http://kariera.mk

Habit Basha, përdor një fjalë jo etike për kundërshtarët socialistë

para 11 muajve - Gazeta Express

​Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka ashpëruar tonet kundrejt kundërshtarëve të tij politikë, madje edhe duke përdorur fjalë aspak korrekte. Në një lidhje direkte me emisionin “Dritare” të gazetares Rudina...

Habit Basha, përdor një fjalë jo etike për kundërshtarë socialistë

para 11 muajve - Gazeta Express

​Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka ashpëruar tonet kundrejt kundërshtarëve të tij politikë, madje edhe duke përdorur fjalë aspak korrekte. Në një lidhje direkte me emisionin “Dritare” të gazetares Rudina...

Basha: Kush do e drejtojë protestën kur të iki në SHBA? Fryma e shenjtë!

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të niset ditën e nesërme për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku do të takohet me kongresmenë për të diskutuar aktualitetin politik në vend. Në një lidhje...

Gazetarja përplaset live me Bashën: Më keni dhënë edhe ju lekë...

para 11 muajve - Albeu

Kreu i opozitës Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin e gazetares Rudina Xhunga “Dritare”, është përplasur me gazetaren Anila Basha e cila e ka pyetur Bashën se e ka lënë partinë pa kryetarë...

Gazetarja-Bashës: Më keni dhënë edhe ju lekë. Kreu i PD: Eja merre ti partinë

para 11 muajve - Mapo

Përplasje mes liderit të PD dhe gazetares Anila Basha. Gjatë një lidhje direkte për emisionin ‘Ditare’ të Rudina Xhungës, nga ‘çadra e lirisë’, Basha ka replikuar me gazetaren Basha pas një pyetje që bëri...

Gazetarja përplaset live me Lulzim Bashën: Më keni dhënë edhe ju lekë ndaj nuk më…

para 11 muajve - Opinion

Përplasje mes liderit të PD dhe gazetares Anila Basha. Gjatë një lidhje direkte për emisionin ‘Ditare’ të Rudina Xhungës, nga ‘çadra e lirisë’, Basha ka replikuar me gazetaren Basha pas një pyetje që bëri...

Debaton me gazetaren, Lulzim Basha : Mos bëj zhurmuesen, hajde bëhu …

para 11 muajve - Standard

Kryetari i Opozitës, Lulzim Basha në një lidhje direkte në emisionin “Dritare” të gazetares Rudina Xhunga, ka replikuar me gazetaren, Anila Basha. Ajo e ka pyetur Bashën se pse e ka lënë partinë pa kryetarë...

Sherr Live/ Gazetarja: Më keni dhënë dhe ju lekë! Basha: Mos bëj cic-mice!

para 11 muajve - Gazeta Express

​Kreu i PD-së Lulzim Basha është bërë pjesë e replikave Live në televizion me gazetaren Anila Basha. Në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin e gazetares Rudina Xhunga “Dritare”, Basha ka replikuar...

Gazetarja debaton live me Bashën: Më keni dhënë edhe ju lekë. Kreu i PD: Eja merre ti partinë

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Përplasje mes liderit të PD dhe gazetares Anila Basha. Gjatë një lidhje direkte për emisionin ‘Ditare’ të Rudina Xhungës, nga ‘çadra e lirisë’, Basha ka replikuar me gazetaren Basha pas një pyetje...

“Më keni dhënë dhe ju lekë”/ Basha debat me gazetaren: Mos bëj zhurmuesin

para 11 muajve - Panorama

Lideri i opozitës Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin e gazetares Rudina Xhunga “Dritare”, ka replikuar me gazetaren Anila Basha e cila e ka pyetur Bashën se e ka lënë partinë pa kryetarë nëpër...

Sherr Live/ Gazetarja: Më keni dhënë dhe ju lekë! Basha: Mos bëj cic-mice!

para 11 muajve - Opozita

Kreu i PD-së Lulzim Basha është bërë pjesë e replikave Live në televizion me gazetaren Anila Basha. Në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin e gazetares Rudina Xhunga “Dritare”, Basha ka replikuar...

Pas ikjes në SHBA kush do e drejtojë çadrën? Befason Basha: Fryma e shenjtë

para 11 muajve - Lexo

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të niset ditën e nesërme për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku do të takohet me kongresmenë për të diskutuar aktualitetin politik në vend. Në një lidhje...

VIDEO/ Gazetarja i’a thotë LIVE Bashës: Më keni dhënë dhe ju lekë…

para 11 muajve - Java News

Lideri i opozitës Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin e gazetares Rudina Xhunga “Dritare”, ka replikuar me gazetaren Anila Basha e cila e ka pyetur Bashën se e ka lënë partinë pa kryetarë nëpër...

Gazetarja përplaset live me Lulzim Bashën: Më keni dhënë edhe ju lekë ndaj nuk më…

para 11 muajve - Tetova Sot

Përplasje mes liderit të PD dhe gazetares Anila Basha. Gjatë një lidhje direkte për emisionin ‘Ditare’ të Rudina Xhungës, nga ‘çadra e lirisë’, Basha ka replikuar me gazetaren Basha pas një pyetje që bëri...

Gazetarja i’a thotë LIVE Bashës: Më keni dhënë dhe ju lekë…

para 11 muajve - Java News

Lideri i opozitës Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin e gazetares Rudina Xhunga “Dritare”, ka replikuar me gazetaren Anila Basha e cila e ka pyetur Bashën se e ka lënë partinë pa kryetarë nëpër...

Anila Basha ia plas Bashës në fytyrë: Më keni dhënë para edhe ju

para 11 muajve - Lexo

Lulzim Basha ka folur mbrëmjen e së hënës në emisionin “Dritare” të Rudina Xhungës, në një lidhje direkte. Por, gjatë lidhjes, ai ka shkëmbyer disa replika me gazetaren Anila Basha. Basha: Mos bëj cic...

Gazetarja përplaset live me Bashën: Më keni dhënë edhe ju lekë…

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Mbyllet hetimi për CEZ: Të ndiqet penalisht Shkëlzen Berisha 9 hours ago Harta e pabarazisë: Ky është fshati ku jetojnë super të pasurit dhe më të varfrit e Shqipërisë 9 hours ago Ikën...

Sheri live, gazetarja- Bashës: Edhe ti me ke dhënë para! Basha: Mos bej cic- mice!

para 11 muajve - LajmiFundit

Kreu i PD-së Lulzim Basha është bërë pjesë e replikave Live në televizion me gazetaren Anila Basha. Në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin e gazetares Rudina Xhunga “Dritare”, Basha ka replikuar...

Ja çfarë pritet të ndodhë paraditen e sotme në ‘çadrën e lirisë’

para 11 muajve - Standard

Opozita ka hyrë në ditën e 30 të protestës së saj në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Kreu i PD-së Lulzim Basha ka bërë thirrje për qeveri teknike që të sigurojë zgjedhje të lira dhe të drejta në 18 qershor,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK