http://kariera.mk

Tirana, “Meka” e MEK. Takimi super sekret i opozitës iraniane

më 3.2017 - Top Channel

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohyr ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Takimi super sekret i opozitës iraniane në Tiranë, të pranishëm deputetë shqiptarë

më 3.2017 - Gazeta Express

​Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohyr ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Takim ‘super sekret’ i opozitës iraniane në Tiranë

më 3.2017 - Opinion

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohyr ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Takim super sekret i opozitës iraniane në Tiranë

më 3.2017 - Albeu

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohur ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Takim 'super sekret' i opozitës iraniane në Tiranë

më 3.2017 - Indeks online

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohyr ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Takim 'super sekret' i opozitës iraniane në Tiranë

më 3.2017 - Syri

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohyr ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Tirana, “Meka” e MEK. Takimi super sekret i opozitës iraniane

më 3.2017 - Mapo

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3000 anëtarë të opozitës iraniane ‘MEK’, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohyr ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Tirana, “Meka” e MEK. Takimi super sekret i opozitës iraniane

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohur ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Takimi super sekret i opozitës iraniane në Tiranë, ja si festuan 3 mijë muxhahedinë

më 3.2017 - Java News

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohyr ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Takim ‘super sekret’ i opozitës iraniane në Tiranë

më 3.2017 - Opozita

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohyr ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Tirana, “Meka” e MEK. Takimi super sekret i opozitës iraniane

më 3.2017 - Lexo

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohyr ndryshe si Novruzi. Fillimisht...

Muxhahedinët iranianë festojnë Novruzin me politikën shqiptare dhe njeriun e pres.Trump

më 3.2017 - Illyria

Me një super organizim, në kushtet e sekretit total, 3.000 anëtarë të opozitës iraniane MEK, të cilët ndodhen në Shqipëri, festuan në Tiranë vitin e ri Persian, i njohyr ndryshe si Novruzi  Fillimisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK