http://kariera.mk

FOTO/ Mësuesi i çan ballin nxënësit 7-vjeçar

më 3.2017 - Syri

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Maqedoni. Mësuesi me iniciale D.K. në shkollën fillore Vasil Gllavinov në Veles ia ka çarë ballin nxënësit 7 vjeçar të klases së dytë me iniciale B.S. Rasti ka ndodhur...

Mësuesi në Maqedoni i çan ballin nxënësit 7 vjeçar | FOTO

më 3.2017 - Flaka

Një mësues me iniciale D.K. në shkollën fillore “Vasil Gllavinov” në Veles raportohet t’i ketë ka çarë ballin nxënësit 7 vjeçar të klases së dytë me iniciale B.S. Rasti ka ndodhur sot kur dy fëmijè janë...

Mësuesi në Maqedoni i çan ballin nxënësit 7 vjeçar

më 3.2017 - Albeu

Një mësues me iniciale D.K. në shkollën fillore “Vasil Gllavinov” në Veles raportohet t’i ketë ka çarë ballin nxënësit 7 vjeçar të klases së dytë me iniciale B.S. Rasti ka ndodhur sot kur dy...

Maqedoni, shikoni si ia ka çarë mësuesi ballin nxënësit 7 vjeçar

më 3.2017 - Ina

Mësuesi me iniciale D.K. në shkollën fillore Vasil Gllavinov në Veles ia ka çarë ballin nxënësit 7 vjeçar të klases së dytë me iniciale B.S. Rasti ka ndodhur sot kur dy fëmijè janë rrokur mes veti. Mësuesi...

Mësuesi ia çan ballin nxënësit 7 vjeçar

më 3.2017 - Almakos

Mësuesi me iniciale D.K. në shkollën fillore Vasil Gllavinov në Veles ia ka çarë ballin nxënësit 7 vjeçar të klases së dytë me iniciale B.S. Rasti ka ndodhur sot kur dy fëmijè janë rrokur mes veti. Mësuesi...

Maqedoni: Mësuesi ia çan ballin nxënësit 7 vjeçar

më 3.2017 - Tetova Sot

Mësuesi me iniciale D.K. në shkollën fillore Vasil Gllavinov në Veles ia ka çarë ballin nxënësit 7 vjeçar të klases së dytë me iniciale B.S. Rasti ka ndodhur sot kur dy fëmijè janë rrokur mes veti. Mësuesi...

Maqedoni, shikoni si ia ka çarë mësuesi ballin nxënësit 7 vjeçar

më 3.2017 - Lajm

Mësuesi me iniciale D.K. në shkollën fillore Vasil Gllavinov në Veles ia ka çarë ballin nxënësit 7 vjeçar të klases së dytë me iniciale B.S. Rasti ka ndodhur sot kur dy fëmijè janë rrokur mes veti. Mësuesi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK