http://kariera.mk

Ronaldo zgjidhet lojtari i vitit në Portugali

më 3.2017 - Telegrafi

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është shpallur lojtari më i mirë i vitit në vendin e tij, Portugali. Federata e Futbollit e Portugalisë ka shpallur më të mirët e vitit 2016. Çmimi kryesor i njohur...

Ronaldos nuk iu ndahen çmimet, fiton një tjetër të rëndësishëm

më 3.2017 - Indeks online

Ylli i Real Madridit, Cristiano Roanldo është shpallur lojtari më i mirë i vitit në Portugal. Federata e Futbollit e Portugalisë ka shpallur më të mirët e vitit 2016, ku çmimin kryesor Gala Quinas de Ouro...

Ronaldo fiton një tjetër çmim të madh

më 3.2017 - Zeri

Cristiano Roanldo është shpallur lojtari më i mirë i vitit në Portugali Federata e Futbollit e Portugalisë ka shpallur më të mirët e vitit 2016, ku çmimin kryesor Gala Quinas de Ouro e fitoi Cristiano...

Ronaldo fiton një tjetër çmim të madh

më 3.2017 - GazetaBlic

Crisitano Ronaldo është shpallur futbollisti i vitit në vendlindjen e tij. Federata e Futbollit e Portugalisë ka shpallur më të mirët e vitit 2016, ku çmimin kryesor Gala Quinas de Ouro e fitoi Cristiano...

​Ronaldo fiton një tjetër çmim të madh

më 3.2017 - OraInfo

Cristiano Roanldo është shpallur lojtari më i mirë i vitit në Portugali. Federata e Futbollit e Portugalisë ka shpallur më të mirët e vitit 2016, ku çmimin kryesor Gala Quinas de Ouro e fitoi Cristiano...

Ronaldo fiton çmimin e madh në Portugali

më 3.2017 - Syri

Federata e Futbollit e Portugalisë ka shpallur më të mirët e vitit 2016, ku çmimin kryesor Gala Quinas de Ouro e fitoi Cristiano Ronaldo. Portugezi deri te ky çmim erdhi fal titullit të Kampionit Evropian...

​Ronaldo fiton një tjetër çmim të madh

më 3.2017 - Gazeta Express

Cristiano Roanldo është shpallur lojtari më i mirë i vitit në Portugali Federata e Futbollit e Portugalisë ka shpallur më të mirët e vitit 2016, ku çmimin kryesor Gala Quinas de Ouro e fitoi Cristiano...

Ronaldo fiton çmimin e madh në Portugali

më 3.2017 - Tetova Sot

Federata e Futbollit e Portugalisë ka shpallur më të mirët e vitit 2016, ku çmimin kryesor Gala Quinas de Ouro e fitoi Cristiano Ronaldo. Portugezi deri te ky çmim erdhi fal titullit të Kampionit Evropian...

Ronaldo zgjidhet lojtari i vitit në Portugali

më 3.2017 - Almakos

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është shpallur lojtari më i mirë i vitit në vendin e tij, Portugali. Federata e Futbollit e Portugalisë ka shpallur më të mirët e vitit 2016. Çmimi kryesor i njohur...

Zbulohet shkaktari i formës së dobët të Ronaldos

më 3.2017 - Syri

Cristiano Ronaldo po përjeton sezonin më të keq te Real Madridi, që prej transferimit nga Manchester United. Reagimi i ashpër pas zëvendësimit në ndeshjen me Athletic Bilbaon, nuk ishte i pari i tillë...

Zbulohet shkaktari i formës së dobët të Ronaldos, ka të bëjë me Zidane

më 3.2017 - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo po përjeton sezonin më të keq te Real Madridi, që prej transferimit nga Manchester United. Reagimi i ashpër pas zëvendësimit në ndeshjen me Athletic Bilbaon, nuk ishte i pari i tillë...

Ronaldo nuk e do këtë futbollist te Reali

më 3.2017 - Zeri

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ditë më parë deklaroi se skuadra synon që në afatin kalimtar të verës t’i bëjë disa përforcime, shkruan zeri.info. Është e qartë se do të ketë edhe largime...

Katastrofë e madhe për Cristiano Ronaldon

më 3.2017 - OraInfo

Cristiano Ronaldo po përjeton sezonin më të keq te Real Madridi, që prej transferimit nga Manchester United. Reagimi i ashpër pas zëvendësimit në ndeshjen me Athletic Bilbaon, nuk ishte i pari i tillë...

Katastrofë e madhe për Cristiano Ronaldon

më 3.2017 - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo po përjeton sezonin më të keq te Real Madridi, që prej transferimit nga Manchester United. Reagimi i ashpër pas zëvendësimit në ndeshjen me Athletic Bilbaon, nuk ishte i pari i tillë...

Cristiano Ronaldo për zëvendësimin: Pse mua?

më 3.2017 - Sovrani

“Cristiano Ronaldo, ashtu si gjithë të tjerët, mund të zëvendësohen gjatë 90 minutave. Askush nuk është i paprekshëm. Në minutat e fundit, na duhej dikush që vrapon në sulm dhe për këtë arsye e pash të...

Zbulohet shkaktari i formës së dobët të Ronaldos

më 3.2017 - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo po përjeton sezonin më të keq te Real Madridi, që prej transferimit nga Manchester United. Reagimi i ashpër pas zëvendësimit në ndeshjen me Athletic Bilbaon, nuk ishte i pari i tillë...

⚽️ Katastrofë e madhe për Cristiano Ronaldon

më 3.2017 - Infokusi

Cristiano Ronaldo po përjeton sezonin më të keq te Real Madridi, që prej transferimit nga Manchester United. Reagimi i ashpër pas zëvendësimit në ndeshjen me Athletic Bilbaon, nuk ishte i pari i tillë...

Real, 10 ditët e ardhshme mund të vendosin sezonin

më 3.2017 - Telesport

Kampionati spanjoll është ndërprerë për shkak të ndeshjeve të kombëtareve. Tani fillon një periudhë shqetësimi dhe frike për Zinedine Zidane dhe Real Madrid sepse janë plot 16 lojtarët e ekipit të parë...

“Çmendet” Ronaldo, nuk e dëshiron këtë futbollist tek Reali

më 3.2017 - Sovrani

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ditë më parë deklaroi se skuadra synon që në afatin kalimtar të verës t’i bëjë disa përforcime, shkruan zeri.info. Është e qartë se do të ketë edhe largime...

Agjenti: Verratti mbetet te PSG

më 3.2017 - Telegrafi

Agjenti i Marco Verrattit ka thënë se klienti i tij nuk do të largohet nga Paris Saint-Germaini, nëse këtë nuk ia kërkon klubi. Mesfushori italian është lidhur vazhdimisht me klube, si Juventus, Inter,...

Agjenti i lojtarit: Ja kur do largohet Verratti nga PSG-ja

më 3.2017 - Syri

Pavarësisht se e kërkojnë skuadrat më të mëdha evropiane, mesfushori italian, Marco Verratti nuk do të largohet nga PSG-ja. Lajmi është zyrtarizuar edhe një herë nga agjenti i lojtarit, Donato Di Campli,...

Agjenti tregon kur do të largohet Verratti nga PSG-ja

më 3.2017 - Gazeta Express

“Verratti nuk do të largohet nga PSG-ja derisa t’i thonë të bëjë këtë”, kështu ka bërë të ditur agjenti i lojtarit. Duket se Barcelona duhet ende të presë për të nënshkruar me mesfushorin e talentuar italian,...

Agjenti: Verratti mbetet te PSG

më 3.2017 - Almakos

Agjenti i Marco Verrattit ka thënë se klienti i tij nuk do të largohet nga Paris Saint-Germaini, nëse këtë nuk ia kërkon klubi. Mesfushori italian është lidhur vazhdimisht me klube, si Juventus, Inter,...

Ronaldo i nervozuar pas zëvendësimit nga Zidane ndaj Bilbaos shpërthen në të shara: F***

më 3.2017 - BalkanWeb

Real Madrid fitoi ndaj Athletic Bilbaos me rezultat 1-2. Për Los Blancos shënuan Karim Benzema dhe Cesemiro, por tek dy golat i asistoi Cristiano Ronaldo. Gjithsesi kjo duket se nuk ia mbushi syrin trajnerit...

Ky është lojtari deçiziv i Realit këtë edicion

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Real Madridit është duke kaluar në një super formë këtë edicion dhe lojtari që po shkëlqen është sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo. Sipas mediave botërore,  Cristiano Ronaldo ka kontribuar...

Agjenti tregon kur do të largohet Verratti nga PSG-ja

më 3.2017 - Sovrani

Duket se Barcelona duhet ende të presë për të nënshkruar me mesfushorin e talentuar italian, Marco Verratti. Kështu të paktën bën të ditur tani për tani agjenti i lojtarit, Donato Di Campli, i cili tha...

Mësohet se çfarë tha Ronaldo i nervozuar pas zëvendësimit nga Zidane ndaj Bilbaos

më 3.2017 - Telegrafi

Real Madridi fitoi ndaj Athletic Bilbaos me rezultat 1-2. Për Los Balncos shënuan Karim Benzema dhe Cesemiro, por tek dy golat asistoi Cristinao Ronaldo. Gjithsesi kjo duket se nuk ia mbushi syrin trajneri...

Mësohet se çfarë tha Ronaldo i nervozuar pas zëvendësimit nga Zidane ndaj Bilbaos

më 3.2017 - Almakos

Real Madridi fitoi ndaj Athletic Bilbaos me rezultat 1-2. Për Los Balncos shënuan Karim Benzema dhe Cesemiro, por tek dy golat asistoi Cristinao Ronaldo. Lexo po ashtu: Gjithsesi kjo duket se nuk ia mbushi...

E turpshme: Ja çfarë i tha Ronaldo trajnerit Zidane, pas zëvendësimit

më 3.2017 - Tetova1

Cristiano Ronaldo është nervozuar me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos. Portugezi ka shprehur hapur pakënaqësinë ndaj trajnerit Zinedine Zidane. “Pse mua? F*ck”, ka thënë Ronaldo, shkruan...

E turpshme: Ja çfarë tha Ronaldo pasi Zidane vendosi ta zëvendësonte

më 3.2017 - Ina

Cristiano Roanldo nuk ka qenë i lumtur me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo u zëvendësua në pjesën e dytë nga Zinedine Zidane, në fitoren e vështirë...

E turpshme: Ja çfarë i tha Ronaldo trajnerit Zidane, pas zëvendësimit

më 3.2017 - OraInfo

Cristiano Ronaldo është nervozuar me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos. Portugezi ka shprehur hapur pakënaqësinë ndaj trajnerit Zinedine Zidane. “Pse mua? F*ck”, ka thënë Ronaldo, shkruan...

VIDEO/ 'Të q..', ja si reagoi Ronaldo kur e zëvendësoi Zidane

më 3.2017 - Syri

Cristiano Roanldo nuk ka qenë i lumtur me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos. Ylli i Real Madridit, Ronaldo u zëvendësua në pjesën e dytë nga Zinedine Zidane, në fitoren e vështirë 2:1 të shtunën,...

VIDEO/ “Të q..", ja si reagoi Ronaldo kur e zëvendësoi Zidane

më 3.2017 - Syri

Cristiano Roanldo nuk ka qenë i lumtur me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos. Ylli i Real Madridit, Ronaldo u zëvendësua në pjesën e dytë nga Zinedine Zidane, në fitoren e vështirë 2:1 të shtunën,...

E turpshme: Ja çfarë i tha Ronaldo trajnerit Zidane, pas zëvendësimit

më 3.2017 - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo është nervozuar me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos. Portugezi ka shprehur hapur pakënaqësinë ndaj trajnerit Zinedine Zidane. “Pse mua? F*ck”, ka thënë Ronaldo, shkruan...

​E turpshme: Ja çfarë tha Ronaldo pasi Zidane vendosi ta zëvendësonte

më 3.2017 - Gazeta Express

Cristiano Roanldo nuk ka qenë i lumtur me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo u zëvendësua në pjesën e dytë nga Zinedine Zidane, në fitoren e vështirë...

Zbulohen fjalët e Ronaldos drejtë Zidane pas zëvendësimit

më 3.2017 - Sovrani

Cristiano Ronaldo është nervozuar me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos. Portugezi ka shprehur hapur pakënaqësinë ndaj trajnerit Zinedine Zidane. “Pse mua? F*ck”, ka thënë Ronaldo, shkruan...

E turpshme: Ja çfarë tha Ronaldo pasi Zidane vendosi ta zëvendësonte

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Cristiano Roanldo nuk ka qenë i lumtur me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo u zëvendësua në pjesën e dytë nga Zinedine Zidane, në fitoren e vështirë...

Ja çfarë tha Ronaldo pasi Zidane vendosi ta zëvendësonte

më 3.2017 - Gazeta Fjala

Cristiano Roanldo nuk ka qenë i lumtur me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo u zëvendësua në pjesën e dytë nga Zinedine Zidane, në fitoren e vështirë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK