http://kariera.mk

Anëtari i VV-së e quan Bajram Gecajn, zëvendësministër të Vuçiqit!

më 3.2017 - GazetaBlic

Ka vazhduar debati shumë i ashpër ndërmjet anëtarit të Vetëvendosjes, Adnan Rrustemi dhe zëvendësministrit Bajram Gecaj. Rrustemi në një shënim në Facebook, Gecajn e ka quajtur zëvendësministër të Vuçiqit,...

Gecaj i reagon ashpër zyrtarit të VV’së: Nuk vendosi unë për zgjedhjet e Serbisë o psikopat

më 3.2017 - OraInfo

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal , Bajram Gecaj, i ka reaguar përfaqësuesit të Lëvizjes Vetëvendosje në KQZ, Adnan Rrustemi. Gecaj e ka ofenduar rëndë Rrustemin për shkak se, siç thotë...

Gecaj zyrtarit të VV'së: Nuk vendosi unë për zgjedhjet e Serbisë o psikopat

më 3.2017 - Indeks online

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal , Bajram Gecaj, i ka reaguar përfaqësuesit të Lëvizjes Vetëvendosje në KQZ, Adnan Rrustemi. Gecaj e ka ofenduar rëndë Rrustemin për shkak se, siç thotë...

Gecaj i reagon ashpër zyrtarit të VV'së: Nuk vendosi unë për zgjedhjet e Serbisë o psikopat

më 3.2017 - Gazeta Express

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal , Bajram Gecaj, i ka reaguar përfaqësuesit të Lëvizjes Vetëvendosje në KQZ, Adnan Rrustemi. Gecaj e ka ofenduar rëndë Rrustemin për shkak se, siç...

Gecaj: Adnan Rrustemi ti je psikopat e hundëmadh

më 3.2017 - GazetaBlic

Këshilltari i kryeministrit Mustafa, Bajram Gecaj ka reaguar menjëherë ndaj aktivistit të Lëvizjës Vetëvendosje  Adnan Rrustemi ku ky i fundit e ka quajtur Gecaj si ministër të Serbisë. Gecaj ka shkruar...

Gecaj-Rrustemit: Fundërrinë, psikopat, bërllok…

më 3.2017 - Lajmi.net

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj e ka quajtur fundërrinë dhe përfaqësues të Brigadave të Kuqe në KQZ, Adnan Rrustemin. Ky i fundit e ka quajtur Gecajn ministër të Serbisë,...

Bajram Gecaj e quan “pinokio” Shpend Ahmetin

më 3.2017 - Klan Kosova

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj derisa ka folur për anëtarin e Vetëvendosje në Komisionin Qendror Zgjedhor, Adnan Rrustemin, ka përfshirë edhe kryetarin e Prishtinës,...

“Bajram Gecaj më shumë duket si Ministër i Serbisë, se sa i Kosovës”

më 3.2017 - GazetaBlic

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendojse në KQZ, Adnan Rrustemi, i ka reaguar këshilltarit të kryeministrit Isa Mustafa, Bajram Gecaj, i cili ka arsyetuar hapjen e vendvotimeve për zgjedhjet e Serbisë në Kosovë,...

Gecaj e quan psikopat përfaqësuesin e LVV-së në KQZ

më 3.2017 - Arbresh

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal , Bajram Gecaj, i ka reaguar përfaqësuesit të Lëvizjes Vetëvendosje në KQZ, Adnan Rrustemi. Gecaj e ka ofenduar rëndë Rrustemin për shkak se, siç thotë...

Gecaj i reagon ashpër zyrtarit të VV’së: Nuk vendosi unë për zgjedhjet e Serbisë o psikopat

më 3.2017 - Infokusi

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal , Bajram Gecaj, i ka reaguar përfaqësuesit të Lëvizjes Vetëvendosje në KQZ, Adnan Rrustemi. Gecaj e ka ofenduar rëndë Rrustemin për shkak se, siç thotë...

Rrustemi sërish ‘godet’ Gecajn: Vuçiqin e ka shef të vërtetë

më 3.2017 - Periskopi

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje në KQZ, Adnan Rrustemi, sërish i është kundërpërgjigjur këshilltarit të kryeministrit Isa Mustafa, Bajram Gecaj, shkruan Periskopi. Rrustemi kësaj radhe e ka ashpërsuar...

Bajram Gecaj humb kontrollin, bombardon me sharje në Facebook

më 3.2017 - Periskopi

Këshilltari i kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa, Bajram Gecaj, ka reaguar ndaj deklaratave, në të cilat anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje në KQZ, Adnan Rrustemi, kishte thënë se Gecaj luan më shumë rolin...

Bajram Gecaj e quan “pinokio” Shpend Ahmetin

më 3.2017 - Gazeta Fjala

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj derisa ka folur për anëtarin e Vetëvendosje në Komisionin Qendror Zgjedhor, Adnan Rrustemin, ka përfshirë edhe kryetarin e Prishtinës,...

“Bajram Gecaj më shumë duket si Ministër i Serbisë, se sa i Kosovës”

më 3.2017 - Periskopi

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendojse në KQZ, Adnan Rrustemi, i ka reaguar këshilltarit të kryeministrit Isa Mustafa, Bajram Gecaj, i cili ka arsyetuar hapjen e vendvotimeve për zgjedhjet e Serbisë në Kosovë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK