http://kariera.mk

FOTO/ Maqedoni, protestuesit me parullë edhe kundër Edi Ramës

më 3.2017 - BalkanWeb

Maqedoni- Akuzat ndaj George Soros në Maqedoni vazhdojnë të intensifikohen edhe më shumë, ku Soros akuzohet se është një njeri që i pëlqen përzierja në sovranitetin e shteteve për të zbatuar politikat...

Protestuesit maqedonas me parullë kundër Edi Ramës!

më 3.2017 - Ina

George Soros është një njeri që i pëlqen përzierja në sovranitetin e shteteve për të zbatuar politikat e tij, dhe pamë sesi politikat e tij janë shfaqur në Zyrën Publike të Presidentit, këtë në marshin...

Protestuesit maqedonas me parullë kundër Edi Ramës!

më 3.2017 - Telegrafi

George Soros është një njeri që i pëlqen përzierja në sovranitetin e shteteve për të zbatuar politikat e tij, dhe pamë sesi politikat e tij janë shfaqur në Zyrën Publike të Presidentit, këtë në marshin...

Protestuesit maqedonas me parullë kundër Edi Ramës!

më 3.2017 - Zeri

George Soros është një njeri që i pëlqen përzierja në sovranitetin e shteteve për të zbatuar politikat e tij, dhe pamë sesi politikat e tij janë shfaqur në Zyrën Publike të Presidentit, këtë në marshin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK