http://kariera.mk

Sela: Debati të zhvillohet në instititucione- jo në rrugë

më 3.2017 - Flaka

Ku qëndron thelbi i daljes nga kriza…? Nuk ka mënyrë tjetër, veçse në rrugë institucionale, pra duhet ta ndjekim rrugën institucionale, ka thënë në intervistën për Civil, lideri i LR-PDSH Ziadin Sela....

SELA: Debati të zhvillohet në instititucione- jo në rrugë

më 3.2017 - Aktuale

Ku qëndron thelbi i daljes nga kriza…? Nuk ka mënyrë tjetër, veçse në rrugë institucionale, pra duhet ta ndjekim rrugën institucionale, ka thënë në intervistën për Civil, lideri i LR-PDSH Ziadin Sela....

Sela: Punojmë për të ardhmen e pasardhësve, nuk i marim askujt asgjë

më 3.2017 - Zhurnal

Shkup, 20 mars - "Sipas meje, një grup njerëzish të cilët janë zhytur në krim dhe korupsion dhe janë të interesuar të mos ketë institucione legjitime pasiqë dalë ngadalë tentojnë që të kalojë afati i...

Sela: Të debatojmë në institucione, e jo rrugëve e instikameve!

më 3.2017 - Ina

Ndiqeni intervisten e plote te kryetarit te LR-PDSH-se, Ziadin Sela per portalin CIVIMEDIA.

Sela: Të debatojmë në institucione, e jo rrugëve e instikameve!

më 3.2017 - Lajm

Ndiqeni intervisten e plote te kryetarit te LR-PDSH-se, Ziadin Sela per portalin CIVIMEDIA.

Përgjigjet Sela: Unë s’kam ndërtuar karrierë duke kërkuar dhoma gazi për ndonjë popull

më 3.2017 - Tetova1

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela në një deklaratë për televizionin “Telma” thotë se pushteti dhe mediat e kontrolluara nga VMRO-DPMNE-ja kanë filluar një fushatë për ta nxirë atë, duke publikuar video...

Përgjigjet Sela: Unë s’kam ndërtuar karrierë duke kërkuar dhoma gazi për ndonjë popull

më 3.2017 - InfoShqip

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela në një deklaratë për televizionin “Telma” thotë se pushteti dhe mediat e kontrolluara nga VMRO-DPMNE-ja kanë filluar një fushatë për ta nxirë atë, duke publikuar video...

Përplasje mes VMRO–DPMNE dhe LSDM, VMRO: Zaev miraton agjendën e Selës, LSDM: Programi garanton unitaritetin e shtetit

më 3.2017 - MRT

Vazhdojnë përplasjet mes dy partive më të mëdha maqedonase në vend.... Vazhdojnë përplasjet mes dy partive më të mëdha maqedonase në vend, VMRO-DPMNE dhe LSDM, njofton TVM2.  Ditëve të fundit partia e...

VMRO-DPMNE-ja akuzon Zaevin se fshehurazi bashkëpunon me Selën!

më 3.2017 - Flaka

VMRO-DPMNE-ja sot erdhi me një akuz tjetër ndaj LSDM-së edhe atë gjojase bashkëpunon me partinë e Ziadin Selës me qëllim që ti marrë tre vota nga deputetët e tij në parlament,informon Flaka. “Zijadin Sela,...

Përplasje mes VMRO–DPMNE dhe LSDM, VMRO: Zaev miraton agjendën e Selës, LSDM: Programi garanton unitaritetin e shtetit

më 3.2017 - Tetova1

Vazhdojnë përplasjet mes dy partive më të mëdha maqedonase në vend, VMRO-DPMNE dhe LSDM, njofton TVM2. Ditëve të fundit partia e gruveskit në shënjestër ka kreun e LR-PDSH-së, Ziadin Sela.  Nga VMRO akuzojn...

Përplasje mes VMRO–DPMNE dhe LSDM, VMRO: Zaev miraton agjendën e Selës, LSDM: Programi garanton unitaritetin e shtetit

më 3.2017 - AlbPortali

Vazhdojnë përplasjet mes dy partive më të mëdha maqedonase në vend, VMRO-DPMNE dhe LSDM, njofton TVM2. Loading... Ditëve të fundit partia e gruveskit në shënjestër ka kreun e LR-PDSH-së,...

Përplasje mes VMRO–DPMNE dhe LSDM, VMRO: Zaev miraton agjendën e Selës, LSDM: Programi garanton unitaritetin e shtetit

më 3.2017 - Fakti Ditor

Vazhdojnë përplasjet mes dy partive më të mëdha maqedonase në vend, VMRO-DPMNE dhe LSDM, njofton TVM2. Ditëve të fundit partia e gruveskit në shënjestër ka kreun e LR-PDSH-së, Ziadin Sela.  Nga VMRO akuzojn...

Ja si i përgjigjet Sela, sulmeve të VMRO-së

më 3.2017 - Iliria News

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela në një deklaratë për televizionin “Telma” thotë se pushteti dhe mediat e kontrolluara nga VMRO-DPMNE-ja kanë filluar një fushatë për ta nxirë atë, duke publikuar video...

VMRO-DPMNE vazhdon sulmet kundër Ziadin Selës

më 3.2017 - Lajmi.net

VMRO-DPMNE ka vazhduar sulmet kundër kreut të LR-PDSH-së, Ziadin Sela. Nga VMRO akuzuan kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, se në heshtje po miraton agjendën e Selës për shtet binacional. “Ziadin Sela është...

VMRO-DPMNE vazhdon sulmet kundër Ziadin Selës

më 3.2017 - MRT

VMRO-DPMNE ka vazhduar sulmet kundër kreut të LR-PDSH-së, Ziadin Sela.... VMRO-DPMNE ka vazhduar sulmet kundër kreut të LR-PDSH-së, Ziadin Sela. Nga VMRO akuzuan kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, se në heshtje...

Sela mesazh pushtetit dhe mediave që kontrollon VMRO

më 3.2017 - Portalb

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela në një deklaratë për ‘ Telma ’ thotë se, pushteti dhe mediat kanë filluar një fushatë për ta nxirë atë, duke publikuar video të vjetra dhe deklarata para zgjedhjeve, të...

Përgjigjet Sela: Unë s'kam ndërtuar karrierë duke kërkuar dhoma gazi për ndonjë popull

më 3.2017 - Gazeta Express

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela në një deklaratë për televizionin "Telma" thotë se pushteti dhe mediat e kontrolluara nga VMRO-DPMNE-ja kanë filluar një fushatë për ta nxirë atë, duke publikuar video...

VMRO-DPMNE: Zaev heshturazi e miraton agjendën e Selës

më 3.2017 - Koha.mk

Fakti që LSDM dhe Zoran Zaev nuk i dënojnë deklaratat e Ziadin Selës, do të thotë se ata heshturazi “e miratojnë agjendën e tij vetëm për t’i marrë tre votat e tij në Kuvend”, vlerësojnë nga VMRO-DPMNE-ja....

VMRO-DPMNE: Zaev heshturazi e miraton agjendën e Selës

më 3.2017 - Flaka

Fakti që LSDM dhe Zoran Zaev nuk i dënojnë deklaratat e Ziadin Selës, do të thotë se ata heshturazi “e miratojnë agjendën e tij vetëm për t’i marrë tre votat e tij në Kuvend”, vlerësojnë nga VMRO-DPMNE-ja....

VMRO-DPMNE me akuza kundër Ziadin Selës

më 3.2017 - Portalb

Fakti që LSDM dhe Zoran Zaev nuk i dënojnë deklaratat e Ziadin Selës, do të thotë se ata heshturazi “e miratojnë agjendën e tij vetëm për t’i marrë tre votat e tij në Kuvend”, vlerësojnë nga VMRO-DPMNE-ja....

VMRO-DPMNE vazhdon sulmet kundër Ziadin Selës

më 3.2017 - Alsat-M

VMRO-DPMNE ka vazhduar sulmet kundër kreut të LR-PDSH-së, Ziadin Sela. Nga VMRO akuzuan kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, se në heshtje po miraton agjendën e Selës për shtet binacional. “Ziadin Sela është...

VMRO me lajme nxitëse dëshiron përplasjen mes Selës dhe Zaevit

më 3.2017 - Zhurnal

Shkup, 19 mars - VMRO partia e Nikolla Gruevskit përmes mediave të saj të cilat i kontrollon ditëve të fundit është duke bërë një fushatë jashtëzakonisht të ashpër ndaj liderit të LR PDSH Ziadin Sela...

VMRO: Zaevi po miraton agjendën e Ziadin Selës

më 3.2017 - Albeu

VMRO-ja përmes një deklarate për medie, ka akuzuar kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, i cili në mënyrë të heshtur po miraton agjendën e Ziadin Selës , që sipas tyre dëshiron Maqedoninë ta bëj shtet binacional...

Përgjigjet Sela: Unë s’kam ndërtuar karrierë duke kërkuar dhoma gazi për ndonjë popull

më 3.2017 - Tetova Sot

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela në një deklaratë për televizionin “Telma” thotë se pushteti dhe mediat e kontrolluara nga VMRO-DPMNE-ja kanë filluar një fushatë për ta nxirë atë, duke publikuar video...

VMRO-ja as të nuk i ndalë sulmet ndaj Ziadin Selës

më 3.2017 - Ina

As edhe ditën e dielë, VMRO-ja e Gruevskit nuk i ka ndalur sulmet ndaj liderit të LR-PDSH-së, Ziadin Sela. Në një komunikatë për media, VMRO akuzoi sot liderin e LSDM-së, Zoran Zaev se në mënyrë të heshtur...

OBRM-PDUKM: Zoran Zaev në mënyrë të heshtur po miraton agjendën e Ziadin Selës

më 3.2017 - Telegrafi

OBRM-PDUKM-ja përmes një komunikate me shkrim gjatë ditës së sotme ka akuzuar kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, se në mënyrë të heshtur po miraton agjendën e Ziadin Selës, që sipas tyre dëshiron Maqedoninë...

VMRO: Zaev po e miraton agjendën e Ziadin Selës

më 3.2017 - Gazeta Express

VMRO-DPMNE-ja përmes një komunikate me shkrim gjatë ditës së sotme ka akuzuar kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, se në mënyrë të heshtur po e miraton agjendën e Ziadin Selës, që sipas tyre, i njëjti dëshiron...

VMRO-DPMNE: Zaev heshturazi e miraton agjendën e Selës

më 3.2017 - Tetova1

Fakti që LSDM dhe Zoran Zaev nuk i dënojnë deklaratat e Ziadin Selës, do të thotë se ata heshturazi “e miratojnë agjendën e tij vetëm për t’i marrë tre votat e tij në Kuvend”, vlerësojnë nga VMRO-DPMNE-ja....

Sela mesazh pushtetit dhe mediave që kontrollon

më 3.2017 - Ina

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela në një deklaratë për ‘Telma’ thotë se, pushteti dhe mediat kanë filluar një fushatë për ta nxirë atë, duke publikuar video të vjetra dhe deklarata para zgjedhjeve, të dhëna...

VMRO-DPMNE vazhdon sulmet kundër Ziadin Selës

më 3.2017 - Almakos

19 March VMRO-DPMNE ka vazhduar sulmet kundër kreut të LR-PDSH-së, Ziadin Sela. Nga VMRO akuzuan kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, se në heshtje po miraton agjendën e Selës për shtet binacional. “Ziadin Sela...

VMRO: Zoran Zaev në mënyrë të heshtur po miraton agjendën e Ziadin Selës

më 3.2017 - Tetova Sot

OBRM-PDUKM-ja përmes një komunikate me shkrim gjatë ditës së sotme ka akuzuar kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, se në mënyrë të heshtur po miraton agjendën e Ziadin Selës, që sipas tyre dëshiron Maqedoninë...

Sela: Të gjithë ata që kanë probleme duhet të ulen dhe të bisedojnë me veten

më 3.2017 - Tetova1

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela në një deklaratë për ‘Telma’ thotë se, pushteti dhe mediat kanë filluar një fushatë për ta nxirë atë, duke publikuar video të vjetra dhe deklarata para zgjedhjeve, të dhëna...

OBRM-PDUKM: Zoran Zaev në mënyrë të heshtur po miraton agjendën e Ziadin Selës

më 3.2017 - InfoShqip

OBRM-PDUKM-ja përmes një komunikate me shkrim gjatë ditës së sotme ka akuzuar kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, se në mënyrë të heshtur po miraton agjendën e Ziadin Selës, që sipas tyre dëshiron Maqedoninë...

Sela: Të gjithë ata që kanë probleme duhet të ulen dhe të bisedojnë me veten

më 3.2017 - Lajm

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela në një deklaratë për ‘Telma’ thotë se, pushteti dhe mediat kanë filluar një fushatë për ta nxirë atë, duke publikuar video të vjetra dhe deklarata para zgjedhjeve, të dhëna...

VMRO-DPMNE: Zoran Zaev në mënyrë të heshtur po miraton agjendën e Ziadin Selës

më 3.2017 - Lajm

VMRO-DPMNE-ja përmes një komunikate me shkrim gjatë ditës së sotme ka akuzuar kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, se në mënyrë të heshtur po miraton agjendën e Ziadin Selës, që sipas tyre dëshiron Maqedoninë...

VMRO-DPMNE vazhdon sulmet kundër Ziadin Selës

më 3.2017 - AlbPortali

VMRO-DPMNE ka vazhduar sulmet kundër kreut të LR-PDSH-së, Ziadin Sela. Nga VMRO akuzuan kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, se në heshtje po miraton agjendën e Selës për shtet binacional. Loading... ...

VMRO: Zaev po e miraton agjendën e Ziadin Selës

më 3.2017 - Fakti Ditor

VMRO-DPMNE-ja përmes një komunikate me shkrim gjatë ditës së sotme ka akuzuar kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, se në mënyrë të heshtur po e miraton agjendën e Ziadin Selës, që sipas tyre, i njëjti dëshiron...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK