http://kariera.mk

Mushkolaj: Ka pasur marrëveshje mes LDK-së dhe PDK-së mos me u përmend vrasjet

para 11 muajve - Indeks online

Gazetari Imer Mushkolaj i ka quajtur si hipokrite deklaratat e LDK’s për zbardhjen e vrasjeve të zyrtareve të LDK’së Kjo, sipas tij, për shkak se, LDK ka qene në pushtet dhe nuk ka bërë asgjë në këte drejtim,...

"Ligji për ushtrinë e Kosovës, do ta dërgoj vendin për herë të dytë në zgjedhje"

para 11 muajve - Indeks online

Ligji për transformimin e FSK-së në Ushtri të Kosovës ka të ngjarë që për herë të dytë të bëhet shkaku për zgjedhje të parakohshme nacionale, ka thënë për Indeksonline analisti i çështjeve politike në...

Vajza e Xhemal Mustafës godet LDK-në për vrasjet e pasluftës!

para 11 muajve - GazetaBlic

Vrasjet e pasluftës të zyrtarëve të LDK-së kanë qenë tema kryesore e medieve ditëve të fundit. Kjo për faktin se zyrtarë të LDK-së, pas një kohë të gjatë kanë kërkuar zbardhjen e tyre. E, thirrja e tyre...

Bajrami e quan lojë kërkesën e LDK-së për zbardhjen e vrasjeve politike

para 11 muajve - Indeks online

Shefja e grupit parlamentar nga radhët e Nismës për Kosovën, Valdete Bajrami e ka cilësuar si lojë, kërkesën e LDK-së për zbardhjen e rasteve politike. “Ndërsa, ajo çka është më e pa ndershme është loja...

Valdete Bajrami i ofendon rëndë PDK-në dhe LDK-në

para 11 muajve - GazetaBlic

Shefja e grupit parlamentar nga radhët e Nismës për Kosovën, Valdete Bajrami e ka cilësuar si lojë, kërkesën e LDK-së për zbardhjen e rasteve politike. Bajrami në një shënim në rrjetin social Facebook...

Bajrami e quan lojë kërkesën e LDK-së për zbardhjen e vrasjeve politike

para 11 muajve - Lajmi.net

Shefja e grupit parlamentar nga radhët e Nismës për Kosovën, Valdete Bajrami e ka cilësuar si lojë, kërkesën e LDK-së për zbardhjen e rasteve politike. Me anë të një postimi në facebook, Bajrami ka akuzuar...

Mushkolaj: Akuzat për vrasjet e pasluftës hipokrizi e LDK-së

para 11 muajve - GazetaBlic

Njohësi i çështjeve politike Imer Mushkolaj, ka thënë që LDK-ja e ka shprehi që sa herë të afrohen zgjedhjet të flas për zbardhjen e vrasjeve. “Sa herë afrohen zgjedhjet, LDK flet për zbardhjen e vrasjeve...

Partitë politike marrin mbi 4 milionë euro nga buxheti

para 11 muajve - Politiko

Miliona euro marrin çdo vit partitë politike parlamentare, por të pakta janë ato që për votuesit dhe qytetarët bëjnë publike gjithçka rreth partisë. Ani pse mbi 4 milionë ndahen nga buxheti i shtetit,...

Arifi: PDK dhe LDK akuzojnë njëra-tjetrën për vrasje, pastaj i “rrokë” dashnia

para 11 muajve - GazetaBlic

Kryetari i degës së AAK-së në Prishtinë, Avni Arifi, me anë të një fotografie ka përqeshur koalicionin qeverisës PDK-LDK. Sipas tij, këto dy parti para zgjedhjeve drejtojnë akuza të shumta përballë njëra-tjetrës,...

Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në për vrasjet e pasluftës

para 11 muajve - Indeks online

Vrasjet e pasluftës të zyrtarëve të LDK-së kanë qenë tema kryesore e medieve ditëve të fundit. Kjo për faktin se zyrtarë të LDK-së, pas një kohë të gjatë kanë kërkuar zbardhjen e tyre. E, thirrja...

Partitë politike marrin mbi 4 milionë euro nga buxheti, por s’njoftojnë për menaxhimin e tyre

para 11 muajve - Gazeta Express

Miliona euro marrin çdo vit partitë politike parlamentare, por të pakta janë ato që për votuesit dhe qytetarët bëjnë publike gjithçka rreth partisë. Ani pse mbi 4 milionë ndahen nga buxheti i shtetit,...

Arifi: PDK dhe LDK akuzojnë njëra-tjetrën për vrasje, pastaj i “rrokë” dashnia

para 11 muajve - Indeks online

Kryetari i degës së AAK-së në Prishtinë, Avni Arifi, me anë të një fotografie ka përqeshur koalicionin qeverisës PDK-LDK. Sipas tij, këto dy parti para zgjedhjeve drejtojnë akuza të shumta përballë njëra-tjetrës,...

Arifi: PDK dhe LDK akuzojnë njëra-tjetrën për vrasje, pastaj i “rrokë” dashnia

para 11 muajve - Indeks online

Kryetari i degës së AAK-së në Prishtinë, Avni Arifi, me anë të një fotografie ka përqeshur koalicionin qeverisës PDK-LDK. Sipas tij, këto dy parti para zgjedhjeve drejtojnë akuza të shumta përballë njëra-tjetrës,...

‘Ka pasur marrëveshje mes LDK-së dhe PDK-së mos me u përmend vrasjet’

para 11 muajve - Periskopi

Gazetari Imer Mushkolaj i ka quajtur si hipokrite deklaratat e LDK’s për zbardhjen e vrasjeve të zyrtareve të LDK’së Kjo, sipas tij, për shkak se, LDK ka qene në pushtet dhe nuk ka bërë asgjë në këte...

Bajrami e quan lojë kërkesën e LDK-së për zbardhjen e vrasjeve politike

para 11 muajve - Infokusi

Shefja e grupit parlamentar nga radhët e Nismës për Kosovën, Valdete Bajrami e ka cilësuar si lojë, kërkesën e LDK-së për zbardhjen e rasteve politike.Me anë të një postimi në facebook, Bajrami ka akuzuar...

Vajza e Xhemal Mustafës godet LDK-në për vrasjet e pasluftës!

para 11 muajve - Periskopi

Vrasjet e pasluftës të zyrtarëve të LDK-së kanë qenë tema kryesore e medieve ditëve të fundit. Kjo për faktin se zyrtarë të LDK-së, pas një kohë të gjatë kanë kërkuar zbardhjen e tyre. E, thirrja e...

Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në për vrasjet e pasluftës

para 11 muajve - Arbresh

Vrasjet e pasluftës të zyrtarëve të LDK-së kanë qenë tema kryesore e medieve ditëve të fundit. Kjo për faktin se zyrtarë të LDK-së, pas një kohë të gjatë kanë kërkuar zbardhjen e tyre. E, thirrja e tyre...

Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në për vrasjet e pasluftës

para 11 muajve - Infokusi

Vrasjet e pasluftës të zyrtarëve të LDK-së kanë qenë tema kryesore e medieve ditëve të fundit. Kjo për faktin se zyrtarë të LDK-së, pas një kohë të gjatë kanë kërkuar zbardhjen e tyre. E, thirrja e tyre...

Familjarët e aktivistëve të vrarë të LDK-së: Mos na i përdorni prindërit për zgjedhje

para 11 muajve - Sovrani

Familjarët e aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës të vrarë pasluftës së fundit në Kosovë, akuzojnë LDK-në se po përfiton nga përmendja e këtyre vrasjeve vetëm në prag të zgjedhjeve. Ata akuzojnë...

Arifi: PDK dhe LDK akuzojnë njëra-tjetrën për vrasje, pastaj i “rrokë” dashnia

para 11 muajve - Infokusi

Kryetari i degës së AAK-së në Prishtinë, Avni Arifi, me anë të një fotografie ka përqeshur koalicionin qeverisës PDK-LDK. Sipas tij, këto dy parti para zgjedhjeve drejtojnë akuza të shumta përballë njëra-tjetrës,...

Valdete Bajrami godet PDK-në dhe LDK-në

para 11 muajve - Sovrani

Shefja e grupit parlamentar nga radhët e Nismës për Kosovën, Valdete Bajrami e ka cilësuar si lojë, kërkesën e LDK-së për zbardhjen e rasteve politike. Bajrami në një shënim në rrjetin social Facebook...

Partitë politike marrin mbi 4 milionë euro nga buxheti, por s’njoftojnë për menaxhimin e tyre

para 11 muajve - Infokusi

Miliona euro marrin çdo vit partitë politike parlamentare, por të pakta janë ato që për votuesit dhe qytetarët bëjnë publike gjithçka rreth partisë. Ani pse mbi 4 milionë ndahen nga buxheti i shtetit,...

Familjarët: LDK po bën fushatë me vrasjet e pasluftës

para 11 muajve - OraInfo

Familjarët e aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës të vrarë pasluftës së fundit në Kosovë, akuzojnë LDK-në se po përfiton nga përmendja e këtyre vrasjeve vetëm në prag të zgjedhjeve. Ata akuzojnë...

Familjarët e aktivistëve të vrarë të LDK-së: Mos na i përdorni prindërit për zgjedhje

para 11 muajve - Periskopi

Familjarët e aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës të vrarë pasluftës së fundit në Kosovë, akuzojnë LDK-në se po përfiton nga përmendja e këtyre vrasjeve vetëm në prag të zgjedhjeve. Ata akuzojnë...

Familjarët: LDK po bën fushatë me vrasjet e pasluftës

para 11 muajve - Gazeta Express

Familjarët e aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës të vrarë pasluftës së fundit në Kosovë, akuzojnë LDK-në se po përfiton nga përmendja e këtyre vrasjeve vetëm në prag të zgjedhjeve. Ata akuzojnë...

Mushkolaj: Akuzat për vrasjet e pasluftës hipokrizi e LDK-së

para 11 muajve - Sovrani

Njohësi i çështjeve politike Imer Mushkolaj, ka thënë që LDK-ja e ka shprehi që sa herë të afrohen zgjedhjet të flas për zbardhjen e vrasjeve. “Sa herë afrohen zgjedhjet, LDK flet për zbardhjen e vrasjeve...

Partitë politike marrin mbi 4 milionë euro nga buxheti

para 11 muajve - Sovrani

Miliona euro marrin çdo vit partitë politike parlamentare, por të pakta janë ato që për votuesit dhe qytetarët bëjnë publike gjithçka rreth partisë. Ani pse mbi 4 milionë ndahen nga buxheti i shtetit,...

Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në për vrasjet e pasluftës

para 11 muajve - Fakti Ditor

Vrasjet e pasluftës të zyrtarëve të LDK-së kanë qenë tema kryesore e medieve ditëve të fundit. Kjo për faktin se zyrtarë të LDK-së, pas një kohë të gjatë kanë kërkuar zbardhjen e tyre. E, thirrja e tyre...

Partitë politike marrin mbi 4 milionë euro nga buxheti, s’dihet për menaxhimin e tyre

para 11 muajve - Periskopi

Miliona euro marrin çdo vit partitë politike parlamentare, por të pakta janë ato që për votuesit dhe qytetarët bëjnë publike gjithçka rreth partisë. Ani pse mbi 4 milionë ndahen nga buxheti i shtetit,...

Imer Imeri, pasi u pajtua me Hashim Thaçin, tash akuzon rëndë LDK-në

para 11 muajve - GazetaBlic

Imer Imeri, vëllai i Haki Imerit, ish- anëtarit të LDK-së dhe i vrarë pasluftës tash ka akuzuar rëndë LDK-në. Në një shënim në Facebook Imeri tha se fushata anti-kombëtare e udhëheqësish së LDK-se që bën...

Familjarët: LDK po bën fushatë me vrasjet e pasluftës

para 11 muajve - Infokusi

Familjarët e aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës të vrarë pasluftës së fundit në Kosovë, akuzojnë LDK-në se po përfiton nga përmendja e këtyre vrasjeve vetëm në prag të zgjedhjeve. Ata akuzojnë...

Imer Imeri, pasi u pajtua me Hashim Thaçin, tash akuzon rëndë LDK-në

para 11 muajve - Infokusi

Imer Imeri, vëllai i Haki Imerit, ish- anëtarit të LDK-së dhe i vrarë pasluftës tash ka akuzuar rëndë LDK-në. Në një shënim në Facebook Imeri tha se fushata anti-kombëtare e udhëheqësish së LDK-se që bën...

Familjarët: LDK po bën fushatë me vrasjet e pasluftës

para 11 muajve - Sovrani

Familjarët e aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës të vrarë pasluftës së fundit në Kosovë, akuzojnë LDK-në se po përfiton nga përmendja e këtyre vrasjeve vetëm në prag të zgjedhjeve. Ata akuzojnë...

Familjarët e aktivistëve të vrarë të LDK-së: Mos na i përdorni prindërit për zgjedhje

para 11 muajve - Insajderi

Familjarët e aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës të vrarë pasluftës së fundit në Kosovë, akuzojnë LDK-në se po përfiton nga përmendja e këtyre vrasjeve vetëm në prag të zgjedhjeve. Ata akuzojnë...

Analistët: Kosova në ngërç, zgjedhjet e parakohshme zgjidhja e vetme

para 11 muajve - Sovrani

Sovrani.info Agjendat partiake të liderit të PDK-së, Kadri Veseli dhe presidentit të vendit Hashim Thaçit, duke qenë shumë aktivë kohëve të fundit në opinion, janë padyshim sinjale të zgjedhjeve të jashtëzakonshme,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK