http://kariera.mk

Arian Çani rrëfen ëndrrën e parë erotike

më 3.2017 - NOA

Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në natën e katërt të shout televiziv “Your Face Sounds Familiar 2”, bëri që anëtari i jurisë, Arian Çani të rrëfejë një sekret. Duke komplimentuar këngëtaren për...

Arian Çani zbulon ëndrrën e parë erotike

më 3.2017 - Lajmi.net

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’ Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani...

FOTO-VIDEO/ Kjo është ëndrra e parë erotike e Arian Çanit

më 3.2017 - Syri

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’ Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani...

Arian Çani zbulon ëndrrën e parë erotike

më 3.2017 - Telegrafi

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’ Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani...

Kjo është ëndrra e parë erotike e Arian Çanit (Foto/Video)

më 3.2017 - Gazeta Express

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’ Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani...

Arian Çani zbulon ëndrrën e parë erotike

më 3.2017 - OraInfo

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’ Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani...

FOTO/ Qëllon në shenjë Olta Gixhari: ‘Beatrix Ramosaj, shumë e virgjër për të qenë Madonna...’

më 3.2017 - Syri

Këngëtarja Beatrix Ramosaj sonte ne YFSF performoi, duke imituar divën e muzikës pop, Madonën. Në përfundim të saj anëtarët e jurisë dhanë një nga një vlerësimet e tyre për performancën e saj, por duket...

Kjo është ëndrra e parë erotike e Arian Çanit (Foto/Video)

më 3.2017 - Infokusi

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’ Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani...

Kjo është ëndrra e parë erotike e Arian Çanit

më 3.2017 - Tetova Sot

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’ Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani...

Arian Çani zbulon ëndrrën e parë erotike (FOTO/VIDEO)

më 3.2017 - Infokusi

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’ Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani...

Arian Çani rrëfen për ëndrrën e parë erotike me …

më 3.2017 - Opinion

Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e ‘Your Face Sounds Familiar 2’ bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani të rrëfente një nga sekretet e tij. Moderatori i njohur ka komplimetuar...

Arian Çani zbulon ëndrrën e parë erotike

më 3.2017 - Almakos

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’ Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani...

Kjo është ëndrra e parë erotike e Arian Çanit (Foto/Video)

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Ka vazhduar edhe nata e katërt e shout televiziv shqiptar ‘Your Face Sounds Familiar 2.’ Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e spekltaklit bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK