http://kariera.mk

John Bolton në Top Story: Nuk ka konspiracion sorosian

më 3.2017 - Top Channel

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

John Bolton: Nuk ka konspiracion sorosian

më 3.2017 - Telegrafi

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

John Bolton: Kosova vazhdon të jetë e rrezikuar nga destabilizmi

më 3.2017 - Telegrafi

Ish-ambasadori i SHBA-së në Kombet e Bashkuara, John Bolton, një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane, ka thënë se Kosova është e rrezikuar nga destabilizmi. I njohur si një nga “skifterët” e...

Bolton: Në Kosovë ekziston rreziku i destabilizimit

më 3.2017 - Zeri

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

“Skifteri” i Presidentit Bush: Nuk ka konspiracion sorosian

më 3.2017 - Panorama

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

John Bolton: Kosova vazhdon të jetë e rrezikuar nga destabilizmi

më 3.2017 - GazetaBlic

Ish-ambasadori i SHBA-së në Kombet e Bashkuara, John Bolton, një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane, ka thënë se Kosova është e rrezikuar nga destabilizmi. I njohur si një nga “skifterët” e...

John Bolton në Top Story: Nuk ka konspiracion sorosian

më 3.2017 - Portalb

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

John Bolton: Kosova vazhdon të jetë e rrezikuar nga destabilizmi

më 3.2017 - OraInfo

Ish-ambasadori i SHBA-së në Kombet e Bashkuara, John Bolton, një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane, ka thënë se Kosova është e rrezikuar nga destabilizmi. I njohur si një nga “skifterët”...

John Bolton në Top Story: Nuk ka konspiracion sorosian

më 3.2017 - Gazeta Shqip

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

Roli i Soros në Shqipëri, Ambasadori Bolton: Teori konspiracioni

më 3.2017 - Gazeta Express

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

John Bolton: Kosova vazhdon të jetë e rrezikuar nga destabilizmi

më 3.2017 - Almakos

Ish-ambasadori i SHBA-së në Kombet e Bashkuara, John Bolton, një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane, ka thënë se Kosova është e rrezikuar nga destabilizmi. I njohur si një nga “skifterët” e...

John Bolton: Nuk ka konspiracion sorosian

më 3.2017 - Almakos

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

John Bolton: Kosova vazhdon të jetë e rrezikuar nga destabilizmi

më 3.2017 - Infokusi

Ish-ambasadori i SHBA-së në Kombet e Bashkuara, John Bolton, një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane, ka thënë se Kosova është e rrezikuar nga destabilizmi. I njohur si një nga “skifterët” e...

John Bolton: Kritikat ndaj Trump në fushatë nuk konsiderohen; Nuk besoj te konspiracioni për Soros

më 3.2017 - Java News

John Bolton i njohur si një prej politikanëve të afërt me presidentin amerikan Donald Trump, i përfolur si një prej kandidaturave për emërimin në postin e Sekretarit të Shtetit, foli në lidhje me politikën...

Njeriu i afërt me Trump ende ka rezerva për pavarësinë e Kosovës

më 3.2017 - Insajderi

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

John Bolton: Kritikat ndaj Trump në fushatë nuk konsiderohen, politika e SHBA nuk ndryshon në Ballkan

më 3.2017 - Java News

John Bolton i njohur si një prej politikanëve të afërt me presidentin amerikan Donald Trump, i përfolur si një prej kandidaturave për emërimin në postin e Sekretarit të Shtetit, foli në lidhje me politikën...

John Bolton: Në Kosovë ekziston rreziku i destabilizimit

më 3.2017 - Illyria

Tiranë, 20 mars 2017 – John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu...

John Bolton: Kosova vazhdon të jetë e rrezikuar nga destabilizmi

më 3.2017 - Gazeta e re

Ish-ambasadori i SHBA-së në Kombet e Bashkuara, John Bolton, një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane, ka thënë se Kosova është e rrezikuar nga destabilizmi. I njohur si një nga “skifterët” e...

Bolton: Kosova vazhdon të jetë e rrezikuar nga destabilizmi

më 3.2017 - Sovrani

Ish-ambasadori i SHBA-së në Kombet e Bashkuara, John Bolton, një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane, ka thënë se Kosova është e rrezikuar nga destabilizmi. I njohur si një nga “skifterët” e...

Bolton: Në Kosovë ekziston rreziku i destabilizimit

më 3.2017 - Gazeta Fjala

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

Bolton: Në Kosovë ekziston rreziku i destabilizimit

më 3.2017 - Periskopi

John Bolton është një nga emrat më të njohur të Partisë Republikane amerikane dhe ish-ambasador i Kombeve të Bashkuara. I njohur si një nga “skifterët” e Presidentit Bush, njeriu që u përfol si kandidat...

Shfaqen billborde që e përshkruajnë Trumpin si Hitler

më 3.2017 - Zeri

Një billbord i ri është shfaqur në Phoenix, Arizona të SHBA-së, i cili e përshkruan presidentin amerikan, Donald Trump, si liderin e partisw naziste tw Gjermanisw, Hitler. Artisti Karen Fiorito e ka dizajnuar...

Shfaqen billborde që e përshkruajnë Trumpin si Hitler

më 3.2017 - Indeks online

Një billbord i ri është shfaqur në Phoenix, Arizona të SHBA-së, i cili e përshkruan presidentin amerikan, Donald Trump, si liderin e partisw naziste tw Gjermanisw, Hitler. Artisti Karen Fiorito e ka dizajnuar...

Shfaqen billborde që e përshkruajnë Trumpin si Hitler

më 3.2017 - Gazeta Express

Një billbord i ri është shfaqur në Phoenix, Arizona të SHBA-së, i cili e përshkruan presidentin amerikan, Donald Trump, si liderin e partisw naziste tw Gjermanisw, Hitler. Artisti Karen Fiorito e ka...

Shfaqen billborde që e përshkruajnë Trumpin si Hitler

më 3.2017 - Tetova Sot

Një billbord i ri është shfaqur në Phoenix, Arizona të SHBA-së, i cili e përshkruan presidentin amerikan, Donald Trump, si liderin e partisw naziste tw Gjermanisw, Hitler. Artisti Karen Fiorito e ka dizajnuar...

Foto/ Reklama që po turpëron Donald Trump

më 3.2017 - Panorama

Një billboard që nxit debat në të cilin paraqitet presidenti Donald Trump është ngritur në Arizona në Shtetet e Bashkuara. Billbordi tregon presidentin Trump së bashku me retë kërpudha, shenjat e dollarit...

Shfaqen billborde që e përshkruajnë Trumpin si Hitler

më 3.2017 - Infokusi

Një billbord i ri është shfaqur në Phoenix, Arizona të SHBA-së, i cili e përshkruan presidentin amerikan, Donald Trump, si liderin e partisë naziste të Gjermanisë, Hitler. Artisti Karen Fiorito e ka dizajnuar...

Shfaqen billborde që e përshkruajnë Trumpin si Hitler

më 3.2017 - Sovrani

Një billbord i ri është shfaqur në Phoenix, Arizona të SHBA-së, i cili e përshkruan presidentin amerikan, Donald Trump, si liderin e partisw naziste tw Gjermanisw, Hitler. Artisti Karen Fiorito e ka dizajnuar...

FOTO/Billbordi që Donald Trump nuk do donte të ekzistonte

më 3.2017 - Java News

Një billboard i vendosur në Arizona, në të cilin ndodhet fotoja e presidentit Trump ka ngjallur shumë debat në SHBA. Billbordi tregon presidentin Trump së bashku me retë kërpudha, shenjat e dollarit që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK