http://kariera.mk

Mësuesja bën seks 15 herë me nxënësin e saj, bashkëshorti i del në krah

më 3.2017 - NOA

Një 38-vjeçare e martuar në Michigan të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka shokuar opinionin publik pasi është akuzuar nga gjykata se ka bërë seks me një adoleshent deri në 15 herë. Mësuesja Brooke...

E ‘bën’ 15 herë me nxënësin në makinë, nuk do ta besoni reagimin e burrit të mësueses…(FOTO/VIDEO)

më 3.2017 - OraInfo

Brooke Lajiness, 38-vjeçe, u akuzua më 3 mars ka bërë seks me adoleshentin nga 8 deri në 15 herë. Sipas akuzës, shumicën e rasteve, ata kanë bërë seks në sediljen e pasme të makinës së mësueses. Autoritetet...

38-vjeçarja abuzon seksualisht me 14-vjeçarin, rrezikon burgun

më 3.2017 - Top Channel

Një nënë e martuar përballet me një sërë akuzash pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një minoren. “Brooke Lajiness ka pranuar se ka abuzuar me 14-vjeçar 15 herë”, bëjnë të ditur efektivët e policisë...

Nisi përmes facebook/ Rrëfehet 38 vjeçarja: Si e josha djalin e mitur

më 3.2017 - Standard

Nisi përmes facebook. Është kjo një ngjarje e pazakonte ku një grua 38 vjce ka joshur nëpërmjet fotove nudo një të mitur dhe ka përfunduar duke kryer mardhënie seksuale me të. Bëhet fjalë për Brooke L....

E ‘bën’ 15 herë me nxënësin në makinë, nuk do ta besoni reagimin e burrit të mësueses

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Një mësuese në qytezën amerikan Pittsfield Charter Township në shtetin Michigan, ka dalë para gjykatës të enjten e javës së shkuar pasi akuzohet se ka bërë seks me një nxënësin e saj 14-vjeçar. Brooke...

Dëshmia shokuese e 38-vjeçares: Seks me të miturin në makinë, e josha në…

më 3.2017 - Panorama

Një nënë e martuar nga Michigan doli para gjykatës ditën e enjte, për t’u përballur me akuzat se ka kryer marrëdhënie seksuale me një djalë 14-vjeçar. Bëhet fjalë për Brooke L. Lajiness, 38 vjeçaren mbi...

38-vjeçarja kryen marrëdhënie seksuale me një minoren, rrezikon burgun

më 3.2017 - Opinion

Një nënë e martuar përballet me një sërë akuzash pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një minoren. “Brooke Lajiness ka pranuar se ka abuzuar me 14-vjeçar 15 herë”, bëjnë të ditur efektivët e policisë...

VIDEO - FOTO/ E ‘bën’ 15 herë me nxënësin në makinë, nuk do ta besoni reagimin e burrit të mësueses

më 3.2017 - Syri

Një mësuese në qytezën amerikan Pittsfield Charter Township në shtetin Michigan, ka dalë para gjykatës të enjten e javës së shkuar pasi akuzohet se ka bërë seks me një nxënësin e saj 14-vjeçar. Brooke...

38-vjeçarja abuzon seksualisht me 14-vjeçarin, rrezikon burgun

më 3.2017 - Tetova Sot

Një nënë e martuar përballet me një sërë akuzash pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një minoren. “Brooke Lajiness ka pranuar se ka abuzuar me 14-vjeçar 15 herë”, bëjnë të ditur efektivët e policisë...

Përdhunon 15 herë një fëmijë, arrestohet 38-vjeçarja

më 3.2017 - Mapo

Foto 1 nga 5 Një 38-vjeçare përballet me një sërë akuzash pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një minoren. “Brooke Lajiness ka pranuar se ka abuzuar me një 14-vjeçar 15 herë”- bëjnë të ditur efektivët...

SHBA, abuzon seksualisht me një14-vjeçar, arrestohet 38-vjeçarja

më 3.2017 - BalkanWeb

SHBA – Një 38-vjeçare përballet me një sërë akuzash pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një minoren. “Brooke Lajiness ka pranuar se ka abuzuar me një 14-vjeçar 15 herë”- bëjnë të ditur efektivët e policisë...

E ‘bën’ 15 herë me nxënësin në makinë, nuk do ta besoni reagimin e burrit të mësueses (FOTO/VIDEO)

më 3.2017 - Tetova Sot

Një mësuese në qytezën amerikan Pittsfield Charter Township në shtetin Michigan, ka dalë para gjykatës të enjten e javës së shkuar pasi akuzohet se ka bërë seks me një nxënësin e saj 14-vjeçar. Brooke...

Përdhunon 15 herë një fëmijë, arrestohet 38-vjeçarja

më 3.2017 - Opozita

Një 38-vjeçare përballet me një sërë akuzash pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një minoren. “Brooke Lajiness ka pranuar se ka abuzuar me një 14-vjeçar 15 herë”- bëjnë të ditur efektivët e policisë...

E ‘bëri’ 15 herë me nxënësin në makinë, s`do ta besoni reagimin e burrit të mësueses

më 3.2017 - LajmiFundit

Një mësuese në qytezën amerikan Pittsfield Charter Township në shtetin Michigan, ka dalë para gjykatës të enjten e javës së shkuar pasi akuzohet se ka bërë seks me një nxënësin e saj 14-vjeçar. Brooke...

SHBA, abuzon seksualisht me një 14-vjeçar, arrestohet 38-vjeçarja

më 3.2017 - Lexo

Një 38-vjeçare përballet me një sërë akuzash pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një minoren. “Brooke Lajiness ka pranuar se ka abuzuar me një 14-vjeçar 15 herë”- bëjnë të ditur efektivët e policisë...

Mësuesja josh nxënësin: Bëjnë seks shumë herë në makinën e saj

më 3.2017 - Mapo

Foto 1 nga 2 Një mësuese në SHBA u arrestua pasi akuzohet se ka bërë seks me një nxënësin e saj 14-vjeçar. Policët thonë se Brooke Lajiness, 38 vjeç, ka bërë seks me adoleshentin nga 8 deri në 15 herë....

E joshi me selfie lakuriq të miturin e më pas abuzoi me të 15 herë në makinë

më 3.2017 - LajmiFundit

Një grua e martuar, 38 vjeçe, u shfaq para një gjykate në Michigan, Shtetet e Bashkuara, të enjten e kaluar për t’u përballur me akuzat për gjoja marrëdhënie seksuale me një 14 vjeçar. Siç u tha në gjykatë,...

Mësuesja e pranon: I kam dërguar foto nudo nxënësit minoren

më 3.2017 - Standard

Një mësuese u arrestua pasi i kishte dërguar fotot e saj nudo një ish-nxënësit të saj në Snapchat. Kylie Modisette e pranoi se i kishte dërguar nxënësit minoren disa foto erotike. Ngjarja u regjistrua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK