http://kariera.mk

Video/ Punonjësit e azilit rrahin të moshuarin, dëgjoni ulurimat

më 3.2017 - Mapo

Jo vetëm fëmijët në kopshte, por edhe të moshuarit në azil shpesh bien pre e dhunës të ushtruar nga ata që duhet të kujdesen për ta. Një video shokuese e publikuar nga “JetaOshQef” tregon se në një azil...

Tmerr në Tiranë/ Punonjësit e azilit rrahin plakun, ulërimat e tij të ngjethin mishin

më 3.2017 - Gazeta Express

Dhuna është një fenomen që haset mjaft shpesh në shoqërinë shqiptare. Një video shokuese ka mbërritur pranë redaksisë "JOQ"m ku në një azil privat për moshat e thyera që ndodhet në zonën e Kinostudios...

Ulërima që të ngjethin mishin, punonjësit e azilit rrahin të moshuarin

më 3.2017 - Albeu

Një video shokuese e publikuar nga “joq” tregon se në një azil privat për moshat e thyera që ndodhet në zonën e Kinostudios në Tiranë ka ndodhur një episod i rëndë dhune. Sipas dëshmitarëve raportohet...

Tmerr në azilin e pleqve në Tiranë/ Punonjësit rrahin plakun, ulërimat e tij të ngjethin mishin

më 3.2017 - Opinion

Dhuna është një fenomen që haset mjaft shpesh në shoqërinë shqiptare. Populli ynë trim dhe liridashës prej kohësh nuk e kursen dorën ndaj femrave, fëmijëve e madje edhe moshave të thyera. Por që të paguash...

Tmerr në Tiranë/ Punonjësit e azilit rrahin të moshuarin, ulërimat e tij të ngjethin mishin

më 3.2017 - BalkanWeb

Jo vetëm fëmijët në kopshte, por edhe të moshuarit në azil shpesh bien pre e dhunës të ushtruar nga ata që duhet të kujdesen për ta. Një video shokuese e publikuar nga “JetaOshQef” tregon se në një azil...

Tmerr në azilin e pleqve në Tiranë/ Punonjësit rrahin plakun, ulërimat e tij të ngjethin mishin

më 3.2017 - Panorama

Dhuna është një fenomen që haset mjaft shpesh në shoqërinë shqiptare. Populli ynë trim dhe liridashës prej kohësh nuk e kursen dorën ndaj femrave, fëmijëve e madje edhe moshave të thyera. Por që të paguash...

Tmerr në Tiranë/ Punonjësit e azilit rrahin plakun, ulërimat e tij të ngjethin mishin

më 3.2017 - Opozita

Dhuna është një fenomen që haset mjaft shpesh në shoqërinë shqiptare. Një video shokuese ka mbërritur pranë redaksisë “JOQ”m ku në një azil privat për moshat e thyera që ndodhet në zonën e Kinostudios...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK