http://kariera.mk

Nishani: Ushtria e Kosovës është një e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - Telegrafi

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. “Kosova është një shtet i pavarur,...

Nishani: Ushtria e Kosovës  është një e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - Shqiptarja

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. "Kosova është një shtet i pavarur,...

Presidenti Nishani mbështet krijimin e ushtrisë së Kosovës: Është e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - Syri

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. “Kosova është një shtet i pavarur,...

Nishani: Ushtria e Kosovës është një e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - OraInfo

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. “Kosova është një shtet i pavarur,...

Presidenti Nishani: Ndërtimi i ushtrisë të bëhën në bashkëpunim me NATO-n dhe SHBA-të

më 3.2017 - Albeu

Presidenti Bujar Nishani , ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. "Kosova është një shtet i pavarur, është...

Presidenti i Shqipërisë: Ushtria e Kosovës është një e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - Zeri

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. "Kosova është një shtet i pavarur,...

Presidenti i Shqipërisë: Ushtria e Kosovës është një e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - Lajmi.net

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. “Kosova është një shtet i pavarur,...

Presidenti i Shqipërisë: Ushtria e Kosovës është një e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - Gazeta Express

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. "Kosova është një shtet i pavarur,...

Nishani: Ushtria e Kosovës është një e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - Almakos

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. “Kosova është një shtet i pavarur,...

Një shtet nuk mund të garantojë sigurinë e tij pa pasur mekanizma, në rastin konkret ushtrinë e saj

më 3.2017 - Arbresh

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. “Kosova është një shtet i pavarur,...

Presidenti i Shqipërisë: Ushtria e Kosovës është një e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - Infokusi

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. “Kosova është një shtet i pavarur,...

Presidenti i Shqipërisë: Ushtria e Kosovës është një e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - Tetova Sot

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. “Kosova është një shtet i pavarur,...

Presidenti i Shqipërisë: Ushtria e Kosovës është një e drejtë dhe detyrë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka folur për iniciativën e homologut të tij kosovar, Hashim Thaçi, për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri. “Kosova është një shtet i pavarur,...

Deputeti i LDK-së: Të mos ngutemi me plan B për FSK-në

më 3.2017 - GazetaBlic

Deputeti i LDK-së, Salih Morina në emisionin Fakt Plus në Tribuna Channel është shprehur se Presidenti Hashim Thaçi nuk është konsultuar me LDK-në për projektligjin e FSK-së që pritet të transformohet...

Salih Morina: Edhe LDK është për Ushtrinë në koordinim me SHBA-te

më 3.2017 - Indeks online

Deputeti i LDK-së, Salih Morina në emisionin Fakt Plus në Tribuna Channel është shprehur se Presidenti Hashim Thaçi nuk është konsultuar me LDK-në për projektligjin e FSK-së që pritet të transformohet...

Salih Morina: Edhe LDK është për Ushtrinë në koordinim me SHBA-te

më 3.2017 - Infokusi

Deputeti i LDK-së, Salih Morina në emisionin Fakt Plus në Tribuna Channel është shprehur se Presidenti Hashim Thaçi nuk është konsultuar me LDK-në për projektligjin e FSK-së që pritet të transformohet...

Besa Gaxherri e “zbulon” se si Kosova do t’ia shoh sherrin Hashim Thaçit

më 3.2017 - GazetaBlic

Lidhur me transformimin e FSK-së në ushtri të Kosovës, deputetja e kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së znj. Besa Gaxherri, në një intervistë për gazetën Zarfi Info, thotë se Kosova është në një pozitë...

Besa Gaxherri e “zbulon” se si Kosova do t’ia shoh sherrin Hashim Thaçit

më 3.2017 - Infokusi

Lidhur me transformimin e FSK-së në ushtri të Kosovës, deputetja e kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së znj. Besa Gaxherri, në një intervistë për gazetën Zarfi Info, thotë se Kosova është në një pozitë...

Besa Gaxherri e “zbulon” se si Kosova do t’ia shoh sherrin Hashim Thaçit

më 3.2017 - Periskopi

Lidhur me transformimin e FSK-së në ushtri të Kosovës, deputetja e kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së znj. Besa Gaxherri, në një intervistë thotë se Kosova është në një pozitë gjeopolitike, e ndikuar...

Ushtari shqiptar me NATO-n ne Afganistan ka një porosi Prishtinës: Pash një Zot, për ushtrinë e Kosovës mos punoni në krye n’vete pa Amerikën dhe NATO-n !

më 3.2017 - Presheva Jone

Preshevë, 18 mars  -Më 7 prill 2009 Shqipëria u bë anëtare e plotë e NATO-s.  Kjo i ka gëzuar jo vetëm shqiptarët nga Shqipëria, por të gjithë shqiptarët kudo që janë, në Kosovë, Maqedoni, Preshevë e Janinë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK