http://kariera.mk

Shokuese, babai mostër i vë flakën vajzës 3 – vjeçare

më 3.2017 - GazetaBlic

Edward Herbert nga Perth, Australi, akuzohet se i hodhi benzinë të bijës 3 – vjeçare, pasi kishte kaluar gjithë ditën duke pirë alkool e kanabis. 43 – vjeçari i vuri më pas flakën të voglës dhe tentoi...

Babai i vë flakën vajzës 3 – vjeçare

më 3.2017 - Indeks online

Një baba, i cili i vuri flakën vajzës së tij të vogël i tha fqinjit se e kishte ndërmarrë këtë akt sepse “ajo ishte tepër e bukur”. Edward Herbert nga Perth, Australi, akuzohet se i hodhi benzinë të bijës...

Babai i vë flakën vajzës 3 vjeçare

më 3.2017 - Arbresh

Një baba, i cili i vuri flakën vajzës së tij të vogël i tha fqinjit se e kishte ndërmarrë këtë akt sepse “ajo ishte tepër e bukur”. Edward Herbert nga Perth, Australi, akuzohet se i hodhi benzinë të bijës...

Babai i vë flakën vajzës 3 – vjeçare

më 3.2017 - Tetova Sot

Një baba, i cili i vuri flakën vajzës së tij të vogël i tha fqinjit se e kishte ndërmarrë këtë akt sepse “ajo ishte tepër e bukur”. Edward Herbert nga Perth, Australi, akuzohet se i hodhi benzinë të bijës...

Babai i vë flakën vajzës 3 vjeçare

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Një baba, i cili i vuri flakën vajzës së tij të vogël i tha fqinjit se e kishte ndërmarrë këtë akt sepse “ajo ishte tepër e bukur”. Edward Herbert nga Perth, Australi, akuzohet se i hodhi benzinë të bijës...

Shokuese, babai mostër i vë flakën vajzës 3 – vjeçare

më 3.2017 - LajmiFundit

Edward Herbert nga Perth, Australi, akuzohet se i hodhi benzinë të bijës 3 – vjeçare, pasi kishte kaluar gjithë ditën duke pirë alkool e kanabis. 43 – vjeçari i vuri më pas flakën të voglës dhe tentoi...

Shokuese, mabai mostër i vë flakën vajzës 3 – vjeçare

më 3.2017 - LajmiFundit

Edward Herbert nga Perth, Australi, akuzohet se i hodhi benzinë të bijës 3 – vjeçare, pasi kishte kaluar gjithë ditën duke pirë alkool e kanabis. 43 – vjeçari i vuri më pas flakën të voglës dhe tentoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK