http://kariera.mk

A dini pse Jurgen Klopp nuk e pa këtë penallti?

më 3.2017 - Syri

Milner kaloi në epërsi Liverpoolin në derbin ndaj Manchester City me golin e shënuar nga penalltia, penallti e cila nuk u shikua nga trajneri Jurgen Klopp. Klopp pas ndeshjes, ka sqaruar edhe arsyen e...

Klopp: Ja pse nuk e shikova penalltinë

më 3.2017 - Lajmi.net

Jurgen Klopp një ditë më parë befasoi të gjithë kur refuzoi ta shikoi penalltinë e ekzekutuar nga James Milner. Milner kaloi në epërsi Liverpoolin në derbin ndaj City me golin e shënuar nga penalltia,...

Enrique: Gomes shumë i vlefshëm për Barçën

më 3.2017 - Telegrafi

Luis Enrique ka folur fjalët më të mira për mesfushorin e tij, Andre Gomes. Mesfushori portugez u transferua në verë nga Valencia për një shifër prej rreth 50 milionë eurove. Por, paraqitjet e tij në fillin...

Befason Enrique: Ky lojtar është i rëndësishëm për Barcelonën

më 3.2017 - GazetaBlic

Luis Enrique ka folur fjalët më të mira për mesfushorin e tij, Andre Gomes. Mesfushori portugez u transferua në verë nga Valencia për një shifër prej rreth 50 milionë eurove. Por, paraqitjet e tij në fillin...

Shpend Ahmeti nis fushatën, takohet me banorët e Hajvalisë

më 3.2017 - Lajmi.net

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka nisur qysh tani të mendojë edhe për një mandat të dytë në këtë post. Ai ka filluar takimet me banorët e kryeqytetit, pasi që tashmë pritet edhe konfirmimi që ai...

VIDEO/ Shiko çfarë i bënte Messi kundërshtarëve kur ishte fëmijë

më 3.2017 - Syri

Talenti i Lionel Messit është me të lindur, këtë e tregon kjo video, ku shfaq disa nga aftësitë e argjentinasit si pjesë e akademisë te Barcelonës, kur askush nuk e njihte. Komentet Shto koment

A dini pse Jurgen Klopp nuk e pa këtë penallti?

më 3.2017 - Tetova Sot

Milner kaloi në epërsi Liverpoolin në derbin ndaj Manchester City me golin e shënuar nga penalltia, penallti e cila nuk u shikua nga trajneri Jurgen Klopp. Klopp pas ndeshjes, ka sqaruar edhe arsyen e...

Ja çfarë iu bënte Messi kundërshtarëve, kur ne nuk e njihnim

më 3.2017 - Lajmi.net

Talenti i Lionel Messit është me të lindur, këtë e tregon kjo video, ku shfaq disa nga aftësitë e argjentinasit si pjesë e akademisë te Barcelonës, kur askush nuk e njihte. Parashikoni n deshje të futbollit...

Enrique i mahnitur me rekordin e ri të Messi-t

më 3.2017 - RTV 21

Argjentinasi ka mbërritur edhe një rekord të ri shënimi, e trajneri i tij thotë se çfarë ka bërë Messi është e pamundshme Luis Enrique e ka lavdëruar impaktin e Lionel Messi-t pasi ylli i Barcelonës ka...

Enrique: Gomes shumë i vlefshëm për Barçën

më 3.2017 - Almakos

Luis Enrique ka folur fjalët më të mira për mesfushorin e tij, Andre Gomes. Mesfushori portugez u transferua në verë nga Valencia për një shifër prej rreth 50 milionë eurove. Por, paraqitjet e tij në fillin...

Ndryshon renditja për golashënuesin më të mirë në Evropë

më 3.2017 - Syri

Kur po afrohet fundi i sezonit, gara për "Këpucën e Artë" sa vjen e bëhet më interesante. Lionel Messi vazhdon të kryesojë në garën për Këpucën e Artë, pasi që deri më tani ai ka realizuar 25 gola në La...

Messi rimerr kreun – kjo është renditja më e fundit në garën për ‘Këpucën e Artë’

më 3.2017 - GazetaBlic

Teksa po afrohet përfundimi i stinorit, gara për Këpucën e Artë sa vjen e bëhet më interesante. Lionel Messi vazhdon të kryesojë në garën për Këpucën e Artë, pasi që deri më tani ai ka realizuar 25 gola...

Tensione tek Barcelona, Jordi Alba ‘nervozohet’ me Enriquen

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Barcelonës po vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e tyre si në La Liga ashtu edhe në Champions League. Por jo gjithçka është duke shkuar mirë pasi ditët e fundit mediat botërore kanë raportuar...

Gara për Këpucën e Artë, këta janë golashënuesit më të mirë

më 3.2017 - RTV 21

Teksa po afrohet përfundimi i stinorit, gara për Këpucën e Artë sa vjen e bëhet më interesante Lionel Messi vazhdon të kryesojë në garën për Këpucën e Artë, pasi që deri më tani ai ka realizuar 25 gola...

Lajm i keq për Barcelonën, Messi mungon ndaj Grandas

më 3.2017 - Sovrani

Super lojtari i Barcelonës, Lionel Messi nuk do të paraqitet ndaj skuadrës së Granadas. Kjo ndeshjet do të zhvillohet me 2 prill me fillim nga ora 20:45, në kuadër të La Ligas. Në këtë takim, ylli i Barcelonës,...

Ja çfarë iu bënte Messi kundërshtarëve, kur ne nuk e njihnim

më 3.2017 - Periskopi

Talenti i Lionel Messit është me të lindur, këtë e tregon kjo video, ku shfaq disa nga aftësitë e argjentinasit si pjesë e akademisë te Barcelonës, kur askush nuk e njihte.

Ndryshon renditja për golashënuesin më të mirë në Evropë

më 3.2017 - Sovrani

Kur po afrohet fundi i sezonit, gara për “Këpucën e Artë” sa vjen e bëhet më interesante. Lionel Messi vazhdon të kryesojë në garën për Këpucën e Artë, pasi që deri më tani ai ka realizuar 25 gola në La...

Shpend Ahmeti takohet me banorët e Hajvalisë

më 3.2017 - Sovrani

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka nisur qysh tani të mendojë edhe për një mandat të dytë në këtë post. Ai ka filluar takimet me banorët e kryeqytetit, pasi që tashmë pritet edhe konfirmimi që ai...

Messi thyen një rekord të cilin nuk e ka arritur Ronaldo në La Liga

më 3.2017 - GazetaBlic

Messi është një gjeni në botën e futbollit. Ylli i Barcelonës edhe këtë sezon po dhuron spektakël duke shënuar gola të shumtë për ekipin e tij. Me dy golat në fitoren 4-2 ndaj Valencias, argjentinasi...

Ndryshon renditja për golashënuesin më të mirë në Evropë

më 3.2017 - Tetova Sot

Kur po afrohet fundi i sezonit, gara për “Këpucën e Artë” sa vjen e bëhet më interesante. Lionel Messi vazhdon të kryesojë në garën për Këpucën e Artë, pasi që deri më tani ai ka realizuar 25 gola në La...

Gjeniu Messi, do të impresionoheni nga statistikat e tij

më 3.2017 - Albeu

Messi është një gjeni në botën e futbollit. "Pleshti" i Barcelonës edhe këtë sezon po dhuron spektakël duke shënuar gola të shumtë për ekipin e tij. Me dy golat në fitoren 4-2 ndaj Valencias, argjentinasi...

Gara për Këpucën e Artë, këta janë golashënuesit më të mirë

më 3.2017 - Arbresh

Teksa po afrohet përfundimi i stinorit, gara për Këpucën e Artë sa vjen e bëhet më interesante. Lionel Messi vazhdon të kryesojë në garën për Këpucën e Artë, pasi që deri më tani ai ka realizuar 25 gola...

Gara për Këpucën e Artë, këta janë golashënuesit më të mirë

më 3.2017 - 10minuta

Teksa po afrohet përfundimi i stinorit, gara për Këpucën e Artë sa vjen e bëhet më interesante. Lionel Messi vazhdon të kryesojë në garën për Këpucën e Artë, pasi që deri më tani ai ka realizuar 25 gola...

Enriques i ndodhi diçka e papritur

më 3.2017 - Zeri

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka pasur një situatë të pazakontë në konferencën për shtyp pas ndeshjes me Valencian, të cilën skuadra e tij e fitoi me rezultat 4:2, shkruan zeri.info. Derisa po fliste...

Gara për Këpucën e Artë, këta janë golashënuesit më të mirë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Teksa po afrohet përfundimi i stinorit, gara për Këpucën e Artë sa vjen e bëhet më interesante. Lionel Messi vazhdon të kryesojë në garën për Këpucën e Artë, pasi që deri më tani ai ka realizuar 25 gola...

Gara për Këpucën e Artë, këta janë golashënuesit më të mirë

më 3.2017 - Gazeta e re

Teksa po afrohet përfundimi i stinorit, gara për Këpucën e Artë sa vjen e bëhet më interesante. Lionel Messi vazhdon të kryesojë në garën për Këpucën e Artë, pasi që deri më tani ai ka realizuar 25 gola...

Lista e golashënuesve: Shikojeni ku e ka lënë Messi Ronaldon

më 3.2017 - Portalb

Me dy golat e shënuara në fitoren e Barcelonës ndaj Valencias, Messi numëron 23 gola këtë edicion në La Liga, duke u shkëputur katër gola nga Ronaldo, shkruan Lajmi.net , transmeton Portalb.mk .

Barcelona thyen rekord 46 vjeçar

më 3.2017 - Portalb

Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou”, njofton Express , përcjell Portalb.mk . Barcelona ka marrë tri pikë me shumë vështirësi ndaj Valencias, pavarësisht se rezultati e tregon të kundërtën....

Gara për Këpucën e Artë, këta janë golashënuesit më të mirë

më 3.2017 - KosovaPress

Lionel Messi vazhdon të kryesojë në garën për Këpucën e Artë, pasi që deri më tani ai ka realizuar 25 gola në La Liga dhe ka plot 50 pikë të mbledhura. Pas argjentinasit renditet sulmuesi i Sportingut,...

Gazetari ia fut gjumit në konferencë, “shkrihet” Luis Enrique

më 3.2017 - Alsat-M

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, ka organizuar një konferencë për shtyp të dielën, sapo ka përfunduar ndeshja me Valencian, në “Camp Nou”. “Lucho” është ballafaquar në mënyrë të habitur me një gazetar,...

Donald Trump Junior përfundon në spital

më 3.2017 - Sovrani

Djali i Donald Trump, Tristan, u dërgua në spital të dielën pasi theu këmbën e tij në qendrën e skijimit në Aspen, shkruan TMZ. Në bazë të informatave të para thuhet se Shërbimi Sekret e ka shoqëruar  5-vjeçarin...

Barcelona rikthehet te fitorja

më 3.2017 - Top Channel

Barcelona është rikthyer te fitorja në kampionatin spanjoll, teksa ka mposhtur me rezultatin 4-2, Valencian. Barcelona është rikthyer te fitorja në kampionatin spanjoll, teksa ka mposhtur me rezultatin...

Bernard Berisha si Leo Messi

më 3.2017 - Aktuale

Më poshtë mund ta shihni një video të Bernard Berishës, i cili “vallëzonte” me një shpejtësi të jashtëzakonshme në fushat e futbollit të Shqipërisë.

Barcelona dhe Valencia luajtën pa mbrojtje

më 3.2017 - Alsat-M

Barcelona nuk ka gabuar në xhiron e 28’të në La Liga, duke e mposhtur Valencian me rezultat 4:2. Këta të fundit luajtën me një lojtar më pak pas daljes me të kuq të Mangalas në minutën e 44’. Golat për...

Barcelona thyen rekord pas 46 vitesh

më 3.2017 - Zhurnal

Një fakt interesant ka nxitur debate në Spanjë. Kjo për faktin se Barcelona luajti ndeshjen e 28 në La Liga pa ndonjë penallti të ekzekutuar ndaj tyre apo edhe lojtarë të ndëshkuar kuq, diçka që nuk kishte...

VIDEO/ Enrique tallet me gazetarin që e ka zënë gjumi në konferencën për mediat

më 3.2017 - Syri

Pas ndeshjes mes Barcelonës dhe Valencias është gati e pabesueshme pasi një gazetar e ka zënë gjumi në momentin kur Luis Enrique po fliste në konferencën për mediat. “Shikoni si fle ai. Kjo do të thotë...

Barcelona mposht Valencian 4-2 Fiton Roma,barazim në City-Liverpool

më 3.2017 - Standard

Barcelona mposht 4-2 Valencian dhe i përgjigjet Real Madrid. Katalanasit fitojnë ndeshjen e javës së 28-të në La Liga, ngjiten në kuotën e 63 pikëve në vend të dytë vetëm dy pikë larg Realit kryesues....

Messi sërish lë shumë pas Ronaldon

më 3.2017 - Syri

Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Lionel Messi, ka shkëlqyer në fitoren prej 4-2 të Barcelonës ndaj Valencias. Argjentinasi shënoi dy gola duke u shkëputur akoma edhe më shumë në listën e golashënuesve...

E zë gazetarin duke fjetur në konferencë, shikoni çfarë i bën Enrique

më 3.2017 - Lajmi.net

Dje konferenca për shtyp e Barcelonës pas ndeshjes ndaj Valencias, nuk ishte e zakonshme. Kjo pasi që Luis Enrique është tallur keq me një gazetar, të cilin e ka zënë duke fjetur. “Shikoni si fle ai. Kjo...

Barcelona mposht Valencian 4-2 Fiton Roma,barazim në City-Liverpool

më 3.2017 - Shqiptarja

Barcelona mposht 4-2 Valencian dhe i përgjigjet Real Madrid. Katalanasit fitojnë ndeshjen e javës së 28-të në La Liga, ngjiten në kuotën e 63 pikëve në vend të dytë vetëm dy pikë larg Realit kryesues....

Poker Barcelona, Katalanasit thyejnë Valencian 4-2 në shtëpi

më 3.2017 - Ora news

Barcelona ka arritur të rikthehet te fitorja në La Liga duke mposhtur në shtëpi me rezultatin 4-2 Valencian në ndeshjen e vlefshme për javën e 28 te kampionatit spanjolll te futbllit. Valencia superizoi...

Leo Messi kryeson “Pichichi” dhe “Këpucën e Artë”

më 3.2017 - Telesport

Leo Messi ka përfituar, në sajë të dy golave që ka shënuar të dielën në mbrëmje ndaj Valencias, për t’u konsoliduar në garën për golashënuesin (Pichichi) më të mirë të La Liga-s dhe fitimin e “Këpucës...

Jemi me fat që e kemi: Bernard Berisha si Leo Messi

më 3.2017 - Lajmi.net

Më poshtë mund ta shihni një video të Bernard Berishës, i cili "vallëzonte" me një shpejtësi të jashtëzakonshme në fushat e futbollit të Shqipërisë. Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra...

Gazetari ia fut gjumit në konferencë, “shkrihet” Luis Enrique

më 3.2017 - Telesport

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, ka organizuar një konferencë për shtyp të dielën, sapo ka përfunduar ndeshja me Valencian, në “Camp Nou”. “Lucho” është ballafaquar në mënyrë të habitur me një gazetar,...

Bernard Berisha si Leo Messi

më 3.2017 - Gazeta Express

Bernard Berisha ditë më parë ka shpërndarë një video në llogarinë e tij në Facebook. Kjo video është kohën kur ai ishte në Kategorinë Superiore në Shqipëri me Skënderbeun, ku anësori i Kombëtares së Kosovës...

Roma rikthehet në vendin e dytë, mposht Sassuolon

më 3.2017 - Ina

Roma është rikthyer sërish në vendin e dytë të tabelës në Serie A. Klubi romak ka mposhtur 3 me 1 Sassuolon për t’iu afruar Juventusit në krye në tetë pikë. Defrel kaloi Sassuolon në epërsi në minutën...

Barcelona thyen rekord 46 vjeçar, me një lojtar më shumë

më 3.2017 - Java News

Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou”. Barcelona ka marrë tri pikë me shumë vështirësi ndaj Valencias, pavarësisht se rezultati e tregon të kundërtën. Në këtë ndeshje, Barcelona sërish luajti...

Barcelona rikthehet te fitorja

më 3.2017 - Ina

Barcelona është rikthyer te fitorja në kampionatin spanjoll, teksa ka mposhtur me rezultatin 4-2, Valencian. Barcelona është rikthyer te fitorja në kampionatin spanjoll, teksa ka mposhtur me rezultatin...

Zyrtare: Caktohet data e El Clasicos

më 3.2017 - Sovrani

Është caktuar data e El Clasicos kthyese të këtij edicioni në La Liga. Federata e Futbollit të Spanjës, ka bërë të ditur ditën se kur do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës. El...

Enrique: Messi ka statistika të pabesueshme

më 3.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv STAMBOLL (AA) - Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, ka deklaruar se ylli argjentinas Lionel Messi i cili me performancën e tij ka thyer çdo rekord, ka arritur statistika të pabesueshme,...

Poker Barcelona, Katalanasit thyejnë Valencian 4-2 në shtëpi

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Barcelona ka arritur të rikthehet te fitorja në La Liga duke mposhtur në shtëpi me rezultatin 4-2 Valencian në ndeshjen e vlefshme për javën e 28 te kampionatit spanjolll te futbllit. Valencia superizoi...

Barazimi i ndeshjes City-Liverpool, Guardiola është i lumtur

më 3.2017 - Java News

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, është ndarë i lumtur me barazimin e skuadrës së tij me Liverpoolin.“Qytetarët” barazuan 1 me 1 me “Të Kuqtë” në një ndeshje me shumë raste për gol.“Nuk mund...

Munir thyen një rekord ndaj ish skuadrës së tij

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Barcelonës mposhti Valencian në takimin e mbrëmshëm me rezultatin 4-2. Golin e dytë për skuadrën e Valencias e shënoi, Munir, ish lojtari i Barcelonës. Munir është lojtari i vetëm këtë sezon...

Enrique e zë gazetarin duke fjetur në konferencë, shikoni çfarë i bën

më 3.2017 - Sovrani

Dje konferenca për shtyp e Barcelonës pas ndeshjes ndaj Valencias, nuk ishte e zakonshme. Kjo pasi që Luis Enrique është tallur keq me një gazetar, të cilin e ka zënë duke fjetur. “Shikoni si fle ai. Kjo...

Barcelona e jashtëzakonshme, shikoni rekordin e fundit

më 3.2017 - Arbresh

Barcelona e ka thyer një rekord të ri 46-vjeçar në La Ligan spanjolle, përcjellë Arbresh.info. Skuadra e drejtuar nga trajneri Luis Enrique e ka mposhtur Valencian me shifrat 4:2 të dielën mbrëma. Barcelona...

Shkrihuni së qeshuri: Kur punën e bëjnë… idiotët

më 3.2017 - Sovrani

Ata i thonë vetes profesionistë, por këto foto janë alarmuese. Ky koleksion tregon se çfarë rrezikojnë këta tipa duke punuar në këtë mënyrë. Share this: Click to share on Facebook (Opens in new window)...

Luis Enrique vjen me një deklaratë bombastike për Messin

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka mposhtur Valencian në Camp Nou me rezultatin final 4-2. Pas takimit trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka folur për lojtarin e tij, Lionel Messi ku tha se është duke kaluar në...

Messi lë shumë prapa Ronaldon

më 3.2017 - Iliria News

Leo Messi është golashënuesi më i mirë deri më tani në La Liga Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Lionel Messi, ka shkëlqyer në fitoren prej 4:2 të Barcelonës ndaj Valencias, transmeton Gazeta Express....

Roma 3-1 Sassuolo, notat e lojtarëve

më 3.2017 - Telegrafi

Roma ka fituar ndaj Sassuolos në Serie A me rezultat 3-1 dhe kështu është rikthyer në vendin e dytë. Golin e nderit për mysafirët e shënoi Gregoire Defrel në minutën e nëntë, kurse për vendasit shënuan:...

Barcelona fiton dhe shpreson

më 3.2017 - Iliria News

Ka përfunduar ndeshja e gjiros së 28-të mes Barcelonës dhe Valencias. Ekipi blaugran ka fituar ndeshjen me rezultat  4-2. Valencia ishin të parët që shënuan gol me anë të Mangala, në minutën e 29. Nuk...

Barcelona 4-2 Valencia, notat e lojtarëve

më 3.2017 - Telegrafi

Barcelona fitoi ndaj Valencias me rezultat 4-2 në Camp Nou. Golat në këtë takim për vendasit i shënuan: Luis Suarez (35’), Lionel Messi (45’, 52’) dhe Andre Gomes (89’). Kurse për mysafirët Eliaquim Mangalas...

Messi lë shumë prapa Ronaldon

më 3.2017 - Gazeta Express

Leo Messi është golashënuesi më i mirë deri më tani në La Liga Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Lionel Messi, ka shkëlqyer në fitoren prej 4:2 të Barcelonës ndaj Valencias, transmeton Gazeta Express....

Barcelona thyen rekord 46 vjeçar

më 3.2017 - Zeri

Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou” Barcelona ka marrë tri pikë me shumë vështirësi ndaj Valencias, pavarësisht se rezultati e tregon të kundërtën. Në këtë ndeshje, Barcelona sërish luajti...

Vakia e javës në Kosovë: Sulmuesi zëvendëson portierin, pret penalltinë

më 3.2017 - Koha.mk

Një vaki interesante ka ndodhur në futbollin kosovar këtë javë. Në ndeshjen e Ligës së Parë, mes Kosovës së Prishtinës dhe Ballkanit, e cila përfundoi 2:2 ka ndodhur diçka vërtetë e jashtëzakonshme. Në...

FOTO/ Barcelona thyen rekordin pas 46 vitesh

më 3.2017 - Syri

Një fakt interesant ka nxitur debate në Spanjë. Kjo për faktin se Barcelona luajti ndeshjen e 28 në La Liga pa ndonjë penallti të ekzekutuar ndaj tyre apo edhe lojtarë të ndëshkuar kuq, diçka që nuk kishte...

Barcelona thyen rekord 46 vjeçar

më 3.2017 - Gazeta Express

Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou” Barcelona ka marrë tri pikë me shumë vështirësi ndaj Valencias, pavarësisht se rezultati e tregon të kundërtën. Në këtë ndeshje, Barcelona sërish luajti...

Barça nuk gabon ndaj Valencias, me golat e Messit i qëndron hije Realit

më 3.2017 - Telegrafi

Pas humbjes ndaj Deportivo de La Corunas, Barcelona i është kthyer fitoreve në La Liga. Këtë herë klubi katalunas fitoi 4-2 në Camp Nou ndaj Valencias. Goli i parë në takim erdhi nga mysafirët të cilët...

Roma triumfon me përmbysje për të mbajtur pozitën e dytë

më 3.2017 - Telegrafi

Me rezultat prej 2-1, Roma e ka fituar ndeshjen e javës së 29-të në Serie A kundër Sassuolos. Në sfidën e zhvilluar në Stadio Olimpico, të parët në epërsi kaluan mysafirët. Gregoire Defrel pranoi një top...

Messi, tetë sezone me radhë mbi 40 gola

më 3.2017 - OraInfo

Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou”, në një ndeshje ku shkëlqeu Leo Messi Leo Messi shënoi dy gola dhe u vlerësua me notë marramendëse (10) për paraqitjen ndaj Valencias. Me këto dy gola,...

Lista e golashënuesve: Shikojeni ku e ka lënë Messi Ronaldon

më 3.2017 - Lajmi.net

Me dy golat e shënuara në fitoren e Barcelonës ndaj Valencias, Messi numëron 23 gola këtë edicion në La Liga, duke u shkëputur katër gola nga Ronaldo. Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra...

Messi, tetë sezone me radhë mbi 40 gola

më 3.2017 - Gazeta Express

Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou”, në një ndeshje ku shkëlqeu Leo Messi Leo Messi shënoi dy gola dhe u vlerësua me notë marramendëse (10) për paraqitjen ndaj Valencias, transmeton Gazeta...

FOTO/ Mrekullia Messi, shikoni notën marramendëse të argjentinasit

më 3.2017 - Syri

Barcelona nuk ka gabuar në javën e 28’të në La Liga, duke e mposhtur Valencian me rezultat 4:2, këta të fundit luajtën me një lojtar më pak pas daljes me të kuq të Mangalas në minutën e 44’. Në këtë ndeshje...

A e dini me kë takohen xhiron tjetër Real Madridi dhe Barcelona?

më 3.2017 - Lajmi.net

Liderët e La Ligas xhiron e ardhshme i pret punë e lehtë, së paku në letër. Real Madridi në ‘Santiago Bernabeu’ përballet me Alavesin. Në anën tjetër, ndjekësit e parë të tyre, skuadra e Barcelonës, udhëton...

Roma bën detyrën, fiton pa probleme kundër Sassuolos me rezultatin 3-1

më 3.2017 - NOA

Skuadra e Romës vijon të mbrojë vendin e dytë në “Serinë A” italiane, pas fitores që arriti mbrëmjen e sotme kundër Sassuolos me rezultatin 3-1. Takimi u luajt në stadiumin “Olimpico”, ndërsa ndeshja u...

FOTO/ Mbyllen të gjitha ndeshjet, kjo është renditja aktuale në La Liga

më 3.2017 - Syri

Real Madrid ka ruajtur kreun me fitoren 1-2 në udhëtim te Bilbao. Fitore ka shënuar edhe Barcelona në ‘Camp Nou’,  ndaj Valencias me rezultat 4:2. Komentet Shto koment

Kjo është renditja aktuale në La Liga

më 3.2017 - Lajmi.net

Janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së 28-të të La Ligas. Real Madrid ka ruajtur kreun me fitoren 1-2 në udhëtim te Bilbao. Fitore ka shënuar edhe Barcelona në ‘Camp Nou’,  ndaj Valencias me rezultat 4:2....

Natë magjike për Leo Messin, shikoni notën marramendëse të argjentinasit

më 3.2017 - Gazeta Express

Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou”, në një ndeshje ku shkëlqeu Leo Messi Barcelona nuk ka gabuar në xhiron e 28’të në La Liga, duke e mposhtur Valencian me rezultat 4:2, këta të fundit...

Barcelona – Valencia, vlerësimet e lojtarëve

më 3.2017 - OraInfo

Barcelona i është përgjigjur me fitore Real Madridit.  ‘Blaugranët’ kanë mposhtur 4:2 Valencian, për të ngushtuar në dy pikë epërsinë me Real Madridin në renditjen tabelare. Me notën më të madhe për paraqitje...

Roma rikthehet në pozitën e dytë

më 3.2017 - Aktuale

Roma ka fituar përballjen ndaj Sassuolos, duke shpresuar ende për titullin kampion. Sassuolo ishin të parët që hapën ndeshjen me anë të Defrel për 0-1. Nuk kaloj shumë dhe ishte Leandro Paredes, i cili...

SERIE A / Roma mbron vendin e dytë

më 3.2017 - Telesport

Roma e drejtuar nga Luciano Spalletti ka fituar në ndeshjen që mbylli javën e 29-të të Serie A. Verdhekuqtë mposhtën me rezultatin 3-1 skuadrën e Sassuolo, duke reaguar ndaj disavantazh fillestar të pësuar...

City-Liverpool, spektakël për një pikë

më 3.2017 - Top Channel

Një ndeshje spektakolare është zhvilluar sot në "Etihad Stadium", midis Manchester City dhe Liverpool. Të dy ekipet janë në garë për të siguruar një vend në Ligën e kampionëve, sezonin e ardhshëm dhe marrja...

Barcelona shkatërron Valencian, fiton 4-2

më 3.2017 - NOA

Skuadra e Barcelonës ka shkatërruar Valencian në mbrëmjen e sotme me rezultatin 4-2. Takimi i vlefshëm për javën e 28-të të “La Ligas” spanjolle u luajt në stadiumin “Camp Nou”. Golat për Barcelonën u...

VIDEO/ Barcelona i rikthehet fitoreve ndaj Valencias

më 3.2017 - Syri

Barcelona i është kthyer fitoreve, pas humbjes në xhiron e shkuar nga Deportivo La Coruna. 4 me 2 ishte rezultati përfundimtar i takimit me Valencian. Mangala kaloi i pari Valencian në epërsi, ndërsa Luis...

Notat e lojtarëve: Barcelona – Valencia, notë e “çmendur” për Leo Messin

më 3.2017 - GazetaBlic

Leo Messi ishte i jashtëzakonshëm në fitoren e Barcelonës. Messi pati një nga paraqitjet më të mira të sezonit me Barcelonën, në ndeshjen të cilët katalanasit e fituan me rezultat 4:2 përballë Valencias...

Barcelona fiton dhe shpreson

më 3.2017 - Aktuale

Ka përfunduar ndeshja e gjiros së 28-të mes Barcelonës dhe Valencias. Ekipi blaugran ka fituar ndeshjen me rezultat  4-2. Valencia ishin të parët që shënuan gol me anë të Mangala, në minutën e 29. Nuk...

VIDEO/ Roma rikthehet në vendin e dytë, mposht Sassuolon

më 3.2017 - Syri

Roma është rikthyer sërish në vendin e dytë të tabelës në Serie A. Klubi romak ka mposhtur 3 me 1 Sassuolon për t’iu afruar Juventusit në krye në tetë pikë. Defrel kaloi Sassuolon në epërsi në minutën...

Barcelona – Valencia, vlerësimet e lojtarëve

më 3.2017 - Lajmi.net

Barcelona i është përgjigjur me fitore Real Madridit. ‘Blaugranët’ kanë mposhtur 4:2 Valencian, për të ngushtuar në dy pikë epërsinë me Real Madridin në renditjen tabelare. Me notën më të madhe për paraqitje...

I magjishmi Messi i jep Barçës epërsinë për herë të dytë ndaj Valencias

më 3.2017 - Telegrafi

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Valencias me rezultat 3-2. Goli erdhi nga Lionel Messi në minutën e 52-të, ku argjentinasi gjuajti bukur me të djathtën, duke mposhtur portierin kundërshtarë edhe pse...

Barça i kthehet fitoreve, mbetet hije e Realit

më 3.2017 - Albeu

Barcelona nuk ka gabuar në xhiron e 28’të në La Liga, duke e mposhtur Valencian me rezultat 4:2, këta të fundit luajtën me një lojtar më pak pas daljes me të kuq të Mangalas në minutën e 44’. Golat...

Nuk gabon Roma

më 3.2017 - Albeu

Roma ka vazhduar me fitore në Serinë A, duke mposhtur 3:1 Sassuolon në “Olimpico”, për të qëndruar në hap me liderin Juventusin. Golat për Romën i shënuan Leandro Daniel Paredes (16’), Mohamed Salah...

Nuk gabon Roma

më 3.2017 - Zeri

Roma e ka mposhtur 3:1 Sassuolon Roma ka vazhduar me fitore në Serie A, duke mposhtur 3:1 Sassuolon në “Olimpico”, për të qëndruar në hap me liderin Juventusin, shkruan Gazeta Express. Golat për Romën...

Roma vazhdon sigurt

më 3.2017 - OraInfo

Roma e ka mposhtur 3:1 Sassuolon Roma ka vazhduar me fitore në Serie A, duke mposhtur 3:1 Sassuolon në “Olimpico”, për të qëndruar në hap me liderin Juventusin. Golat për Romën i shënuan Leandro Daniel...

Roma "bisht" i Juventusit, fitore dhe spektakël [Video]

më 3.2017 - Indeks online

Roma ka fituar përballjen ndaj Sassuolos, duke shpresuar ende për titullin kampion. Sassuolo ishin të parët që hapën ndeshjen me anë të Defrel për 0-1. Nuk kaloj shumë dhe ishte Leandro Paredes, i cili...

Barcelona mund Valencian

më 3.2017 - RTV 21

Ishte një ndeshje shumë interesante sonte në Camp Nou Barcelona e cila para fitores ishte 5 pikë pas liderit Real Madrid i cili kishte një lojë më pak të zhvilluar, andaj fitorja ishte e vetmja zgjidhje...

Barça rikthehet spektakolare, 4-2 me Valencian

më 3.2017 - SuperSport

Spektakël dhe emocione pa fund në Camp Nou aty ku Barcelona me shumë vuajtje mposhti 4-2 Valencian duke ruajtur hapin e Realit të Madridit për të shpresuar deri në fund te mbrojtja e titullit në La Liga....

Valencia me 10 lojtarë e pafuqishme ndaj Barcelonës

më 3.2017 - Gazeta Express

Barcelona ka marrë tre pikë me shumë vështirësi ndaj Valencias në “Camp Nou”, pavarësisht rezultatit 4:2 Barcelona nuk ka gabuar në xhiron e 28’të në La Liga, duke e mposhtur Valencian me rezultat 4:2,...

Barcelona deklasoi Valencian, shkëlqeu Messi

më 3.2017 - GazetaBlic

Barcelona ka shënuar fitore të thellë përballë Valencias në “Camp Nou”. Barcelona i është rikthyer fitores në La Liga pas humbjes nga Deportivo La Coruna, duke e mundur Valencian me rezultatin 4:2, raporton...

Nuk gabon Roma

më 3.2017 - Gazeta Express

Roma e ka mposhtur 3:1 Sassuolon Roma ka vazhduar me fitore në Serie A, duke mposhtur 3:1 Sassuolon në “Olimpico”, për të qëndruar në hap me liderin Juventusin, shkruan Gazeta Express. Golat për Romën...

Barcelona e demolon Valencian

më 3.2017 - OraInfo

Barcelona ka marrë tre pikë me shumë vështirësi ndaj Valencias në “Camp Nou”, pavarësisht rezultatit 4:2 Barcelona nuk ka gabuar në xhiron e 28’të në La Liga, duke e mposhtur Valencian me rezultat 4:2,...

Barcelona, “hije” e Realit

më 3.2017 - Lajmi.net

Barcelona ka vuajtur për të marrë tre pikë nga përballja me Valencian. Skuadra e Luis Enrique ka mposhtur 4:2 Valencian në kuadër të xhiros së 28-të të La Ligas. Mysafirët u shkaktuan shumë probleme vendasve...

Roma rikthehet në pozitën e dytë

më 3.2017 - Lajmi.net

Roma ka vazhduar me fitore në Serie A. Giallorosët kanë mposhtur 3:1 në ‘Olimpico’ Sassuolon, për t’u rikthyer në pozitën e dytë. Paredes, Salah dhe Dzeko shënuan për fitoren e Romës, ndërsa golin e vetëm...

Barcelona në frymën e Messit, fiton dhe shpreson [Video]

më 3.2017 - Indeks online

Ka përfunduar ndeshja e gjiros së 28-të mes Barcelonës dhe Valencias. Ekipi blaugran ka fituar ndeshjen me rezultat  4-2. Valencia ishin të parët që shënuan gol me anë të Mangala, në minutën e 29. Nuk...

Messi “show”, Barcelona ndjek Realin!

më 3.2017 - Telesport

Barcelona ka fituar 4-2 ndaj Valencia në “Camp Nou”, duke mbajtur gjallë shpresën për titullin kampion në Spanjë. Katalanasit mposhtën një kundërshtar që luajti për 50 minuta me një futbollist më pak dhe...

Roma shënon sërish ndaj Sassuolos

më 3.2017 - Zeri

Roma ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Sassuolos. Për 3:1 shënoi Edin Dzeko në minutën e 68’të.

Dramë në Camp Nou, Messi kaloi Barçën në epërsi, por ish-lojtari i katalunasve barazoi pas një minute

më 3.2017 - Telegrafi

Dy gola të shpejtë janë shënuar në minutat e fundit të pjesës së parë mes Barcelonës dhe Valencias. Lionel Messi shënoi nga pika e bardhë në minutën e 45-të për 2-1, por epërsia e vendësve zgjati vetëm...

VIDEO/ Roma vulos fitoren, shënon golin e tretë

më 3.2017 - Syri

Roma ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Sassuolos. Për 3:1 shënoi Edin Dzeko në minutën e 68’. Edin Dzeko Goal AS Roma 3 - 1 Sassuolo Serie A... by Score5 Komentet Shto koment

Roma shënon sërish ndaj Sassuolos

më 3.2017 - Gazeta Express

Roma ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Sassuolos. Për 3:1 shënoi Edin Dzeko në minutën e 68’të. Edin Dzeko Goal AS Roma 3 - 1 Sassuolo Serie A... by Score5 Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Zgjat pak epërsia e Valencias, Barça barazon me Suarezin

më 3.2017 - Telegrafi

Barcelona ka barazuar rezultatin ndaj Valencias në 1-1. Goli i barazimit erdhi nga Luis Suarez në minutën e 35-të pas një asistimi dinak nga Neymar. Për mysafirët shënoi shënoi Eliaquim Mangala në minutën e 29-të. /Telegrafi/

Super-gol i Messit, Barcelona në epërsi

më 3.2017 - Zeri

Barcelona ka kaluar sërish në epërsi ndaj Valencias. Për 3:2 shënoi Leo Messi në minutën e 53’të të ndeshjes. Ai shënoi me këmbë e djathtë.

VIDEO/ Messi përmbys Valencian

më 3.2017 - Syri

Barcelona ka rikthyer sërish epërsinë ndaj Valencias, me golin e shënuar nga Messi. ashgsdugsdugcdcgdshvc by nammakudla Komentet Shto koment

Messi kalon në epërsi Barcelonën

më 3.2017 - Gazeta Express

Barcelona ka kaluar sërish në epërsi ndaj Valencias. Për 3:2 shënoi Leo Messi në minutën e 53’të të ndeshjes. Ai shënoi me këmbë e djathtë. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Barcelona rikthen epërsinë, Messi shënon gol të bukur

më 3.2017 - GazetaBlic

Lionel Messi ka shënuar për epërsinë 3-2 të Barcelonës përballë Valencias, në minutën e 53 të takimit. https://u.nya.is/qwzosf.mp4

Super-gol i Messit, Barcelona në epërsi

më 3.2017 - Lajmi.net

Barcelona ka rikthyer sërish epërsinë ndaj Valencias, me golin e shënuar nga Messi. Lionel Messi Goal HD – Barcelona 3-2 Valencia… by nammakudla Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime,...

Messi e shënon edhe golin e dytë

më 3.2017 - OraInfo

Barcelona e ka rikthyer epërsinë ndaj Valencias me golin e shënuar nga Messi. Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/ LEXO PO ASHTU: Arsenal – Arsene Wenger, bëhet zyrtare

Karton i kuq në ndeshjen Barcelona – Valencia, shënohen dy gola të shpejtë

më 3.2017 - Zeri

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Barcelona – Valencia. Fillimsiht Leo Messi shënoi nga penalltia, që e shkaktoi Mangala dhe u ndëshkua me të kuq dhe pak minuta më vonë, Munir el Haddadi i shënoi...

Roma përmbys Sassuolon, kalon në epërsi

më 3.2017 - GazetaBlic

Mohamed Salah ka shënuar për epërsinë 2:1 të Romës përballë Sassuolos, në fundin e pjesës së parë.

Man. City-Liverpool, barazim spektakolar 1-1

më 3.2017 - SuperSport

Man. City-Liverpool nuk prodhoi dot një fitues por dueli në “Etihad Stadium” ishte një kartolinë “bio” me dy skuadrat që dhuruan një ritëm të pabesueshëm në fushë ku e vetmja gjë që mungoi ishte saktësia...

Roma përmbysi Sassuolon

më 3.2017 - Gazeta Express

Roma është duke fituar 2:1 ndaj Sassuolos. Para se skuadrat të shkojnë në pushim të pjesës së parë - Mohamed Salah shënoi për rezultatin momental 2:1, duke përmbysur rezultatin ndaj mysafirëve. Bëje LIKE...

VIDEO/ Karton i kuq dhe penallti tek Barcelona-Valencia, shënohen edhe dy gola të tjerë

më 3.2017 - Syri

Barcelona ka përmbysur rezultatin ndaj Valencias, me golin e shënuar nga Messi nga penalltia. --- by Video-Sport Komentet Shto koment

Munir e ndëshkon Barcelonën, u kërkon falje tifozëve në “Camp Nou”

më 3.2017 - GazetaBlic

Futbollisti i Barcelonës i huazuar te Valencia, Munir El Haddadi, ka shënuar për të barazuar në 2:2 rezultatin për Valencian, në fundin e pjesës së parë. https://u.nya.is/ibomqc.mp4

Munir i shënon Barcës, i pabesueshëm reagimi i tij pas golit

më 3.2017 - Lajmi.net

Valencia ka barazuar në 2:2 rezultatin ndaj Barcelonës, me golin e El Haddadi. Munir El Haddadi Goal HD – Barcelona 2-2… by Video-Sport Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime,...

Karton i kuq në ndeshjen Barcelona – Valencia, shënohen dy gola të shpejtë

më 3.2017 - Gazeta Express

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Barcelona – Valencia. Fillimsiht Leo Messi shënoi nga penalltia, që e shkaktoi Mangala dhe u ndëshkua me të kuq dhe pak minuta më vonë, Munir el Haddadi i shënoi...

Penallti për Barcelonën, shënon Messi

më 3.2017 - GazetaBlic

Messi ka shënuar për epërsinë 2:1 të Barcelonës përballë Valencias nga penalltia, në fundin e pjesës së parë. https://u.nya.is/zapexn.mp4

Penallti për Barcelonën, çfarë bëri Messi?

më 3.2017 - Lajmi.net

Barcelona ka përmbysur rezultatin ndaj Valencias, me golin e shënuar nga Messi nga penalltia. Lionel Messi Penalty Goal HD – Barcelona 2-1… by HoFoot Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra...

Barcelona – Valencia, ndodh ‘çmenduria’ e vitit

më 3.2017 - OraInfo

Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Valencias, ku Messi shënoi nga pika e bardhë, por mysafirët e barazuar shumë shpejtë rezultatin. Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/ Barcelona LEXO PO ASHTU:...

Messi lë shumë prapa Ronaldon

më 3.2017 - Infokusi

Leo Messi është golashënuesi më i mirë deri më tani në La Liga Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Lionel Messi, ka shkëlqyer në fitoren prej 4:2 të Barcelonës ndaj Valencias, transmeton Gazeta Express....

VIDEO/ Suarez barazon Valencian

më 3.2017 - Syri

Barcelona ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Valencias, me golin e shënuar nga Luis Suarez. Luis Suarez Goal HD - Barcelona 1-1 Valencia 19... by PatsaN4ik Komentet Shto koment

Super Suarez, me këtë gol i përgjigjet Valencias

më 3.2017 - Lajmi.net

Barcelona ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Valencias, me golin e shënuar nga Luis Suarez. Luis Suarez Goal HD – Barcelona 1-1 Valencia 19… by PatsaN4ik Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra...

Super Suarez, me këtë gol i përgjigjet Valencias

më 3.2017 - Zeri

Barcelona ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Valencias. Ishte sulmuesi Luis Suarez ai që shënoi për 1:1 në minutën e 35’të të ndeshjes.

Reagon Barcelona, shënon Suarez

më 3.2017 - Gazeta Express

Barcelona ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Valencias. Ishte sulmuesi Luis Suarez ai që shënoi për 1:1 në minutën e 35’të të ndeshjes. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Reagon shpejt Barcelona, barazon Suarez

më 3.2017 - GazetaBlic

Luis Suarez ka barazuar në 1-1 rezultatin për Barcelonën përballë Valencias, në minutën e 35 të takimit. https://u.nya.is/xvqbwx.mp4

Suarez e kthen Barcelonën në lojë

më 3.2017 - OraInfo

Barcelona e ka barazuar rezultatin ndaj Valencias me golin e shënuar nga Suarez. Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/ LEXO PO ASHTU: Ja sa kushtojnë orat e trajnerëve të njohur në Premier League (FOTO)

Valencia shokon Barcelonën

më 3.2017 - Gazeta Express

Valencia ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës në ndeshjen që po zhvillohet në "Camp Nou". Ishte ish-mbrojtësi i Manchester Cityt, Mangala, ai që shënoi me kokë për 0:1 në minutën e 29’të, duke heshtur tifozët....

Valencia shokon Barcelonën, kalon në epërsi

më 3.2017 - GazetaBlic

Eliaquim Mangala ka shënuar për epërsinë 0:1 të Valencias përballë Barcelonës në “Camp Nou”, në minutën e 29 të ndeshjes. https://u.nya.is/oyoqzk.mp4

Valencia i shënon Barcelonës

më 3.2017 - OraInfo

Valencia ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës me golin e shënuar nga Mangala. Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/ LEXO PO ASHTU: Turan shënon të katërtin për Barcelonan (Video)

Ky gol i Valencias trondit Barcelonën

më 3.2017 - Lajmi.net

Valencia ka befasuar Barcelonën, duke i shënuar për 0-1 me anë të Mangala. Eliaquim Mangala Goal HD – Barcelona 0-1… by PatsaN4ik Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke...

VIDEO/ Roma barazon Sassuolon me një supergol

më 3.2017 - Syri

Roma ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Sassuolos, me anë të Paredes. Leandro Paredes GOAL HD - AS Roma 1-1 Sassuolo... by 87taras Komentet Shto koment

Super-gol në ndeshjen Roma – Sassuolo

më 3.2017 - Zeri

Roma ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Sassuolos. Ishte Leandro Daniel Paredes ai që shënoi barazoi rezultatin në minutën e 16’të, pak pasi mysafirët kaluan në epërsi përmes Gregoire Defrel.

VIDEO/ Sassuolo befason Romën

më 3.2017 - Syri

Sassuolo ka kaluar në epërsi ndaj Romës në ndeshjen që po zhvillohet në “Olimpico”. Gregoire Defrel befasoi vendasit duke kaluar ekipin e tij në epërsi në minutën e nëntë të ndeshjes. Gregoire Defrel Goal...

Roma bombardon Sassuolon, barazon rezultatin

më 3.2017 - GazetaBlic

Roma ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Sassuolos, me anë të Paredes në minutën e 16 të lojës.

Reagon Roma, Paredes shënon gol të bukur

më 3.2017 - Gazeta Express

Roma ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Sassuolos. Ishte Leandro Daniel Paredes ai që shënoi barazoi rezultatin në minutën e 16’të, pak pasi mysafirët kaluan në epërsi përmes Gregoire Defrel. Bëje LIKE...

Barcelona thyen rekord 46 vjeçar

më 3.2017 - Infokusi

Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou” Barcelona ka marrë tri pikë me shumë vështirësi ndaj Valencias, pavarësisht se rezultati e tregon të kundërtën. Në këtë ndeshje, Barcelona sërish luajti...

Super-gol në ndeshjen Roma – Sassuolo

më 3.2017 - Lajmi.net

Roma ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Sassuolos, me anë të Paredes. Leandro Paredes GOAL HD – AS Roma 1-1 Sassuolo… by 87taras Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke...

Sassuolo trondit Romën

më 3.2017 - Lajmi.net

Sassuolo ka befasuar Romën, duke kaluar në epërsi me golin e shënuar nga Defrel në minutën e 9-të. Gregoire Defrel Goal HD – AS Roma 0-1 Sassuolo… by Live1Goals Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni...

Roma e barazon rezultatin

më 3.2017 - OraInfo

Roma e ka barazuar rezultatin ndaj Sassulos me golin e shënuar nga Paredes Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/ LEXO PO ASHTU: William konfirmon vdekjen e nënës

Roma 3-1 Sassuolo, notat e lojtarëve

më 3.2017 - Almakos

Roma ka fituar ndaj Sassuolos në Serie A me rezultat 3-1 dhe kështu është rikthyer në vendin e dytë. Golin e nderit për mysafirët e shënoi Gregoire Defrel në minutën e nëntë, kurse për vendasit shënuan:...

Sassuolo shokon Romën

më 3.2017 - Gazeta Express

Sassuolo ka kaluar në epërsi ndaj Romës në ndeshjen që po zhvillohet në “Olimpico”. Gregoire Defrel befasoi vendasit duke kaluar ekipin e tij në epërsi në minutën e nëntë të ndeshjes. Gregoire Defrel Goal...

Sassuolo e befason Romën

më 3.2017 - OraInfo

Sassulo ka kaluar në epërsi ndaj Romës me golin e shënuar nga Defrel. Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/ LEXO PO ASHTU: Xhaka takon fansin e tij pas disa vitesh, thotë se e inspiron

Ndryshon renditja në garën për ‘Këpucën e Artë’ – nuk kryeson Messi

më 3.2017 - GazetaBlic

Lionel Messi ka humbur kryesimin në garën për Këpucën e Artë. Është sulmuesi i Sporting Lisbonës, Bas Dost, që me dy golat e shënuara në fitoren e skuadrës së tij ndaj Nacional, ka marrë kryesimin. Dost...

City dhe Liverpooli remizojnë, Lallana tragjik

më 3.2017 - Lajm

Manchester City dhe Liverpooli kanë ndarë pikët në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Etihad”, duke barazuar 1:1. Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, djelmoshat e Pep Guardiolas nuk kanë arritur që të...

Man City 1-1 Liverpool, notat e lojtarëve

më 3.2017 - Telegrafi

Manchester City barazoi në shtëpi kundër Liverpoolit me rezultat 1-1 në Ligën Premier. Golin për Reds e shënoi James Milner (51’) nga pika e bardhë, kurse për vendasit Sergio Aguero (69’). Por, lojtari...

Leo Messi me notë marramendëse

më 3.2017 - Lajm

Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou”, në një ndeshje ku shkëlqeu Leo Messi Barcelona nuk ka gabuar në xhiron e 28’të në La Liga, duke e mposhtur Valencian me rezultat 4:2, këta të fundit...

Barcelona 4-2 Valencia, notat e lojtarëve

më 3.2017 - Almakos

Barcelona fitoi ndaj Valencias me rezultat 4-2 në Camp Nou. Golat në këtë takim për vendasit i shënuan: Luis Suarez (35’), Lionel Messi (45’, 52’) dhe Andre Gomes (89’). Kurse për mysafirët Eliaquim Mangalas...

Këpuca e Artë, a e dini kush po kryeson?

më 3.2017 - OraInfo

Lionel Messi ka humbur kryesimin në garën për Këpucën e Artë.  Është sulmuesi i Sporting Lisbonës, Bas Dost, që me dy golat e shënuara në fitoren e skuadrës së tij ndaj Nacional, ka marrë kryesimin. Bost...

Roma i do vetëm tri pikët ndaj Sassuolos, formacionet zyrtare

më 3.2017 - Telegrafi

Roma është nikoqir i Sassuolos në javën e 29-të të kampionatit italian në futboll. Giallorossët janë në vend të tretë në tabelë me 62 pikë, mirëpo nuk guxojnë të lëshojnë pikë, pasi Lazio (57 pikë) është...

Roma feston dhe ruan vendin e dytë

më 3.2017 - Lajm

Roma e ka mposhtur 3:1 Sassuolon Roma ka vazhduar me fitore në Serie A, duke mposhtur 3:1 Sassuolon në “Olimpico”, për të qëndruar në hap me liderin Juventusin, shkruan Gazeta Express. Golat për Romën...

Barcelona u rikthehet fitoreve

më 3.2017 - Tetova Sot

Barcelona i është kthyer fitoreve, pas humbjes në xhiron e shkuar nga Deportivo La Coruna. 4 me 2 ishte rezultati përfundimtar i takimit me Valencian. Mangala kaloi i pari Valencian në epërsi, ndërsa Luis...

Barcelona i rri në qafë Realit

më 3.2017 - Lajm

Barcelona ka marrë tre pikë me shumë vështirësi ndaj Valencias në “Camp Nou”, pavarësisht rezultatit 4:2 Barcelona nuk ka gabuar në xhiron e 28’të në La Liga, duke e mposhtur Valencian me rezultat 4:2,...

Roma rikthehet në vendin e dytë, mposht Sassuolon

më 3.2017 - Tetova Sot

Roma është rikthyer sërish në vendin e dytë të tabelës në Serie A. Klubi romak ka mposhtur 3 me 1 Sassuolon për t’iu afruar Juventusit në krye në tetë pikë. Defrel kaloi Sassuolon në epërsi në minutën...

Barça nuk gabon ndaj Valencias, me golat e Messit i qëndron hije Realit

më 3.2017 - Almakos

Pas humbjes ndaj Deportivo de La Corunas, Barcelona i është kthyer fitoreve në La Liga. Këtë herë klubi katalunas fitoi 4-2 në Camp Nou ndaj Valencias. Goli i parë në takim erdhi nga mysafirët të cilët...

Roma triumfon me përmbysje për të mbajtur pozitën e dytë

më 3.2017 - Almakos

Me rezultat prej 2-1, Roma e ka fituar ndeshjen e javës së 29-të në Serie A kundër Sassuolos. Në sfidën e zhvilluar në Stadio Olimpico, të parët në epërsi kaluan mysafirët. Gregoire Defrel pranoi një top...

Këpuca e Artë, a e dini kush po kryeson?

më 3.2017 - Lajmi.net

Lionel Messi ka humbur kryesimin në garën për Këpucën e Artë. Është sulmuesi i Sporting Lisbonës, Bas Dost, që me dy golat e shënuara në fitoren e skuadrës së tij ndaj Nacional, ka marrë kryesimin. Bost...

Roma nuk ndalet

më 3.2017 - Arbresh

Roma ka vazhduar me fitore në Serie A. Giallorosët kanë mposhtur 3:1 në ‘Olimpico’ Sassuolon, për t’u rikthyer në pozitën e dytë. Paredes, Salah dhe Dzeko shënuan për fitoren e Romës, ndërsa golin e vetëm...

Milner vendos rekord të ri në Premier League

më 3.2017 - Telesport

James Milner ka vënë një rekord të ri në Premier League pasi goli i tij e ndihmoi ekipin e Liverpool në barazimin 1-1 kundër Manchester City, ditën e dielë. Mesfushori, ish-lojtar i City, shënoi me penallti...

Spektakël në ‘Camp Nou’, fiton Barça

më 3.2017 - Arbresh

Barcelona ka vuajtur për të marrë tre pikë nga përballja me Valencian. Skuadra e Luis Enrique ka mposhtur 4:2 Valencian në kuadër të xhiros së 28-të të La Ligas. Mysafirët u shkaktuan shumë probleme vendasve...

Roma vulos fitoren, shënon golin e tretë

më 3.2017 - Tetova Sot

Roma ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Sassuolos. Për 3:1 shënoi Edin Dzeko në minutën e 68’.

VIDEO/ Manchester City dhe Liverpul bëjnë ‘paqe’, lamtumirë titullit!

më 3.2017 - BalkanWeb

Supertakimi i kësaj jave në “Premier League” mes Manchester United dhe Liverpul ka përfunduar me rezultatin e barabartë 1-1 duke mos ndryshuar pozitat e dy skuadrave në klasifikimin e kampionatit anglez,...

Manchester City e Liverpooli ndajnë pikët

më 3.2017 - Albeu

Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, djelmoshat e Pep Guardiolas nuk kanë arritur që të marrin më shumë se një pikë ndaj Liverpoolit në Premierligë, ndeshje e vlefshme për xhiron e 29’të. Cityzens...

Barcelona – Valencia, vjen goli i gjashtë

më 3.2017 - Arbresh

Barcelona e pret në ‘Camp Nou’ Valencian në një ndeshje shumë interesante, raporton Arbresh.info.\ Vjen edhe goli i gjashtë në ndeshje. Andre Gomes realizon pëer 4:2 për Barcelonën. Kjo sfidë i takon xhiros...

FOTO/ Formacionet zyrtare: Roma – Sassuolo

më 3.2017 - Syri

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës e Sassuolos Roma dhe Sassuolo do të përballen në “Olimpico” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 29’ në Serie A. Roma:  Komentet Shto koment

Roma – Sassuolo, formacionet zyrtare

më 3.2017 - GazetaBlic

Roma e pret Sassuolon në ‘Stadio Olimpico’, për ndeshjen e cila starton në 20.45 Më poshtë i keni formacionet startuese të skuadrave. Roma: Szczesny; Rudiger, Fazio, Manolas; Peres, Paredes, Strootman,...

Vlerësimet e lojtarëve: Manchester City – Liverpool

më 3.2017 - Lajmi.net

Manchester City dhe Liverpool kanë ndarë pikët duke luajtur barazim 1:1 në ‘Etihad Stadium’. Për vendasit shënoi Aguero, ndërsa për mysafirët Milner nga penalltia. Parashikoni n deshje të futbollit dhe...

Formacionet zyrtare: Roma – Sassuolo

më 3.2017 - Lajmi.net

Roma në kuadër të xhiros së 29-të pret Sassuolon në shtëpi. Formacionet zyrtare: Roma: Sassuolo: Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

City e Liverpool ndajnë pikët

më 3.2017 - Klan Kosova

Derbi në mes të Manchester City-it dhe Liverpool-it ka përfunduar në paqe, njofton Klan Kosova. Dy skuadrat kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për Premier Ligë të zhvilluar në Etihad Stadium. Ishin...

Barcelona - Valencia , këto janë formacionet zyrtare [Foto]

më 3.2017 - Indeks online

Në javën e 28-të të Ligës Spanjolle, Barcelona pret si vendas ekipin e Valencias. Këto janë formacionet me të cilat pritet të luajnë të dyja ekipet Barcelona: Valencia: ( Në pritje...)

Roma – Sassuolo, edhe 20-të minuta, shënohen katër gola

më 3.2017 - Arbresh

Roma takohet me Sassuolon në një ndeshje shumë interesante të Series A, e cila i takon javës së 28-të, transmeton Arbresh.info. Sulmuesi Edin Dzeko e realizoi edhe golin e tretë në minutën e 68-të. / Arbresh.info

Formacionet zyrtare: Roma – Sassuolo

më 3.2017 - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës e Sassuolos Roma dhe Sassuolo do të përballen në “Olimpico” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 29’të në Serie...

City barazon rezultatin ndaj Liverpoolit, shënon Aguero

më 3.2017 - Telegrafi

Manchester City ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit në 1-1. Goli erdhi nga Sergio Aguero në minutën e 69-të pas asistimit nga Kevin De Bruyne. Për Liverpoolin shënoi James Milner nga pika e bardhë. /Telegrafi/

I magjishmi Messi i jep Barçës epërsinë për herë të dytë ndaj Valencias

më 3.2017 - Almakos

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Valencias me rezultat 3-2. Goli erdhi nga Lionel Messi në minutën e 52-të, ku argjentinasi gjuajti bukur me të djathtën, duke mposhtur portierin kundërshtarë edhe pse...

Roma - Sassuolo, formacionet zyrtare

më 3.2017 - Indeks online

Në "Olimpico" Roma pret Sassuolon për gjiron e 29-të në Serien A. Pas disa paraqitjeve të dobëta dhe eliminimit në Ligën e Evropës, Roma do të ndeshet ndaj ekipit të papërshtatshëm të Di Françeskos, Sassuolos....

Formacionet zyrtare: Barcelona – Valencia

më 3.2017 - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës e Valencias Barcelona dhe Valencia përballen në “Camp Nou” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 28’të në La...

Messi përmbys Valencian

më 3.2017 - Tetova Sot

Barcelona ka rikthyer sërish epërsinë ndaj Valencias, me golin e shënuar nga Messi.

Barcelona – Valencia, nuk ndalen golat as në pjesën e dytë

më 3.2017 - Arbresh

Barcelona e pret në ‘Camp Nou’ Valencian në një ndeshje shumë interesante, raporton Arbresh.info. Barcelona e ka arritur edhe golin e tretë me anë të Lionel Messit. Kjo sfidë i takon xhiros së 29-të të ‘La Ligas’. /Arbresh.info

Roma - Sassuolo, formacionet zyrtare [Foto]

më 3.2017 - Indeks online

Në "Olimpico" Roma pret Sassuolon për gjiron e 29-të në Serien A. Pas disa paraqitjeve të dobëta dhe eliminimit në Ligën e Evropës, Roma do të ndeshet ndaj ekipit të papërshtatshëm të Di Françeskos, Sassuolos....

Ndahen baras City dhe Liverpool

më 3.2017 - Aktuale

Në Etihad Stadium është zhvilluar gjiroja e 29-të e Ligës Angleze, ku janë takuar Manchester City dhe Liverpool. Ndeshja është mbyllur me rezultat të barabartë 1-1. Pjesa e parë e lojës përfundoi me rezutat...

Barazimi i javës

më 3.2017 - Politiko

Manchester City ka barazuar 1-1 ndaj Liverpool dhe mbetet në vendin e tretë të Premier League, por shanset për të fituar titullin thuajse nuk ekzistojnë më, sepse 10 javë para fundit, skuadra e Pep Guardiola...

VIDEO/ Nuk ka fitues në ndeshjen Manchester City-Liverpool

më 3.2017 - Syri

Manchester City dhe Liverpooli janë ndarë në barazim në kryendeshjen e javës së 29-të në Premier Ligë. Ekipet barazuan me rezultat 1 me 1, pavarësisht numrit të madh të rasteve për gol nga të dy palët....

Messi lë shumë prapa Ronaldon

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Leo Messi është golashënuesi më i mirë deri më tani në La Liga Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Lionel Messi, ka shkëlqyer në fitoren prej 4:2 të Barcelonës ndaj Valencias, transmeton Gazeta Express....

Manchester City – Liverpool, vlerësimi i lojtarëve

më 3.2017 - Gazeta Express

Kevin de Bruyne është vlerësuar si lojtari më i mirë në sfidën mes Manchester City e Liverpool Manchester City dhe Liverpooli kanë ndarë pikët në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Etihad”, duke barazuar...

Nuk ka fitues në “Etihad Stadion”

më 3.2017 - OraInfo

Manchester City dhe Liverpooli kanë ndarë pikët në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Etihad”, duke barazuar 1:1. Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, djelmoshat e Pep Guardiolas nuk kanë arritur që të...

Barcelona i është kthyer fitoreve në La Liga.

më 3.2017 - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Kur futbolli “zbut” politikën, ja dhurata e veçantë që i bëri deputeti shqiptar kësaj skuadre 2 hours ago Basketboll/ Elbasani “flirton” me fitoren, Tirana fiton me përmbysje 1 day...

Pa fitues në “Etihad”

më 3.2017 - Zeri

Kryendeshja e javës, jo vetëm në Premierligë, por përgjithësisht në futbollin evropian ndërmjet Manchester Cityt dhe Liverpoolit ka përfunduar me barazimin 1:1, njofton zeri.info. Të parët në epërsi kaluan...

Manchester City e Liverpooli ndahen në paqe

më 3.2017 - Gazeta Express

Manchester City dhe Liverpooli kanë ndarë pikët në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Etihad”, duke barazuar 1:1. Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, djelmoshat e Pep Guardiolas nuk kanë arritur që të...

Nuk ka fitues në derbin City – Liverpool

më 3.2017 - GazetaBlic

Ka përfunduar pa fitues derbi i Premierligës mes Manchester Cityt e Liverpool. Man City e Liverpool janë ndarë baras 1:1, në kryendeshjen e xhiros së 29 në Premierligën angleze, përcjell Gazeta Blic ‘Reds’...

Ndahen baras City dhe Liverpool, i bëjnë favor të madh Unitedit

më 3.2017 - Lajmi.net

Manchester City dhe Liverpool kanë ndarë pikët në derbin e xhiros së 29-të të Premierligës. Në ‘Etihad Stadium’, City dhe Liverpool kanë luajtur barazim 1:1. Të dy golat e kësaj ndeshje u shënuan në pjesën...

City dhe Liverpool nuk fitojnë, lamtumirë titull!!!

më 3.2017 - Telesport

Manchester City ka barazuar 1-1 ndaj Liverpool dhe mbetet në vendin e tretë të Premier League, por shanset për të fituar titullin thuajse nuk ekzistojnë më, sepse 10 javë para fundit, skuadra e Pep Guardiola...

Manchester City shuan shpresat për titull, ndanë pikët me Liverpool-in [Video]

më 3.2017 - Indeks online

Në Etihad Stadium është zhvilluar gjiroja e 29-të e Ligës Angleze, ku janë takuar Manchester City dhe Liverpool. Ndeshja është mbyllur me rezultat të barabartë 1-1. Pjesa e parë e lojës përfundoi me rezutat...

Barcelona – Valencia, super-ndeshje me plot gola

më 3.2017 - Arbresh

Barcelona e pret në ‘Camp Nou’ Valencian në një ndeshje shumë interesante, raporton Arbresh.info. Mangala e ka kaluar Valencian në epërsi prej 1:0 në minutën e 31. Barça barazon me Luis Sauarez (minutan...

Roma – Sassuolo, gol në fund

më 3.2017 - Arbresh

Roma takohet me Sassuolon në një ndeshje shumë interesante të Series A, e cila i takon javës së 28-të, transmeton Arbresh.info. Sassuolo ka kaluar në epërsi prej 1:0 me golin e shënuar nga Defrel në minutën...

Karton i kuq dhe penallti tek Barcelona-Valencia, shënohen edhe dy gola të tjerë

më 3.2017 - Tetova Sot

Barcelona ka përmbysur rezultatin ndaj Valencias, me golin e shënuar nga Messi nga penalltia.

Roma barazon Sassuolon me një supergol

më 3.2017 - Tetova Sot

Roma ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Sassuolos, me anë të Paredes.

Dramë në Camp Nou, Messi kaloi Barçën në epërsi, por ish-lojtari i katalunasve barazoi pas një minute

më 3.2017 - Almakos

Dy gola të shpejtë janë shënuar në minutat e fundit të pjesës së parë mes Barcelonës dhe Valencias. Lionel Messi shënoi nga pika e bardhë në minutën e 45-të për 2-1, por epërsia e vendësve zgjati vetëm...

Vakia e javës në Kosovë: Sulmuesi zëvendëson portierin, pret penalltinë

më 3.2017 - Lajmi.net

Një vaki interesante ka ndodhur në futbollin kosovar këtë javë. Në ndeshjen e Ligës së Parë, mes Kosovës së Prishtinës dhe Ballkanit, e cila përfundoi 2:2 ka ndodhur diçka vërtetë e jashtëzakonshme. Në...

VIDEO/ Manchester City barazon Liverpoolin

më 3.2017 - Syri

Sergio Aguero ka barazuar rezultatin në 1:1 në derbin ndaj Liverpoolit. -- by Video-Live Komentet Shto koment

Ky gol i Valencias trondit Barcelonën

më 3.2017 - Infokusi

Valencia ka befasuar Barcelonën, duke i shënuar për 0-1 me anë të Mangala.

Reagon City, Aguero barazon rezultatin ndaj Liverpoolit

më 3.2017 - Gazeta Express

Manchester City ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Liverpoolit. Ishte sulmuesi Sergio Aguero ai që shënoi për 1:1 në minutën e 69’të, pas një asistimi të mrekullueshëm të Kevin de Bruyne. Bëje LIKE dhe...

Aksion i bukur i Cityt, Aguero ndëshkon Liverpoolin

më 3.2017 - GazetaBlic

Sergio Aguero ka barazuar në 1:1 rezultatin për Cityn përballë Liverpoolit, në minutën e 69 të takimit. https://u.nya.is/yxayjj.mp4

Gol në derbin City – Liverpool

më 3.2017 - Aktuale

Aguero ka barazuar rezultatin në 1:1 në derbin ndaj Liverpoolit.

Barazon City

më 3.2017 - Zeri

Është barazuar rezultati në ndeshjen që po zhvillohet në “Etihad” ndërmjet Manchester Cityt e Liverpoolit. Sulmuesi argjentinas Sergio Aguero e ka shënuar golin e barazimit në minutën e 69-të, ndërsa për...

Manchester City - Liverpool, shënohet goli i dytë [Video]

më 3.2017 - Indeks online

Në Etihad Stadium po zhvillohet gjiro e 29-të e Premier Leagues. Pjesa e parë e lojës përfundoi me rezutat 0-0. Me filluar pjesa e dytë, referi akordoi penalti për Liverpoolin, pas një ndërhyrje të Clichy,...

Gol në derbin City – Liverpool

më 3.2017 - Lajmi.net

Aguero ka barazuar rezultatin në 1:1 në derbin ndaj Liverpoolit. Sergio Aguero Goal HD – Manchester City 1-1… by Video-Live Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë...

Aguero e kthen Cityn në Lojë

më 3.2017 - OraInfo

Manchester City e ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit me golin e shënuar nga Aguero. Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/ LEXO PO ASHTU: Barcelona po e kërkon lojtarin e Chelseas

Befason Klopp, shikojeni si refuzoi ta shikojë penalltinë e Milnerit

më 3.2017 - Lajmi.net

Jurgen Klopp vazhdon të mbetet shumë special. Trajneri gjerman ka refuzuar ta shikojë penalltinë e Milnerit, i cili kaloi në epërsi Liverpoolin në ‘Etihad Stadium’ ndaj Manchester Cityt. /Lajmi.net/ Parashikoni...

Barcelona – Valencia, ‘shpërthen’ ndeshja

më 3.2017 - Arbresh

Barcelona e pret në ‘Camp Nou’ Valencian në një ndeshje shumë interesante, raporton Arbresh.info. Mangala e ka kaluar Valencian në epërsi prej 1:0 në minutën e 31. Barça barazon me Luis Sauarez (minutan...

Barcelona – Valencia, gol që nuk pritej

më 3.2017 - Arbresh

Barcelona e pret në ‘Camp Nou’ Valencian në një ndeshje shumë interesante, raporton Arbresh.info. Mangala e ka kaluar Valencian në epërsi prej 1:0 në minutën e 31. Kjo sfidë i takon xhiros së 29-të të ‘La Ligas’. /Arbresh.info

Penallti në ndeshjen City – Liverpool, çfarë ndodhi?

më 3.2017 - Aktuale

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Cityt, me golin e shënuar nga Milner nga penalltia. James Milner Penalty Goal HD – Manchester City… by nammakudla

Manchester City – Liverpool, shënohet goli i parë

më 3.2017 - Gazeta Express

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Manchester Cityt. James Milner shënoi nga penalltia në minutën e 51’të, për rezultatin momental 0:1. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Liverpooli në epërsi me penalltinë e Milner

më 3.2017 - GazetaBlic

James Milner ka shënuar për epërsinë 1:0 të Liverpoolit përballë Cityt, në minutën e 51 të ndeshjes. https://u.nya.is/elgajs.mp4

VIDEO/ Penallti në ndeshjen Manchester City – Liverpool, çfarë ndodhi?

më 3.2017 - Syri

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Cityt, me golin e shënuar nga Milner nga penalltia. usguydsguysdgusdgcshd by nammakudla Komentet Shto koment

Penallti në ndeshjen City – Liverpool, çfarë ndodhi?

më 3.2017 - Lajmi.net

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Cityt, me golin e shënuar nga Milner nga penalltia. James Milner Penalty Goal HD – Manchester City… by nammakudla Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra...

Liverpool në epërsi

më 3.2017 - Zeri

Liverpooli ka kauluar në eprësi në kryendeshjen e javës në Premierligë kundër Manchester Cityt, njofton zeri.info. Golin e epërsisë për skuadrën e trajnerit Jurgen Klopp e ka shënuar James Milner në minutën...

Manchester City-Liverpool, shënohet goli i parë [Video]

më 3.2017 - Indeks online

Manchester City-Liverpool, vie goli i parë [Video] Në Etihad Stadium po zhvillohet gjiro e 29-të e Premier Leagues. Pjesa e parë e lojës përfundoi me rezutat 0-0. Me filluar pjesa e dytë, referi akordoi...

A është kjo huqja e vitit nga ylli i Manchester Cityt?

më 3.2017 - Gazeta Express

Manchester City ka lëshuar një mundësi të artë për të kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit. Mesfushori Fernandinho, i cili këtë ndeshje po luan mbrojtës i krahut, nuk realizoi në portën e zbrazët, shkruan...

Sassuolo befason Romën

më 3.2017 - Tetova Sot

Sassuolo ka kaluar në epërsi ndaj Romës në ndeshjen që po zhvillohet në “Olimpico”. Gregoire Defrel befasoi vendasit duke kaluar ekipin e tij në epërsi në minutën e nëntë të ndeshjes.

Roma triumfon për të mbajtur pozitën e dytë

më 3.2017 - AlbPortali

Me rezultat prej 2-1, Roma e ka fituar ndeshjen e javës së 29-të në Serie A kundër Sassuolos. Loading... Në sfidën e zhvilluar në Stadio Olimpico, të parët në epërsi kaluan mysafirët. Gregoire...

Përkundër vështirësive, Barça fiton dhe ndjek hapin e Real Madridit

më 3.2017 - Gazeta e re

Barcelona ka triumfuar ndaj Valencias në kuadër të javës së 28-të në La Liga Skuadra e Luis Enriques e ka mposhtur Valencian me rezultat 4:2 në ndeshjen e zhvilluar në ”Camp Nou”. Golat për vendasit i...

Natë magjike për Leo Messin, shikoni notën marramendëse të argjentinasit

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou”, në një ndeshje ku shkëlqeu Leo Messi Barcelona nuk ka gabuar në xhiron e 28’të në La Liga, duke e mposhtur Valencian me rezultat 4:2, këta të fundit...

Barcelona – Valencia, ja notat e lojtarëve

më 3.2017 - Sovrani

‘Blaugranët’ kanë mposhtur 4:2 Valencian, për të ngushtuar në dy pikë epërsinë me Real Madridin në renditjen tabelare. Me notën më të madhe për paraqitje në këtë ndeshje, është vlerësuar Lionel Messi,...

Roma – Sassuolo, minuta e 16-të, kemi dy gola

më 3.2017 - Arbresh

Roma takohet me Sassuolon në një ndeshje shumë interesante të Series A, e cila i takon javës së 28-të, transmeton Arbresh.info. Sassuolo ka kaluar në epërsi prej 1:0 me golin e shënuar nga Defrel në minutën...

Roma – Sassuolo, nuk vonon goli i parë

më 3.2017 - Arbresh

Roma takohet me Sassuolon në një ndeshje shumë interesante të Series A, e cila i takon javës së 28-të, transmoetn Arbresh.info. Sassuolo ka kaluar në epërsi prej 1:0 me golin e shënuar nga Defrel në minutën e nëntë. /Arbresh.info

Spektakël në ‘Camp Nou’, fiton Barça

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Barcelona ka vuajtur për të marrë tre pikë nga përballja me Valencian. Skuadra e Luis Enrique ka mposhtur 4:2 Valencian në kuadër të xhiros së 28-të të La Ligas. Mysafirët u shkaktuan shumë probleme vendasve...

Barça fiton, i qëndron hije Realit

më 3.2017 - Shenja

Pas humbjes ndaj Deportivo de La Corunas, Barcelona i është kthyer fitoreve në La Liga. Këtë herë klubi katalunas fitoi 4-2 në Camp Nou ndaj Valencias. Goli i parë në takim erdhi nga mysafirët të cilët...

Roma triumfon për të mbajtur pozitën e dytë

më 3.2017 - Shenja

Me rezultat prej 2-1, Roma e ka fituar ndeshjen e javës së 29-të në Serie A kundër Sassuolos. Në sfidën e zhvilluar në Stadio Olimpico, të parët në epërsi kaluan mysafirët. Gregoire Defrel pranoi një top...

Man City – Liverpool, çfarë ka humbur Fernandinho

më 3.2017 - GazetaBlic

Mesfushori i Cityt Fernandinho nuk ka arritur të shënojë në portën e zbrazët përballë Liverpoolit, kur po luhej minuta e 40-të e takimit.

Man City – Liverpool, rezultat befasues pas pjesës së parë

më 3.2017 - Lajmi.net

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e derbit Manchester City – Liverpool, ndeshje kjo që po luhet në ‘Etihad Stadium’. Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një...

Nuk ka fitues në ndeshjen Manchester City-Liverpool

më 3.2017 - Tetova Sot

Manchester City dhe Liverpooli janë ndarë në barazim në kryendeshjen e javës së 29-të në Premier Ligë. Ekipet barazuan me rezultat 1 me 1, pavarësisht numrit të madh të rasteve për gol nga të dy palët....

Roma nuk gabon, mposht edhe Sassuolon

më 3.2017 - Sovrani

Roma ka vazhduar me fitore në Serie A, duke mposhtur 3:1 Sassuolon në “Olimpico”, për të qëndruar në hap me liderin Juventusin. Golat për Romën i shënuan Leandro Daniel Paredes (16’), Mohamed Salah (45’)...

Nuk gabon Roma

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Roma e ka mposhtur 3:1 Sassuolon Roma ka vazhduar me fitore në Serie A, duke mposhtur 3:1 Sassuolon në “Olimpico”, për të qëndruar në hap me liderin Juventusin, shkruan Gazeta Express. Golat për Romën...

Fiton Roma, rikthehet në pozitën e dytë

më 3.2017 - Periskopi

Roma është rikthyer sërish në pozitën e dytë të tabelës në Serie A. Klubi romak ka mposhtur 3 me 1 Sassuolon për t’iu afruar Juventusit në krye në tetë pikë. Defrel kaloi Sassuolon në epërsi në minutën...

Lajmi i fundit/ Barcelona “poker” Valencias, nuk i ndahet Realit

më 3.2017 - Newsport

Barcelona fiton 4-2 ndaj Valencias dhe e sheh veten sërish -2 pikë në kampionat. Golat e Suarez, Gomez dhe dopieta e Messit bënë të pavlefshëm realizimet e Mangalas dhe El Haddadi. Valencia luajti me një...

Manchester City-Liverpool, pa fitues

më 3.2017 - Lexo

Derbi i javës së 29-të në Premier League, ndërmjet Manchester Cityt e Liverpoolit, përfundoi pa fitues, 1:1. Te dyja ekipet kërkuan fitore, por asnjëra nuk ia doli këtij qëllimi. Liverpooli importoi një...

Barça i kthehet fitoreve, mbetet hije e Realit

më 3.2017 - Periskopi

Barcelona i është kthyer fitoreve, pas humbjes në xhiron e shkuar nga Deportivo La Coruna. me 2 ishte rezultati përfundimtar i takimit me Valencian. Mangala kaloi i pari Valencian në epërsi, ndërsa...

Barcelona mund Valencian në derbin spanjoll, Messi dygolësh

më 3.2017 - KosovaPress

Është Lionel Messi (45’, 52’) i cili më dygolësh ishte njeriu kryesor në fitoren e kampionëve në fuqi të Spanjës, derisa nga një gol e shënuan Luis Suarez (35’) dhe Gomes (89’), kurse, për mysafirët realizuan...

Manchester City – Liverpool, formacionet zyrtare

më 3.2017 - Telegrafi

Formacioni startues i Manchester Cityt: Formacioni startues i Liverpoolit: Mignolet, Clyne, Matip, Klavan, Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Mane, Coutinho, Firmino. /Telegrafi/

Këpuca e Artë, a e dini kush po kryeson?

më 3.2017 - Infokusi

Lionel Messi ka humbur kryesimin në garën për Këpucën e Artë. Është sulmuesi i Sporting Lisbonës, Bas Dost, që me dy golat e shënuara në fitoren e skuadrës së tij ndaj Nacional, ka marrë kryesimin. Bost...

Man City 1-1 Liverpool, notat e lojtarëve

më 3.2017 - Almakos

Manchester City barazoi në shtëpi kundër Liverpoolit me rezultat 1-1 në Ligën Premier. Golin për Reds e shënoi James Milner (51’) nga pika e bardhë, kurse për vendasit Sergio Aguero (69’). Lexo po ashtu:...

Roma shënon edhe golin e tretë ndaj Sassuolos

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Romës ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Sassuolos me anë të sulmuesit, Edin Dzeko në minutën e 68 të takimit, përcjell sovrani.info Ja goli : Share this: Click to share on Facebook (Opens in...

Shënohet goli i pestë në Camp Nou

më 3.2017 - Periskopi

Skuadra e drejtuar nga Luis Enrique, Barcelona ka rikthyer avantazhin në 3-2, në takimin e tyre me Valencian. Goli e tretë për katalunaist e shënoi argjentinasi, Leo Messi. /Periskopi.com

Roma i do vetëm tri pikët ndaj Sassuolos, formacionet zyrtare

më 3.2017 - Almakos

Roma është nikoqir i Sassuolos në javën e 29-të të kampionatit italian në futboll. Giallorossët janë në vend të tretë në tabelë me 62 pikë, mirëpo nuk guxojnë të lëshojnë pikë, pasi Lazio (57 pikë) është...

Messi shënon për të kaluar në epërsi Barcelonën

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Valencias pas golit të Leo Messit në minutën e 52 të takimit, përcjell sovrani.info Ja goli : Share this: Click to share on Facebook (Opens in new...

Afrona nuk i ndahet dietës, por as alkoolit

më 3.2017 - Sovrani

Modelja Afrona Dika po bën të pamundurën për të kthyer formën e saj trupore. Ajo nga do që shkon në rrjetet sociale tregon se është duke u ushqyer shëndetshëm. Share this: Click to share on Facebook (Opens...

Barcelona Valencia, spektakël dhe lumë golash pjesën e parë

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Barcelona përmbys rezultatin ndaj Valencias në pjesën e parë ku protagonist kryesorë ishte Mangala i Valencias transmeton Faktiditor.ch.Së pari shënoi për mysafirët dhe më pas u ndëshkua...

Karton i kuq në ndeshjen Barcelona – Valencia, shënohen dy gola të shpejtë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Barcelona – Valencia. Fillimsiht Leo Messi shënoi nga penalltia, që e shkaktoi Mangala dhe u ndëshkua me të kuq dhe pak minuta më vonë, Munir el Haddadi i shënoi...

Mbyllet pjesa e parë e takimit Roma – Sassuolo, ja statistikat

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Romës ka shkuar në pushim me një epërsi të ngushtë ndaj Sassuolos prej 2-1, përcjell sovrani.info Ja statistikat e 45 minutave të parë: Share this: Click to share on Facebook (Opens in new window)...

Dramë në Camp Nou, Barca ndëshkohet nga ish ylli i tyre

më 3.2017 - Periskopi

Skuadra e Barcelonës është duke barazuar me rezultat 2-2, në ballafaqimin e tyre me Valencian. Barcën në epërsi për 2-1 e kaloi Messi nga penaltia, ndërsa rezultatin e barazoi sulmuesi, Munnir El Haddadi....

Barcelona Valencia, spektakël dhe lumë golash pjesën e parë

më 3.2017 - Fakti Ditor

Barcelona përmbys rezultatin ndaj Valencias në pjesën e parë ku protagonist kryesorë ishte Mangala i Valencias transmeton Faktiditor.ch.Së pari shënoi për mysafirët dhe më pas u ndëshkua dy herë duke u...

Valencia shënon gol në minutën e fundit të pjesës së parë

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Valencias ka barazuar rezultatin ndaj Barcelonës në minutën e fundit të pjesës së parë pas golit të Munir El Haddadi, përcjell sovrani.info Ja goli : Share this: Click to share on Facebook (Opens...

Penallti në takimin Barcelona – Valencia, ja çfarë bëri Messi

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka kaluar në epërsi pas golit të Messit nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 45 të takimit, përcjell sovrani.info Vlen të theksohet se skuadra e Valencia është me një lojtar...

Manchester City – Liverpool, përfundon ndeshja

më 3.2017 - Arbresh

Manchester City ka barazuar me Liverpoolin në javën e 28-të të Premierligës angleze me shifrat 1:1, raporton Arbresh.info. Pjesa e parë pa gola (0:0). Liverpooli ka fituar penallti në minutën e 50-të dhe...

Manchester City barazon Liverpoolin

më 3.2017 - Tetova Sot

Sergio Aguero ka barazuar rezultatin në 1:1 në derbin ndaj Liverpoolit.

Shokohet Barcelona, shënon Valencia

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Valencias ka shënuar gol në minutën e 29 të takimit pas golit të mbrojtësit, Mangala, përcjell sovrani.info Ja goli i tij: Share this: Click to share on Facebook (Opens in new window) Click to...

Manchester City – Liverpool, formacionet zyrtare

më 3.2017 - GazetaBlic

Manchester City e pret Liverpoolin në ‘Etihad’, në derbin e Premierligës me fillim nga ora 17:30. Më poshtë i keni formacionet zyrtare për këtë takim. Manchester City: Liverpool:

Formacionet zyrtare: Man City – Liverpool

më 3.2017 - OraInfo

Janë bërë zyrtare formacionet e derbit Manchester City – Liverpool.  Ndeshja fillon nga ora 17:30. Formacionet zyrtare: Manchester City:  Caballero, Fernandinho, Stones, Otamendi, Clichy, Toure, De Bruyne,...

Manchester City – Liverpool, shënohet ky gol, loja mbyllet edhe pak minuta

më 3.2017 - Arbresh

Manchester City po e sfidon Liverpoolin në javën e 28-të të Premierligës angleze, raporton Arbresh.info. Pjesa e parë pa gola (0:0). Liverpooli ka fituar penallti në minutën e 50-të dhe ka kaluar në epërsi...

Formacionet zyrtare: Manchester City – Liverpool

më 3.2017 - Syri

Ndeshja fillon në orën 17:30. Formacionet zyrtare: Manchester City:  Caballero, Fernandinho, Stones, Otamendi, Clichy, Toure, De Bruyne, Silva, Sterling, Sane, Aguero Liverpool:  Mignolet, Clyne, Matip,...

Formacionet zyrtare: Man City – Liverpool

më 3.2017 - Lajmi.net

Janë bërë zyrtare formacionet e derbit Manchester City – Liverpool. Ndeshja fillon nga ora 17:30. Formacionet zyrtare: Manchester City:  Caballero, Fernandinho, Stones, Otamendi, Clichy, Toure, De Bruyne,...

Barazohet takimi Roma – Sassuolo

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Romës e ka barazuar rezultatin ndaj Sassuolos në 1-1, pas golit të Paredes në minutën e 16 të takimit, përcjell sovrani.info Ja goli: Share this: Click to share on Facebook (Opens in new window)...

Formacionet zyrtare: Manchester City – Liverpool

më 3.2017 - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester Cityt e Liverpoolit Manchester City dhe Liverpool do të përballen në stadiumin “Etihad” duke filluar nga ora 17:30. Kjo ndeshje zhvillohet në...

Milner kalon Liverpoolin në epërsi ndaj Cityt, Klopp nuk e shikon penalltinë nga emocionet (Foto/Video)

më 3.2017 - Almakos

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Manchester Cityt me rezultat 0-1. Goli erdhi nga James Milner në minutën e 50-të nga pika e bardhë. I pagabueshëm Milner nga pika e bardhë: 7 të gjuajtura këtë sezon,...

United në historinë e futbollit!?

më 3.2017 - Alsat-M

Manchester Unitedi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Middlesbrough, dhe me këtë rast ngjitet në pozitën e pestë, duke lënë prapa Arsenalin. United bëhet skuadra e parë angleze me 600 fitore të shënuara...

Gol në takimin Roma – Sassuolo

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Sassuolos ka kaluar në epërsi ndaj Romës pas vetëm 9 miuntave lojë. Golin për skuadrën mysafire e shënoi, Defrel, përcjell sovrani.info Ja goli: Share this: Click to share on Facebook (Opens...

Manchester City – Liverpool, shënohet goli i parë

më 3.2017 - Infokusi

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Manchester Cityt. James Milner shënoi nga penalltia në minutën e 51’të, për rezultatin momental 0:1.

Manchester City – Liverpool, ku përfundoi topi pas goditjes së penalltisë?

më 3.2017 - Arbresh

Manchester City po e sfidon Liverpoolin në javën e 28-të të Premierligës angleze, raporton Arbresh.info. Pjesa e parë pa gola (0:0). Liverpooli ka fituar penallti në minutën e 50-të. Kjo ndeshje është...

Vakia e javës në Kosovë: Sulmuesi zëvendëson portierin, pret penalltinë

më 3.2017 - Sovrani

Një vaki interesante ka ndodhur në futbollin kosovar këtë javë. Në ndeshjen e Ligës së Parë, mes Kosovës së Prishtinës dhe Ballkanit, e cila përfundoi 2:2 ka ndodhur diçka vërtetë e jashtëzakonshme. Në...

United fiton dhe del në vendin e pestë

më 3.2017 - Iliria News

Manchester United ka fituar në udhëtim te Middlesbrough. Skuadra e Jose Mourinhos fitoi me rezultat të pastër, 3:1. Golat për mysafirët i realizuan Marouane Fellaini (30’), Jesse Lingard (63’) dhe Antonio...

E papritur: Middlesbrough-Man Utd, shikoni kush ishte futbollisti i ndeshjes

më 3.2017 - Lajmi.net

Jesse Lingard ka qenë futbollisti i ndeshjes sot. Më poshtë notat komplete të lojtarëve për sfidën Middlesbrough-Manchester United (1:3). Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime,...

Manchester City – Liverpool, a është rezultat real pas pjesës së parë?

më 3.2017 - Arbresh

Manchester City po e sfidon Liverpoolin në javën e 28-të të Premierligës angleze, raporton Arbresh.info. Pjesa e parë pa gola (0:0). Kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për faktin se të dyja ekipet e...

Middlesbrough 1-3 Man United, vlerësimet e lojtarëve

më 3.2017 - Telegrafi

Manchester United ka fituar me vështirësi në udhëtim te skuadra e Middlesbrough me rezultat 3-1. ‘Djajtë e Kuq’ arritën të kthehen te fitoret në Ligën Premier, duke fituar në shtëpi ndaj ‘Boros’, dhe tani...

VIDEO/ Nuk ka fitues në ndeshjen Manchester City-Liverpool

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Manchester City dhe Liverpooli janë ndarë në barazim në kryendeshjen e javës së 29-të në Premier Ligë. Ekipet barazuan me rezultat 1 me 1, pavarësisht numrit të madh të rasteve për gol...

‘Djajtë e Kuq’ i kthehen fitoreve, i afrohen edhe më shumë katërshes

më 3.2017 - Telegrafi

Manchester United ka shënuar një fitore të madhe në udhëtim te Middlesbrough me rezultat 3-1. Skuadra e Jose Mourinhos ka treguar karakter në ndeshjes e sotme në udhëtim, duke arritur t’i kthehen fitoreve...

Manchester United e kalon Arsenalin në renditje

më 3.2017 - Klan Kosova

Me fitoren 1:3 ndaj Middlesbrough, Manchester United tani radhitet në pozitën e pestë, duke e ndjekur Liverpoolin që ka tre pikë me shumë, e që gjendet në pozitën e katërt. Man United kanë dy pikë më shumë...

Formacionet zyrtare: Roma – Sassuolo

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës e Sassuolos Roma dhe Sassuolo do të përballen në “Olimpico” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 29’të në Serie...

Roma – Sassuolo, formacionet zyrtare

më 3.2017 - Sovrani

Në “Olimpico” Roma pret Sassuolon për gjiron e 29-të në Serien A. Pas disa paraqitjeve të dobëta dhe eliminimit në Ligën e Evropës, Roma do të ndeshet ndaj ekipit të papërshtatshëm të Di Françeskos, Sassuolos....

VIDEO/ Manchester City barazoi me Liverpool, por ky rast i humbur nga Lallana do të mbahet mend gjithë jetën nga tifozët

më 3.2017 - Newsport

Manchester City barazoi 1-1 në “Etihad Stadium” kundër Liverpool, në sfidën e radhës në kampionat. Skuadra e Jurgen Klopp kaloi e para në avantazh me anë në Milner që realizoi saktë nga pika e bardhë e...

Manchester City – Liverpool, ky është rezultati pas minutës së 20-të

më 3.2017 - Arbresh

Manchester City po e sfidon Liverpoolin në javën e 28-të të Premierligës angleze, raporton Arbresh.info. Rezultati pas minutës së 20-të mbetet 0:0. Kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për faktin se të...

VIDEO/ Manchester United fiton pa yje, lë pas Arsenalin

më 3.2017 - Syri

Pa Pogban dhe Ibrën e Runin, Manchester Unitedi ka marrë pikët e plota në transfertën e sotme përballë Middlesbrough, duke kapërcyer Arsenalin në renditje dhe duke u renditur në vendin e pestë. Fellaini...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Valencia

më 3.2017 - Sovrani

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës e Valencias Barcelona dhe Valencia përballen në “Camp Nou” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 28’të në La...

VIDEO/ Nuk ka fitues në ndeshjen Manchester City-Liverpool

më 3.2017 - Fakti Ditor

Manchester City dhe Liverpooli janë ndarë në barazim në kryendeshjen e javës së 29-të në Premier Ligë. Ekipet barazuan me rezultat 1 me 1, pavarësisht numrit të madh të rasteve për gol nga të dy palët....

United lë prapa Arsenalin

më 3.2017 - Politiko

Manchester Unitedi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Middlesbrough, dhe me këtë rast ngjitet në pozitën e pestë, duke lënë prapa Arsenalin. Fellaini kaloi në epërsi Unitedin në minutën e 30, kurse Lingard...

United mban gjallë shpresat për Championsin

më 3.2017 - Albeu

Manchester United mban ende gjallë shpresat për një vend në Ligën e Kampionëve pasi sot ka fituar 1-2 me vështirësi Middlesbrogh. Marouane Fellaini zhbllokoi ndeshjen në minutën e 30-të pas një krosimi...

Manchesteri mbi Arsenalin, tre pikë larg Championsit

më 3.2017 - Indeks online

Manchester United ka shënuar fitore të rëndësishme kundër Middlesbrough me rezultat 3-1. Edhe pse me shumë mungesa, skuadra e Mourinhos bëri që të harrohen Pogba e Ibrahimoviç. Golat në këtë sfidë...

United fiton dhe ngjitet sipër Arsenalit në renditje

më 3.2017 - GazetaBlic

Manchester United ka fituar në udhëtim te Middlesbrough. Skuadra e Jose Mourinhos fitoi me rezultat bindës 3:1. Golat për mysafirët i realizuan Marouane Fellaini (30’), Jesse Lingard (63’) dhe Antonio...

Unitedi u kthehet fitoreve

më 3.2017 - Gazeta Express

Manchester United ka shënuar fitore shumë të rëndësishme ndaj Middlesbrough në udhëtim me rezultat 3:1 Manchester United ka bërë një hap të rëndësishëm në luftë për pozitën e katërt, pasi ka fituar 3:1...

Manchester City e Liverpooli ndahen në paqe

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Manchester City dhe Liverpooli kanë ndarë pikët në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Etihad”, duke barazuar 1:1. Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, djelmoshat e Pep Guardiolas nuk kanë arritur që të...

City e Liverpooli ndajnë pikët

më 3.2017 - Periskopi

Manchester City dhe Liverpooli kanë ndarë pikët në kryendeshjen e xhiros së 29-të në Premier Ligë. Ekipet barazuan me rezultat 1 me 1, pavarësisht numrit të madh të rasteve për gol nga të dy palët....

United fiton dhe del në vendin e pestë

më 3.2017 - Aktuale

Manchester United ka fituar në udhëtim te Middlesbrough. Skuadra e Jose Mourinhos fitoi me rezultat të pastër, 3:1. Golat për mysafirët i realizuan Marouane Fellaini (30’), Jesse Lingard (63’) dhe Antonio...

Ndajnë pikët Manchester City dhe Liverpool [video]

më 3.2017 - Insajderi

Manchester City dhe Liverpooli kanë barazuar me rezultat 1-1 në kryendeshjen e xhiros së 29-të të Premier Ligës. James Milner shënoi i pari në ndeshje. Ai i dha epërsinë Liverpoolit në minutën e 51-të...

Fitorja e radhës për “Djajtë e Kuq”

më 3.2017 - Zeri

Manchester United ka shënuar fitore në udhëtim te Middlesbrough me rezultat 3:1, njofton zeri.info. Maroune Fellaini (30'), Jesse Lingard (62') dhe Antonio Valencia (90') shënuan për "Djajtë e Kuq", ndërsa...

United fiton dhe del në vendin e pestë

më 3.2017 - Lajmi.net

Manchester United ka fituar në udhëtim te Middlesbrough. Skuadra e Jose Mourinhos fitoi me rezultat të pastër, 3:1. Golat për mysafirët i realizuan Marouane Fellaini (30’), Jesse Lingard (63’) dhe Antonio...

Fiton Unitedi, i ofrohet edhe më shumë Championsit

më 3.2017 - Gazeta Express

Manchester United ka shënuar fitore shumë të rëndësishme ndaj Middlesbrough në udhëtim me rezultat 3:1 Manchester United ka bërë një hap të rëndësishëm në luftë për pozitën e katërt, pasi ka fituar 3:1...

Ndodh në Kosovë: Sulmuesi zëvendëson portierin, pret penalltinë

më 3.2017 - Periskopi

Në ndeshjen e Ligës së Parë, mes Kosovës së Prishtinës dhe Ballkanit, e cila përfundoi 2:2 ka ndodhur diçka e pazakontë. Në këtë ndeshje, skuadrës mysafire nga  Theranda, i është lënduar portieri dhe...

United fiton pa Ibra-Pogba, shkruan historinë në Premier League

më 3.2017 - Telesport

Manchester United është bërë skuadra e parë në historinë e Premier League që ka arritur numrin e 600 fitoreve në këtë kampionat. Lojtarët e Mourinho-s e kanë realizuar këtë arritje historike pasi kanë...

S’ka fitues në kryederbin anglez

më 3.2017 - KosovaPress

Përballja mes këtyre dy skuadrave të mëdha ka dhënë një ndeshje mjaft të mirë, derisa ‘The Reds’ shkëpusin një pikë të madhe në garën për të siguruar një vend që çon në Ligën e Kampionëve, transmeton KosovaPress....

Middlesbrough-Man Utd, gol i papritur

më 3.2017 - OraInfo

Gestede ka ngushtuar epërsinë e Manchester United ndaj Middeslbrough. Tani është 1:2. LEXO PO ASHTU: ZYRTARE: Real Madridi lagon një super-talent

Middlebrough ngushton rezultatin ndaj Manchesterit

më 3.2017 - Klan Kosova

Tani Manchester United po fiton me vetëm një gol epërsi, pasi qe Middlesbrough e ka ngushtuar rezultatin në 2:1. Goli i Gestedes në minutën e 77-të i tha shpresë Middlebrough-së për të nxjerrur pikë në këtë ndeshje. Interesante

Middlesbrough-Man Utd, gol i papritur

më 3.2017 - Aktuale

Gestede ka ngushtuar epërsinë e Manchester United ndaj Middeslbrough. Tani është 1:2.

Middlesbrough kthehet në lojë ndaj Unitedit

më 3.2017 - Gazeta Express

Middlesbrough ka ngushtuar rezultatin në 1:2 ndaj Manchester Unitedit, me golin e Gastede të shënuar në minutën e 77’ Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Middlesbrough-Man Utd, gol i papritur

më 3.2017 - Lajmi.net

Gestede ka ngushtuar epërsinë e Manchester United ndaj Middeslbrough. Tani është 1:2. Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Manchester United thellon epërsinë

më 3.2017 - Klan Kosova

Manchester United tashmë po udhëheqë me rezultat 0:2, kundër Middlesbrough. Jesse Lingard e ka shtuar epërsinë e Manchester United në minutën e 62-të, njofton Klan Kosova. Interesante

Middlesbrough-Man Utd, niset nga gjysma e fushës dhe në fund shënon super-gol

më 3.2017 - Aktuale

Jesse Lingard ka dyfishuar epërsinë e Manchester United ndaj Middlesbrough.

Parashikim: Barcelona – Valencia

më 3.2017 - Telegrafi

Valencia do të ketë mision të pamundur në udhëtim te Barcelona e cila kërkon fitoren për të vazhduar luftën për titull në La Liga. Vendi: Camp Nou, Barcelonë Koha: 19 mars (e dielë), 20:45 Lajmet rreth...

Fellaini kalon Unitedin në epërsi ndaj ‘Boros’

më 3.2017 - Telegrafi

Manchester United ka gjetur golin e parë në ndeshjen ndaj Middlesbrough. Është mesfushori belg, Marouane Fellaini, i cili ka shënuar një gol të bukur me kokë për të kaluar Unitedin në epërsi prej 1-0....

​Lingard bombardon portën e Middlesbrough

më 3.2017 - Gazeta Express

Manchester United ka dyfishuar epërsinë ndaj Middlesbrough, me supergolin e shënuar nga anësori Jesse Lingard Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Middlesbrough-Man Utd, niset nga gjysma e fushës dhe në fund shënon super-gol

më 3.2017 - Lajmi.net

Jesse Lingard ka dyfishuar epërsinë e Manchester United ndaj Middlesbrough. Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Manchester City – Liverpool, ja lajmi i fundit

më 3.2017 - Arbresh

Manchester City pret sonte Liverpoolin në Etihad Stadium në kuadër të Premier League Ndeshja e parë në Anfield mbaroi me rezultat 1:0 në favor të Liverpoolit, ndërsa sonte Guardiola kërkon t’ia shkaktoj...

Formacionet zyrtare: Manchester City – Liverpool

më 3.2017 - Tetova Sot

Janë bërë zyrtare formacionet e derbit Manchester City – Liverpool. Ndeshja fillon në orën 17:30. Formacionet zyrtare: Manchester City:  Caballero, Fernandinho, Stones, Otamendi, Clichy, Toure, De Bruyne,...

Middlesbrough-Man Utd, goli i parë

më 3.2017 - Aktuale

Manchester United ka kaluar në epërsi me golin e Marouane Fellainit ndaj Middlesbrought

Manchester United po fiton 0:1

më 3.2017 - Klan Kosova

Manchester United po avancon kundër Middlesbrough në ndeshjen e javës së 28-të të Premier Ligës. Marouane Fellaini e ka kaluar Manchester Unitedin në epërsi në minutën e 31-të. Interesante

​Unitedi kalon në epërsi

më 3.2017 - Gazeta Express

Manchester United ka shënuar golin e epërsisë ndaj Middlesbrough, me golin e mesfushorit belg, Marouane Fellaini Marouane Fellaini Goal HD - Middlesbrough 0-1... by riqezi Bëje LIKE dhe merr lajmin e...

Middlesbrough-Man Utd, goli i parë

më 3.2017 - Lajmi.net

Manchester United ka kaluar në epërsi me golin e Marouane Fellainit ndaj Middlesbrought Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Parashikim: Manchester City – Liverpool

më 3.2017 - Telegrafi

Manchester City e pret Liverpoolin në Etihad Stadium në një nga duelet definuese për këtë sezon në Ligën Premier. Vendi: Etihad Stadium, Mançester Koha: 19 mars (e dielë), 17:30 Lajmet rreth ekipeve Manchester...

Parashikim: Middlesbrough – Manchester United

më 3.2017 - Telegrafi

Middlesbrough në krizë e pret Manchester Unitedin në nevojë për pikë mesditën e të dielës. Vendi: Riverside stadium, Middlesbrough Koha: 19 mars (e dielë), 13:00 Lajmet rreth ekipeve Middlesbrough Middlesbrough...

Ja formacioni i Manchester United për sot; ka befasi

më 3.2017 - Klan Kosova

Manchester United sot takohet me Middlesbrough në kuadër të javës së  28-të të Premier Ligës. Përpos këtij ndryshimi, Mourinho ka vendosur të bëjë edhe gjashtë ndryshime të tjera, raporton Goal.com, transmeton...

Fiton Unitedi, lë prapa Arsenalin

më 3.2017 - Lajm

Manchester Unitedi ka marrë pikët e plota në udhëtim te Middlesbrough, dhe me këtë rast ngjitet në pozitën e pestë, duke lënë prapa Arsenalin. Fellaini kaloi në epërsi Unitedin në minutën e 30, kurse Lingard...

Formacionet zyrtare, United me shumë mungesa ndaj Middlesbrough

më 3.2017 - Telegrafi

Të dy skuadrat kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare. Manchester United është mysafirë i Middlesbrough në ndeshjen e vlefshme për javën e 29 të kampionatit anglez, Ligës Premier. ‘Djajtë e Kuq’ dëshirojnë...

Unitedi u kthehet fitoreve

më 3.2017 - Tetova Sot

Manchester United ka shënuar fitore shumë të rëndësishme ndaj Middlesbrough në udhëtim me rezultat 3:1 Manchester United ka bërë një hap të rëndësishëm në luftë për pozitën e katërt, pasi ka fituar 3:1...

Middlesbrough 1-3 Man United, vlerësimet e lojtarëve

më 3.2017 - Almakos

Manchester United ka fituar me vështirësi në udhëtim te skuadra e Middlesbrough me rezultat 3-1. ‘Djajtë e Kuq’ arritën të kthehen te fitoret në Ligën Premier, duke fituar në shtëpi ndaj ‘Boros’, dhe tani...

‘Djajtë e Kuq’ i kthehen fitoreve, i afrohen edhe më shumë katërshes

më 3.2017 - Almakos

Manchester United ka shënuar një fitore të madhe në udhëtim te Middlesbrough me rezultat 3-1. Skuadra e Jose Mourinhos ka treguar karakter në ndeshjes e sotme në udhëtim, duke arritur t’i kthehen fitoreve...

Manchesteri mbi Arsenalin, tre pikë larg Championsit

më 3.2017 - Gazeta e re

Manchester United ka shënuar fitore të rëndësishme kundër Middlesbrough me rezultat 3-1. Edhe pse me shumë mungesa, skuadra e Mourinhos bëri që të harrohen Pogba e Ibrahimoviç. Golat në këtë sfidë i shënuan...

Lajmi i fundit/ Në Premier League luhet një supersfidë, formacionet zyrtare të Man.City-Liverpool

më 3.2017 - Newsport

Në orën 17:30, Premier League do të dhurojë një supersfidë në “Etihad Stadium”, Manchester City-Liverpool. Formacionet zyrtare: Manchester City: Caballero, Fernandinho, Stones, Otamendi, Clichy, Toure,...

Parashikim: Middlesbrough – Manchester United

më 3.2017 - GazetaBlic

Middlesbrough në krizë e pret Manchester Unitedin në nevojë për pikë mesditën e të dielës. Vendi: Riverside stadium, Middlesbrough Koha: 19 mars (e dielë), 13:00 Lajmet rreth ekipeve Middlesbrough Middlesbrough...

Formacionet zyrtare: Manchester City – Liverpool

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester Cityt e Liverpoolit Manchester City dhe Liverpool do të përballen në stadiumin “Etihad” duke filluar nga ora 17:30. Kjo ndeshje zhvillohet në...

Middlesbrough kthehet në lojë ndaj Unitedit

më 3.2017 - Tetova Sot

Middlesbrough ka ngushtuar rezultatin në 1:2 ndaj Manchester Unitedit, me golin e Gastede të shënuar në minutën e 77’

Formacionet zyrtare të derbit, Manchester City – Liverpool

më 3.2017 - Periskopi

Janë bërë zyrtare formacionet e derbit Manchester City – Liverpool. Ndeshja fillon nga ora 17:30. Formacionet zyrtare: Manchester City:  Caballero, Fernandinho, Stones, Otamendi, Clichy, Toure, De Bruyne,...

Formacionet zyrtare, Manchesteri pa yjet kundër Middlesbrough

më 3.2017 - Indeks online

Manchesteri është mysafir i Middlesbrough në ndeshjen e xhiros së 29-të të Premierligës. Middlesbrough: Valdes; Barragan, Bernardo, Gibson, Fabio; Clayton, Leadbitter, De Roon; Ramirez, Negredo, Downing. ...

​Formacionet zyrtare: Middlesbrough – United

më 3.2017 - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Middlesbrough – Manchester United Middlesbrough dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për javën e 29...

Middlesbrough-Man Utd, formacionet zyrtare

më 3.2017 - Lajmi.net

Middlesbrough dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare. Manchester United: De Gea, Valencia, Smalling, Jones, Bailly, Young, Carrick, Fellaini, Mata, Lingard, Rashford. Parashikoni n deshje...

Parashikim: Barcelona – Valencia

më 3.2017 - Almakos

Valencia do të ketë mision të pamundur në udhëtim te Barcelona e cila kërkon fitoren për të vazhduar luftën për titull në La Liga. Vendi: Camp Nou, Barcelonë Koha: 19 mars (e dielë), 20:45 Lajmet rreth...

Fellaini kalon Unitedin në epërsi ndaj ‘Boros’

më 3.2017 - Almakos

Manchester United ka gjetur golin e parë në ndeshjen ndaj Middlesbrough. Është mesfushori belg, Marouane Fellaini, i cili ka shënuar një gol të bukur me kokë për të kaluar Unitedin në epërsi prej 1-0....

Enrique rikthen përsëri në skenë formacionin që i kualifikoi në LK

më 3.2017 - Telegrafi

Luis Enrique pritet të luaj përsëri me formacionin 3-4-3. Barcelona është nikoqirë i Valencias në ndeshjen e javës së 28 të La Ligas, ndeshje që zhvillohet në ‘Camp Nou’ me fillim nga ora 20:45. Lexo po...

Enrique rikthen përsëri në skenë formacionin që i kualifikoi në LK

më 3.2017 - GazetaBlic

Luis Enrique pritet të luaj përsëri me formacionin 3-4-3. Barcelona është nikoqirë i Valencias në ndeshjen e javës së 28 të La Ligas, ndeshje që zhvillohet në ‘Camp Nou’ me fillim nga ora 20:45. Pas humbjes...

United fiton dhe del në vendin e pestë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Manchester United ka fituar në udhëtim te Middlesbrough. Skuadra e Jose Mourinhos fitoi me rezultat të pastër, 3:1. Golat për mysafirët i realizuan Marouane Fellaini (30’), Jesse Lingard (63’) dhe Antonio...

Parashikim: Manchester City – Liverpool

më 3.2017 - Almakos

Manchester City e pret Liverpoolin në Etihad Stadium në një nga duelet definuese për këtë sezon në Ligën Premier. Vendi: Etihad Stadium, Mançester Koha: 19 mars (e dielë), 17:30 Lajmet rreth ekipeve Manchester...

Parashikim: Middlesbrough – Manchester United

më 3.2017 - Almakos

Middlesbrough në krizë e pret Manchester Unitedin në nevojë për pikë mesditën e të dielës. Vendi: Riverside stadium, Middlesbrough Koha: 19 mars (e dielë), 13:00 Lajmet rreth ekipeve Middlesbrough Middlesbrough...

Formacionet zyrtare, United me shumë mungesa ndaj Middlesbrough

më 3.2017 - Almakos

Të dy skuadrat kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare. Manchester United është mysafirë i Middlesbrough në ndeshjen e vlefshme për javën e 29 të kampionatit anglez, Ligës Premier. ‘Djajtë e Kuq’ dëshirojnë...

Parashikim: Barcelona – Valencia

më 3.2017 - Sovrani

Valencia do të ketë mision të pamundur në udhëtim te Barcelona e cila kërkon fitoren për të vazhduar luftën për titull në La Liga. Barcelona është thejsht tepër e fortë në shtëpi, duke shënuar 17 gola...

Parashikim: Barcelona – Valencia

më 3.2017 - Gazeta Fjala

Valencia do të ketë mision të pamundur në udhëtim te Barcelona e cila kërkon fitoren për të vazhduar luftën për titull në La Liga. Vendi: Camp Nou, Barcelonë Koha: 19 mars (e dielë), 20:45 Lajmet rreth...

​ Formacionet, City – Liverpool

më 3.2017 - Gazeta Express

Ndeshja kryesore e xhiros së 29’ të Premierligës do të zhvillohet ndërmjet Manchester Cityt dhe Liverpoolit Dy skuadrat e mëdha angleze, Manchester City dhe Liverpool do të takohen sot në kuadër të Premierligës,...

​Formacionet, Barcelona – Valencia

më 3.2017 - Gazeta Express

Barcelona do të ketë përballje shumë të vështirë ndaj Valencias në Camp Nou Skuadra e Barcelonës sot tre pikët e radhës do t’i kërkojë ndaj Valencias, të cilën e pret në Camp Nou. Barcelona për këtë ndeshje...

​Formacionet, Middlesbrough – United

më 3.2017 - Gazeta Express

Manchester United do të ketë përballje shumë të vështirë ndaj Middlesbrough Skuadra e Jose Mourinhos sot do të luaj ndaj Middlesbrough, në kuadër të xhiros së 29 të Premierligës. Unitedi do të ketë disa...

Formacionet zyrtare të ndeshjes Middlesbrough – Manchester United

më 3.2017 - Insajderi

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Middlesbrough – Manchester United Middlesbrough dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për javën e 29...

Middlesbrough-Man Utd, formacionet zyrtare

më 3.2017 - Periskopi

Middlesbrough dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare. Middlesbrough: Në pritje… Manchester United: De Gea, Valencia, Smaling, Jones, Bailly, Young, Carrick, Fellaini, Mata, Lingard, Rashford.

Enrique rikthen përsëri në skenë formacionin që i kualifikoi në LK

më 3.2017 - Almakos

Luis Enrique pritet të luaj përsëri me formacionin 3-4-3. Barcelona është nikoqirë i Valencias në ndeshjen e javës së 28 të La Ligas, ndeshje që zhvillohet në ‘Camp Nou’ me fillim nga ora 20:45. Lexo po...

Barcelona – Valencia, formacionet e mundshme

më 3.2017 - Sovrani

Barcelona do të ketë përballje shumë të vështirë ndaj Valencias në ‘Camp Nou’. Skuadra e Luis Enriques sot tre pikët e radhës do t’i kërkojë ndaj Valencias. Barcelona për këtë ndeshje do të jetë e kompletuar,...

Formacionet, Barcelona – Valencia

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Barcelona do të ketë përballje shumë të vështirë ndaj Valencias në Camp Nou. Skuadra e Barcelonës sot tre pikët e radhës do t’i kërkojë ndaj Valencias, të cilën e pret në Camp Nou. Barcelona për këtë ndeshje...

Nuk është më sekret, ja pse Flori është zhvendosur në Prishtinë

më 3.2017 - Sovrani

Është një prej kantautorëve më të suksesshëm shqiptarë dhe të gjitha projektet që sjell kanë suksesin e garantuar. Kështu ndodh jo vetëm me projektet personale, por në përgjithësi edhe ato që realizon....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK