http://kariera.mk

Tre shqiptarë të maskuar dhe me armë futen në banesë, dhunojnë dhe terrorizojnë familjarët

para 10 muajve - GazetaBlic

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dortmund të Gjermanisë, ku autorë të saj janë tre shtetas shqiptarë. Sipas asaj që bëjnë të ditur mediat lokale në Gjermani, shqiptarët të maskuar dhe me armë, kanë hyrë...

Tre persona të maskuar dhe me armë futen në banesë, dhunojnë dhe terrorizojnë familjarët

para 10 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dortmund të Gjermanisë, ku autorë të saj janë tre shtetas shqiptarë. Sipas asaj që bëjnë të ditur mediat lokale në Gjermani, shqiptarët të maskuar dhe me armë, kanë...

Gjermani, shqiptarët masakrojnë burrin në sy të gruas e fëmijëve

para 10 muajve - Albeu

Tre persona të maskuar janë futur në një banesë rreth orës 21.50 të mbrëmjes së djeshme në Dortmund të Gjermanisë, përmes derës së ballkonit dhe kanë terrorizuar familjarët . Në apartament, ndodheshin...

Shqiptarët u futen në banesë dhe masakrojnë burrin në sy të gruas e fëmijëve

para 10 muajve - Syri

Tre persona të maskuar janë futur në një banesë rreth orës 21.50 të mbrëmjes së djeshme në Dortmund të Gjermanisë, përmes derës së ballkonit dhe kanë terrorizuar familjarët. Në apartament, ishte një çift...

Tre shqiptarë të maskuar dhe me armë futen në banesë, dhunojnë dhe terrorizojnë familjarët

para 10 muajve - Infokusi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dortmund të Gjermanisë, ku autorë të saj janë tre shtetas shqiptarë. Sipas asaj që bëjnë të ditur mediat lokale në Gjermani, shqiptarët të maskuar dhe me armë, kanë hyrë...

Shqiptarët u futen në banesë dhe masakrojnë burrin në sy të gruas e fëmijëve

para 10 muajve - Tetova Sot

Tre persona të maskuar janë futur në një banesë rreth orës 21.50 të mbrëmjes së djeshme në Dortmund të Gjermanisë, përmes derës së ballkonit dhe kanë terrorizuar familjarët. Në apartament, ishte një çift...

Shqiptarët u futen në banesë dhe masakrojnë burrin në sy të gruas e fëmijëve

para 10 muajve - Periskopi

Tre persona të maskuar janë futur në një banesë rreth orës 21.50 të mbrëmjes së djeshme në Dortmund të Gjermanisë, përmes derës së ballkonit dhe kanë terrorizuar familjarët. Në apartament, ishte një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK