http://kariera.mk

Dygjuhësia është pasuri e vendit thotë ambasadori finlandez

më 3.2017 - TV Art

“Dygjuhësia është pasuri e vendit”,- vlerëson ambasadori finlandez në Shkup, Perti Ikonen. Ai në takimin me gazetarë në kuadër të aktiviteteve për shënimin e njëqindvjetorit të Pavarësisë së Republikës...

Ambasadori finlandez: Dygjuhësia pasuri e vendit

më 3.2017 - Zhurnal

Shkup, 20 mars - Ai në takimin me gazetarë në kuadër të aktiviteteve për shënimin e njëqindvjetorit të Pavarësisë së Republikës së Finlandës, tha se vendi i tij ka popullatë prej 5,5 milionë banorë, ndërsa...

Ikonen: dygjuhësia, pasuri e vendit

më 3.2017 - MRT

“Dygjuhësia është pasuri e vendit”,- vlerëson ambasadori finlandez në Shkup, Perti Ikonen.... Ai në takimin me gazetarë në kuadër të aktiviteteve për shënimin e njëqindvjetorit të Pavarësisë së Republikës...

Ambasadori finlandez: Dygjuhësia, pasuri e Maqedonisë

më 3.2017 - Gazeta Express

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është në BE. "Kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia" tha Ikonen, transmeton...

Ambasadori finlandez: Dygjuhësia, pasuri e vendit

më 3.2017 - Gazeta Express

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është në BE. "Kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia" tha Ikonen, transmeton...

Ambasadori finlandez shuplakë Maqedonisë, dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - Panorama

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ikonen: Maqedonia natyrshëm përket në BE, dhe dëshirojmë të jetë pjesë e BE­-së

më 3.2017 - Flaka

“Maqedonia natyrshëm përket në BE, dhe dëshirojmë të jetë pjesë e BE­-së. Ne investojmë përpjekje të mëdha që Maqedonia, si dhe vendet e tjera nga rajoni të bëhen pjesë e BE­-së. U ballafaquam edhe me...

Ambasadori finlandez: Dygjuhësia, pasuri e vendit

më 3.2017 - Tetova Sot

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është në BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ambasadori finlandez: Dygjuhësia, pasuri e vendit

më 3.2017 - Aktuale

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është në BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ikonen: Ardhmëria e vendeve të Ballkanit është në BE

më 3.2017 - Iliria News

Ardhmëria e vendeve të Ballkanit është në BE. Kjo posaçërisht u dedikohet vendeve të vogla siç janë Finlanda dhe Maqedonia, deklaroi sot në Shkup ambasadori i Finlandës për Maqedoninë, Perti Ikonen. “Maqedonia...

« Ambasadori i Finlandës » Ikonen: Ardhmëria e vendeve të Ballkanit është në BE

më 3.2017 - Zhurnal

Shkup, 20 mars - Ardhmëria e vendeve të Ballkanit është në BE. Kjo posaçërisht u dedikohet vendeve të vogla siç janë Finlanda dhe Maqedonia, deklaroi sot në Shkup ambasadori i Finlandës për Maqedoninë,...

Ambasadori finlandez shuplakë Maqedonisë, dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - Ina

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ambasadori finlandez shuplakë Maqedonisë, dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - Telegrafi

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ambasadori finlandez: Dygjuhësia në Maqedoni është pasuri e vendit

më 3.2017 - Albeu

Ambasadori i Finlandës në Shkup, Petri Ikonen , ka thënë sot se dygjuhësia në Maqedoni është pasuri e vendit dhe se e ardhmja e Ballkanit është në BE. Lidhur me dygjuhësinë, Ikonen u shpreh se...

Ambasadori finlandez shuplakë Maqedonisë, dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - GazetaBlic

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ambasadori finlandez shuplakë Maqedonisë, dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - InfoShqip

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ambasadori finlandez shuplakë Maqedonisë, dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - Tetova1

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ikonen: Ardhmëria e vendeve të Ballkanit është në BE

më 3.2017 - Almakos

Ardhmëria e vendeve të Ballkanit është në BE. Kjo posaçërisht u dedikohet vendeve të vogla siç janë Finlanda dhe Maqedonia, deklaroi sot në Shkup ambasadori i Finlandës për Maqedoninë, Perti Ikonen. “Maqedonia...

Ambasadori finlandez shuplakë Maqedonisë, dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ambasadori finlandez shuplakë Maqedonisë, dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - Lajm

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ambasadori finlandez shuplakë Maqedonisë, dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - Infokusi

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ikonen: Ardhmëria e vendeve të Ballkanit është në BE

më 3.2017 - Tetova1

Ardhmëria e vendeve të Ballkanit është në BE. Kjo posaçërisht u dedikohet vendeve të vogla siç janë Finlanda dhe Maqedonia, deklaroi sot në Shkup ambasadori i Finlandës për Maqedoninë, Perti Ikonen. “Maqedonia...

Ikonen: Ardhmëria e vendeve të Ballkanit është në BE

më 3.2017 - Tetova Sot

Ardhmëria e vendeve të Ballkanit është në BE. Kjo posaçërisht u dedikohet vendeve të vogla siç janë Finlanda dhe Maqedonia, deklaroi sot në Shkup ambasadori i Finlandës për Maqedoninë, Perti Ikonen. “Maqedonia...

Ambasadori finlandez: Dygjuhësia, pasuri e vendit

më 3.2017 - AlbPortali

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është në BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Loading... ...

Ambasadori finlandez: Dygjuhësia, pasuri e vendit

më 3.2017 - Fakti Ditor

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është në BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ambasadori finlandez shuplakë Maqedonisë, dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

Ambasadori finlandez në Maqedoni: Dygjuhësia është pasuri e vendit

më 3.2017 - Sovrani

Ambasadori finlandez në Shkup, Petri Ikonen, ka deklaruar se e ardhmja e ballkanit është bë BE. Sipas tij, kjo është e rëndësishme posaçërisht për vende të vogla si Finlanda dhe Maqedonia. Sipas tij, natyrshëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK