http://kariera.mk

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 21 mars 2017

më 3.2017 - Syri

Dashi -  Saturni do te influencoje sektorin tuaj te dashurise sot. Dita do jete e zakonshme dhe pa ndonje histori te vecante. Beqaret do kene takime me shumice dhe do kene mundesine te krijojne edhe lidhje...

Fati yt Sot horoskopi 21 mars 2017

më 3.2017 - Lexo

Dashi Saturni do ndikoje negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite. Here pas here do keni kontradikta te forta me partnerin dhe nuk do merreni vesh për asgjë. Beqaret do i kenë idetë shume te...

Horoskopi ditor, e martë 21 mars 2017

më 3.2017 - Portalb

DASHI Saturni do te influencoje sektorin tuaj te dashurise sot. Dita do jete e zakonshme dhe pa ndonje histori te vecante. Beqaret do kene takime me shumice dhe do kene mundesine te krijojne edhe lidhje...

HOROSKOPI/ 20 mars deri 26 mars 2017

më 3.2017 - Opozita

DASHI 21. mars – 20. prill Këtë jave çdo gjë do jete ndryshe ne jetën tuaj ne çift, por e rëndësishme është qe emocionet kane për te qene serish te forta. Do bëni gjithçka qe te mundeni për me shume harmoni...

Ja çka thotë horoskopi për ju sot

më 3.2017 - Iliria News

Dashi –  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Horoskopi – 20 mars 2017

më 3.2017 - Gazeta Shqip

DASHI Sot mos u merzisni nese personat prane jush nuk do tju thone ato qe doni te degjoni. Me mire tju thone te verteten. DEMI Jeni perqendruar ne nje pike te caktuar dhe do te neglizhoni cdo gje tjeter...

Horoskopi, 20 mars 2017

më 3.2017 - Lajmi.net

Horoskopi. Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga...

Kuptoni se çka thotë horoskopi për ju sot

më 3.2017 - Indeks online

Lexoje shenjën tënde: Dashi –  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 3.2017 - Gazeta Express

Lexoje shenjën tënde: Dashi –  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni...

Horoskopi për datën 20 mars 2017 Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

më 3.2017 - Shqiptarja

Horoskopi për ditën e sotme. Mësoni si parashikohet të jetë dita juaj DASHI   Saturni do ndikoje negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite. Here pas here do keni kontradikta te forta me partnerin...

Ja çfarë thotë horoskopi për ju sot

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde: Dashi –  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni...

Horoskopi ditor

më 3.2017 - RTV 21

Horoskopi për ditën e sotme, 20 mars 2017 Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 20 mars 2017

më 3.2017 - Syri

Dashi -  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Horoskopi, 20 mars 2017

më 3.2017 - Lajm

Dashi –  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Fati yt sot horoskopi 20 mars 2017

më 3.2017 - Lexo

Dashi Gjate kësaj dite do ketë një përforcim te marrëdhënies tuaj ne çift dhe do ndiheni shume here me mire nga me pare. Do i kuptoni disa gabime te bëra dhe pa u menduar dy here do kërkoni falje. Nëse...

Horoskopi, e hënë 20 mars 2017

më 3.2017 - Java News

Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Modelja e njohur nderkombetare u perfol per shoqerine me Noizyn por cfare ka dashur te na tregoje me kete foto ?

më 3.2017 - Zhurnal

Eshte shume e re ne moshe mirpo me bukurin qe e karakterizon ka arritur qe pran vetes te kete shume kurora bukurie madje ne te gjitha konkurset e bukuris ku ajo ka marre pjese ka dalur me kuroren e spektaklit....

Horoskopi ditor, e hënë 20 mars 2017

më 3.2017 - Lajme.al

Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Horoskopi ditor, e hënë 20 mars 2017

më 3.2017 - Portalb

Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Modelja e njohur nderkombetare u perfol per shoqerine me Noizyn por cfare ka dashur te na tregoje me kete foto ?

më 3.2017 - Gazeta Max

Eshte shume e re ne moshe mirpo me bukurin qe e karakterizon ka arritur qe pran vetes te kete shume kurora bukurie madje ne te gjitha konkurset e bukuris ku ajo ka marre pjese ka dalur me kuroren e spektaklit....

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 3.2017 - Iliria News

Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do iu...

Horoskopi – 19 mars 2017

më 3.2017 - Gazeta Shqip

DASHI Edhe pse sot jeni impulsive, ne momente te caktuara do te ndaloni dhe do te mendoni mire ate se cfare do te beni. DEMI Sot edhe pse duhet te rrini shume kohe ne pune mos u shqetesoni. Eshte mire...

Horoskopi ditor

më 3.2017 - GazetaBlic

Lexo shenjën tënde Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 3.2017 - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Lexo shenjën tënde: Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë...

Horoskopi ditor

më 3.2017 - RTV 21

Horoskopi për ditën e sotme, 19 mars 2017 Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk...

Horoskopi për ditën e sotme, e dielë 19 mars 2017

më 3.2017 - Syri

Dashi -  Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do...

Horoskopi, 19 mars 2017

më 3.2017 - Lajm

DASHI 21. mars – 20. prill Nëse lidhja juaj iu ka bere balle turbullirave dhe problemeve te kohëve te fundit, sot do futeni ne një etape shume me te bukur. Nëse ajo ka pasur tronditje, edhe sot gjendja...

Horoskopi ditor, e shtunë 18 mars 2017

më 3.2017 - Lajme.al

Dashi Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot...

Horoskopi ditor, e dielë 19 mars 2017

më 3.2017 - Portalb

Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do iu...

Horoskopi – 18 mars 2017

më 3.2017 - Gazeta Shqip

DASHI Ju që jeni në një lidhje do i bëni realitet planet që keni bërë me herët. Financat do jenë të qëndrueshme, prandaj shpenzoni për gjërat që doni. DEMI Jeta juaj në çift mund të ketë debate, kështu...

Horoskopi, 18 mars 2017

më 3.2017 - Lajmi.net

Dashi – Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

Horoskopi sot do t'ju befasojë

më 3.2017 - Gazeta Express

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 18 mars 2017 Dashi -  Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient...

Horoskopi, 18 mars 2017

më 3.2017 - Arbresh

Dashi – Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

Ja çfarë thotë horoskopi për ju sot!

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde: Dashi – Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 18 mars 2017

më 3.2017 - Syri

Dashi - Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 mars 2017

më 3.2017 - Syri

Dashi - Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

Horoskopi, 18 mars 2017

më 3.2017 - Lajm

ashi – Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

Horoskopi ditor, e shtunë 18 mars 2017

më 3.2017 - Lajme.al

Dashi Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot...

Horoskopi ditor, e shtunë 18 mars 2017

më 3.2017 - Portalb

Dashi Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot...

Horoskopi, 17 shkurt 2017

më 3.2017 - Lajmi.net

Horoskopi. Dashi –  Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë...

Nuk do ta besoni se çfarë thotë Horoskopi sot për ju

më 3.2017 - Gazeta Express

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 17 mars 2017 Dashi -  Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient...

Horoskopi, 17 mars 2017

më 3.2017 - Arbresh

Dashi – Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

Nuk do ta besoni se çfarë thotë Horoskopi sot për ju

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 17 mars 2017 Dashi –  Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK