http://kariera.mk

Mercedes dhe BMW konfirmojnë shuarjen e disa modeleve

më 3.2017 - Telegrafi

Prodhuesit gjermanë të automobilave BMW dhe Mercedes kanë paralajmëruar shuarjen e disa nga modeleve të tyre, pasi e “kanë kuptuar se janë në inflacion dhe se e kanë tepruar me modelet e reja”. Ian Robertson,...

Mercedes dhe BMW konfirmojnë shuarjen e disa modeleve

më 3.2017 - RTV 21

Robertson, shef i shitjes dhe marketingut në BMW ka thënë se është e qartë se disa modele kanë ditët e numëruara Prodhuesit gjermanë të automobilave BMW dhe Mercedes kanë paralajmëruar shuarjen e disa...

Mercedes dhe BMW konfirmojnë shuarjen e disa modeleve!

më 3.2017 - GazetaBlic

Prodhuesit gjermanë të automobilave BMW dhe Mercedes kanë paralajmëruar shuarjen e disa nga modeleve të tyre, pasi e “kanë kuptuar se janë në inflacion dhe se e kanë tepruar me modelet e reja”. Ian Robertson,...

Mercedes dhe BMW konfirmojnë shuarjen e disa modeleve

më 3.2017 - Almakos

Prodhuesit gjermanë të automobilave BMW dhe Mercedes kanë paralajmëruar shuarjen e disa nga modeleve të tyre, pasi e “kanë kuptuar se janë në inflacion dhe se e kanë tepruar me modelet e reja”. Ian Robertson,...

Mercedes dhe BMW konfirmojnë shuarjen e disa modeleve

më 3.2017 - Arbresh

Prodhuesit gjermanë të automobilave BMW dhe Mercedes kanë paralajmëruar shuarjen e disa nga modeleve të tyre, pasi e “kanë kuptuar se janë në inflacion dhe se e kanë tepruar me modelet e reja”. Ian Robertson,...

Mercedes dhe BMW konfirmojnë shuarjen e disa modeleve

më 3.2017 - Gazeta e re

Mercedes dhe BMW konfirmojnë shuarjen e disa modeleve Prodhuesit gjermanë të automobilave BMW dhe Mercedes kanë paralajmëruar shuarjen e disa nga modeleve të tyre, pasi e “kanë kuptuar se janë në inflacion...

Mercedes dhe BMW konfirmojnë shuarjen e disa modeleve

më 3.2017 - KosovaPress

Ian Robertson, shef i shitjes dhe marketingut në BMW ka thënë për Car&Driver se është e qartë se disa modele kanë ditët e numëruara. “E vërteta, na vijnë edhe disa modele si X2 dhe X7, por edhe të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK