http://kariera.mk

Griezmann: Do më pëlqente Reali ose Barça

më 3.2017 - Top Channel

Antoine Griezmann është një nga futbollistët më në formë të momentit dhe me golat e tij po udhëheq Athletico Madrid drejt sukseseve. Sulmuesi francez ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha evropiane,...

Real apo Barca, Griezmann befason me përzgjedhjen

më 3.2017 - OraInfo

Antoine Griezmann do të jetë emri më i përfolur i afatit kalimtar veror që po vjen. Ylli francez po kërkohet nga disa skuadra të mëdha evropiane, por më seriozja deri më tani, duket Manchester United....

Realin apo Barcelonën, ja cilën skuadër do zgjedh Antoine Griezmann

më 3.2017 - Syri

Antoine Griezmann ka thënë se është ëndërr të luajë në një prej skuadrave gjigante si Real Madrid ose Barcelona. Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Manchester United gjatë verës. “Nuk e kam për qëllim...

Griezmann flet për Realin , Barçën dhe Bayernin

më 3.2017 - Klan Kosova

Disa nga klubet më të mëdha në Europë janë të interesuara në Antoine Griezmannin, por duket se francezi është i vendosur që tani për tani të rrijë në Atletico Madrid. Ai është i hapur që t’i bashkohet...

Real apo Barca, Griezmann befason me përzgjedhjen

më 3.2017 - Lajmi.net

Antoine Griezmann do të jetë emri më i përfolur i afatit kalimtar veror që po vjen. Ylli francez po kërkohet nga disa skuadra të mëdha evropiane, por më seriozja deri më tani, duket Manchester United....

Griezmann pranon se i pëlqejnë 3 skuadra!

më 3.2017 - Telesport

Antonie Griezmann do të ishte i hapur të kalonte te Real Madrid, Barcelona apo Bayern Munich, në një pjesë të karrierës së tij, por sulmuesi thotë se nuk ka synim të largohet nga Atletico Madrid. Futbollisti...

Griezman: Ëndërr të luash për Barcelonën ose Real Madridin, por jo njëherë

më 3.2017 - Telegrafi

Antoine Griezmann ka thënë se është ëndërr të luajë në një prej skuadrave gjigante si Real Madrid ose Barcelona. Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Manchester United gjatë verës. “Nuk e kam për qëllim...

Griezmann flet për kalimin në Real e Barcelonë, dridh Atletico Madridin

më 3.2017 - GazetaBlic

Antoine Griezmann ka thënë se është ëndërr të luajë në një prej skuadrave gjigante si Real Madrid ose Barcelona. Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Manchester United gjatë verës. “Nuk e kam për qëllim...

Realin apo Barcelonën, ja cilën skuadër do zgjedh Antoine Griezmann

më 3.2017 - Tetova Sot

Antoine Griezmann ka thënë se është ëndërr të luajë në një prej skuadrave gjigante si Real Madrid ose Barcelona. Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Manchester United gjatë verës. “Nuk e kam për qëllim...

Griezman: Ëndërr të luash për Barcelonën ose Real Madridin, por jo njëherë

më 3.2017 - Almakos

Antoine Griezmann ka thënë se është ëndërr të luajë në një prej skuadrave gjigante si Real Madrid ose Barcelona. Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Manchester United gjatë verës. “Nuk e kam për qëllim...

Realin apo Barcelonën, ja cilën skuadër do zgjedh Antoine Griezmann

më 3.2017 - Fakti Ditor

Antoine Griezmann ka thënë se është ëndërr të luajë në një prej skuadrave gjigante si Real Madrid ose Barcelona. Lojtari ka qenë i lidhur me një kalim te Manchester United gjatë verës. “Nuk e kam për qëllim...

Griezmann paralajmëron kalimin në Barcelonë ose Real

më 3.2017 - Gazeta Express

​Antonie Griezmann nuk e ka përjashtuar mundësinë që të transferohet në Barcelonë ose Real Madrid Ylli i Francës dhe Atletico Madridit, Antonie Griezmann ka thënë se ëndrra e tij është që të luaj në skuadrat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK