http://kariera.mk

Gjykata lë në burg britanikun e akuzuar për pedofili

më 3.2017 - Top Channel

Gjykata e Tiranës ka rrëzuar këtë të hënë kërkesën e shtetasit britanik David Brown, për rihapje të procesit. Brown ka qenë administrator i shoqatës “Fëmijët e tij” dhe akuzohet për akte pedofilie. Aktualisht...

Gjykata rrëzon kërkesën e anglezit të dënuar për pedofili

më 3.2017 - Albeu

Gjykata e Tiranës ka hedhur poshtë kërkesën e anglezit David Brown i cili është akuzuar nga drejtësia shqiptare me 11 vite burg për pedofili . Nga dënimi i dhënë, 66-vjeçarit Brown , i kanë mbetur...

Gjykata rrëzon kërkesën e pedofilit Brown: Nuk ka rigjykim!

më 3.2017 - Gazeta Express

Gjykata e Tiranës ka marrë vendim këtë të hënë duke rrëzuar kërkesën e ish-drejtuesit administrativ të fondacionit “Fëmijët e Tij” në Shqipëri, David Brown, i akuzuar për pedofili. Brown, përmes avokates...

GJykata rrëzon kërkesën e pedofilit Brown: Nuk ka rigjykim!

më 3.2017 - Gazeta Express

Gjykata e Tiranës ka marrë vendim këtë të hënë duke rrëzuar kërkesën e ish-drejtuesit administrativ të fondacionit “Fëmijët e Tij” në Shqipëri, David Brown, i akuzuar për pedofili. Brown, përmes avokates...

Anglezi i dënuar për pedofili kërkon të ripyeten fëmijët shqiptarë, gjykata nuk pranon

më 3.2017 - Tetova Sot

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën e anglezit David Brown, një të dënuari për pedofili me fëmijët shqiptarë nga drejtësia shqiptare dhe që ka kryer deri tani 11 vjet burg. 66-vjeçari Brown, që i kanë...

I dënuar për pedofili, refuzohet kërkesa e Brown,mbetet në burg

më 3.2017 - Shqiptarja

TIRANË -Pas katër seancave Gjykata e Tiranës rrëzon kërkesë padinë e John David Broën për rihapje të gjykimit ndaj tij dhe sigurim prove. Gjyqtari Arben Micko ka vendosur të rrëzojë kërkesën e Borën si...

Kërkoi ripyetjen e fëmijëve, gjykata rrëzon kërkesën e anglezit, i dënuar për pedofili

më 3.2017 - Panorama

Nga gjykata e Tiranës është hedhur poshtë kërkesa e anglezit David Brown, i dënuar nga drejtësia shqiptare me 11 vite burg. Ai akuzohet për pedofili me fëmijët shqiptarë. Nga dënimi i dhënë 66-vjeçari...

Rrëzohet kërkesa e pedofilit skocez për rigjykim!

më 3.2017 - Gazeta Express

Gjykata e Tiranës ka marrë vendim këtë të hënë duke rrëzuar kërkesën e ish-drejtuesit administrativ të fondacionit “Fëmijët e Tij” në Shqipëri, skocezit David Brown, i akuzuar për pedofili. Brown, përmes...

Rrëzohet kërkesa e pedofilit britanik për rigjykim!

më 3.2017 - Gazeta Express

Gjykata e Tiranës ka marrë vendim këtë të hënë duke rrëzuar kërkesën e ish-drejtuesit administrativ të fondacionit “Fëmijët e Tij” në Shqipëri, britanikut David Brown, i akuzuar për pedofili. Brown, përmes...

Gjyqi për David Brown: Gjykata refuzon rihapjen e çështjes

më 3.2017 - Mapo

Gjykata e Tiranës ka refuzuar rihapjen e çështjes për ish-drejtuesin administrativ të fondacionit “Fëmijët e Tij” në Shqipëri, David Brown, i akuzuar për pedofili. Trupa gjykuese ka deklaruar se kërkesa...

U dënua për pedofili, Gjykata refuzon kërkesën e britanikut: S’ka rihapje të procesit

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën e britanikut David Brown, i dënuar me 20 burg për pedofili, për rihapje të procesit. Sot Gjykata ka nxjerrë vendimin sipas të cilit, nuk do të ketë një proces...

Lihet në burg britaniku i akuzuar për pedofili, refuzohet kërkesa për rihapje të procesit

më 3.2017 - NOA

Gjykata e Tiranës ka rrëzuar këtë të hënë kërkesën e shtetasit britanik David Brown, për rihapje të procesit. Brown ka qenë administrator i shoqatës “Fëmijët e tij” dhe akuzohet për akte pedofilie. Aktualisht...

Anglezi i dënuar për pedofili kërkon të ripyeten fëmijët shqiptarë, gjykata nuk pranon

më 3.2017 - Syri

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën e anglezit David Brown, një të dënuari për pedofili me fëmijët shqiptarë nga drejtësia shqiptare dhe që ka kryer deri tani 11 vjet burg. Brown, që i kanë mbetur edhe...

Gjyqi për David Brown, Gjykata refuzon rihapjen e çështjes

më 3.2017 - Ora news

Gjykata e Tiranës ka refuzuar rihapjen e çështjes për ish-drejtuesin administrativ të fondacionit “Fëmijët e Tij” në Shqipëri, David Brown, i akuzuar për pedofili. Trupa gjykuese ka deklaruar se kërkesa...

Gjykata refuzon kërkesën e pedofilit David Brown për rihapje të procesit

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën e shtetasit britanik David Brown për rihapje të procesit ndaj tij. David Brown është dënuar me 20 vjet burg për abuzime seksuale në një qendër fëmijësh në Shqipëri....

Abuzuesi i fëmijëve drejt lirisë, Ngjela për Sunday Mail: Skandal i drejtësisë!

më 3.2017 - Gazeta Express

David Brown, i cili ka qenë prapa hekurave për 11 vjet, për abuzimin e fëmijëve në Shqipëri, është në prag të lirimit. Ai u dënua me 20 vjet, por dy djemtë nga jetimorja Brown, dëshmitë e të cilëve e futën...

Skocezi abuzoi seksualisht me fëmijët shqiptarë. Tenton të dalë nga burgu, por i del huq

më 3.2017 - Blitz

Për shkak të abuzimeve që kishte bërë me fëmijë minorenë shqiptarë para 12 vitesh në Shqipëri, skocezi David Broën u dënua me 20 vjet burg. Por së fundmi, ai tentoi të dalë nga burgu pasi në favor të tij...

ZYRTARE/ De Biasi publikon listën e lojtarëve kundër Italisë

më 3.2017 - Antpress

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Ganni De Biasi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e 24 marsit kundër Italisë dhe miqësoren kundër Bosnjës. Në listë ajo që bie në sy është sërish mungesa e Berat...

Anglezi i dënuar për pedofili kërkon të ripyeten fëmijët shqiptarë, gjykata nuk pranon

më 3.2017 - Antpress

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën e anglezit David Brown, një të dënuari për pedofili me fëmijët shqiptarë nga drejtësia shqiptare dhe që ka kryer deri tani 11 vjet burg. 66-vjeçari Brown, që i kanë...

Kërkoi ripyetjen e fëmijëve, gjykata rrëzon kërkesën e anglezit, i dënuar për pedofili

më 3.2017 - Java News

Nga gjykata e Tiranës është hedhur poshtë kërkesa e anglezit David Brown, i dënuar nga drejtësia shqiptare me 11 vite burg. Ai akuzohet për pedofili me fëmijët shqiptarë. Nga dënimi i dhënë 66-vjeçari...

Anglezi i dënuar për pedofili kërkon të ripyeten fëmijët shqiptarë, gjykata refuzon

më 3.2017 - Opozita

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën e anglezit David Brown, një të dënuari për pedofili me fëmijët shqiptarë nga drejtësia shqiptare dhe që ka kryer deri tani 11 vjet burg. 66-vjeçari Brown, që i kanë...

Abuzuesi i fëmijëve drejt lirisë/ Ngjela për Sunday Mail: Skandal i drejtësisë!

më 3.2017 - Lexo

David Brown, i cili ka qenë prapa hekurave për 11 vjet, për abuzimin e fëmijëve në Shqipëri, është në prag të lirimit. Ai u dënua me 20 vjet, por dy djemtë nga jetimorja Brown, dëshmitë e të cilëve e futën...

Skandal i drejtësisë!/Abuzuesi i fëmijëve drejt lirisë

më 3.2017 - Opozita

David Brown, i cili ka qenë prapa hekurave për 11 vjet, për abuzimin e fëmijëve në Shqipëri, është në prag të lirimit. Ai u dënua me 20 vjet, por dy djemtë nga jetimorja Brown, dëshmitë e të cilëve e futën...

Djemtë e abuzuar ndryshojnë dëshmitë, Gjykata refuzon lirimin e “pedofilit” David Brown

më 3.2017 - LajmiFundit

Gjykata e Tiranës me vendimin e saj, ka refuzuar rihapjen e çështjes për ish-drejtuesin administrativ të fondacionit “Fëmijët e Tij” në Shqipëri, David Brown, i akuzuar për pedofili. Trupa gjykuese ka...

Viktimat ndryshojnë dëshminë, pedofili anglez mbetet në burg

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Gjykata e Tiranës rrëzoi kërkesën e anglezit David Broën, i dënuar me 11 vite burg për pedofili me fëmijët shqiptarë. 66-vjeçarit Brown i kanë mbetur nga dënimi edhe 9 vjet burg. Fëmijët në kohën e arrestimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK