http://kariera.mk

Twitter pa paralajmërim mund ta bëjë profilin tuaj të padukshëm

më 3.2017 - Telegrafi

Mjetet e reja të sigurisë, të cilat në fillim të këtij viti i ka vendosur Twitter janë mjaft shqetësuese. Twitter para disa javësh paralajmëroi politikën e re kur është në pyetje përmbajtja e ndjeshme...

Twitter pa paralajmërim mund ta bëjë profilin tuaj të padukshëm

më 3.2017 - Lajmi.net

Mjetet e reja të sigurisë, të cilat në fillim të këtij viti i ka vendosur Twitter janë mjaft shqetësuese. Twitter para disa javësh paralajmëroi politikën e re kur është në pyetje përmbajtja e ndjeshme...

Twitter pa paralajmërim mund ta bëjë profilin tuaj të padukshëm

më 3.2017 - RTV 21

Mjetet e reja të sigurisë, të cilat në fillim të këtij viti i ka vendosur Twitter janë mjaft shqetësuese Twitter para disa javësh paralajmëroi politikën e re kur është në pyetje përmbajtja e ndjeshme e...

Twitter pa paralajmërim mund ta bëjë profilin tuaj të padukshëm

më 3.2017 - GazetaBlic

Mjetet e reja të sigurisë, të cilat në fillim të këtij viti i ka vendosur Twitter janë mjaft shqetësuese. Twitter para disa javësh paralajmëroi politikën e re kur është në pyetje përmbajtja e ndjeshme...

Twitter pa paralajmërim mund ta bëjë profilin tuaj të padukshëm

më 3.2017 - Almakos

Mjetet e reja të sigurisë, të cilat në fillim të këtij viti i ka vendosur Twitter janë mjaft shqetësuese. Twitter para disa javësh paralajmëroi politikën e re kur është në pyetje përmbajtja e ndjeshme...

Twitter pa paralajmërim mund ta bëjë profilin tuaj të padukshëm

më 3.2017 - Arbresh

Mjetet e reja të sigurisë, të cilat në fillim të këtij viti i ka vendosur Twitter janë mjaft shqetësuese. Twitter para disa javësh paralajmëroi politikën e re kur është në pyetje përmbajtja e ndjeshme...

Twitter pa paralajmërim mund ta bëjë profilin tuaj të padukshëm

më 3.2017 - KosovaPress

Twitter para disa javësh paralajmëroi politikën e re kur është në pyetje përmbajtja e ndjeshme e çfarëdo lloji, e cila publikohet në këtë rrjet shoqëror. Siç shkruan TNW, Twitter ka nisur të testojë edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK