http://kariera.mk

Këtë telefon të mençur nuk dëshiron ta blejë askush

para 8 muajve - Lajmi.net

Kah mesi i vitit të kaluar në treg ishte paraqitur Solarin, telefoni i mençur super i sigurt i kompanisë izraelite Sirin Labs. Kompania përmes kampanjës crowdfunding kishte mbledhur 72 milionë dollarë...

Këtë telefon të mençur nuk dëshiron ta blejë askush

para 8 muajve - RTV 21

Kah mesi i vitit të kaluar në treg ishte paraqitur Solarin, telefoni i mençur super i sigurt i kompanisë izraelite Sirin Labs Kompania përmes kampanjës crowdfunding kishte mbledhur 72 milionë dollarë për...

Këtë telefon të mençur nuk dëshiron ta blejë askush

para 8 muajve - Indeks online

Kah mesi i vitit të kaluar në treg ishte paraqitur Solarin, telefoni i mençur super i sigurt i kompanisë izraelite Sirin Labs. Kompania përmes kampanjës crowdfunding kishte mbledhur 72 milionë dollarë...

Këtë telefon të mençur nuk dëshiron ta blejë askush

para 8 muajve - Telegrafi

Kah mesi i vitit të kaluar në treg ishte paraqitur Solarin, telefoni i mençur super i sigurt i kompanisë izraelite Sirin Labs. Kompania përmes kampanjës crowdfunding kishte mbledhur 72 milionë dollarë...

Këtë telefon të mençur nuk dëshiron ta blejë askush

para 8 muajve - GazetaBlic

Kah mesi i vitit të kaluar në treg ishte paraqitur Solarin, telefoni i mençur super i sigurt i kompanisë izraelite Sirin Labs. Kompania përmes kampanjës crowdfunding kishte mbledhur 72 milionë dollarë...

Këtë telefon të mençur nuk dëshiron ta blejë askush

para 8 muajve - Almakos

Kah mesi i vitit të kaluar në treg ishte paraqitur Solarin, telefoni i mençur super i sigurt i kompanisë izraelite Sirin Labs. Kompania përmes kampanjës crowdfunding kishte mbledhur 72 milionë dollarë...

Këtë telefon të mençur nuk dëshiron ta blejë askush

para 8 muajve - Gazeta e re

Këtë telefon të mençur nuk dëshiron ta blejë askush Kah mesi i vitit të kaluar në treg ishte paraqitur Solarin, telefoni i mençur super i sigurt i kompanisë izraelite Sirin Labs. Kompania përmes kampanjës...

Këtë telefon të mençur nuk dëshiron ta blejë askush

para 8 muajve - KosovaPress

Kompania përmes kampanjës crowdfunding kishte mbledhur 72 milionë dollarë për projektin në fjalë, por tash ka rënë në probleme të mëdha. Solarin kushton 14.000 dollarë, ndërsa aty duhet shtuar edhe TVSH-në. ...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK