http://kariera.mk

"Do përfundosh si Duçja", Plasari- Bashës: Më shtrembërove fjalën

më 3.2017 - Shqiptarja

Aurel Plasari i është përgjigjur deklaratës së Lulzim Bashës i cili nga çadra e opozitës në Bulevard paralajmëroi Ramën duke iu referuar një shkrimi të studiuesit, se mund të përfundoj si Duçja.   “Përgjigjen...

Basha nesër në SHBA, takime me zyrtarë të lartë për situatën në Shqipëri

më 3.2017 - Zhurnal

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, të martën do të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës,  për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën poltike...

Basha nesër udhëton drejt SHBA-ve, takime me zyrtarë të lartë

më 3.2017 - NOA

Kreu demokrat Lulzim Basha, do të udhëtojë nesër drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën politike në vend dhe për...

Basha nesër në SHBA, takime me zyrtarë të lartë për krizën politike

më 3.2017 - GazetaBlic

Kreu demokrat Lulzim Basha, do të udhëtojë nesër drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën politike në vend dhe për...

Basha nesër në SHBA, takime me zyrtarë të lartë për krizën politike

më 3.2017 - Lajmi.net

Kreu demokrat Lulzim Basha, do të udhëtojë nesër drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës,  për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën politike në vend dhe për...

Basha nesër në SHBA, takime me zyrtarë të lartë për krizën politike

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Kreu demokrat Lulzim Basha, do të udhëtojë nesër drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës,  për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën politike në vend dhe për...

Lulzim Basha udhëton nesër drejt SHBA-ve, në fokus të takimeve protesta dhe zgjedhjet

më 3.2017 - Gazeta Express

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, të martën do të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën politike...

Protesta e opozitës/ Lulzim Basha niset për në SHBA

më 3.2017 - Opinion

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të niset nesër për një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Gjatë vizitës disa ditore në Amerikë, Lulzim Basha do të takohet me senatorë, kongresmenë...

Protesta e opozitës/ Lulzim Basha niset për në SHBA

më 3.2017 - Mapo

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të niset nesër për një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Gjatë vizitës disa ditore në Amerikë, Lulzim Basha do të takohet me senatorë, kongresmenë...

Basha niset për disa ditë në SHBA. A do të marrë mbështetje për qeveri teknike??

më 3.2017 - Standard

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, të martën do të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës,  për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën poltike...

Basha nesër udhëton në SHBA, çfarë do të diskutojë me zyrtarët amerikanë?

më 3.2017 - BalkanWeb

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të martën nis një vizitë disa ditore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në këtë takim, kreu i opozitës do të zhvillojë takime me zyrtarë të lartë të vendit....

Basha nis turin e vizitave në SHBA, largimi i Ramës në fokus të takimeve

më 3.2017 - Panorama

Kreu i opozitës Lulzim Basha nis nesër një vizitë disa ditore në SHBA dhe në fokus të takimeve atje do të jetë prezantimi i situatës politike në Shqipëri dhe kërkesat e opozitës të prezantuara prej ditësh...

Basha nesër në SHBA, takime me zyrtarë të lartë për situatën politike

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Kreu demokrat Lulzim Basha, do të udhëtojë nesër drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës,  për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën politike në vend dhe për...

Protesta e opozitës/ Lulzim Basha niset për në SHBA

më 3.2017 - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të niset nesër për një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Gjatë vizitës disa ditore në Amerikë, Lulzim Basha do të takohet me senatorë, kongresmenë...

Basha nesër niset në SHBA, takime me zyrtarë të lartë për situatën në Shqipëri

më 3.2017 - Ora news

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, të martën do të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës,  për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën poltike...

“Rama do përfundojë si Duçja”/ Shkrimtari i kundërpërgjigjet Bashës: Ke lexuar mbrapsht mesazhin tim…

më 3.2017 - Java News

Kreu i Partisë Demokratike Lulëzim Basha deklaroi sot nga çadra e  protestës së opozitës se “kryeministri Edi Rama do përfundojë si Duçja”, duke i’u referuar shgkrimtarit Aurel Plasari. Por ky i fundit...

Aurel Plasari reagon ndaj Bashës: Po lexon mbrapsht

më 3.2017 - Opinion

Pas deklaratës së kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në drejtim të Ramës se “PD do bëjë çmos që të mos Rama të mos përfundojë si Duçja”, duke përmendur edhe shkrimtarin Aurel Plasari, ka reaguar...

Basha kërcënon Ramën: Do përfundosh si Duçja!

më 3.2017 - Opinion

Lulzim Basha ashpërsoi tonet nga çadra duke deklaruar se kryeministri Edi Rama do ketë të njëjtin fund si diktatori fashist italian Benito Mussolini. Ky qëndrim i Bashës vjen pas deklaratës së kreut të...

"Do përfundosh si Duçja", Plasari reagon pas deklaratës së Bashës: Më shtrembërove fjalën!

më 3.2017 - Albeu

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka mbajtur një fjalim me tone të mirëfillta lufte ditën e sotme në çadrën para kryeministrisë duke iu referuar batutës së studiuesit Aurel Plasari për Ramën kur tha: Mos more...

Basha nesër në SHBA, takime me zyrtarë të lartë për krizën politike

më 3.2017 - Infokusi

Kreu demokrat Lulzim Basha, do të udhëtojë nesër drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës,  për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën politike në vend dhe për...

“Do përfundosh si Duçja”, shkrimtari i përgjigjet Bashës: Më ke shtrembëruar fjalën

më 3.2017 - NOA

Kreu i Partisë Demokratike Lulëzim Basha ka lëshuar një deklaratë të fortë sot në drejtim të kreut të qeverisë Edi Rama duke e paralajmëruar se mund të përfundojë si Duçja, por që lëkurën sipas tij po...

“Do përfundosh si Duçja”, Plasari përgënjeshtron Bashën: Nuk e kisha për Ramën

më 3.2017 - Mapo

Kreu i PD-së Lulzim Basha paralajmëroi sot kryeministrin Edi Rama, duke iu referuar sipas tij një shkrimi të studiuesit Aurel Plasari, se mund të përfundojë si Duçja por që lëkurën siç tha ai, po ja shpëton...

Protesta e opozitës/ Lulzim Basha niset për në SHBA

më 3.2017 - Tetova Sot

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të niset nesër për një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Gjatë vizitës disa ditore në Amerikë, Lulzim Basha do të takohet me senatorë, kongresmenë...

'Do përfundosh si Duçja', Plasari përgënjeshtron Bashën: Kështu është kur i lexon fjalët mbrapsht

më 3.2017 - Gazeta Express

Kreu i opozitës, Luzlim Basha, ka përdorur një shprehje të studiuesit aurel Plasari, por mesa duket ka bërë gafën e radhës nga çadra e lirisë. “Përgjigjen më të mirë ja dha Plasari, kur tha se ‘mos mor...

Basha: Do të anulojmë ligjin e arsimit të lartë

më 3.2017 - Top Channel

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u premtoi të rinjve nga çadra e protestës se “Republika e re do të anulojë që ditën e parë të qeverisjes së saj ligjin e arsimit të lartë”. “U them të rinjve,...

'Do përfundosh si Duçja', Plasari përgënjeshtron Bashën: Kështu është kur i lexon fjalët mbarpsht

më 3.2017 - Gazeta Express

Kreu i opozitës, Luzlim Basha ka përdorur një shprehje të studiuesit aurel Plasari, por mesa duket ka bërë gafëne radhes nga çadra e lirisë. “Përgjigjen më të mirë ja dha Plasari, kur tha se ‘mos mor...

“Do përfundosh si Duçja”, shkrimtari reagon pas deklaratës së Bashës: Më ke shtrembëruar fjalën

më 3.2017 - Panorama

Kreu i Partisë Demokratike Lulëzim Bash ka lëshuar një deklaratë të fortë sot në drejtim të kreut të qeverisë Edi Rama duke e paralajmëruar se mund të përfundojë si Duçja. Në fjalën e tij Basha iu referua...

Protesta dhe situata politike, Basha niset nesër për një vizitë disa ditore në SHBA

më 3.2017 - Java News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të niset nesër për një vizitë zyrtare disa ditorë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në fokus të vizitës së Bashës do të jetë situata politike në Shqipëri....

Basha niset 10 ditë në SHBA, çfarë do ndodhë me çadrën?

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, të martën do të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për një tur takimesh me zyrtarë të lartë. Basha, do të diskutojë në SHBA, për situatën poltike...

Lulzim Basha niset nesër për në SHBA

më 3.2017 - Opozita

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të niset nesër për një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Gjatë vizitës disa ditore në Amerikë, Lulzim Basha do të takohet me senatorë, kongresmenë...

“Do përfundosh si Duçja”, Aurel Plasari përgënjeshtron Bashën: Nuk iu referova Ramës, më shtrembërove fjalën

më 3.2017 - BalkanWeb

Kreu i PD-së Lulzim Basha paralajmëroi sot kryeministrin Edi Rama, duke iu referuar sipas tij një shkrimi të studiuesit Aurel Plasari, se mund të përfundojë si Duçja por që lëkurën siç tha ai, po ja shpëton...

Basha: Do të anulojmë ligjin e arsimit të lartë

më 3.2017 - Zhurnal

Tiranë, 20 mars - Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u premtoi të rinjve nga çadra e protestës se “Republika e re do të anulojë që ditën e parë të qeverisjes së saj ligjin e arsimit të lartë”....

Basha premton anulimin e Ligjit për Arsimin e Lartë

më 3.2017 - Telegrafi

Kreu i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha, u premtoi të rinjve nga çadra e protestës se “Republika e re do të anulojë që ditën e parë të qeverisjes së saj ligjin e arsimit të lartë”. “U them të rinjve,...

Basha me të rinjtë në “çadrën e lirisë”

më 3.2017 - ABC News

Nëse do të zgjidhet të qeverisë vendin për 4 vitet e ardhshme, kryetari i Partisë demokratike Lulzim Basha premton se orën e parë të detyrës së tij të re do të anullojë ligjin për arsimin e lartë. Në një...

DITA E 31/ JA CILI ISHTE MESAZHI I LULZIM BASHËS SOT TEK “ÇADRA E LIRISË”( Fjalim i plotë)

më 3.2017 - Standard

“Sa është zbukuruar ky shesh sot në këtë ditë të 31-të të protestës nga drita e syrit tonë, rinia shqiptare, të rejat dhe të rinjtë, nga shpresa më e dëlirë e atdheut, e kombit e shoqërisë tonë. Këto të...

Mesazhi i Lulzim Bashës sot në ditën e 31 të protestës

më 3.2017 - Syri

"Sa është zbukuruar ky shesh sot në këtë ditë të 31-të të protestës nga drita e syrit tonë, rinia shqiptare, të rejat dhe të rinjtë, nga shpresa më e dëlirë e atdheut, e kombit e shoqërisë tonë. Këto të...

Basha: Rama jep dorëheqjen, të vendosur për zgjedhje të lira dhe të ndershme

më 3.2017 - NOA

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ka bërë thirrje kryeministrit të vendit Edi Rama që të japë dorëheqjen në mënyrë që të hapë rrugën për zgjedhje të lira dhe të ndershme. Një thirrje të tillë Basha e...

Basha: Do të anulojmë ligjin e arsimit të lartë

më 3.2017 - GazetaBlic

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u premtoi të rinjve nga çadra e protestës se “Republika e re do të anulojë që ditën e parë të qeverisjes së saj ligjin e arsimit të lartë”. “U them të rinjve,...

Reagon Aurel Plasari: Basha një shembull i të lexuarit mbrapsht

më 3.2017 - Lexo

Kreu i Partisë Demokratike Lulëzim Basha deklaroi sot nga çadra e  protestës së opozitës se “kryeministri Edi Rama do përfundojë si Duçja”, duke i’u referuar shgkrimtarit Aurel Plasari. Por ky i fundit...

Shkrimtari i kundërpërgjigjet Bashës: Ke lexuar mbrapsht mesazhin tim…

më 3.2017 - Java News

Kreu i Partisë Demokratike Lulëzim Basha deklaroi sot nga çadra e  protestës së opozitës se “kryeministri Edi Rama do përfundojë si Duçja”, duke i’u referuar shgkrimtarit Aurel Plasari. Por ky i fundit...

Basha i gjen emrin mediave të Ramës, jep premtimin e shumëpritur për studentët

më 3.2017 - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama vazhdimisht tregohet i ashpër me gazetarët duke i vënë ata në siklet për pyetjet që i drejtojnë. Por edhe më tej, ndaj mediave në pëgjithësi, të cilat i quan “mediat e kazanit”. ...

Basha, Ramës: Do ikësh si Duçja, bëhu i zgjuar e jep dorëheqjen

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në fjalën e tij të përditshme nga çadra e protestuesve përpara Kryeministrisë, ku zhvilloi një bashkëbisedim me të rinjtë, u shpreh se republikën e re e ka vendosur...

VIDEO/ Lulzim Basha: Edi Rama, ti je i ikur!

më 3.2017 - Syri

Kryetari i PD-së Lulzim Basha iu është drejtuar sot në veçanti të rinjve në gjithë vendi nga sheshi i protestës përpara Kryeministrisë. Ai i iu drejtua Kryeministrit me fjalët se "sjemi këtu për të të...

Basha e fton Ramën të bëhet i zgjuar: Jep dorëheqjen si Kryeministër

më 3.2017 - Ora news

Pavarësisht qëndrimit të prerë të një ditë më parë të kryeministrit Edi Rama se nuk do të ketë qeveri teknike, kreu i opozitës Basha i përsëriti sërish thirrjen për dorëheqje. Basha e ftoi ti bëjë derman...

VIDEO LIVE/ Lulzim Basha: Edi Rama, ti je i ikur!

më 3.2017 - Syri

Kryetari i PD-së Lulzim Basha iu është drejtuar sot në veçanti të rinjve në gjithë vendi nga sheshi i protestës përpara Kryeministrisë. Ai i iu drejtua Kryeministrit me fjalët se "sjemi këtu për të të...

Basha paralajmëron Ramën: Jemi këtu për të të shpëtuar lëkurën që të mos përfundosh si Duçja

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Kreu i PD-së Lulzim Basha ka paralajmëruar sot kryeministrin Edi Rama për të disatën herë, por kësaj radhe i është referuar një shkrimi të studiuesit Aurel Plasari. Basha tha me tone të larta:...

Basha-Ramës: Do ikësh si Duçja. Nëse duam, 18 shkurti tjetër të gjen në Lanë

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në fjalën e tij të përditshme nga çadra e protestuesve përpara Kryeministrisë, ku zhvilloi një bashkëbisedim me të rinjtë, u shpreh se republikën e re e ka vendosur...

Lulzim Basha: Edi Rama, ti je i ikur!

më 3.2017 - Syri

Kryetari i PD-së Lulzim Basha iu është drejtuar sot në veçanti të rinjve në gjithë vendi nga sheshi i protestës përpara Kryeministrisë. Ai i iu drejtua Kryeministrit me fjalët se "sjemi këtu për të të...

Basha: Republika e Re do garantojë që asnjë mos të përfundojë si Duçja, Rama je i ikur

më 3.2017 - Standard

Në një bashkëbisedim me të rinjtë shqiptarë në ditën e 30 – të të qëndrimit të opozitës në shesh, kryedemokrati Lulzim Basha theksoi se Republika e re që po vendoset është Republika e të rinjve. Basha...

“Do përfundosh si Duçja”, Aurel Plasari përgënjeshtron Lulzim Bashën

më 3.2017 - LajmiFundit

Kryetari i PD Lulzim Basha paralajmëroi sot kryeministrin Edi Rama, duke iu referuar sipas tij një shkrimi të studiuesit Aurel Plasari, se mund të përfundojë si Duçja por që lëkurën siç tha ai, po ja shpëton...

Basha: Do të anulojmë ligjin e arsimit të lartë

më 3.2017 - Arbresh

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u premtoi të rinjve nga çadra e protestës se “Republika e re do të anulojë që ditën e parë të qeverisjes së saj ligjin e arsimit të lartë”. “U them të rinjve,...

Basha premton anulimin e Ligjit për Arsimin e Lartë

më 3.2017 - Lajm

Kreu i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha, u premtoi të rinjve nga çadra e protestës se “Republika e re do të anulojë që ditën e parë të qeverisjes së saj ligjin e arsimit të lartë”. “U them të rinjve,...

Basha premton anulimin e Ligjit për Arsimin e Lartë

më 3.2017 - Almakos

Kreu i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha, u premtoi të rinjve nga çadra e protestës se “Republika e re do të anulojë që ditën e parë të qeverisjes së saj ligjin e arsimit të lartë”. “U them të rinjve,...

Basha: Do të anulojmë ligjin e Arsimit të Lartë

më 3.2017 - Lexo

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u premtoi të rinjve nga çadra e protestës se “Republika e re do të anulojë që ditën e parë të qeverisjes së saj ligjin e arsimit të lartë”. “U them të rinjve,...

PROTESTA / Basha – Ramës : ‘Nuk jemi këtu për të të shpëtuar lëkurën, që të mos përfundosh si Duçja’

më 3.2017 - Opozita

Kryetari i PD-së Lulzim Basha iu është drejtuar sot në veçanti të rinjve në gjithë vendi nga sheshi i protestës përpara Kryeministrisë. Ai i iu drejtua Kryeministrit me fjalët se “sjemi këtu për të të...

Basha “mendon” për Ramën: Jemi këtu për të të shpëtuar lëkurën

më 3.2017 - Lexo

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka paralajmëruar sot kryeministrin Edi Rama për të disatën herë, por kësaj radhe i është referuar një shkrimi të studiuesit Aurel Plasari. Basha tha me tone të larta: “Edi Rama...

Basha: Të rinjtë, frymëzim i Republikës së re shqiptare

më 3.2017 - Lajme.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha sot nga çadra e lirisë se prej 4 vitesh vendi është i nëpërkëmbur, por u shpreh mirënjohës ndaj të rinjve, pasi po tregojnë vendosmëri për të mos e lënë...

Mesazhi i Lulzim Bashës sot në ditën e 31 të protestës

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

"Sa është zbukuruar ky shesh sot në këtë ditë të 31-të të protestës nga drita e syrit tonë, rinia shqiptare, të rejat dhe të rinjtë, nga shpresa më e dëlirë e atdheut, e kombit e shoqërisë tonë. Këto të...

Basha kërkon dorëheqjen e Ramës: ndaje mendjen, nuk ka zgjedhje fasadë

më 3.2017 - Te Sheshi

Kreu i opozitës, Lulzim Basha komentoi deklaratat e vendosura të kryeministrit Rama se nuk do të ketë qeveri teknike dhe as shtyrje të zgjedhjeve, duke i kërkuar dorëheqjen. Duke folur nga çadra në bulevard...

Basha: Do të anulojmë ligjin e arsimit të lartë

më 3.2017 - Gazeta e re

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u premtoi të rinjve nga çadra e protestës se “Republika e re do të anulojë që ditën e parë të qeverisjes së saj ligjin e arsimit të lartë”. “U them të rinjve,...

Basha: Do të anulojmë ligjin e arsimit të lartë

më 3.2017 - KosovaPress

“U them të rinjve, të çfarëdo partie qofshin, se kur të kenë zgjedhur me vota të lira qeverinë e re, do të firmosim në këtë shesh anulimin e ligjit të arsimit të lartë. Arsimi i lartë publik do të jetë...

Basha, Ramës: Do ikësh si Duçja, bëhu i zgjuar e jep dorëheqjen

më 3.2017 - Gazeta e re

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në fjalën e tij të përditshme nga çadra e protestuesve përpara Kryeministrisë, ku zhvilloi një bashkëbisedim me të rinjtë, u shpreh se republikën e re e ka vendosur...

Basha nuk dorëzohet, i drejtohet Ramës: Bëhu i zgjuar, jep dorëheqjen

më 3.2017 - LajmiFundit

Protesta vazhdon dhe qëllimet e protestuesve vijojnë, me në krye Bashën i cili sërish ditën e sotme i kërkoi Ramës të jap dorëhqjen. ‘’ Hiqe nga mendja se ka rrugë tjetër, sa do të shpifësh ti dhe këta...

Basha: Bëhu i zgjuar Rama dhe jep dorëheqjen

më 3.2017 - Illyria

Pavarësisht qëndrimit të prerë të një ditë më parë të kryeministrit Edi Rama se nuk do të ketë qeveri teknike, kreu i opozitës Basha i përsëriti sërish thirrjen për dorëheqje. Basha e ftoi ti bëjë derman...

Lulzim Basha: Edi Rama, ti je i ikur!

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Kryetari i PD-së Lulzim Basha iu është drejtuar sot në veçanti të rinjve në gjithë vendi nga sheshi i protestës përpara Kryeministrisë. Ai i iu drejtua Kryeministrit me fjalët se "sjemi këtu për të të...

Ja çfarë pritet të ndodhë paraditen e sotme në ‘çadrën e lirisë’

më 3.2017 - Standard

Opozita ka hyrë në ditën e 30 të protestës së saj në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Kreu i PD-së Lulzim Basha ka bërë thirrje për qeveri teknike që të sigurojë zgjedhje të lira dhe të drejta në 18 qershor,...

VIDEO-LIVE/ Ja çfarë pritet të ndodhë paraditen e sotme në ‘çadrën e lirisë’

më 3.2017 - Syri

Opozita ka hyrë në ditën e 31 të protestës së saj në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Kreu i PD-së Lulzim Basha ka bërë thirrje për qeveri teknike që të sigurojë zgjedhje të lira dhe të drejta në 18 qershor,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK