http://kariera.mk

E pabesueshme! Qëllon 19 ndeshje në bastore, por fiton vetëm 1 euro

më 3.2017 - Telegrafi

Një bastore e “çmendur” është luajtur në Podgoricë. Bastvënësi në tiketën e tij ka luajtur 19 lojë, duke paguar 1.5 euro. Ai përdori opsionet për të mos humbur tiketën edhe nëse dështon ndonjë lojë. Nga...

Ndodh edhe kjo: Luajti 19 ndeshje në bastore, fitoi vetëm 1 euro

më 3.2017 - GazetaBlic

Një bastore e “çmendur” është luajtur në Podgoricë. Bastvënësi në tiketën e tij ka luajtur 19 lojë, duke paguar 1.5 euro. Ai përdori opsionet për të mos humbur tiketën edhe nëse dështon ndonjë lojë. Nga...

FOTO/ Skedina fituese më e çmendur që keni parë ndonjëherë. Me 19 ndeshje fiton 1 euro

më 3.2017 - Syri

Bastvënësi në skedinën e tij ka luajtur 19 ndeshje, duke paguar 1.5 euro. Ai përdori opsionet për të mos humbur skedinën edhe nëse dështon ndonjë lojë. Nga 19 ndeshje, ai qëlloi 16, dhe besoni apo jo,...

Ndodh edhe kjo, i vendos 19 lojë në bastore, e fiton vetëm 1 euro

më 3.2017 - Lajmi.net

Një bastore e “çmendur” është luajtur në Podgoricë. Bastvënësi në tiketën e tij ka luajtur 19 lojë, duke paguar 1.5 euro. Ai përdori opsionet për të mos humbur tiketën edhe nëse dështon ndonjë lojë. Nga...

⚽️ Ndodh edhe kjo, i vendos 19 lojë në bastore, e fiton vetëm 1 euro

më 3.2017 - Infokusi

Një bastore e “çmendur” është luajtur në Podgoricë. Bastvënësi në tiketën e tij ka luajtur 19 lojë, duke paguar 1.5 euro. Ai përdori opsionet për të mos humbur tiketën edhe nëse dështon ndonjë lojë. Nga...

Skedina fituese më e çmendur që keni parë ndonjëherë. Me 19 ndeshje fiton 1 euro

më 3.2017 - Tetova Sot

Një skendinë e “çmendur” është luajtur në Podgoricë. Bastvënësi në skedinën e tij ka luajtur 19 ndeshje, duke paguar 1.5 euro. Ai përdori opsionet për të mos humbur skedinën edhe nëse dështon ndonjë lojë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK