http://kariera.mk

Enca zbulon pjatën e saj të preferuar

më 3.2017 - Iliria News

Këngëtarja Enca Haxhia ndan shpesh me ndjekësit e saj në rrjete sociale foto dhe video nga përditshmëria e saj. Këtë herë ajo ka publikuar pjatën e saj të preferuar. Enca ka zbuluar për ndjekësit e saj...

Enca zbulon pjatën e saj të preferuar

më 3.2017 - Gazeta Express

Këngëtarja Enca Haxhia ndan shpesh me ndjekësit e saj në rrjete sociale foto dhe video nga përditshmëria e saj. Këtë herë ajo ka publikuar pjatën e saj të preferuar. Enca ka zbuluar për ndjekësit e saj...

Enca zbulon pjatën e saj të preferuar

më 3.2017 - Gazeta Express

Këngëtarja Enca Haxhia ndan shpesh me ndjekësit e saj në rrjete sociale foto dhe video nga përditshmëria e saj. Këtë herë ajo ka publikuar pjatën e saj të preferuar. Enca ka zbuluar për ndjekësit e saj...

FOTO/ Shtëpia luksoze, 300 mijë euro e Encës

më 3.2017 - Opinion

Është një prej këngëtareve më të komentuara në mediat roze dhe numëron qindra mijëra fansa. E natyrisht, suksesi përkthehet para dhe Enca duket se është bërë aq e pasur me punën e saj, saqë mund t’i lejojë...

Enca blen lopë për vilën e re!

më 3.2017 - Telegrafi

Vila e re e Encës ka bërë bujë në media. Vetë artistja ka zbuluar disa imazhe nga mjedisi në të cilin do të jetojë së shpejti. Pas publikimit të atyre pamjeve vjen një tjetër lajm. “Bleva edhe disa lopë,...

Enca blen lopë për vilën e re

më 3.2017 - Arbresh

Vetë artistja ka zbuluar disa imazhe nga mjedisi në të cilin do të jetojë së shpejti. Pas publikimit të atyre pamjeve vjen një tjetër lajm. “Bleva edhe disa lopë, shaka”, ka shkruar Enca për humor, mbi...

Shtëpia luksoze, 300 mijë euro e Encës

më 3.2017 - Tetova Sot

Është një prej këngëtareve më të komentuara në mediat roze dhe numëron qindra mijëra fansa. E natyrisht, suksesi përkthehet para dhe Enca duket se është bërë aq e pasur me punën e saj, saqë mund t’i lejojë...

Foto/ Enca tregon vilën luksoze që ka blerë në periferi të Tiranës

më 3.2017 - Opinion

Ajo është tepër e përfolur për zërin, fotot provokuese në rrjete sociale, por së fundmi edhe për sherrin me Noizyn, Enca Haxhia ka publikuar sot foto nga vila e sapo blerë në periferi të Tiranës. Vila...

Enca blen lopë për vilën e re!

më 3.2017 - Almakos

Vila e re e Encës ka bërë bujë në media. Vetë artistja ka zbuluar disa imazhe nga mjedisi në të cilin do të jetojë së shpejti. Pas publikimit të atyre pamjeve vjen një tjetër lajm. “Bleva edhe disa lopë,...

Ja vila super-luksoze e Encës. Do ngeleni pa mend nga banesa 300 mijë euroshe

më 3.2017 - Mapo

Këngëtarja e shumëpërfolur për zërin dhe linjat e saj, por së fundmi edhe për sherrin me Noizyn, Enca Haxhia ka publikuar sot foto nga vila e sapoblerë në periferi të Tiranës. Vila duket superluksoze nga...

Enca blen lopë për vilën e re!

më 3.2017 - Periskopi

Vila e re e Encës ka bërë bujë në media. Vetë artistja ka zbuluar disa imazhe nga mjedisi në të cilin do të jetojë së shpejti. Pas publikimit të atyre pamjeve vjen një tjetër lajm. “Bleva edhe disa...

Enca publikon super vilën e blerë në Tiranë

më 3.2017 - Standard

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka publikuar foto nga vila superluksoze që ka blerë në Tiranë. Edhe pse vetëm 21 vjeç, mesa duket Enca ja ka dalë të sigurojë fitimet e duhura për të pasur vilën e saj...

Vetëm 21 vjeçe, këngëtarja shqiptare zbulon vilën superluksoze në Tiranë

më 3.2017 - BalkanWeb

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka publikuar foto nga vila superluksoze që ka blerë në Tiranë. Edhe pse vetëm 21 vjeç, mesa duket Enca ja ka dalë të sigurojë fitimet e duhura për të pasur vilën e saj...

"Pasanikja" Enca, komshije me Fatos Nanon, Fevziun, Çanin dhe Mamaqin (FOTO LAJM)

më 3.2017 - Albeu

Këngëëtarja Enca Haxhia ka postuar foto nga shtëpia e saj më e re që ndodhet në bllokun e vilave luksoze në periferi të kryeqytetit. Edhe pse vetëm 21 vjeç, këngëtarja ka arritur të bëjë të sajën...

Enca blen shtëpi të re, ja vila luksoze ku do të jetojë ajo

më 3.2017 - Klan Kosova

Këngëtarja Enca Haxhia ka blerë një vilë në zonën e Rolling Hills në Tiranë. Edhe pse vetëm 21 vjeç Enca ka arritur të blejë shtëpi pranë shumë personazheve të famshëm, aty ku janë zhvendosur vilat luksoze,...

Fotot/ Vetëm 21 vjeçe, këngëtarja shqiptare zbulon vilën superluksoze në Tiranë

më 3.2017 - Lexo

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka publikuar foto nga vila superluksoze që ka blerë në Tiranë. Edhe pse vetëm 21 vjeç, mesa duket Enca ja ka dalë të sigurojë fitimet e duhura për të pasur vilën e saj...

Vetëm 21 vjeçe, por këngëtarja shqiptare zbulon vilën superluksoze në Tiranë

më 3.2017 - LajmiFundit

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka publikuar foto nga vila superluksoze që ka blerë në periferi te Tiranës. Edhe pse eshte vetëm 21 vjeçe, duket Enca ja ka dalë të sigurojë fitimet e duhura për të pasur...

Enca blen vilën luksoze, zbulon pamjet e para

më 3.2017 - Gazeta Express

Edhe pse vetëm 21 vjeç, këngëtarja shqiptare ka mundur të blejë një super vilë. Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të dashura dhe më me famë në vend. Ajo ka njoftuar në SnapChat se ka blerë një vilë...

Enca ble shtëpi të re, ja vila luksoze ku do të jetojë ajo (FOTO LAJM)

më 3.2017 - Albeu

Këngëtarja Enca Haxhia ka blerë një vilë në zonën e Rolling Hills në Tiranë. Edhe pse vetëm 21 vjeç Enca ka arritur të blejë shtëpi pranë shumë personazheve të famshëm , aty ku janë zhvendosur vilat...

Enca ble vilën luksoze, zbulon pamjet e para

më 3.2017 - Gazeta Express

Edhe pse vetëm 21 vjeç këngëtarja shqiptare ka mundur të blerë një super vilë. Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të dashura dhe më me famë në vend. Ajo ka njoftuar në SnapChat se ka blerë një vilë...

FOTO/ Enca blen shtëpi në zonën më luksoze të Tiranës

më 3.2017 - Syri

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, ka ndarë disa foto në rrjetet sociale , përmes të cilave , ajo prezanton shtëpinë e saj të re.  Nga pamjet e publikuara Enca duket se ka blerë shtëpinë në një nga zonat...

Enca blen vilë luksoze? Zbulohen pamjet e para

më 3.2017 - Java News

Edhe pse vetëm 21 vjeç, këngëtarja shqiptare ka mundur të blejë një super vilë. Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të dashura dhe më me famë në vend. Ajo ka njoftuar në SnapChat se ka blerë një vilë...

Enca e blen këtë villësuperluksoze

më 3.2017 - 10minuta

EncaHaxhia si duket ka fituar tejet shumë nga muzika saqë tani ka blerë një villësuperluksoze. Në rrjetin e saj social Snapchat ajo postoi disa foto të villës së saj superluksoze e cila gjendet diku...

FOTO/ Enca bëhet me shtëpi të re. Ja si duket ajo…

më 3.2017 - Opozita

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, ka ndarë disa foto në rrjetet sociale , përmes të cilave , ajo prezanton shtëpinë e saj të re. Nga pamjet e publikuara Enca duket se ka blerë shtëpinë në një nga zonat...

Enca ble vilën luksoze, zbulon pamjet e para

më 3.2017 - Republika

Edhe pse vetëm 21 vjeç këngëtarja shqiptare ka mundur të blerë një super vilë. Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të dashura dhe më me famë në vend. Ajo ka njoftuar në SnapChat se ka blerë një vilë...

Enca prezanton shtëpinë e saj të re

më 3.2017 - Zeri

Këngëtarja Enca Haxhia përkundër angazhimeve të shumta ka gjetur kohë ta vizitoi shtëpinë e saj të re. Pamje nga atje na ka sjell nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram, shkruan lajmi.net Enca është emri...

Shtëpia e re e Enës do t’ju lë pa fjalë…

më 3.2017 - GazetaBlic

Enca është njëra ndër femrat më të komentuara të mediave rozë sidomos kur është në pyetje paraja dhe luksi. Ajo ka vizituar shtëpinë e saj të re prej edhe ka publikuar disa fotografi,shkruan Indeksonline....

Enca viziton shtëpinë e re

më 3.2017 - Indeks online

Enca është njëra ndër femrat më të komentuara të mediave rozë sidomos kur është në pyetje paraja dhe luksi. Ajo ka vizituar shtëpinë e saj të re prej edhe ka publikuar disa fotografi,shkruan Indeksonline....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK