http://kariera.mk

Shkodër, një “Hummer” përplas çiklistin; arrestohet drejtuesi

para 10 muajve - Top Channel

Një përson që po lëvizte me biçikletë është aksidentuar mesditën e së hënës në qëndër të qytetit të Shkodrës, në vendin ku dikur ndodhej monumenti “Pesë Heronjtë e Vigut”. Automjeti që ka shkaktuar aksidentin...

Foto-detaje/ Dy të rinj u plagosën rënde tek ura e Tabakëve

para 10 muajve - Opinion

Një aksident ndodhi mesditën e sotme tek Ura e Tabakëve, rreth orës 12:45, ku një makinë goditi motorin. Mësohet se dy të rinj që lëviznin me motor janë plagosur rëndë. Policia dha inicialet e tyre A....

VD/ Motori përplas Benzin pranë Urës së Tabakëve,dy të plagosur

para 10 muajve - Shqiptarja

TIRANË -Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme pranë Urës së Tabakëve në Tiranë. Një motor është përplasur me një makinë tip Benz. Siç mund ta dallohet edhe nga pamjet motori i cili drejtohej...

Aksidenton 58-vjeçarin dhe largohet, por arrestohet në kohë rekord

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Shkodrës ka arritur të arrestojë në kohë rekord një 19-vjeçar, pasi kishte aksidentuar me makinë në qendër të qytetit një person dhe më pas u largua nga vendngjarja. Rreth orës 10:35 të ditës...

Aksident te "Ura e tabakëve", një makinë përplas dy të rinj me motor

para 10 muajve - Albeu

Një aksident ka ndodhur sot te "Ura e Tabakëve", teksa një makinë ka përplasur një motor në të cilin udhëtonin dy të rinj . Sipas një njoftimi të shpërndarë nga Policia rreth orës 12:00, ka ndodhur...

Aksident tek ‘Ura e Tabakëve’ në Tiranë, ka të plagosur

para 10 muajve - Tetova Sot

Një aksident ka ndodhur në mesditë në Tiranë. Një makinë ka përplasur një motor ku po udhëtonin dy të rinj. Burime nga policia thanë se mesditën e sotme rreth orës 12:00, tek Ura e Tabakëve, ka ndodhur...

Foto/ Aksident tek ura e Tabakëve, bllokohet gjithë unaza

para 10 muajve - Opinion

Një aksident është shënuar mesditën e sotme tek Ura e Tabakëve në Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Opinion.al mësoi se në aksident janë përfshirë një motor dhe dy makina. Nuk ende të dhëna për personat...

Përplaset nga automjeti, plagoset rëndë drejtuesi i biçikletës

para 10 muajve - Ora news

Përplasja e një automjeti me një 58-vjeçar që po lëvizte me biçikletë, për pak përfundoi me pasoja tragjike në qendër të Shkodres. Aksidenti ndodhi rreth orës 10.35 minuta tek sheshi “Demokracia” ku mjeti...

Përplas me makinë të moshuarin dhe largohet, kapet pas disa orësh

para 10 muajve - NOA

Një person i cili udhëtonte me biçikletë ka përfunduar në spital, për shkak se u përplas nga një makinë në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur paraditen e sotme në qendër të qytetit, në lagjen Vasil Shanto në...

Makina përplas motorrin tek Ura e Tabakëve, 2 të plagosur

para 10 muajve - Standard

Një aksident ka ndodhur në mesditë në Tiranë. Një makinë ka përplasur një motor ku po udhëtonin dy të rinj. Burime nga policia thanë se mesditën e sotme rreth orës 12:00, tek Ura e Tabakëve, ka ndodhur...

Shkodër, makina godet një person me biçikletë

para 10 muajve - ABC News

Një 57 vjeçar është aksidentuar sot paradite në qendër të Shkodrës.  Fetah Deltina po ecte me bicikletë në sheshin Demokracia të Shkodrës, kur është përplasur nga një automjet tip Hammer, i cili pasi e...

Automjeti përplaset me një motor, dy të plagosur

para 10 muajve - NOA

Aksident me pasojë dy të plagosur është regjistruar mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00, tek “Ura e Tabakëve”, ku një motorr në të cilin ndodheshin dy persona është përplasur...

VIDEO/ Aksident tek ‘Ura e Tabakëve’ në Tiranë, të plagosur

para 10 muajve - Syri

Një aksident ka ndodhur në mesditë në Tiranë. Një makinë ka përplasur një motor ku po udhëtonin dy të rinj. Burime nga policia thanë se mesditën e sotme rreth orës 12:00, tek Ura e Tabakëve, ka ndodhur...

FOTO/ Aksident te Ura e Tabakëve, 3 persona dërgohen në Spitalin Ushtarak

para 10 muajve - Panorama

Një aksident është shënuar paraditen e sotme pranë Urës së Tabakëve në Tiranë, ku është përplasur një motor dhe një makinë tip “Benz”. Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar dy personat që udhëtonin...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident në Tiranë, tre të plagosur

para 10 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur rreth orës 12:00, tek Ura e Tabakëve, në Tiranë ku një motor është përplasur me një makinë. Mësohet se nga përplasja kanë mbetur plagosur tre persona, përkatësisht A. G., 35 vjeç...

Aksident tek ‘Ura e Tabakëve’ në Tiranë, të plagosur

para 10 muajve - Syri

Një aksident ka ndodhur në mesditë në Tiranë. Një makinë ka përplasur një motor ku po udhëtonin dy të rinj. Burime nga policia thanë se mesditën e sotme rreth orës 12:00, tek Ura e Tabakëve, ka ndodhur...

Aksident në Rrugën e Elbasanit, plagosen 2 të rinj me motor

para 10 muajve - Ora news

Një aksident është shënuar paraditen e sotme në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Një motor ku udhëtonin dy të rinj është përplasur me një makinë. Nuk ka shumë informacion mbi aksidentin por urojmë që dy të...

Foto nga trafiku/ Aksident tek ura e Tabakëve, bllokohet gjithë unaza

para 10 muajve - Opinion

Një aksident është shënuar mesditën e sotme tek Ura e Tabakëve në Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Opinion.al mësoi se në aksident janë përfshirë një motor dhe dy makina. Nuk ende të dhëna për personat...

Shkodër, Hummer-i përplas të moshuarin, largohet me shpejtësi

para 10 muajve - Shqiptarja

SHKODËR - Një 57- vjeçar është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën pasi është përplasur nga mjeti tip "Hummer".   Aksidenti ka ndodhur në hyrje të qytetit, tek ish "5 heronjtë e Vigut",...

Aksidenti pranë Urës së Tabakëve, publikohet video-ja

para 10 muajve - Lexo

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme pranë Urës së Tabakëve në Tiranë. Një motor është përplasur me një makinë tip Benz. Siç mund ta dallohet edhe nga pamjet motori i cili drejtohej nga 35-vjeçari...

Aksident në qendër të Shkodrës

para 10 muajve - Syri

Një person është përplasur nga një makinë mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në sheshin ‘Demokracia’, ku pas aksidentit drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes....

LAJMI I FUNDIT/ Aksident në Shkodër

para 10 muajve - Gazeta Express

Një person është përplasur nga një makinë mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në sheshin ‘Demokracia’, ku pas aksidentit drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes....

Shkodër, “Hummer”-i përplas çiklistin; arrestohet drejtuesi

para 10 muajve - LajmiFundit

Një përson që po lëvizte me biçikletë është aksidentuar mesditën e së hënës në qëndër të qytetit të Shkodrës, në vendin ku dikur ndodhej monumenti “Pesë Heronjtë e Vigut”. Automjeti që ka shkaktuar aksidentin...

Aksident në Tiranë, tre të plagosur

para 10 muajve - Lexo

Një aksident ka ndodhur rreth orës 12:00, tek Ura e Tabakëve, në Tiranë ku një motor është përplasur me një makinë. Mësohet se nga përplasja kanë mbetur plagosur tre persona, përkatësisht A. G., 35 vjeç, E....

FOTO/ Aksident te Ura e Tabakëve, plagosen 3 persona

para 10 muajve - Java News

Një aksident është shënuar paraditen e sotme pranë Urës së Tabakëve në Tiranë, ku është përplasur një motor dhe një makinë tip “Benz”. Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar dy personat që udhëtonin...

E FUNDIT/ Aksident tek ‘Ura e Tabakëve’ në mesditë

para 10 muajve - Opozita

Një aksident ka ndodhur në mesditë në Tiranë. Një makinë ka përplasur një motor ku po udhëtonin dy të rinj. Burime nga policia thanë se mesditën e sotme rreth orës 12:00, tek Ura e Tabakëve, ka ndodhur...

Aksident në Shkodër, plagos kalimtarin, ikën makina

para 10 muajve - Java News

Një person është përplasur nga një makinë mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në sheshin ‘Demokracia’, ku pas aksidentit drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes....

E FUNDIT / Aksident në qendër të Shkodrës , ka të lënduar

para 10 muajve - Opozita

Një person është përplasur nga një makinë mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në sheshin ‘Demokracia’, ku pas aksidentit drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes....

Shkodër, aksidentohet me automjetin, plagoset rëndë drejtuesi i biçikletës

para 10 muajve - LajmiFundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një 58-vjeçar që po lëvizte me biçikletë u përplas rëndë nga një mjet. Policia njofton se aksidenti ndodhi rreth orës 10.35 minuta tek sheshi “Demokracia”...

Aksident rrugor në Shkodër, plagoset një person

para 10 muajve - Lexo

Një person është përplasur nga një makinë mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në sheshin ‘Demokracia’, ku pas aksidentit drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes....

Përplaset nga automjeti, plagoset rëndë drejtuesi i biçikletës

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Përplasja e një automjeti me një 58-vjeçar që po lëvizte me biçikletë, për pak përfundoi me pasoja tragjike në qendër të Shkodres. Aksidenti ndodhi rreth orës 10.35 minuta tek sheshi “Demokracia” ku mjeti...

Aksident në Rrugën e Elbasanit, plagosen rëndë dy të rinj

para 10 muajve - LajmiFundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Elbasanit në Tiranë, ku një motor është përplasur me një makinë, duke mbetur të plagosur dy të rinjtë që ndodheshin mbi motor. Ende nuk dihet...

Aksidentoi 57-vjeçarin në qendër të qytetit, largohet autori

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident ka ndodhur mesditën e stome në qytetin e Shkodër. Një person është aksidentuar nga drejtuesi i një makinë, në sheshin “Demokracia”. Sipas informacioneve parapake, i plagosuri është transportuar...

Aksidentohet një këmbësor sapo del nga kraburanti

para 10 muajve - Ora news

Një këmbësor është aksidentuar nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur paraditen e të djelës në Gjirokastër në afërsi të kishës.   Mësohet se i plagosur është shtetasi Mitro Hila nga Lunxhëria, ndërsa drejtuesi...

Aksident në Gjirokastër, plagoset rëndë këmbësori

para 10 muajve - LajmiFundit

Një aksident ka ndodhur në Gjirokastër, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një këmbësor. Mësohet se ngjarja ka ndodhur paraditen e të djelës në afërsi të kishës. Policia bën me dije se është plagosur shtetasi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK