova1

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë...

Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin

para një muaji - Sovrani

Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin e kryesisë qendrore, që është mbështetje për shumicën e re. Nënkryetarja...

Parimi fituesi me fituesin nuk vlen më për BDI-në

para një muaji - Almakos

20 March Për BDI-në më nuk do të vlejë parimi fituesi me fituesin. Edhe pas deklaratave të një ditë më parë të ish kryeministrit Nikolla Gruevski se ky parim duhet të respektohet, BDI i kujton atij vendimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK