http://kariera.mk

Politikanët e armatosur të Kosovës

më 3.2017 - Telegrafi

Në Kosovë ka shumë politikanë të cilët mbajnë armë, madje disa edhe më shumë se një, e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë se revolen nuk e mban në brez por në veturë....

Politikanët kosovarë rrëfejnë për armët që i mbajnë

më 3.2017 - Lajmi.net

Një numër politikanësh në Kosovë mbajnë armë zjarri. Madje, disa edhe më shumë se një, e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që revolen nuk e mban në brez, por në...

Politikanët kosovarë rrëfejnë për armët që i mbajnë

më 3.2017 - Zeri

Një numër politikanësh në Kosovë mbajnë armë zjarri. Madje, disa edhe më shumë se një, e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që revolen nuk e mban në brez, por në...

Politikanët kosovarë rrëfejnë për armët që i mbajnë

më 3.2017 - Gazeta Express

Një numër politikanësh në Kosovë mbajnë armë zjarri. Madje, disa edhe më shumë se një, e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që revolen nuk e mban në brez, por në...

Kush janë politikanët e armatosur të Kosovës?

më 3.2017 - Indeks online

Disa nga politikanët në Kosovë mbajnë armë. Madje disa edhe më shumë se një e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që në ambiente të tilla, revolen nuk e mban në brez...

Kush janë politikanët e armatosur të Kosovës

më 3.2017 - GazetaBlic

Tema e Orës në Klan Kosova prezanton politikanët të cilët mbajnë armë. Madje disa edhe më shumë se një e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që në ambiente të tilla,...

Politikanët e armatosur të Kosovës

më 3.2017 - Klan Kosova

Tema e Orës në Klan Kosova prezanton politikanët të cilët mbajnë armë. Madje disa edhe më shumë se një e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që në ambiente të tilla,...

Politikanët kosovarë rrëfejnë për armët që i mbajnë

më 3.2017 - Arbresh

Një numër politikanësh në Kosovë mbajnë armë zjarri. Madje, disa edhe më shumë se një, e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që revolen nuk e mban në brez, por në...

Politikanët e armatosur të Kosovës

më 3.2017 - Almakos

Në Kosovë ka shumë politikanë të cilët mbajnë armë, madje disa edhe më shumë se një, e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë se revolen nuk e mban në brez por në veturë....

Politikanët kosovarë rrëfejnë për armët që i mbajnë

më 3.2017 - Infokusi

Një numër politikanësh në Kosovë mbajnë armë zjarri. Madje, disa edhe më shumë se një, e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që revolen nuk e mban në brez, por në...

Politikanët kosovarë rrëfejnë për armët që i mbajnë

më 3.2017 - Tetova Sot

Një numër politikanësh në Kosovë mbajnë armë zjarri. Madje, disa edhe më shumë se një, e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që revolen nuk e mban në brez, por në...

Kush janë politikanët e armatosur të Kosovës

më 3.2017 - Infokusi

Tema e Orës në Klan Kosova prezanton politikanët të cilët mbajnë armë. Madje disa edhe më shumë se një e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që në ambiente të tilla,...

Rrëfimet e politikanëve kosovar të armatosur

më 3.2017 - Insajderi

Një numër politikanësh në Kosovë mbajnë armë zjarri. Madje, disa edhe më shumë se një, e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që revolen nuk e mban në brez, por në...

Kush janë politikanët e armatosur të Kosovës

më 3.2017 - Periskopi

Tema e Orës në Klan Kosova prezanton politikanët të cilët mbajnë armë. Madje disa edhe më shumë se një e modele të ndryshme. Ramiz Lladrovci, kryetari i komunës së Drenasit, thotë që në ambiente të tilla,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK