http://kariera.mk

Detaje të reja për sulmin në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Portalb

Zied Ben Belgacem, i cili u vra në aeroportin Orlli në Paris, pasi që sulmoi pjesëtarët e ushtrisë, në momentin kur ndërmori sulmin ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit. “Tekstet toksikologjike,...

Momenti kur xhihadisti sulmon oficeren

më 3.2017 - Klan Kosova

Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga mbrapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën. Pamjet tregojnë...

Momenti kur 39-vjeçari sulmon oficeren në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Ora news

Janë publikuar pamjet nga aeroporti Orly në Paris, kur një person i cili dyshohet si i radikalizuar sulmoi një oficere femrër përpara si ti merrte armën. Nga pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë duket...

Xhihadisti sulmon ushtaren franceze në aeroport, qëllohet për vdekje nga dy ushtarë tjerë (Video, +18)

më 3.2017 - Telegrafi

Kamerat e sigurisë të instaluara në aeroportin Orly në Paris, kanë filmuar momentin kur një ekstremist islamik kapë prapa shpinës një ushtare, të cilës më pas ia rrëmben revolen. Në video mund të shihet...

Momenti kur xhihadisti sulmon oficeren në aeroportin e Parisit para se të vritej

më 3.2017 - Mapo

Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga mbrapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën. Pamjet tregojnë...

Ky është momenti kur xhihadisti sulmon ushtarin francez në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Indeks online

Sulmuesi i identifikuar Ziyed Ben Belgacem kishe sulmuar njërin prej ushtarëve në aeroportin Orly të Parisit duke i vënë revolen në kokë. Ai pas kësaj peng marrje kishe provuar të largohet nga aeroporti...

Momenti kur sulmuesi në Paris merr peng ushtaren para se të vritet nga policia

më 3.2017 - GazetaBlic

Pamjet nga kamerat e sigurisë paraqesin momentin kur Ziyed Ben Belgacem mori peng një ushtarë në aeroportin ‘Orly’ në Paris. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem u qëllua për vdekje disa minuta më vonë. Edhe pse...

VIDEO/ Momenti dramatik kur xhihadisti sulmon oficeren në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Syri

Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga prapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën. Pamjet tregojnë...

Momenti kur sulmuesi në Paris merr peng ushtaren para se të vritet nga policia

më 3.2017 - Gazeta Express

Pamjet nga kamerat e sigurisë paraqesin momentin kur Ziyed Ben Belgacem mori peng një ushtarë në aeroportin ‘Orly’ në Paris. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem u qëllua për vdekje disa minuta më vonë. Edhe pse...

Momenti i tmerrit/ Ja si terroristi sulmon policen në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - GazetaBlic

Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga mbrapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën. Pamjet tregojnë...

Momenti i tmerrit/ Ja si terroristi sulmon policen në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Opinion

Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga mbrapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën. Pamjet tregojnë...

VIDEO/ Momenti kur xhihadisti sulmon oficeren femër në aeroportin e Parisit para se të qëllohej për vdekje

më 3.2017 - BalkanWeb

Pamjet e kamerës së sigurisë kanë nxjerrë pamjet e reja nga momenti tmerrues kur ekstremisti islamik sulmoi nga mbrapa një oficere femër në aeroportin Orly të Parisit përpara se t’i merrte armën. Pamjet...

Momenti dramatik kur xhihadisti sulmon oficeren në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Tetova Sot

Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga prapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën. Pamjet tregojnë...

Publikohen pamjet e sulmit të armatosur në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Zeri

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet në të cilat shihet kryerja e sulmit nga Ziyed Ben Belgacem. I dyshuari është qëlluar për vdekje nga Policia franceze, pasi i njëjti ia kishte rrëmbyer armën një ushtares...

Publikohen pamjet e sulmit të armatosur në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - GazetaBlic

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet në të cilat shihet kryerja e sulmit nga Ziyed Ben Belgacem. I dyshuari është qëlluar për vdekje nga Policia franceze, pasi i njëjti ia kishte rrëmbyer armën një ushtares...

Publikohen pamjet e sulmit të armatosur në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Lajmi.net

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet në të cilat shihet kryerja e sulmit nga Ziyed Ben Belgacem. I dyshuari është qëlluar për vdekje nga Policia franceze, pasi i njëjti ia kishte rrëmbyer armën një ushtares...

Detaje të reja për sulmin në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Indeks online

Zied Ben Belgacem, i cili u vra në aeroportin Orlli në Paris, pasi që sulmoi pjesëtarët e ushtrisë, në momentin kur ndërmori sulmin ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit. “Tekstet toksikologjike,...

Detaje të reja për sulmin në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Gazeta Express

Zied Ben Belgacem, i cili u vra në aeroportin Orlli në Paris, pasi që sulmoi pjesëtarët e ushtrisë, në momentin kur ndërmori sulmin ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit. “Tekstet toksikologjike,...

Momenti kur xhihadisti sulmon oficeren

më 3.2017 - Periskopi

Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga mbrapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën. Pamjet tregojnë...

Publikohen pamjet e sulmit të armatosur në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Tetova Sot

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet në të cilat shihet kryerja e sulmit nga Ziyed Ben Belgacem. I dyshuari është qëlluar për vdekje nga Policia franceze, pasi i njëjti ia kishte rrëmbyer armën një ushtares...

Momenti kur sulmuesi në Paris merr peng ushtaren para se të vritet nga policia

më 3.2017 - Infokusi

Pamjet nga kamerat e sigurisë paraqesin momentin kur Ziyed Ben Belgacem mori peng një ushtarë në aeroportin ‘Orly’ në Paris. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem u qëllua për vdekje disa minuta më vonë. Edhe pse...

Publikohen pamjet kur xhihadisti sulmon oficeren femër në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Opozita

Pamjet e kamerës së sigurisë kanë nxjerrë pamjet e reja nga momenti tmerrues kur ekstremisti islamik sulmoi nga mbrapa një oficere femër në aeroportin Orly të Parisit përpara se t’i merrte armën. Pamjet...

VIDEO/ Momentet e sulmit në aeroportin e Parisit kur oficeres i rrëmbehet arma

më 3.2017 - Java News

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet e sulmit në aeroportin e Parisit nga Ziyed Ben Belgacem. I dyshuari është qëlluar për vdekje nga Policia franceze, pasi ai i kishte rrëmbyer armën një ushtareje në...

Video/ Momenti shokues kur xhihadisti sulmon oficeren në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Lexo

Ky është momenti kur një ekstremist islamik sulmoi një oficere policie në aeroportin Orly të Parisit. Agresori, Ziyed Ben Belgacem, u qëllua për vdekje brenda 3 minutave pas sulmit të oficeres.

Momenti kur sulmuesi në Paris merr peng ushtaren para se të vritet nga policia

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Pamjet nga kamerat e sigurisë paraqesin momentin kur Ziyed Ben Belgacem mori peng një ushtarë në aeroportin ‘Orly’ në Paris. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem u qëllua për vdekje disa minuta më vonë. Edhe pse...

Detaje të reja për sulmin në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - RTV 21

Atentatori ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit! Zijed Ben Belgasem, i cili u vra në aeroportin Orlli në Paris, pasi që sulmoi pjesëtarët e ushtrisë, në momentin kur ndërmori sulmin ka qenë nën ndikimin...

Publikohen pamjet e sulmit të armatosur në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Infokusi

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet në të cilat shihet kryerja e sulmit nga Ziyed Ben Belgacem.I dyshuari është qëlluar për vdekje nga Policia franceze, pasi i njëjti ia kishte rrëmbyer armën një ushtares...

Detaje të reja për sulmin në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Arbresh

Zied Ben Belgacem, i cili u vra në aeroportin Orlli në Paris, pasi që sulmoi pjesëtarët e ushtrisë, në momentin kur ndërmori sulmin ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit. “Tekstet toksikologjike,...

Detaje të reja për sulmin në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Tetova Sot

Zied Ben Belgacem, i cili u vra në aeroportin Orlli në Paris, pasi që sulmoi pjesëtarët e ushtrisë, në momentin kur ndërmori sulmin ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit. “Tekstet toksikologjike,...

VIDEO/ Momenti dramatik kur xhihadisti sulmon oficeren në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga prapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën....

VIDEO/ Momenti dramatik kur xhihadisti sulmon oficeren në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Fakti Ditor

Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga prapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën. Pamjet tregojnë...

Detaje të reja për sulmin në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Infokusi

Zied Ben Belgacem, i cili u vra në aeroportin Orlli në Paris, pasi që sulmoi pjesëtarët e ushtrisë, në momentin kur ndërmori sulmin ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit. “Tekstet toksikologjike,...

Detaje të reja për sulmin në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Zied Ben Belgacem, i cili u vra në aeroportin Orlli në Paris, pasi që sulmoi pjesëtarët e ushtrisë, në momentin kur ndërmori sulmin ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit. “Tekstet toksikologjike,...

Detaje të reja për sulmin në aeroportin e Parisit

më 3.2017 - Sovrani

Zied Ben Belgacem, i cili u vra në aeroportin Orlli në Paris, pasi që sulmoi pjesëtarët e ushtrisë, në momentin kur ndërmori sulmin ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit. “Tekstet toksikologjike,...

Agresori i aeroportit në Francë, alkool e drogë para sulmit

më 3.2017 - Top Channel

Analizat toksikologjike treguan se, autori i incidentit në Aeroportin “Orly” të Parisit kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Sulmi në Paris, autopsia: Agresori nën ndikim të drogës dhe alkoolit

më 3.2017 - MRT

Autori i sulmit të së shtunës në aeroportin Orly të Parisit... Autori i sulmit të së shtunës në aeroportin Orly të Parisit ka qenë nën efektin e alkoolit dhe drogës. Ky është rezultati i autopsisë, raportojnë...

Detaje shokuese, ja çfarë kishte pirë agresori para sulmit në aeroportin e Francës

më 3.2017 - InfoShqip

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Agresori i aeroportit në Francë, alkool e drogë para sulmit

më 3.2017 - Lajmi.net

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Detaje shokuese: Ja çfarë kishte pirë agresori para sulmit në aeroportin e Francës

më 3.2017 - Opinion

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Sulmuesi i aeroportit në Francë, konsumoi alkool e drogë para sulmit

më 3.2017 - GazetaBlic

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Sulmi në aeroportin e Parisit, agresori nën efektin e alkoolit dhe drogës

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Analizat e gjakut kanë treguar se agresori që sulmoi një ushtare në aeroportin e Orly të Parisit kishte konsumuar drogë dhe alkool. Ziyed Ben Belgacem, 39 vjeç u vra nga forcat e sigurisë në aeroport,...

Sulmuesi i aeroportit në Francë, konsumoi alkool e drogë para sulmit

më 3.2017 - Gazeta Express

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Sulmi në aeroportin Orly të Parisit, dalin detaje tronditëse

më 3.2017 - NOA

Autopsia nxorri rezultatin se autori i sulmit të së shtunës, në aeroportin Orly të Parisit, ka qenë nën efektin e alkoolit dhe drogës. Sipas medieve franceze, në analizat e gjakut të Ziyed Ben Belgacem,...

Agresori i aeroportit në Francë, alkool e drogë para sulmit

më 3.2017 - Indeks online

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Sulmuesi në aeroportin e Parisit, nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

më 3.2017 - 24 ore

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Sulmi në aeroportin e Parisit, agresori nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

më 3.2017 - Ora news

Autori i sulmit të së shtunës në aeroportin Orly të Parisit ka qenë nën efektin e alkoolit dhe drogës. Ky është rezultati i autopsisë, raportojnë mediat franceze. Sipas tyre, në analizat e gjakut të viktimës,...

Sulmuesi në aeroportin e Parisit ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

më 3.2017 - Gazeta e re

Testet toksikologjike të kryera te sulmuesi i vrarë kanë dëshmuar për nivelin e alkoolit prej 0,93 gram për litër gjak, si dhe prani të kokainës dhe kanabisit. Zyrtarët francezë kanë konfirmuar se 39-vjeçari...

Sulmuesi në aeroportin e Parisit ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

më 3.2017 - Almakos

Zyrtarët francezë kanë konfirmuar se 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem, i cili të shtunën u qëllua për vdekje në aeroportin Orly në kohën kur po sulmonte ushtarët francezë, ka qenë nën ndikim të alkoolit dhe...

TERROR NE FRANCE / Sulmuesi i aeroportit , konsumoi alkool e drogë para sulmit

më 3.2017 - Opozita

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Sulmuesi në Paris ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

më 3.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv PARIS (AA) – Zyrtarët francezë kanë konfirmuar se 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem, i cili të shtunën u qëllua për vdekje në aeroportin Orly në kohën kur po sulmonte ushtarët francezë, ka qenë...

Agresori i aeroportit në Francë, alkool e drogë para sulmit

më 3.2017 - Insajderi

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Sulmuesi në aeroportin e Parisit ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

më 3.2017 - AlbPortali

Zyrtarët francezë kanë konfirmuar se 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem, i cili të shtunën u qëllua për vdekje në aeroportin Orly në kohën kur po sulmonte ushtarët francezë, ka qenë nën ndikim të alkoolit dhe...

Sulmuesi në aeroportin e Parisit ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

më 3.2017 - Shenja

Zyrtarët francezë kanë konfirmuar se 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem, i cili të shtunën u qëllua për vdekje në aeroportin Orly në kohën kur po sulmonte ushtarët francezë, ka qenë nën ndikim të alkoolit dhe...

Agresori i aeroportit në Francë, alkool e drogë para sulmit

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Agresori i aeroportit në Francë, alkool e drogë para sulmit

më 3.2017 - Sovrani

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga kolegët...

Agresori i aeroportit në Francë, alkool e drogë para sulmit

më 3.2017 - KosovaPress

Episodi i së shtunës shkaktoi frikë e solli mbylljen e përkohshme të aeroportit të dytë më të madh të Parisit.  Edhe pse hetimet për zbardhjen e motiveve të agresorit vazhdojnë, babai i tij këmbëngul se...

Sulmi në aeroportin e Parisit, rezultatet e autopsisë: Autori nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

më 3.2017 - LajmiFundit

Rezultati i autopsisë së agresorit që sulmoi të shtunën në në aeroportin Orly të Parisit tregon se ai ka qenë nën efektin e alkoolit dhe drogës. Sipas mediave, në analizat e gjakut të viktimës, Ziyed Ben...

Sulmi në aeroportin e Parisit, ja çfarë i tha sulmuesi babait

më 3.2017 - GazetaBlic

Babai i sulmuesit të aeroportit Orly në Paris tha se djali i tij e ka telefonuar atë para sulmit dhe i ka kërkuar falje. I intervistuar nga radio stacioni francez Europe 1, kanë intervistuar babain e Ziyed...

Sulmi në aeroportin e Parisit, ja çfarë i tha sulmuesi babait

më 3.2017 - Arbresh

Babai i sulmuesit të aeroportit Orly në Paris tha se djali i tij e ka telefonuar atë para sulmit dhe i ka kërkuar falje. I intervistuar nga radio stacioni francez Europe 1, kanë intervistuar babain e Ziyed...

Sulmi në Paris, flet babai i agresorit: nuk është terrorist, por …

më 3.2017 - Standard

Babai i sulmuesit i cili dje u qëllua për vdekje në Orly të Parisit pasi kishte sulmuar ushtarin francez, ka insistuar se djali i tij nuk kishte lidhje me organizatat terroriste. Babai i Ziyed Ben Belgacem,...

Babai i sulmuesit në Paris mohon që djali tij të ketë lidhje me organizata terroriste

më 3.2017 - Lajmi.net

Babai i sulmuesit i cili dje u qëllua për vdekje në Orly të Parisit pasi kishte sulmuar ushtarin francez, ka insistuar se djali i tij nuk kishte lidhje me organizatat terroriste. Babai i Ziyed Ben Belgacem,...

Paris, rifillojnë fluturimet në Orly, teksa prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - MRT

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet.... Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet...

Ja çfarë i kishte thënë babait sulmuesi i aeroportit në Paris para se të vritej

më 3.2017 - Gazeta Express

Personi i armatosur i cili dje i sulmoi ushtarët francezë në aeroportin “Orly” në Paris, i kishte thënë babait të vet se kishte “djallosur punën” më herët dhe se dëshironte që ai ta falte. Ziyed Ben...

‘Shkatërrova gjithçka!’ Ja fjalët e fundit që sulmuesi i aeroportit parisien i tha të atit

më 3.2017 - Syri

Vrasësi që sulmoi ushtarin në aeroportin parisien të Orlit ,të shtunën, i kishte kërkuar falje të atit para sulmit që frikësoi jo pak Francën, ditën e djeshme. “BBC” shkruan se 39 vjeçari i kishte rrëfyer...

Sulmi në “Orly” hetohet nga prokurorët e Antiterrorit

më 3.2017 - Top Channel

Prokurorët e Antiterrorit në Francë janë duke hetuar sulmin e kryer në Aeroportin “Orly” të Parisit, nga një agresor i cili është qëlluar gjithsesi për vdekje nga forcat e sigurisë. Ziyed Ben Belgacem,...

Francë, identifikohet terroristi i sulmit në aerport

më 3.2017 - RTSH

Prokurorët e Antiterrorit në Francë po hetojne sulmin e kryer në Aeroportin “Orli” të Parisit, nga një agresor i cili është qëlluar për vdekje nga forcat e sigurisë. Zijed Ben Belgacem, 39 vjeç, u vra...

Rifillojnë fluturimet në Orly

më 3.2017 - Politiko

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, vendosi armën në kokë një...

Rifillojnë fluturimet në Orly, prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - Telegrafi

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Ja çfarë i kishte thënë babait sulmuesi i aeroportit në Paris para se të vritej

më 3.2017 - Infokusi

Personi i armatosur i cili dje i sulmoi ushtarët francezë në aeroportin “Orly” në Paris, i kishte thënë babait të vet se kishte “djallosur punën” më herët dhe se dëshironte që ai ta falte. Ziyed Ben Belgacem,...

Orë tmerri për Parisin/ E kaluara e errët e 39-vjeçarit që donte të vriste në emër të Allahut

më 3.2017 - Opinion

Personi i vrarë pas një sulmi të dyfishtë në aeroportin Orly të Parisit, mëngjesin e djeshëm është identifikuar si Ziyed Ben Belgacem nga policia franceze. Express.co.uk, duke iu referuar burimeve policore,...

Orë tmerri për Parisin/ E kaluara e errët e 39-vjeçarit që donte të vriste në emër të Allahut

më 3.2017 - Standard

Personi i vrarë pas një sulmi të dyfishtë në aeroportin Orly të Parisit, mëngjesin e djeshëm është identifikuar si Ziyed Ben Belgacem nga policia franceze. Express.co.uk, duke iu referuar burimeve policore,...

Rifillojnë fluturimet në Paris, prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - Indeks online

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Rifillojnë fluturimet në Orly, teksa prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - Lajmi.net

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Sulmi në aeroportin francez, prokurorët nisin hetimet për terrorizëm

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39 vjeç, i vendosi armën në kokë...

Orë tmerri për Parisin/ E kaluara e errët e 39-vjeçarit që donte të vriste në emër të Allahut (Foto+Video)

më 3.2017 - BalkanWeb

Personi i vrarë pas një sulmi të dyfishtë në aeroportin Orly të Parisit, mëngjesin e djeshëm është identifikuar si Ziyed Ben Belgacem nga policia franceze. Express.co.uk, duke iu referuar burimeve policore,...

Rifillojnë fluturimet në Orly, teksa prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - Evropa e Lirë

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Terrorizmi, ''blindohet'' BE: Frikë nga sulme të reja

më 3.2017 - Shqiptarja

Shtohet frika e sulmeve terroriste në Europë. Rënia e Shtetit Islamik në Lindjen e Mesme duket se nuk do të jetë aspak një lajm i mirë për inteligjencën europiane. Besohet se ISIS do të përpiqet të godasë...

Rifillojnë fluturimet në Orly, prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - Lajm

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Agresori që riktheu frikën në Paris, kishte lidhje radikale

më 3.2017 - Telegrafi

Personi që riktheu hijen e frikës në Francën e përballur disa herë me sulme terroriste është identifikuar si 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem. Një kriminel i dënuar më parë e me lidhje me Islamin radikal,...

I vrari në aeroportin e Orly: Jam këtu të vdes për Allahun

më 3.2017 - GazetaBlic

Burri që i rrëmbeu armën ushtares franceze në Aeroportin Orly të Parisit, kishte bërtitur me zë “Jam këtu për të vdekur për Allahun”. Ai po ashtu pas kësaj kishte thënë se do të ketë edhe vdekje të njerëzve,...

Riktheu frikën në Paris, agresori me lidhje radikale

më 3.2017 - Top Channel

Personi që riktheu hijen e frikës në Francën e përballur disa herë me sulme terroriste është identifikuar si 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem. Një kriminel i dënuar më parë e me lidhje me Islamin radikal,...

Rifillojnë fluturimet në Paris, prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - Arbresh

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

I vrari në aeroportin e Orly: Jam këtu të vdes për Allahun

më 3.2017 - Klan Kosova

Burri që i rrëmbeu armën ushtares franceze në Aeroportin Orly të Parisit, kishte bërtitur me zë “Jam këtu për të vdekur për Allahun”. Ai po ashtu pas kësaj kishte thënë se do të ketë edhe vdekje të njerëzve,...

Ja çfarë i kishte thënë babait sulmuesi i aeroportit në Paris para se të vritej

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Personi i armatosur i cili dje i sulmoi ushtarët francezë në aeroportin “Orly” në Paris, i kishte thënë babait të vet se kishte “djallosur punën” më herët dhe se dëshironte që ai ta falte. Ziyed Ben Belgacem,...

Sulmi në aeroportin Orly, agresori dyshohet për lidhje radikale

më 3.2017 - Ora news

Prokurorët e anti terrorit në Francë janë duke hetuar për sulmin në aeroportin Orly të Parisit nga një person i armatosur, i cili u qëllua për vdekje nga forcat e sigurisë. Zyrtaret thanë se Ziyed Ben...

Riktheu frikën në Paris, agresori me lidhje radikale

më 3.2017 - Flaka

Personi që riktheu hijen e frikës në Francën e përballur disa herë me sulme terroriste është identifikuar si 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem. Një kriminel i dënuar më parë e me lidhje me Islamin radikal,...

Sulmuesi në aeroportin e Parisit, kishte lidhje radikale

më 3.2017 - Indeks online

Personi i qëlluar për vdekje nga ushtarët francezë në aeroportin e Parisit të shtunën kishe thirrur "Allahu Akbar" ku më pas u përpoq për të kapur armën e një polici francez më të cilën supozohej se do...

Rifillojnë fluturimet në Orly, teksa prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - Almakos

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Riktheu frikën në Paris, agresori me lidhje radikale

më 3.2017 - Syri

Personi që riktheu hijen e frikës në Francën e përballur disa herë me sulme terroriste është identifikuar si 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem. Një kriminel i dënuar më parë e me lidhje me Islamin radikal,...

Sulmuesi i Parisit dëshironte të vdiste për Allahun

më 3.2017 - RTV 21

Personi i sulmit në Paris kishte thënë: Jam këtu për të vdekur për Allahun Prokurori në Paris, Francois Molen njoftoi se personi që sulmoi ushtarët këtë mëngjes në aeroportin e Parisit “Orly”, shtetasi...

Rifillojnë fluturimet në Orly, teksa prokurorët nisin hetimin për terrorizëm

më 3.2017 - Gazeta e re

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Rifillojnë fluturimet në Paris

më 3.2017 - Sovrani

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Rifillojnë fluturimet në Paris, prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Rifillojnë Fluturimet Në Orly, Teksa Prokurorët Nisin Hetin PëR Terrorizëm

më 3.2017 - Gazeta e re

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Rifillojnë fluturimet në Orly, teksa prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - AlbPortali

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Loading... Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç,...

Rifillojnë fluturimet në Orly, teksa prokurorët nisin hetim për terrorizëm

më 3.2017 - Shenja

Në aeroportin Orly të Parisit fluturimet sot janë rikthyer në normalitet, vetëm një ditë pasi një sulmues u vra nga autoritetet e rendit. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem, 39-vjeç, ai vendosi armën në kokë...

Riktheu frikën në Paris, agresori me lidhje radikale

më 3.2017 - Tetova Sot

Personi që riktheu hijen e frikës në Francën e përballur disa herë me sulme terroriste është identifikuar si 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem. Një kriminel i dënuar më parë e me lidhje me Islamin radikal,...

Sulmuesi në aeroportin e Parisit, kishte lidhje radikale

më 3.2017 - Infokusi

Personi i qëlluar për vdekje nga ushtarët francezë në aeroportin e Parisit të shtunën kishe thirrur “Allahu Akbar” ku më pas u përpoq për të kapur armën e një polici francez më të cilën supozohej se do...

Riktheu frikën në Paris, agresori me lidhje radikale

më 3.2017 - Infokusi

Personi që riktheu hijen e frikës në Francën e përballur disa herë me sulme terroriste është identifikuar si 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem. Një kriminel i dënuar më parë e me lidhje me Islamin radikal,...

Riktheu frikën në Paris, agresori me lidhje radikale

më 3.2017 - Lajm

Personi që riktheu hijen e frikës në Francën e përballur disa herë me sulme terroriste është identifikuar si 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem. Një kriminel i dënuar më parë e me lidhje me Islamin radikal,...

I vrari në aeroportin e Orly: Jam këtu të vdes për Allahun

më 3.2017 - Periskopi

Burri që i rrëmbeu armën ushtares franceze në Aeroportin Orly të Parisit, kishte bërtitur me zë “Jam këtu për të vdekur për Allahun”. Ai po ashtu pas kësaj kishte thënë se do të ketë edhe vdekje të njerëzve,...

Sulmuesi në aeroportin e Parisit, kishte lidhje radikale

më 3.2017 - Periskopi

Personi i qëlluar për vdekje nga ushtarët francezë në aeroportin e Parisit të shtunën kishe thirrur “Allahu Akbar” ku më pas u përpoq për të kapur armën e një polici francez më të cilën supozohej se do...

Sulmi në aeroportin Orly, hetuesit: Dyshohet për lidhje radikale

më 3.2017 - LajmiFundit

Pas sulmit në aeroportin Orlynë Francë, ku mbeti i vdekur një nga forcat e sigurisë, kanë reaguar prokurorët e anti terrorit, të cilët janë duke hetuar. Zyrtaret thanë se Ziyed Ben Belgacem, 39 vjeç u...

Riktheu frikën në Paris, agresori me lidhje radikale

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Personi që riktheu hijen e frikës në Francën e përballur disa herë me sulme terroriste është identifikuar si 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem. Një kriminel i dënuar më parë e me lidhje me Islamin radikal,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK