http://kariera.mk

iPhone 7, telefoni më i shitur në botë këtë vit

më 3.2017 - Iliria News

Kantar Worldpanel raporton se iPhone i kompanisë Apple është telefoni më i shitur gjatë muajve të parë të këtij viti. Raporti sugjeron se pajisja është para konkurrencës në shumicën e rajoneve, përfshirë...

iPhone 7, telefoni më i shitur në botë këtë vit

më 3.2017 - Aktuale

Kantar Worldpanel raporton se iPhone i kompanisë Apple është telefoni më i shitur gjatë muajve të parë të këtij viti. Raporti sugjeron se pajisja është para konkurrencës në shumicën e rajoneve, përfshirë...

iPhone 7, telefoni më i shitur në botë këtë vit

më 3.2017 - Telegrafi

Kantar Worldpanel raporton se iPhone i kompanisë Apple është telefoni më i shitur gjatë muajve të parë të këtij viti. Raporti sugjeron se pajisja është para konkurrencës në shumicën e rajoneve, përfshirë...

iPhone 7, telefoni më i shitur në botë këtë vit

më 3.2017 - GazetaBlic

Kantar Worldpanel raporton se iPhone i kompanisë Apple është telefoni më i shitur gjatë muajve të parë të këtij viti. Raporti sugjeron se pajisja është para konkurrencës në shumicën e rajoneve, përfshirë...

iPhone 7, telefoni më i shitur në botë?

më 3.2017 - RTV 21

Kantar Worldpanel raporton se iPhone i kompanisë Apple është telefoni më i shitur gjatë muajve të parë të këtij viti Raporti sugjeron se pajisja është para konkurrencës në shumicën e rajoneve, përfshirë...

iPhone 7, telefoni më i shitur në botë këtë vit

më 3.2017 - Indeks online

Kantar Worldpanel raporton se iPhone i kompanisë Apple është telefoni më i shitur gjatë muajve të parë të këtij viti. Raporti sugjeron se pajisja është para konkurrencës në shumicën e rajoneve, përfshirë...

iPhone 7, telefoni më i shitur në botë këtë vit

më 3.2017 - Almakos

Kantar Worldpanel raporton se iPhone i kompanisë Apple është telefoni më i shitur gjatë muajve të parë të këtij viti. Raporti sugjeron se pajisja është para konkurrencës në shumicën e rajoneve, përfshirë...

iPhone 7, telefoni më i shitur në botë këtë vit

më 3.2017 - Arbresh

Kantar Worldpanel raporton se iPhone i kompanisë Apple është telefoni më i shitur gjatë muajve të parë të këtij viti. Raporti sugjeron se pajisja është para konkurrencës në shumicën e rajoneve, përfshirë...

iPhone 7, telefoni më i shitur në botë këtë vit

më 3.2017 - KosovaPress

Raporti sugjeron se pajisja është para konkurrencës në shumicën e rajoneve, përfshirë SHBA dhe Evropën, transmeton KosovaPress. Tregu i pjesëmarrjes së kompanisë Apple në pesë tregjet më të mëdha të Evropës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK