http://kariera.mk

Horoskopi, 21 mars 2017

para 10 muajve - Lajm

Dashi –  Saturni do te influencoje sektorin tuaj te dashurise sot. Dita do jete e zakonshme dhe pa ndonje histori te vecante. Beqaret do kene takime me shumice dhe do kene mundesine te krijojne edhe lidhje...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 21 mars 2017

para 10 muajve - Syri

Dashi -  Saturni do te influencoje sektorin tuaj te dashurise sot. Dita do jete e zakonshme dhe pa ndonje histori te vecante. Beqaret do kene takime me shumice dhe do kene mundesine te krijojne edhe lidhje...

Fati yt Sot horoskopi 21 mars 2017

para 10 muajve - Lexo

Dashi Saturni do ndikoje negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite. Here pas here do keni kontradikta te forta me partnerin dhe nuk do merreni vesh për asgjë. Beqaret do i kenë idetë shume te...

Agron, nuk është vonë të shikosh filmat që nuk munde t’i shikoje në fshatin tend kur ishe i ri!

para 10 muajve - Java News

Nga Bledi Mane Agron Tufen e kam pasur pedagog gjate studimeve master te gazetarise evropiane ne Universitetin e Tiranes. Ka me teper guxim sesa talent si shkrimtar. E mundon e kaluara me teper se e ardhmja....

Fajin e Ka Nexhmija jo kinematografia

para 10 muajve - Lexo

Nga Bledi Mane/ Agron Tufen e kam pasur pedagog gjate studimeve master te gazetarise evropiane ne Universitetin e Tiranes. Ka me teper guxim sesa talent si shkrimtar. E mundon e kaluara me teper se e ardhmja....

Horoskopi ditor, e martë 21 mars 2017

para 10 muajve - Portalb

DASHI Saturni do te influencoje sektorin tuaj te dashurise sot. Dita do jete e zakonshme dhe pa ndonje histori te vecante. Beqaret do kene takime me shumice dhe do kene mundesine te krijojne edhe lidhje...

HOROSKOPI/ 20 mars deri 26 mars 2017

para 10 muajve - Opozita

DASHI 21. mars – 20. prill Këtë jave çdo gjë do jete ndryshe ne jetën tuaj ne çift, por e rëndësishme është qe emocionet kane për te qene serish te forta. Do bëni gjithçka qe te mundeni për me shume harmoni...

Ja çka thotë horoskopi për ju sot

para 10 muajve - Iliria News

Dashi –  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Horoskopi – 20 mars 2017

para 10 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Sot mos u merzisni nese personat prane jush nuk do tju thone ato qe doni te degjoni. Me mire tju thone te verteten. DEMI Jeni perqendruar ne nje pike te caktuar dhe do te neglizhoni cdo gje tjeter...

Horoskopi, 20 mars 2017

para 10 muajve - Lajmi.net

Horoskopi. Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga...

Kuptoni se çka thotë horoskopi për ju sot

para 10 muajve - Indeks online

Lexoje shenjën tënde: Dashi –  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

para 10 muajve - Gazeta Express

Lexoje shenjën tënde: Dashi –  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni...

Horoskopi për datën 20 mars 2017 Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 10 muajve - Shqiptarja

Horoskopi për ditën e sotme. Mësoni si parashikohet të jetë dita juaj DASHI   Saturni do ndikoje negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite. Here pas here do keni kontradikta te forta me partnerin...

Ja çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde: Dashi –  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni...

Horoskopi ditor

para 10 muajve - RTV 21

Horoskopi për ditën e sotme, 20 mars 2017 Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 20 mars 2017

para 10 muajve - Syri

Dashi -  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Horoskopi, 20 mars 2017

para 10 muajve - Lajm

Dashi –  Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Fati yt sot horoskopi 20 mars 2017

para 10 muajve - Lexo

Dashi Gjate kësaj dite do ketë një përforcim te marrëdhënies tuaj ne çift dhe do ndiheni shume here me mire nga me pare. Do i kuptoni disa gabime te bëra dhe pa u menduar dy here do kërkoni falje. Nëse...

Horoskopi, e hënë 20 mars 2017

para 10 muajve - Java News

Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Modelja e njohur nderkombetare u perfol per shoqerine me Noizyn por cfare ka dashur te na tregoje me kete foto ?

para 10 muajve - Zhurnal

Eshte shume e re ne moshe mirpo me bukurin qe e karakterizon ka arritur qe pran vetes te kete shume kurora bukurie madje ne te gjitha konkurset e bukuris ku ajo ka marre pjese ka dalur me kuroren e spektaklit....

Horoskopi ditor, e hënë 20 mars 2017

para 10 muajve - Lajme.al

Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Horoskopi ditor, e hënë 20 mars 2017

para 10 muajve - Portalb

Dashi Fale ndikimit te Neptunit edhe sot jeta juaj ne cift do te rrethohet nga problemet dhe ndryshimet e humorit. Gjithsesi, Jupiteri do iu ndihoje qe ne mbremje te reflektoni me mire. Nga ana tjeter,...

Modelja e njohur nderkombetare u perfol per shoqerine me Noizyn por cfare ka dashur te na tregoje me kete foto ?

para 10 muajve - Gazeta Max

Eshte shume e re ne moshe mirpo me bukurin qe e karakterizon ka arritur qe pran vetes te kete shume kurora bukurie madje ne te gjitha konkurset e bukuris ku ajo ka marre pjese ka dalur me kuroren e spektaklit....

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

para 10 muajve - Iliria News

Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do iu...

Horoskopi – 19 mars 2017

para 10 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Edhe pse sot jeni impulsive, ne momente te caktuara do te ndaloni dhe do te mendoni mire ate se cfare do te beni. DEMI Sot edhe pse duhet te rrini shume kohe ne pune mos u shqetesoni. Eshte mire...

Horoskopi ditor

para 10 muajve - GazetaBlic

Lexo shenjën tënde Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

para 10 muajve - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Lexo shenjën tënde: Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë...

Horoskopi ditor

para 10 muajve - RTV 21

Horoskopi për ditën e sotme, 19 mars 2017 Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk...

Horoskopi për ditën e sotme, e dielë 19 mars 2017

para 10 muajve - Syri

Dashi -  Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do...

Horoskopi, 19 mars 2017

para 10 muajve - Lajm

DASHI 21. mars – 20. prill Nëse lidhja juaj iu ka bere balle turbullirave dhe problemeve te kohëve te fundit, sot do futeni ne një etape shume me te bukur. Nëse ajo ka pasur tronditje, edhe sot gjendja...

Horoskopi ditor, e shtunë 18 mars 2017

para 10 muajve - Lajme.al

Dashi Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot...

Zgjedhjet me standarte dhe jo “hi syve”

para 10 muajve - Ora news

Ballkani Perendimor duhet te jete prioritet strategjik i politikes se Europes. Zgjedhjet me standarte dhe jo “hi syve”duke manipuluar e kercenuar me kriminele e para, e bejne Shqiperine me Europiane jo...

Horoskopi ditor, e dielë 19 mars 2017

para 10 muajve - Portalb

Dashi Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do iu...

BE të shkëputë Ballkanin nga prioriteti rus

para 10 muajve - Indeks online

Ballkani Perëndimor duhet të jetë prioritet strategjik i politikës së Europës. Zgjedhjet me standarte dhe jo “hi syve”duke manipuluar e kërcënuar me kriminelë e para, e bëjnë Shqipërinë më Europiane jo...

Horoskopi, 18 mars 2017

para 10 muajve - Lajmi.net

Dashi – Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

BE të shkëputë Ballkanin nga prioriteti rus

para 10 muajve - Periskopi

Ballkani Perëndimor duhet të jetë prioritet strategjik i politikës së Europës. Zgjedhjet me standarte dhe jo “hi syve”duke manipuluar e kërcënuar me kriminelë e para, e bëjnë Shqipërinë më Europiane jo...

Horoskopi sot do t'ju befasojë

para 10 muajve - Gazeta Express

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 18 mars 2017 Dashi -  Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient...

Horoskopi, 18 mars 2017

para 10 muajve - Arbresh

Dashi – Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

BE të shkëputë Ballkanin nga prioriteti rus

para 10 muajve - Insajderi

Ballkani Perëndimor duhet të jetë prioritet strategjik i politikës së Europës. Zgjedhjet me standarte dhe jo “hi syve”duke manipuluar e kërcënuar me kriminelë e para, e bëjnë Shqipërinë më Europiane jo...

Ja çfarë thotë horoskopi për ju sot!

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Lexoje shenjën tënde: Dashi – Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 18 mars 2017

para 10 muajve - Syri

Dashi - Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 mars 2017

para 10 muajve - Syri

Dashi - Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

Horoskopi, 18 mars 2017

para 10 muajve - Lajm

ashi – Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

Horoskopi ditor, e shtunë 18 mars 2017

para 10 muajve - Lajme.al

Dashi Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot...

Horoskopi ditor, e shtunë 18 mars 2017

para 10 muajve - Portalb

Dashi Për çiftet dita do jete paksa delikate. Do ndiheni te plogësht dhe nuk do keni aspak dëshirë te merreni me zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Beqaret do hipnotizohen nga ideja se nuk mund te jetojnë dot...

BE të shkëputë Ballkanin nga prioriteti rus

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Nga Majlinda Bregu Ballkani Perëndimor duhet të jetë prioritet strategjik i politikës së Europës. Zgjedhjet me standarte dhe jo “hi syve”duke manipuluar e kërcënuar me kriminelë e para, e bëjnë Shqipërinë...

Ballkani Perëndimor duhet të jetë prioritet strategjik i Europës

para 10 muajve - Java News

Nga Majlinda Bregu Me vjen mire qe Samiti i sotem i Sarajeves per Vendet e Ballkanit Perendimor ka bere fakt, permes Deklarates se Komisionerit Hanh, nje ide te cilen e e kam paraqitur ne Shtator 2016...

Horoskopi, 17 shkurt 2017

para 10 muajve - Lajmi.net

Horoskopi. Dashi –  Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë...

Nuk do ta besoni se çfarë thotë Horoskopi sot për ju

para 10 muajve - Gazeta Express

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 17 mars 2017 Dashi -  Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient...

Horoskopi, 17 mars 2017

para 10 muajve - Arbresh

Dashi – Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet...

Nuk do ta besoni se çfarë thotë Horoskopi sot për ju

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 17 mars 2017 Dashi –  Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK