http://kariera.mk

Gjeli gjigant i Kosovës përfundon në CNN, krahasohet me dinozaurët

më 3.2017 - InfoShqip

Një gjel i madh, pronar i së cilit është shqiptari Fitim Sejfiaj, ka pushtuar mediat e huaja, ndër to edhe Daily Mail, e tani për të ka shkruar edhe CNN. Nëse dëshironi të shihni këtë video me gjelin,...

Gjeli gjigant i Kosovës përfundon në CNN, krahasohet me dinozaurët

më 3.2017 - GazetaBlic

Një gjel i madh, pronar i së cilit është shqiptari Fitim Sejfiaj, ka pushtuar mediat e huaja, ndër to edhe Dail Mail, e tani për të ka shkruar edhe CNN. Nëse dëshironi të shihni këtë video me gjelin, rehatohuni...

Gjeli gjigant i Kosovës përfundon në CNN, krahasohet me dinozaurët

më 3.2017 - Gazeta Express

Një gjel i madh, pronar i së cilit është shqiptari Fitim Sejfiaj, ka pushtuar mediat e huaja, ndër to edhe Dail Mail, e tani për të ka shkruar edhe CNN. Nëse dëshironi të shihni këtë video me gjelin,...

Njihuni me gjelin më të madh që po habit botën

më 3.2017 - NOA

Në videon e mëposhtme ju mund një gjel ku madhësia e tij është vërtetë e pabesueshme. Gjeli është i llojit Brahma, një racë gjigante e zhvilluar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai është krijuar nga...

Prestigjiozja britanike shkruan për gjelin “dinozaur” nga Kosova

më 3.2017 - Ora news

Një gjel i pazakontë më madhësi është duke u përhapur me shpejtësi në internet, ndërsa vlen të përmendet se ai është nga Kosova dhe se lajmin për të e ka publikuar prestigjiozja britanike Daily Mail. Në...

Video e gjelit gjigant në Kosovë habit botën

më 3.2017 - Tetova Sot

Një gjel gjigant në Kosovë ka pushtuar sot internetin, pasi një video ka nisur të qarkullojë online. Sipas “The Sun”, kjo video është realizuar në Kosovë dhe ka zgjuar reagim të madh në gjithë botën, pasi...

Daily Mail shkruan për gjelin ‘dinozaur’ nga Kosova

më 3.2017 - Arbresh

Videoja e një gjeli të pazakontë më madhësi është duke u përhapur me shpejtësi në internet, ndërsa vlen të përmendet se ai është nga Kosova dhe se lajmin për të e ka publikuar prestigjiozja britanike Daily...

Gjeli nga Kosova me emrin “Merakli”, përfundon në mediat ndërkombëtare

më 3.2017 - Lajmi.net

Një gjel i madh tekanjoz është duke e pushtuar internetin stuhishëm, duke i lënë shikuesit të trembur dhe më shumë se thjesht të habitur, me këto fjalë e përshkruan gazeta britanike “Daily Mail”, gjelin...

Gjeli gjigant nga Kosova, kryelajm i medieve botërore (Foto/Video)

më 3.2017 - Telegrafi

Një gjel me përmasa gjigante ka habitur të gjithë përdoruesit e internetit anembanë botës, duke i bërë të besojnë se bëhet fjalë për ndonjë shaka, shkruan Daily Mail. Videoja e postuar më 17 mars dhe që...

Nuk do të besoni se si i ka pushtuar mediat e huaja ky gjel kosovar

më 3.2017 - Periskopi

Një gjel i madh, pronar i së cilit është shqiptari Fitim Sejfiaj, ka pushtuar mediat e huaja, ndër to edhe Dail Mail, e tani për të ka shkruar edhe CNN. Nëse dëshironi të shihni këtë video me gjelin,...

Gjeli gjigant i Kosovës përfundon në CNN, krahasohet me dinozaurët

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Një gjel i madh, pronar i së cilit është shqiptari Fitim Sejfiaj, ka pushtuar mediat e huaja, ndër to edhe Dail Mail, e tani për të ka shkruar edhe CNN. Nëse dëshironi të shihni këtë video me gjelin, rehatohuni...

Pula gjigante në Kosovë që po çmend internetin

më 3.2017 - RTV 21

Pamjet vijnë nga Kosova, por kanë bërë bujë tani në gjithë botën, duke lënë njerëzit të habitur e pa fjalë Një pulë gjigante ka habitur internetin, pasi pamjet e saj u shpërndanë gjithandej. Madhësia e...

Gjeli nga Kosova me emrin "Merakli", përfundon në mediat ndërkombëtare

më 3.2017 - Gazeta Express

Një gjel i madh tekanjoz është duke e pushtuar internetin stuhishëm, duke i lënë shikuesit të trembur dhe më shumë se thjesht të habitur, me këto fjalë e përshkruan gazeta britanike “Daily Mail”, gjelin...

Gjeli gjigant nga Kosova, kryelajm i medieve botërore (Foto/Video)

më 3.2017 - Infokusi

Një gjel me përmasa gjigante ka habitur të gjithë përdoruesit e internetit anembanë botës, duke i bërë të besojnë se bëhet fjalë për ndonjë shaka, shkruan Daily Mail. Videoja e postuar më 17 mars dhe që...

Gjeli nga Kosova me emrin “Merakli”, përfundon në mediat ndërkombëtare

më 3.2017 - Tetova Sot

Një gjel i madh tekanjoz është duke e pushtuar internetin stuhishëm, duke i lënë shikuesit të trembur dhe më shumë se thjesht të habitur, me këto fjalë e përshkruan gazeta britanike “Daily Mail”, gjelin...

Gjeli gjigant nga Kosova, kryelajm i medieve botërore (Foto/Video)

më 3.2017 - Almakos

Një gjel me përmasa gjigante ka habitur të gjithë përdoruesit e internetit anembanë botës, duke i bërë të besojnë se bëhet fjalë për ndonjë shaka, shkruan Daily Mail. Videoja e postuar më 17 mars dhe që...

Një ndër gjelat më të mëdhenj, qëndron në Kosovë!

më 3.2017 - Lajm

Një gjel i madh tekanjoz është duke e pushtuar internetin stuhishëm, duke i lënë shikuesit të trembur dhe më shumë se thjesht të habitur, me këto fjalë e përshkruan gazeta britanike “Daily Mail”, gjelin...

Gjeli i pazakontë nga Kosova që “theu” internetin

më 3.2017 - Insajderi

Një video incizim i bërë në Kosovë në të cilin shfaqet një gjel i cili është tri herë më i madh sesa një gjel normal, ka bërë bujë në internet duke “thyer” edhe kufijtë. Ky gjel ka marrë edhe vëmendjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK