http://kariera.mk

Hyseni flet për mundësinë e dorëheqjes nga posti i zv/ministrit dhe kandidimin për Podujevë!

më 3.2017 - GazetaBlic

Dorëheqja e Lirak Çelajt nga pozita e zv/ministrit të Drejtësisë ka bërë qe mediet të raportojnë edhe për mundësinë e dorëheqjes edhe dy zv/ministrave tjerë të PDK-së. Njëri nga ta është edhe Hajredin...

Hyseni flet për mundësinë e dorëheqjes nga posti i zv/ministrit dhe kandidimin për Podujevë

më 3.2017 - Indeks online

Dorëheqja e Lirak Çelajt nga pozita e zv/ministrit të Drejtësisë ka bërë qe mediet të raportojnë edhe për mundësinë e dorëheqjes edhe dy zv/ministrave tjerë të PDK-së. Njëri nga ta është edhe Hajredin...

Pas Çelajt, pritet të dorëhiqen edhe dy zëvendësministra të PDK-së

më 3.2017 - Telegrafi

Lirak Çelaj nuk do të jetë i vetmi zëvendësministër i dorëhequr i PDK-së. Kjo pasi gjatë kësaj jave pritet që edhe Avni Kastrati dhe Hajredin Hyseni ta lënë detyrën, për arsyen e njëjtë që bëri Çelaj....

Pas Çelajt edhe dy zëvendësministra të PDK-së pritet ta lënë detyrën

më 3.2017 - Lajmi.net

Lirak Çelaj nuk do të jetë i vetmi zëvendësministër i dorëhequr i PDK-së. Kjo pasi gjatë kësaj jave pritet që edhe Avni Kastrati dhe Hajredin Hyseni ta lënë detyrën, për arsyen e njëjtë që bëri Çelaj,...

Pas Çelajt, pritet të dorëhiqen edhe dy zëvendësministra të PDK-së

më 3.2017 - Indeks online

Lirak Çelaj nuk do të jetë i vetmi zëvendësministër i dorëhequr i PDK-së. Kjo pasi gjatë kësaj jave pritet që edhe Avni Kastrati dhe Hajredin Hyseni ta lënë detyrën, për arsyen e njëjtë që bëri Çelaj....

Çelaj: Radha e PDK-së për të fituar në Prishtinë

më 3.2017 - Telegrafi

Lirak Çelaj do të mund të jetë kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet lokale, që do të mbahen këtë vit. Çelaj, i cili është edhe kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë sot ka dhënë dorëheqje...

E fundit: Pas Çelajt edhe dy zëvendësministra të PDK-së pritet ta lënë detyrën

më 3.2017 - GazetaBlic

Lirak Çelaj nuk do të jetë i vetmi zëvendësministër i dorëhequr i PDK-së . Kjo pasi gjatë kësaj jave pritet që edhe Avni Kastrati dhe Hajredin Hyseni ta lënë detyrën, për arsyen e njëjtë që bëri Çelaj,...

E fundit: Pas Çelajt edhe dy zëvendësministra të PDK-së pritet ta lënë detyrën

më 3.2017 - Klan Kosova

Lirak Çelaj nuk do të jetë i vetmi zëvendësministër i dorëhequr i PDK-së. Kjo pasi gjatë kësaj jave pritet që edhe Avni Kastrati dhe Hajredin Hyseni ta lënë detyrën, për arsyen e njëjtë që bëri Çelaj,...

Çelaj thotë se tani është radha e PDK-së për të fituar në Prishtinë

më 3.2017 - Indeks online

Lirak Çelaj do të mund të jetë kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet lokale, që do të mbahen këtë vit. Çelaj, i cili është edhe kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë sot ka dhënë dorëheqje...

Çelaj: Mund të jem kandidat për Prishtinën

më 3.2017 - RTV 21

Lirak Çelaj do të mund të jetë kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet lokale që do të mbahen këtë vit Çelaj, i cili është edhe kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë sot ka dhënë dorëheqje...

Kadri Kastrati, anëtari i ri i kryesisë së PDK-së

më 3.2017 - Albeu

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, është rritur për nga numri i anëtarëve. Edhe pse subjekti më i madh politik në vend nuk ka lëshuar ndonjë njoftim zyrtar së fundmi është raportuar se Kadri Kastrati...

Kadri Kastrati zgjidhet anëtar i ri i kryesisë së PDK’së

më 3.2017 - Gazeta Express

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, është rritur për nga numri i anëtarëve. Ndonëse, subjekti më i madh politikë në vend nuk ka lëshuar ndonjë njoftim zyrtar së fundi është raportuar se Kadri Kastrati...

Pas Çelajt edhe dy zëvendësministra të PDK-së pritet ta lënë detyrën

më 3.2017 - Infokusi

Lirak Çelaj nuk do të jetë i vetmi zëvendësministër i dorëhequr i PDK-së.Kjo pasi gjatë kësaj jave pritet që edhe Avni Kastrati dhe Hajredin Hyseni ta lënë detyrën, për arsyen e njëjtë që bëri Çelaj, njofton...

Zgjerohet Kryesia e PDK-së, ky është anëtari më i ri

më 3.2017 - GazetaBlic

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, është rritur për nga numri i anëtarëve. Ndonëse, subjekti më i madh politikë në vend nuk ka lëshuar ndonjë njoftim zyrtar së fundi është raportuar se Kadri Kastrati...

Lirak Çelaj dorëhiqet nga posti i zëvendësministrit

më 3.2017 - Telegrafi

Lirak Çelaj nga sot më nuk është zëvendësministër i Drejtësisë në Kosovë. Çelaj ka thënë për Klan Kosovën se këtë vendim e ka marrë pasi dëshiron që të angazhohet më shumë në fushatën e Partisë Demokratike...

Zgjerohet Kryesia e PDK-së, ky është anëtari më i ri

më 3.2017 - Indeks online

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, është rritur për nga numri i anëtarëve. Ndonëse, subjekti më i madh politikë në vend nuk ka lëshuar ndonjë njoftim zyrtar së fundi është raportuar se Kadri Kastrati...

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

më 3.2017 - Zhurnal

Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zëvendësministër i Drejtësisë. Arsyeja e kësaj dorëheqje mësohet të jetë angazhimi i tij në Partinë Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Këtë e ka konfirmuar...

Çelaj: Mund të jem kandidat për Prishtinën

më 3.2017 - 10minuta

Lirak Çelaj do të mund të jetë kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet lokale që do të mbahen këtë vit. Çelaj, i cili është edhe kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë sot ka dhënë dorëheqje...

Jep dorëheqje zëvendësministri i drejtësisë Lirak Çelaj

më 3.2017 - RTV 21

Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zëvendësministër i drejtësisë Arsyeja e kësaj dorëheqje është se Çelaj ka kërkuar që të angazhohet më shumë në Partinë Demokratike të Kosovës në Prishtinë....

Pas Çelajt, pritet të dorëhiqen edhe dy zëvendësministra të PDK-së

më 3.2017 - Almakos

Lirak Çelaj nuk do të jetë i vetmi zëvendësministër i dorëhequr i PDK-së. Kjo pasi gjatë kësaj jave pritet që edhe Avni Kastrati dhe Hajredin Hyseni ta lënë detyrën, për arsyen e njëjtë që bëri Çelaj....

Çelaj lë Ministrinë, në kërkim të kandidaturës për Prishtinën

më 3.2017 - Gazeta Express

Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zëvendësministër i Drejtësisë. Arsyeja e kësaj dorëheqje është angazhimi i tij partiak. Një degë e PDK-së në Prishtinë, madje e ka propozuar Çelajn që...

Çelaj lë Ministrinë, në kërkim të kandidaturës për Prishtinë

më 3.2017 - Gazeta Express

Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si Zëvendësministër i Drejtësisë. Arsyeja e kësaj dorëheqje është angazhimi i tij partiak. Një degë e PDK’së në Prishtinë, madje e ka propozuar Çelajn që...

Është radha e PDK-së për të fituar në Prishtinë

më 3.2017 - Arbresh

Lirak Çelaj do të mund të jetë kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet lokale, që do të mbahen këtë vit. Çelaj, i cili është edhe kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë sot ka dhënë dorëheqje...

Lirak Çelaj dorëhiqet nga pozita e zëvendësministrit të Drejtësisë

më 3.2017 - OraInfo

Lirak Çelaj ka dhënë sot dorëheqje nga posti i zëvendësministrit të Drejtësisë. Kryetari i Degës së PDK-së të kryeqytetit, njëherësh anëtar i Kryesisë qendror të kësaj partie, në dorëheqjen e ofruar...

Lirak Çelaj dorëhiqet nga posti i zëvendësministrit për shkak të angazhimeve në parti

më 3.2017 - Klan Kosova

Lirak Çelaj nga sot më nuk është zëvendësministër i Drejtësisë në Kosovë. Çelaj ka thënë për Klan Kosovën se këtë vendim e ka marrë pasi dëshiron që të angazhohet më shumë në fushatën e Partisë Demokratike...

Çelaj: Radha e PDK-së për të fituar në Prishtinë

më 3.2017 - Infokusi

Lirak Çelaj do të mund të jetë kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet lokale, që do të mbahen këtë vit. Çelaj, i cili është edhe kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë sot ka dhënë dorëheqje...

Çelaj: Radha e PDK-së për të fituar në Prishtinë

më 3.2017 - Almakos

Lirak Çelaj do të mund të jetë kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet lokale, që do të mbahen këtë vit. Çelaj, i cili është edhe kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë sot ka dhënë dorëheqje...

Jep dorëheqje zëvendësministri i drejtësisë Lirak Çelaj

më 3.2017 - Lajmi.net

Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si Zëvendësministër i Drejtësisë. Arsyeja e kësaj dorëheqje mësohet të jetë angazhimi i tij në Partinë Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar...

Flet Lirak Çelaj, kjo është arsyeja e dorëheqjes

më 3.2017 - Indeks online

Zëvendësministri i Drejtësisë, Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti që kishte. Lajmin e ka konfirmuar për Indeksonline vet Çelaj duke thënë se dorëheqja e tij ka të bëjë me angazhimin më të shtuar...

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

më 3.2017 - Gazeta Express

Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si Zëvendësministër i Drejtësisë. Arsyeja e kësaj dorëheqje mësohet të jetë angazhimi i tij në Partinë Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Këtë e ka konfirmuar...

Jep dorëheqje zëvendësministri i PDK-së, Lirak Çelaj

më 3.2017 - GazetaBlic

Lirak Çelaj sapo ka dhënë dorëheqje nga posti i zëvendësministrit të Drejtësisë. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Blic vetë Çelaj. Ai i tha Gazetës Blic se këtë dorëheqje e ka dhënë për shkak të angazhimeve...

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

më 3.2017 - GazetaBlic

Burime të Indeksonline mësojnë se Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si Zëvendësministër i Drejtësisë. Arsyeja e kësaj dorëheqje mësohet të jetë angazhimi i tij në Partinë Demokratike të Kosovës...

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

më 3.2017 - Indeks online

Burime të Indeksonline mësojnë se Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si Zëvendësministër i Drejtësisë. Arsej e kësaj dorëheqjes mësohet të jetë angazhimi i tij në Partinë Demokratike të...

Zgjerohet Kryesia e PDK-së, ky është anëtari më i ri

më 3.2017 - Infokusi

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, është rritur për nga numri i anëtarëve. Ndonëse, subjekti më i madh politikë në vend nuk ka lëshuar ndonjë njoftim zyrtar së fundi është raportuar se Kadri Kastrati...

E fundit: Pas Çelajt edhe dy zëvendësministra të PDK-së pritet ta lënë detyrën

më 3.2017 - Periskopi

Lirak Çelaj nuk do të jetë i vetmi zëvendësministër i dorëhequr i PDK-së. Kjo pasi gjatë kësaj jave pritet që edhe Avni Kastrati dhe Hajredin Hyseni ta lënë detyrën, për arsyen e njëjtë që bëri Çelaj,...

Edhe dy zëvendësministra lënë Qeverinë. Shkojnë në…

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Lirak Çelaj nuk do të jetë i vetmi zëvendësministër i dorëhequr i PDK-së. Kjo pasi gjatë kësaj jave pritet që edhe Avni Kastrati dhe Hajredin Hyseni ta lënë detyrën, për arsyen e njëjtë që bëri Çelaj,...

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

më 3.2017 - Tetova Sot

Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si zëvendësministër i Drejtësisë. Arsyeja e kësaj dorëheqje mësohet të jetë angazhimi i tij në Partinë Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Këtë e ka konfirmuar...

Çelaj: Radha e PDK-së për të fituar në Prishtinë

më 3.2017 - Sovrani

Lirak Çelaj do të mund të jetë kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet lokale, që do të mbahen këtë vit. Çelaj, i cili është edhe kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë sot ka dhënë dorëheqje...

Lirak Çelaj dorëhiqet nga posti i zëvendësministrit

më 3.2017 - Almakos

Lirak Çelaj nga sot më nuk është zëvendësministër i Drejtësisë në Kosovë. Çelaj ka thënë për Klan Kosovën se këtë vendim e ka marrë pasi dëshiron që të angazhohet më shumë në fushatën e Partisë Demokratike...

Çelaj: Mund të jem kandidat për Prishtinën

më 3.2017 - Gazeta e re

Lirak Çelaj do të mund të jetë kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet lokale që do të mbahen këtë vit. Çelaj, i cili është edhe kryetar i degës së PDK-së në Prishtinë sot ka dhënë dorëheqje...

Çelaj: Mund të jem kandidat për Prishtinën

më 3.2017 - KosovaPress

Çelaj, i cili është edhe kryetar i degës së  PDK-së në Prishtinë sot ka dhënë dorëheqje pikërisht për t’iu përkushtuar Prishtinës, por s’e mohon se ai mund të jetë kandidati që do t’i sfidojë kandidatët...

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

më 3.2017 - Tetova1

Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si Zëvendësministër i Drejtësisë. Arsyeja e kësaj dorëheqje mësohet të jetë angazhimi i tij në Partinë Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Këtë e ka konfirmuar...

Çelaj bëhet gati për Prishtinën

më 3.2017 - Gazeta Fjala

Lirak Çelaj edhe zyrtarisht ka filluar të përgatitet për garën për kryetar të Prishtinës. Të hënën ka dhënë dorëheqje nga posti i zëvendësministrit të Drejtësisë. Në një bisedë për Gazetën Fjala, ai thotë...

Lirak Çelaj jep dorëheqje nga pozita e zëvendësministrit të Drejtësisë

më 3.2017 - Illyria

Prishtinë, 20 mars 2017 – Lirak Çelaj ka dhënë sot dorëheqje nga pozita e zëvendësministrit të Drejtësisë. Kryetari i Degës së PDK-së në Prishtinë, njëherësh anëtar i Kryesisë Qendrore të kësaj partie,...

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

më 3.2017 - Arbresh

Burime të Indeksonline mësojnë se Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si Zëvendësministër i Drejtësisë. Arsyeja e kësaj dorëheqje mësohet të jetë angazhimi i tij në Partinë Demokratike të Kosovës...

Zv/ministri Çelaj jep dorëheqje, shkak zgjedhjet lokale  

më 3.2017 - Insajderi

Kryetari i Degës së PDK-së të kryeqytetit, njëherësh anëtar i Kryesisë qendror të kësaj partie, ka dhënë dorëheqje nga posti i zëvendësministrit të Drejtësisë. Çelaj ka thënë se si arsyeje thekson nevojën...

Lirak Çelaj i PDK-së jep dorëheqje!

më 3.2017 - Periskopi

Lirak Çelaj ka dhënë sot dorëheqje nga posti i zëvendësministrit të Drejtësisë. Kryetari i Degës së PDK-së të kryeqytetit, njëherësh anëtar i Kryesisë qendror të kësaj partie, në dorëheqjen e ofruar...

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

më 3.2017 - Gazeta Fjala

Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si Zëvendësministër i Drejtësisë. Arsyeja e kësaj dorëheqje mësohet të jetë angazhimi i tij në Partinë Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Këtë e ka konfirmuar...

Lirak Çelaj lë Ministrinë e Drejtësisë për Komunën e Prishtinës

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Lirak Çelaj ka dhënë dorëheqja nga posti i Zëvendësministrit të Drejtësisë, këtë e ka konfirmuar edhe vetë Çelaj për Gazetën Monitor. “Po unë kam dhënë dorëheqje në funksion në marrëveshje me kryetarin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK