http://kariera.mk

Mos e mbushni me bateri telefonin në bare dhe restorante, rrezikoni shumë

më 3.2017 - Indeks online

Shpesh herë na qëllon që të mbetemi pa bateri në celular në momentet që na duhet më së shumti kur jemi jashtë në kafene apo në restorante. Megjithatë ekziston një rrezik nëse e karikojmë telefonin në këto...

Mos e karikoni telefonin në bare dhe restorante, rrezikoni shumë

më 3.2017 - NOA

Shpesh herë na qëllon që të mbetemi pa bateri në celular në momentet që na duhet më së shumti kur jemi jashtë në kafene apo në restorante. Megjithatë ekziston një rrezik nëse e karikojmë telefonin në këto...

Pasi ta lexoni këtë, nuk do ta mbushni kurrë më telefonin në lokale

më 3.2017 - Tetova Sot

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë jemi...

Koment: Martin Schulz, lojtar serioz!

më 3.2017 - DW

100 % mbështetje - por sa gjatë mund të mbajë kjo eufori? Për fansat e tij Schulz duket si një popstar. Duket si një prijës që mund të fitojë në garën për kancelar. Në kongrese të partive tregohet zakonisht...

Pasi ta lexoni këtë, nuk do ta mbushni kurrë më telefonin në lokale

më 3.2017 - Infokusi

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë jemi...

Pasi ta lexoni këtë, nuk do ta mbushni kurrë më telefonin në lokale

më 3.2017 - Gazeta Express

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë jemi...

Dafina Zeqiri publikon këtë foto intime, me një femër

më 3.2017 - Sovrani

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera. Dafi ditë më parë ka lansuar edhe projektin e saj më të ri, që është pritur shumë mirë nga fansat e saj. Së fundmi Dafy e cila...

Martin Schulz, lojtar serioz!

më 3.2017 - Sovrani

100 % mbështetje – por sa gjatë mund të mbajë kjo eufori? Për fansat e tij Schulz duket si një popstar. Duket si një prijës që mund të fitojë në garën për kancelar. Në kongrese të partive tregohet zakonisht...

Pasi ta lexoni këtë, nuk do ta mbushni kurrë më telefonin në lokale

më 3.2017 - Sovrani

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë jemi...

Pasi ta lexoni këtë, nuk do ta mbushni kurrë më telefonin në lokale

më 3.2017 - Sovrani

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë jemi...

Ky është kundërkandidati i Merkelit në zgjedhjet e përgjithshme në Gjermani

më 3.2017 - Sovrani

Partia Socialdemokrate në Gjermani ka zgjedhur Martin Schulz si kandidat të lartë të partisë për të sfiduar kancelaren, Angela Merkel në zgjedhjet e ardhshme të përgjithshme në vend. Në mbledhjen e jashtëzakonshme...

Dafina Zeqiri zbulon …

më 3.2017 - Sovrani

Dafina Zeqiri i është rikthyer pozave seksi. Kësaj radhe ajo ka shfaqur trupin e saj në një fotografi të publikuar në Instastory. Si gjithmonë me shumë stil edhe kësaj radhe është shfaqur këngëtarja shqiptare....

6 dallimet që tregojnë nëse mbushësi është origjinal apo falso

më 3.2017 - Sovrani

emi dëshmitarë të falsifikimi të thuajse të gjitha mjeteve elektronike. Nëse doni të blini një mbushës për telefonin tuaj dhe dyshoni se a është origjinal apo jo, atëherë shihni 6 fotografitë e mëposhtme,...

6 dallimet që tregojnë nëse mbushësi është origjinal apo falso

më 3.2017 - Lajmi.net

Jemi dëshmitarë të falsifikimi të thuajse të gjitha mjeteve elektronike. Nëse doni të blini një mbushës për telefonin tuaj dhe dyshoni se a është origjinal apo jo, atëherë shihni 6 fotografitë e mëposhtme,...

Ja pse nuk duhet ta karikoni telefonin në lokalet ku uleni

më 3.2017 - Albeu

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë...

Ja pse nuk duhet mbushur telefonin në kafene

më 3.2017 - Iliria News

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë jemi...

Ja pse nuk duhet të mbushni me bateri telefonin në lokalet ku uleni

më 3.2017 - Opinion

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë jemi...

Ja pse nuk duhet mbushur telefonin në kafene

më 3.2017 - Gazeta e re

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë jemi...

Ja pse nuk duhet mbushur telefonin në kafene

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë jemi...

Ja pse nuk duhet mbushur telefonin në kafene

më 3.2017 - Sovrani

Momenti kur mbetemi pa bateri është shumë kritik dhe përpiqemi të gjejmë medoemos një zgjidhje, si për shembull ta mbushim natën në lokale ku pimë kafe apo në restorantet ku drekojmë. Në të vërtetë jemi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK