http://kariera.mk

Lekaj: Zgjedhjet e parakohshme e nxjerrin Kosovën nga amullia

më 3.2017 - OraInfo

Koalicioni PDK-LDK është i panatyrshëm dhe koalicioni i zorit. Urgjentisht duhet të shkojmë në zgjedhje të parakohshme, thotë Pal Lekaj. Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka vlerësuar...

Lekaj: Zgjedhjet e parakohshme e nxjerrin Kosovën nga amullia

më 3.2017 - Lajmi.net

Koalicioni PDK-LDK është i panatyrshëm dhe koalicioni i zorit. Urgjentisht duhet të shkojmë në zgjedhje të parakohshme, thotë Pal Lekaj. Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka vlerësuar...

Lekaj: Zgjedhjet e parakohshme e nxjerrin Kosovën nga amullia

më 3.2017 - GazetaBlic

Koalicioni PDK-LDK është i panatyrshëm dhe koalicioni i zorit. Urgjentisht duhet të shkojmë në zgjedhje të parakohshme, thotë Pal Lekaj. Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka vlerësuar...

Lekaj: Zgjedhjet e parakohshme e nxjerrin Kosovën nga amullia

më 3.2017 - Indeks online

Koalicioni PDK-LDK është i panatyrshëm dhe koalicioni i zorit. Urgjentisht duhet të shkojmë në zgjedhje të parakohshme, thotë Pal Lekaj. Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka vlerësuar...

Lekaj: Zgjedhjet e parakohshme e nxjerrin Kosovën nga amullia

më 3.2017 - Gazeta Express

Koalicioni PDK-LDK është i panatyrshëm dhe koalicioni i zorit. Urgjentisht duhet të shkojmë në zgjedhje të parakohshme, thotë Pal Lekaj. Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka vlerësuar...

Zgjedhjet e parakohshme e nxjerrin Kosovën nga amullia

më 3.2017 - Arbresh

Koalicioni PDK-LDK është i panatyrshëm dhe koalicioni i zorit. Urgjentisht duhet të shkojmë në zgjedhje të parakohshme, thotë Pal Lekaj. Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka vlerësuar...

Lekaj: Zgjedhjet e parakohshme e nxjerrin Kosovën nga amullia

më 3.2017 - Infokusi

Koalicioni PDK-LDK është i panatyrshëm dhe koalicioni i zorit. Urgjentisht duhet të shkojmë në zgjedhje të parakohshme, thotë Pal Lekaj. Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka vlerësuar...

Lekaj: Koalicioni s’i ka numrat për asgjë, prandaj duhen zgjedhje të jashtëzakonshme

më 3.2017 - Telegrafi

Pas dështimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka reaguar përmes profilit të tij në Facebook. Lekaj ka thënë se për këtë arsye duhet të...

Lekaj: Kosova me mazhorancë pa kuorum – urgjentisht në zgjedhje

më 3.2017 - Zeri

Pas dështimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka reaguar përmes profilit të tij në Facebook. “Qeveria e cila thotë se në Kuvend i ka...

Pal Lekaj: Qeveria nuk ka kuorum për asgjë, urgjentisht në zgjedhje

më 3.2017 - GazetaBlic

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së Pal Lekaj, ka thenë se Qeveria e cila nuk ka kuorum për asgjë kur nuk ka as numra për marrëveshje e për ligje të rëndësishme për Kosovën. Apo po ashtu ka thenë se kjo...

“Vendi është në bllokadën me të keqe që nga pas lufta”

më 3.2017 - RTV 21

Lekaj kërkon të shpallen zgjedhjet  Kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj, ka reagur lidhur me dështimin e mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës. Ai ka shkruar se Qeveria e cila thotë...

Lekaj: Kosova me mazhorancë pa kuorum – urgjentisht në zgjedhje

më 3.2017 - Klan Kosova

Pas dështimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka reaguar përmes profilit të tij në Facebook. “Qeveria e cila thotë se në Kuvend i ka...

Lekaj: Koalicioni s’i ka numrat për asgjë, prandaj duhet zgjedhje të jashtëzakonshme

më 3.2017 - Indeks online

Pas dështimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka reaguar përmes profilit të tij në Facebook. Lekaj ka thënë se për këtë arsye duhet të...

Kosova me mazhorancë pa kuorum – urgjentisht në zgjedhje!

më 3.2017 - Arbresh

Pas dështimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka reaguar përmes profilit të tij në Facebook. Lekaj ka thënë se për këtë arsye duhet të...

Lekaj: Koalicioni s’i ka numrat për asgjë, prandaj duhen zgjedhje të jashtëzakonshme

më 3.2017 - Almakos

Pas dështimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka reaguar përmes profilit të tij në Facebook. Lekaj ka thënë se për këtë arsye duhet të...

Lekaj kërkon zgjedhje urgjente, numëron arsyet

më 3.2017 - Gazeta Monitor

???????????????????????????????????? Pas dështimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka reaguar përmes profilit të tij në Facebook. Ai...

Kuvendi pa kuorum: Pal Lekaj i AAK-së kërkon shpalljen e zgjedhjeve

më 3.2017 - Te Sheshi

Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës e parashikuar të mbahej këtë të hënë ka dështuar pasi mungonin disa anëtarët e saj. Në mbledhje munguan anëtarët Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga VV dhe...

Lekaj kërkon zgjedhje urgjente, numëron arsyet

më 3.2017 - Periskopi

Pas dështimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka reaguar përmes profilit të tij në Facebook. Ai ka thënë se Kuvendi nuk ka numra për...

Lekaj: Të shpallen zgjedhjet e të shpëtohet Kosova

më 3.2017 - Insajderi

Kryetari i grupit parlamentarë të AAK-së, Pal Lekaj ka kërkuar që  vendi të shkoj urgjentisht në zgjedhje pas shtyrjes së mbledhjes së kryesisë për mungesë kuorumi. “Qeveria e cila thotë se në Kuvend i...

Lekaj: Urgjentisht të mbahen zgjedhjet, ky koalicion si ka numrat për asgjë

më 3.2017 - Sovrani

Kryetari i Grupit Parlamentarë të AAK-së, Pal Lekaj, thotë që zgjedhjet të bëhen menjëherë, pasi që kjo qeveri nuk ka kuorum  në Kuvend për asgjë. Sipas tij, këtë e vërteton edhe më tepër mos mbajtja kryesisë...

Lekaj: Koalicioni s’i ka numrat për agjë, prandaj duhet zgjedhje të jashtëzakonshme

më 3.2017 - Gazeta e re

Pas dështimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka reaguar përmes profilit të tij në Facebook. Lekaj ka thënë se për këtë arsye duhet të...

Lekaj: Koalicioni s’i ka numrat për asgjë, prandaj duhet zgjedhje të jashtëzakonshme

më 3.2017 - KosovaPress

Lekaj ka thënë se për këtë arsye duhet të shpallen zgjedhjet e jashtëzakonshme. Statusi i Lekajt në Facebook:  Kosova me mazhorancë pa kuorum - urgjentisht në zgjedhje! Qeveria e cila thotë se në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK