http://kariera.mk

Shkup, vazhdojnë protestat kundër deklaratës së përbashkët shqiptare

më 3.2017 - Syri

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” shënuan ditën e tyre të 22-të. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit, kërkuan...

Vazhdojnë protestat kundër platformës shqiptare

më 3.2017 - Klan Kosova

­Edhe sonte për herë të 22-të nga organizata qytetare “Për Maqedoni të përbashkët”. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit,...

Vazhdojnë protestat kundër Deklaratës së përbashkët shqiptare

më 3.2017 - Iliria News

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” shënuan ditën e tyre të 22-të. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit, kërkuan...

Vazhdojnë protestat kundër platformës shqipëtare

më 3.2017 - Zhurnal

Shkup, 20 mars -Edhe sonte për herë të 22 nga organizata qytetare “Për Maqedoni të përbashkët”. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon...

Vazhdojnë protestat kundër Deklaratës së përbashkët shqiptare

më 3.2017 - Aktuale

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” shënuan ditën e tyre të 22-të. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit, kërkuan...

Shkup, vazhdojnë protestat kundër deklaratës së përbashkët shqiptare

më 3.2017 - Alsat-M

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” shënuan ditën e tyre të 22-të. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit, kërkuan...

Në Shkup vazhdojnë protestat kundër Deklaratës së partive shqiptare

më 3.2017 - GazetaBlic

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” po protestojnë për të 22 ditë me radhë. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit,...

Shkup, vazhdojnë protestat kundër deklaratës së përbashkët shqiptare

më 3.2017 - GazetaBlic

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” shënuan ditën e tyre të 22-të. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit, kërkuan...

Në Shkup vazhdojnë protestat kundër Deklaratës së partive shqiptare

më 3.2017 - Gazeta Express

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” po protestojnë për të 22 ditë me radhë. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit,...

Shkup, vazhdojnë protestat kundër deklaratës së përbashkët shqiptare

më 3.2017 - Lajmi.net

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” shënuan ditën e tyre të 22-të. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit, kërkuan...

Vazhdojnë protestat kundër Platofrmës shqiptare

më 3.2017 - Tetova Sot

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” shënuan ditën e tyre të 22-të. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit, kërkuan...

Shkup, vazhdojnë protestat kundër deklaratës së përbashkët shqiptare

më 3.2017 - Almakos

20 March Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” shënuan ditën e tyre të 22-të. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit,...

Shkup, vazhdojnë protestat kundër deklaratës shqiptare

më 3.2017 - KosovaPress

Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit, kërkuan refuzimin e platformës së përbashkët të partive shqiptare dhe mos-zbatimin...

Shkup, vazhdojnë protestat kundër deklaratës së përbashkët shqiptare

më 3.2017 - Fakti Ditor

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” shënuan ditën e tyre të 22-të. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit, kërkuan...

Shkup, vazhdojnë protestat kundër deklaratës së përbashkët shqiptare

më 3.2017 - AlbPortali

Protestat me moton “Për Maqedoni të përbashkët” shënuan ditën e tyre të 22-të. Protestuesit në Shkup, në itinerarin e tyre të zakonshëm që fillon para godinës së Qeverisë dhe përfundon para Kuvendit, kërkuan...

Platforma shqiptare kusht për formimin e qeverisë së re

më 3.2017 - Tetova Sot

Berat Azizi Partitë shqiptare kanë vazhduar të mbështesin Platformën e përbashkët pavarësisht kërcënimeve që vijnë, pasi ata konsiderojnë se kjo platformë do të jetë një hap para drejt procesit të integrimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK