http://kariera.mk

10 kandidatët që mund zëvendësojnë Enriquen tek Barcelona

më 3.2017 - Aktuale

Barcelona është në kërkim të një trajneri për edicionin e ardhshëm. Trajneri Luis Enrique tashmë e ka konfirmuar se në fund të këtij edicioni do të largohet nga Barcelona, pasi ka nevojë për pushim. Drejtuesit...

Largohet Enrique, kjo është lista e 10 trajnerëve që mund ta zëvendësojnë te Barcelona

më 3.2017 - GazetaBlic

Trajneri Luis Enrique tashmë e ka konfirmuar se në fund të këtij edicioni do të largohet nga Barcelona, pasi ka nevojë për pushim. Drejtuesit e skuadrës janë në kërkim të një trajneri të ri, me Massimiliano...

Ja 10 emrat e trajnerëve kandidat që mund të zëvendësojnë Luis Enriquen tek Barcelona

më 3.2017 - Syri

Trajneri Luis Enrique tashmë e ka konfirmuar se në fund të këtij edicioni do të largohet nga Barcelona, pasi ka nevojë për pushim. Drejtuesit e skuadrës janë në kërkim të një trajneri të ri, me Massimiliano...

​10 kandidatët që mund zëvendësojnë Enriquen në Barcelonë

më 3.2017 - Gazeta Express

Barcelona është në kërkim të një trajneri për edicionin e ardhshëm Trajneri Luis Enrique tashmë e ka konfirmuar se në fund të këtij edicioni do të largohet nga Barcelona, pasi ka nevojë për pushim. Drejtuesit...

Barcelona ndez para kohë sfidën e “Champions-it”, kërkon Allegri-n nga Juventusi

më 3.2017 - BalkanWeb

Luis Enrike në fund të sezonit ka deklaruar se do mbyll ciklin e tij me skuadrën e Barcelonës. Spanjolli që drejton ekipin blaugran nga vera e vitit 2014 do lërë pankinën për një tjetër pasardhës. Ekipi...

10 kandidatët që mund zëvendësojnë Enriquen tek Barcelona

më 3.2017 - Fakti Ditor

Barcelona është në kërkim të një trajneri për edicionin e ardhshëm. Trajneri Luis Enrique tashmë e ka konfirmuar se në fund të këtij edicioni do të largohet nga Barcelona, pasi ka nevojë për pushim. Drejtuesit...

Barcelona ndez para kohë sfidën e “Champions-it”, kërkon Allegri-n nga Juventusi

më 3.2017 - Opozita

Luis Enrike në fund të sezonit ka deklaruar se do mbyll ciklin e tij me skuadrën e Barcelonës. Spanjolli që drejton ekipin blaugran nga vera e vitit 2014 do lërë pankinën për një tjetër pasardhës. Ekipi...

Barcelona ia bën ofertën e parë zëvendësuesit të Enrique

më 3.2017 - Lajmi.net

Barcelona ka gjetur zëvendësuesin e Luis Enrique. Sport.es njofton se katalanët tashmë kanë nisur të punojnë për afrimin e Massimiliano Allegrit, si pasues i Luis Enrique, që do të largohet në fund të...

Barcelona ofro 8 milionë € në sezon për Allegri

më 3.2017 - Telesport

Barcelona ka Massimiliano Allegri si kandidatin kryesor të pasardhësit të Luis Erique, i cili largohet në fund të sezonit, sipas italianëve të Premium Sport . Trajneri i Juventus, i cili është duke shijuar...

Habit Barcelona, i ofron Alegrit 8 milionë euro në sezon

më 3.2017 - Lexo

Barcelona tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Luis Enriques, i cili ka njoftuar se do të largohet nga Camp Nou. Luis Enrique dëshiron të pushojë, prandaj ka vendosur që të mos vazhdojë kontratën me Barcelonën,...

​Barcelona nis bisedimet me trajnerin italian, i ofron 8 milionë euro në sezon

më 3.2017 - OraInfo

Barcelona tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Luis Enriques, i cili ka njoftuar se do të largohet nga Camp Nou. Luis Enrique dëshiron të pushojë, prandaj ka vendosur që të mos vazhdojë kontratën me Barcelonën,...

​10 kandidatët që mund zëvendësojnë Enriquen në Barcelonë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Barcelona është në kërkim të një trajneri për edicionin e ardhshëm Trajneri Luis Enrique tashmë e ka konfirmuar se në fund të këtij edicioni do të largohet nga Barcelona, pasi ka nevojë për pushim. Drejtuesit...

​Barcelona nis bisedimet me trajnerin italian, i ofron 8 milionë euro në sezon

më 3.2017 - Gazeta Express

Barcelona tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Luis Enriques, i cili ka njoftuar se do të largohet nga Camp Nou Luis Enrique dëshiron të pushojë, prandaj ka vendosur që të mos vazhdojë kontratën me Barcelonën,...

Barcelona i ofron Alegrit 8 milionë euro në sezon

më 3.2017 - Java News

Barcelona tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Luis Enriques, i cili ka njoftuar se do të largohet nga Camp Nou. Luis Enrique dëshiron të pushojë, prandaj ka vendosur që të mos vazhdojë kontratën me Barcelonën,...

Barcelona nis bisedimet me trajnerin italian, i ofron 8 milionë euro në sezon

më 3.2017 - AlbPortali

Barcelona tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Luis Enriques, i cili ka njoftuar se do të largohet nga Camp Nou. Loading... Luis Enrique dëshiron të pushojë, prandaj ka vendosur që të mos...

Barcelona nis bisedimet me trajnerin italian, i ofron 8 milionë euro në sezon

më 3.2017 - Fakti Ditor

Barcelona tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Luis Enriques, i cili ka njoftuar se do të largohet nga Camp Nou. Luis Enrique dëshiron të pushojë, prandaj ka vendosur që të mos vazhdojë kontratën me Barcelonën,...

​Barcelona nis bisedimet me trajnerin italian, i ofron 8 milionë euro në sezon

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Barcelona tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e Luis Enriques, i cili ka njoftuar se do të largohet nga Camp Nou Luis Enrique dëshiron të pushojë, prandaj ka vendosur që të mos vazhdojë kontratën me Barcelonën,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK