http://kariera.mk

Top 10 aplikacionet mobile gjatë muajit të kaluar

para 11 muajve - RTV 21

Dhjetë aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milionë Sipas Priori Data, në krye të listës ishte WhatsApp me rreth 84 milionë, i ndjekur nga Messenger...

Ja dhjetë aplikacionet më të shkarkuara gjatë shkurtit 2017

para 11 muajve - LajmiFundit

Dhjetë aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milion. Sipas Priori Data, në krye të listës ishte ëhatsApp me rreth 84 milion, i ndjekur nga Messenger...

Top 10 aplikacionet mobile gjatë muajit të kaluar, WhatsApp në vendin e parë

para 11 muajve - Almakos

Dhjetë aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milionë. Sipas Priori Data, në krye të listës ishte WhatsApp me rreth 84 milionë, i ndjekur nga...

Këto janë top 10 aplikacionet e muajit të shkuar, ja kush kryeson

para 11 muajve - Lajmi.net

Muajin e kaluar 10 aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milion. Sipas Priori Data, në krye të listës ishte WhatsApp me 84 milion. Në fakt aplikacionet...

Top 10 aplikacionet mobile gjatë muajit të kaluar, WhatsApp në vendin e parë

para 11 muajve - Telegrafi

Dhjetë aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milionë. Sipas Priori Data, në krye të listës ishte WhatsApp me rreth 84 milionë, i ndjekur nga...

Këto janë top 10 aplikacionet e muajit të shkuar, ja kush kryeson

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Muajin e kaluar 10 aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milion. Sipas Priori Data, në krye të listës ishte WhatsApp me 84 milion. Në fakt aplikacionet...

10 aplikacionet më të shkarkuara gjatë shkurtit, ja kush është në vend të parë

para 11 muajve - BalkanWeb

Muajin e kaluar 10 aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milion. Sipas Priori Data, në krye të listës ishte WhatsApp me rreth 84 milion, i ndjekur...

10 aplikacionet më të shkarkuara gjatë shkurtit, ja kush është në vend të parë

para 11 muajve - Opozita

Muajin e kaluar 10 aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milion. Sipas Priori Data, në krye të listës ishte WhatsApp me rreth 84 milion, i ndjekur...

10 aplikacionet më të shkarkuara në Play Store gjatë muajit Shkurt

para 11 muajve - Insajderi

Muajin e kaluar 10 aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milion. Sipas Priori Data, në krye të listës ishte WhatsApp me 84 milion. Në fakt aplikacionet...

10 aplikacionet më të shkarkuara në Play Store gjatë muajit Shkurt

para 11 muajve - Zhurnal

Muajin e kaluar 10 aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milion. Sipas Priori Data, në krye të listës ishte WhatsApp me 84 milion. Në fakt aplikacionet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK