http://kariera.mk

Konfirmohet, këto janë çmimet e Samsung S8 dhe tri ngjyrat e tij

më 3.2017 - Indeks online

Kanë mbetur vetëm edhe një javë nga lansimi i Samsung S8 dhe S8 plus. Pak ditë para lansimit të telefonit të shumëpërfolur dhe shumëpritur, tani janë bërë publike edhe çmimet e tij.  799 euro do të vije...

Konfirmohet, këto janë çmimet e Samsung S8 dhe tri ngjyrat e tij

më 3.2017 - Gazeta e re

Kanë mbetur vetëm edhe një javë nga lansimi i Samsung S8 dhe S8 plus. Pak ditë para lansimit të telefonit të shumëpërfolur dhe shumëpritur, tani janë bërë publike edhe çmimet e tij. 799 euro do të vije...

Samsung Galaxy s8 do të vije në tre ngjyra dhe do të kushtoje më shumë se iPhone 7

më 3.2017 - AlbPortali

Tepër detaje kanë dalë për Samsung Galaxy s8 aq sa skanë mbetur shumë gjëra të pazbuluar, por duket sikur edhe informacioni i fundit ka dalë. Loading... Sipas burimeve të TechSot.al versioni...

Samsung Galaxy S8 vjen në tre ngjyra dhe mjaft i kushtueshëm

më 3.2017 - Insajderi

Lansimi i Samsung Galaxy S8 është vetëm një javë larg, por disa informacione për çmimin dhe dukjen e tij janë bërë publike. Ai do të lansohet më 29 mars, ndërsa do të fillojë shitjen në prill, dhe sipas...

Samsung e ka bërë të pamundurën me Galaxy S8

më 3.2017 - Gazeta Express

Në tregun e celularëve të mençur, Samsung pati një sukses të madh – në shumicën e rasteve duke ‘kopjuar’ nga pak edhe Apple-n. Por, pavarësisht kësaj, Samsung përgjatë viteve ka lansuar celularë të cilët...

Samsung e ka bërë të pamundurën me Galaxy S8

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Në tregun e celularëve të mençur, Samsung pati një sukses të madh – në shumicën e rasteve duke ‘kopjuar’ nga pak edhe Apple-n. Por, pavarësisht kësaj, Samsung përgjatë viteve ka lansuar celularë të cilët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK