http://kariera.mk

Xhafaj: Akuzat ndaj meje, shpifje të ulëta

para 11 muajve - Klan Kosova

Ministri i Brendshëm në Shqipëri, Fatmir Xhafaj ka reaguar këtë të hënë lidhur me akuzat e bëra ndaj tij ditët e fundit. Përmes një deklarate për shtyp, Xhafaj ka mohuar që të ketë ushtruar funksione...

Xhafaj: Akuzat ndaj meje, shpifje të ulëta

para 11 muajve - Telegrafi

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar këtë të hënë lidhur me akuzat e bëra ndaj tij ditët e fundit. Përmes një deklarate për shtyp, Xhafaj ka mohuar që të ketë ushtruar funksione në strukturat...

Xhafaj: Akuzat ndaj meje, shpifje të ulëta

para 11 muajve - Top Channel

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar këtë të hënë lidhur me akuzat e bëra ndaj tij ditët e fundit. Përmes një deklarate për shtyp, Xhafaj ka mohuar që të ketë ushtruar funksione në strukturat...

Xhafaj hedh poshtë akuzat për të kaluarën e tij

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri, ministri i Brendshëm i emëruar javën e shkuar në këtë post, hodhi sot poshtë akuzat se gjatë ushtrimit të detyrës si hetues në prokurorinë e Krujës ka ushtruar dhunë dhe ka torturuar dy shtetas,...

Fatmir Xhafaj reagon për herë të parë: Kam qenë hetues për 1 vit, por jo sigurim

para 11 muajve - Indeks online

Ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë pas akuzave dhe denoncimeve publike se ka qenë hetues gjatë periudhës së komunizmit. Përmes një deklarate të gjatë dërguar mediave, Xhafaj...

Fatmir Xhafaj reagon për herë të parë ndaj akuzave, ja e vërteta

para 11 muajve - Standard

Ministri i ri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë publikisht pas akuzave të bëra në drejtim të tij, duke thyer kështu heshtjen. Përmes një deklarate për shtyp, Xhafaj është shprehur...

Fatmir Xhafaj reagon për herë të parë: Kam qenë hetues për 1 vit, por jo sigurims

para 11 muajve - Syri

Ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë pas akuzave dhe denoncimeve publike se ka qenë hetues gjatë periudhës së komunizmit. Përmes një deklarate të gjatë dërguar mediave, Xhafaj...

LAJMI I FUNDIT/ Xhafaj Flet për herë të parë pas akuzave për tortura: Nuk kam shërbyer në...

para 11 muajve - Albeu

I emëruari si ministër i Brendshë, Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë pas lumit të akuzave që u hodhën ndaj tij për ushtrim torture ndaj individëve të caktuar gjatë regjimit komunist. "Akuzat...

Akuzat, Xhafaj: Shpifje të ulëta, askush nuk duhet të shtrembërojë faktet

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Pas akuzave të shumta në drejtim të tij, ka ardhur edhe reagimi i ministrit të ri të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Ai thekson se të gjitha këto akuza nuk janë gjë tjetër veçse shpifje të ulëta. Xhafaj deklaron...

Rrëfehet Fatmir Xhafaj: Ja çfarë pune kam bërë në Komunizëm

para 11 muajve - Mapo

Ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka reaguar sot për herë të parë në lidhje me akuzat publike të lëshuara ndaj tij për tortura në kohën e Komunizmit. Sipas tij, këto janë shtrembërime dhe po falsifikohen...

Xhafaj: S’kam punuar në strukturat e sigurimit dhe as organet e hetimit

para 11 muajve - Ora news

Ministri i ri i Punëve të Brendshme, Fatmir Xhafaj thotë se nuk ka punuar asnjë ditë në strukturat e Sigurimit të Shtetit dhe as në organet e hetimit në periudhën e komunizmit, të cilat në atë kohë ishin...

Xhafaj reagon pas akuzave: Shpifjet ndaj meje të ulëta, do kryej detyrën që mu besua

para 11 muajve - NOA

Fatmir Xhafaj i cili ka marrë së fundmi detyrën e Ministrit të Brendshëm, në vend të Saimir Tahirit është përballur gjatë kësaj kohe me akuza nga më të ndryshmet, për të cilat ka vendosur që të reagojë...

Torturat në kohën e komunizmit, reagon Fatmir Xhafaj

para 11 muajve - Gazeta Express

Në lidhje me akuzat e hedhura ditëve të fundit ndaj ministrit të sapo zgjedhur në ministrinë e Brendshme, Fatmir Xhafaj se ka ushtruar dhunë ndaj disa personave gjatë diktaturës komunistë për shkak të...

E Fundit/ Rrëfehet Fatmir Xhafa në lidhje me akuzat për tortura në Komunizëm

para 11 muajve - Opinion

Fatmir Xhafaj, i emëruar nga Rama si ministri i ri i Brendshëm ka reaguar sot per here te pare ne lidhje me akuzat publike te leshuara ndaj tij per tortura ne kohen e Komunizmit. JA DEKLARATA PUBLIKE E...

‘Hetues i komunizmit’. Fatmir Xhafaj reagon për herë të parë pas akuzave

para 11 muajve - Syri

Kjo deklaratë nuk do të kishte qënë e nevojshme nëse gjatë ditëve të fundit, për shkak të detyrës që më ka besuar Kryeministri, mbi personin tim nuk do të kishte nisur një fushatë shpifjesh dhe balte....

Xhafa: Shpifjet,lojë e ulët politike do bëj ministrin me ndershmëri

para 11 muajve - Shqiptarja

TIRANE -Fatmir Xhafaj për herë të parë reagon ndaj akuzave mbi emrin e tij. Deklarata publike e Fatmir Xhafaj Kjo deklaratë nuk do të kishte qënë e nevojshme nëse gjatë ditëve të fundit, për shkak të detyrës...

Lajm i fundit/ Rrëfehet Fatmir Xhafaj: E vërteta e akuzave për kohën e komunizmit

para 11 muajve - Panorama

DEKLARATË PUBLIKE Kjo deklaratë nuk do të kishte qënë e nevojshme nëse gjatë ditëve të fundit, për shkak të detyrës që më ka besuar Kryeministri, mbi personin tim nuk do të kishte nisur një fushatë shpifjesh...

Xhafaj: Akuzat ndaj meje, shpifje të ulëta

para 11 muajve - Almakos

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar këtë të hënë lidhur me akuzat e bëra ndaj tij ditët e fundit. Përmes një deklarate për shtyp, Xhafaj ka mohuar që të ketë ushtruar funksione në strukturat...

Rrëfehet Fatmir Xhafaj në lidhje me akuzat për tortura në Komunizëm

para 11 muajve - InfoShqip

Fatmir Xhafaj, i emëruar nga Rama si ministri i ri i Brendshëm ka reaguar sot për herë të parë në lidhje me akuzat publike të lëshuara ndaj tij, për tortura në kohën e Komunizmit. JA DEKLARATA PUBLIKE...

Fatmir Xhafaj reagon për herë të parë: Kam qenë hetues për 1 vit, por jo sigurims

para 11 muajve - Tetova Sot

Ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë pas akuzave dhe denoncimeve publike se ka qenë hetues gjatë periudhës së komunizmit. Përmes një deklarate të gjatë dërguar mediave, Xhafaj...

Deklarata e plotë e fatmir Xhafës: Akuzat ndaj meje të porositura, faktet që tregojnë se s’kam qenë në strukturat e Sigurimit

para 11 muajve - Lexo

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka reaguar për herë të parë për akuzat që i janë bërë ditët e fundit, se ka torturuar njerëz në kohën e komunizmit. Deklarata e plotë e Fatmir Xhafajt:   Unë jam i...

Fatmir Xhafa: Akuzat ndaj meje të porositura, faktet që tregojnë se s’kam qenë në strukturat e Sigurimit

para 11 muajve - Lexo

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka reaguar për herë të parë për akuzat që i janë bërë ditët e fundit, se ka torturuar njerëz në kohën e komunizmit. Deklarata e plotë e Fatmir Xhafajt:   Unë jam i...

Fatmir Xhafa: Akuzat ndaj meje të porositura, faktet që tregojnë se s’kam qenë në strukturat e Sigurimit

para 11 muajve - Java News

Nga Fatmir Xhafa Kjo deklaratë nuk do të kishte qënë e nevojshme nëse gjatë ditëve të fundit, për shkak të detyrës që më ka besuar Kryeministri, mbi personin tim nuk do të kishte nisur një fushatë shpifjesh...

Fatmir Xhafaj: Akuzat ndaj meje të porositura, faktet që tregojnë se s’kam qenë në strukturat e Sigurimit

para 11 muajve - Java News

Nga Fatmir Xhafaj Kjo deklaratë nuk do të kishte qënë e nevojshme nëse gjatë ditëve të fundit, për shkak të detyrës që më ka besuar Kryeministri, mbi personin tim nuk do të kishte nisur një fushatë shpifjesh...

Sqarimi publik i Fatmir Xhafajt: nuk kam punuar asnjë ditë në hetuesinë e diktaturës

para 11 muajve - Te Sheshi

Ministri i ri i Punëve të Brendshme, Fatmir Xhafaj doli me një sqarim publik për akuzat që e lidhin atë me hetuesinë e kohës së diktaturës. Ai thotë se nuk ka punuar asnjë ditë në strukturat e Sigurimit...

Fatmir Xhafaj flet për herë të parë për akuzat: Ja raporti im me regjimin komunist

para 11 muajve - LajmiFundit

Fatmir Xhafaj, i emëruar nga kryeministri Edi Rama dhe i dekretuar nga presidenti Nishani si ministri i ri i Brendshëm ka reaguar sot per here te pare ne lidhje me akuzat publike te bera ndaj tij per tortura...

Fatmir Xhafa ministër i Drejtësisë, 5 abuzimet për të cilat e akuzuan punonjësit e tij

para 11 muajve - Syri

Fatmir Xhafaj është emëruar nga Kryeministri Edi Rama si ministri i ri i Brendshëm, por nuk ka marrë detyrën për shkak se nuk është dekretuar nga Presidenti. Ende pa marrë detyrën në këtë post, ka shumë...

5 abuzimet për të cilat e akuzuan punonjësit Fatmir Xhafën si ministër i Drejtësisë,

para 11 muajve - Opozita

Fatmir Xhafaj është emëruar nga Kryeministri Edi Rama si ministri i ri i Brendshëm, por nuk ka marrë detyrën për shkak se nuk është dekretuar nga Presidenti. Ende pa marrë detyrën në këtë post, ka shumë...

EKSKLUZIVE/ Fatmir Xhafaj i ndjekur penalisht nga deputeti i PS. Ja shkeljet dhe emri

para 11 muajve - Syri

Deputeti i PS-së Fatmir Xhafaj është propozuar nga Edi Rama si ministër i Brendshëm, në vend të të larguarit Saimir Tahiri. Por Xhafaj nuk e ka për herë të qenit ministër. Ai ka mbajtur këtë post edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK